Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kisgyermekes anyukák, hogyan oldjátok meg a randira járást?:) fórum

Kisgyermekes anyukák, hogyan oldjátok meg a randira járást?:) (tudásbázis kérdés)


7. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 1. - Panka78)
2011. júl. 17. 19:57

Randizás jellegétől is függ...Ha nagyon ismerkedős tipus lettem volna és pasizgatok randizgatok akkor valószínű nem szerettem volna hogy mindegyiket ismerje a gyerekem ...


Igazából az első komoly pasimhoz hozzámentem később,tehát nem volt törés a gyereknek...bölcsis lett ahogy az apája elköltözött tőlünk,először az uj párommal munka után találkoztam addig bölcsi után apukám vigyázott a kicsire egyébként is míg haza nem értem heti két nap...a pasi hazavitt,hát behívtam spontán úgyhogy találkozott is a gyerkőcömmel....eztán nem randizgattunk hanem jött hozzánk munka után ,amikor elaludt a gyerek mienk volt az éjszaka:) ha valahová mentünk akkor vagy akkor ha a kicsi az apájánál volt vagy pedig együtt mind de legtöbbször otthon voltunk nálam...szóval ez nem olyan eljárós randizgatás volt csak olyan öreges otthonülős de nekünk jó volt:)

6. White-Angel (válaszként erre: 4. - K-né Zsóka)
2011. júl. 17. 19:10

Megoldható, de csak akkor, ha a 'felek' közel laknak egymáshoz.:)

Egyébként az ember babysitter-re kereshet:)

2011. júl. 17. 19:09

Ez azért már egészen más, hogy gyerkőce van az embernek, hiszen amikor egyedül van, akkor és oda megy, ahová akar. (na meg persze addig marad amíg akar:D)

Sokan elítélnek, de én még kihagyom a gyermekemet a kapcsolatból. Nem vagyok egy ágról-ágra ugróló "veréb", de úgy gondolom, hogy akkor fog a párom, és a kislányom találkozni, ha igazán komoly lesz a dolog, bár tény, hogy már elég rég együtt vagyunk a párommal.

Csak nem akarom a lányom összezavarni, hogy anya 'ma' ezzel, holnap meg 'azzal'.

2011. júl. 17. 19:08
babysitter?
3. Sopianae (válaszként erre: 2. - Panka78)
2011. júl. 17. 19:03

Én mindenhova viszem magammal a 15 hónapos kislányom. Sőt van, hogy a férfi kéri. Persze hozzáteszem én csak ismerkedek.

Tegnap is pl Balatonon voltunk és jól érzetük magunk így is. Gyerek úszógumiba és már is meg volt oldva a dolog.

Bár legközelebb szeretném, ha ő itthon maradna és csak ketten mennénk el egy napra.

2011. júl. 17. 18:52
Gondolok itt arra, hogy nem vagytok együtt gyermeketek v. gyermekeitek apukájával, de új szerelem van kilátásban. Ilyenkor ki, hogyan oldja meg, hogy randizzon, illetve miben más a szerelmes időszak?:)
2011. júl. 17. 18:51
Ksgyermekes anyukák, hogyan oldjátok meg a randira járást?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook