Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Együtt alvás-külön alvás fórum

Együtt alvás-külön alvás (beszélgetős fórum)


2015. júl. 2. 02:46
roviden egyuttalvas
2011. dec. 28. 08:15
Egy nagy ágyba, de külön takaróval. Első időben elég volt egy 110 cm széles is, 1 takaróval. Ha a melója nem szólítja el együtt alszunk. De sajna sokat vidékezik, így több éjszakát töltök egyedül :(.
10. szemmelver (válaszként erre: 9. - 173c31dcdf)
2011. júl. 19. 16:33
Boldog lehetsz,hogy ilyen boldog házasságban élhettél
9. 173c31dcdf (válaszként erre: 4. - Derya)
2011. júl. 19. 09:05
Na néhányan hiányolták egy ffi hozzászólását,én egy matuzsálem vagyok 44 évet éltem a feleségemmel de néhány kivételtől eltekintve ha a munkám elszólitott,soha egyetlen éjszakét sem töltöttünk külön ágyban.Ő fázós volt én nem ezért én voltam az ééjszakai melegitője,ha nem tudta a lábát rám tenni nem tudott elaludni.Egy nagy francia ágyon aludtunk,de reggelre elég lett volna egy heverő mert össze voltunk bújva álmunkban.Égy éve meghalt azóta borzalmazak az esti lefekvések.De örülök hogy egész élletünkben együtt aludtunk.
8. szemmelver (válaszként erre: 3. - Derya)
2011. júl. 19. 08:11
én nem tudom..nekem nagyon hiányzik, ont az amit leírtál, edig egyedül aludni j..csak az érintés hiányzik
7. f796a5926b (válaszként erre: 44. - Boléna)
2011. júl. 19. 00:08
Én ezt nagyon megértem,amit írsz. Ha tehetjük,nekünk is lesz külön szobánk.
2011. júl. 18. 23:30
Na akkor fogalmazzunk úgy, hogy ahány házasság , annyi szokás. Ami nekem megszokott másnak idegen és fordítva. Csak a házastársak tudják megbeszélni, egyetérteni és a többi nem számít. Nagymamámék majd' 60 évet éltek együtt és mindvégig külön aludtak.
2011. júl. 18. 22:40
Nem értem mi a probléma. Mi együtt szoktunk aludni, de mikor rákezd a férjem az elviselhetetlen horkolásra (nem minden éjjel horkol), vagy én szoktam átmenni, vagy őt keltem fel hogy menjen át a másik hálóba aludni. És egyikünk sem csinál ebből problémát. Ha ez az ára hogy mindketten normálisan tudjunk aludni, akkor ez.
4. Derya (válaszként erre: 3. - Derya)
2011. júl. 18. 22:36

helyesbítek: :-)

... ha éppen véletlenül nem érünk egymáshoz ...

3. Derya (válaszként erre: 53. - Szemmelver)
2011. júl. 18. 22:35

én nem tudom elképzelni, hogy külön aludjak a férjemtől. azt se szeretem, ha nem éppen véletlenül nem érünk egymáshoz.

szerintem nem reagálod túl.

biztos vannak olyanok is akik külön szoktak aludni, de nem hiszem, hogy ez lenne a normális és szokásos egy jó párkapcsolatban.

2011. júl. 18. 22:14

szívesen meghallgatnám néhány pasi véleményét is...

ők vajon miért mellette... és miért ellene???

2011. júl. 18. 21:01
Állítólag a jó házasság titka a külön alvás..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook