Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Darázs a földben! Nálatok volt már ilyen? Mivel, hogyan lehet őket kiírtani? fórum

Darázs a földben! Nálatok volt már ilyen? Mivel, hogyan lehet őket kiírtani? (tudásbázis kérdés)


5. 81fea164b2 (válaszként erre: 3. - Pné Veronika)
2011. júl. 19. 09:05
Igen Pécsi, de nem itt vannak, most a Balcsin a nyaralónál tanyáznak, és holnap este indulnánk nyaralni a 15 hónapos kisfiammal, aki még kúszik-mászik a földön...szóval aggaszt a dolog. Olvastam most, hogy éjszaka mikor nem járnak forró vizet kell beönteni a lukba...de hát ezek nem támadnak???
4. -luca (válaszként erre: 2. - -luca)
2011. júl. 19. 09:02

Ja, hiába próbáltuk betemetni, újra képezték a bejáratot.

Ha jól emlékszem ősszel jártunk a "végükre".

2011. júl. 19. 09:01

Szia. Sajnos csak a vegyszeres spéci irtás a tuti, az összes fújós és miegymás irtószer csak ideig, óráig hat. :-(( Nálunk szerencsére nem volt, de egy ismerős csak hivatásos irtószakival tudta megcsináltatni. :-(

Látom, pécsi vagy, de írok priviben egy linket, hátha segítség...

Vagy írsz nekik emailt, vagy rákeresel a neten...

Remélem, tudtam segíteni.

2. -luca (válaszként erre: 1. - 81fea164b2)
2011. júl. 19. 09:01

Szia!

Nálunk hosszadalmas ásogatással végül sikerült elintézni őket. De előzőleg próbáltuk kifüstölni, vegyszert nem nagyon akartam a földbe. Így maradt az ásás. Nagyon hihetetlen járatokra bukkantunk.

Nem könnyű.

Sok sikert!

2011. júl. 19. 08:57
Darázs a földben! Nálatok volt már ilyen? Mivel, hogyan lehet őket kiírtani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook