Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megbízható a vezeték nélküli vasaló? Milyen típusút vegyek? :) fórum

Megbízható a vezeték nélküli vasaló? Milyen típusút vegyek? :) (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 20. 16:03
A márkájára már nem emlékszem, de én se szerettem! Eleinte örültem, h nem kell kerülgetnem a zsínórt, de nekem is a túl gyors kihűléssel volt gondom, lényegesen lassabban ment vele a vasalás...
2011. júl. 19. 14:49

Ne is próbálj vele pld. férfi inget, nadrágot vasalni, mert nem forrósodik annyira át.

Jó a műszálas, vékony anyagok vasalására. Másra sajnos nem lesz elég magas a hőfoka.

2011. júl. 19. 13:57
KÖSZI A TAPASZTALATOKAT!! :)
3. mtt80 (válaszként erre: 2. - Agnik1)
2011. júl. 19. 11:47
Nekem Nile line van, és ugyanez a tapasztalatom. Dupla annyi ideig tart a vasalás, mert állandóan rakosgatnom kell a töltőrészére.
2011. júl. 19. 11:42
Nekem hausmeister-esem volt, nem szerettem. Túl gyorsan kihűlt, folyton rá kellett raknom az alapra ami melegítette. Így a vasalási idő volt hogy egy órával többet vett igénybe. Ha engem kérdeznél én a hagyományos vezetékes vasalót ajánlanám.
2011. júl. 19. 11:33
Megbízható a vezeték nélküli vasaló? Milyen típusút vegyek? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook