Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet, hogy valami bajom van? fórum

Lehet, hogy valami bajom van? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 17. 15:43
A férjemnek ha megfázik a dereka, akkor szoktak ilyen tünetei lenni és van amikor fel sem tud kelni, viszont ilyenkor be is csípődik a dereka. (szerintem a gyulladástól érzi úgy, hogy becsípődött neki-bár neki gerincsérve is van) Mindenképp menj dokihoz!
2011. júl. 17. 14:28

Nem lehet, hogy vesekő?

Tavaly nyáron, nekem is a derekam fájt és az ultrahang vesekövet mutatott. Ha elmozdul a kő, akkor az nagyon fájdalmas érzés tud lenni, összehúzódnak a simaizmok, ami miatt kialakul a fájdalom, görcs. A rákötött pulcsi miatti meleg pedig kilazíthatta az izmot, ettől szűnhetett meg a fájdalom.

9. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2011. júl. 17. 13:40

Szia!

Úgy tűnik vesemedence gyulladás..bár ehhez a tünethez hozzájárulna a fájó,véres vizelet is..

Mindenképp menj dokihoz!

Jobbulást!

2011. júl. 17. 13:07
Sokáig nekem sem tudták.Vakbélgyulladásra gyanakodtak, de aztán már véres volt a vizeletem.Először csak a fájdalom volt, aztán nagyon magas láz utána a véres vizelet.Kérj labort szerintem!
7. gne2
2011. júl. 17. 13:03
Simán megfázhatott a veséd, nem szabad ventillátor mellett feküdni. Menj orvoshoz, nekem ilyen volt a vesemedence gyulladásom! Nem tudtam ülni, feküdni, felkelni, borzasztóan fájt a derekam, később lázas voltam. A háziorvos kenőcsöt adott rá, azt hitte, hogy a derekamat húztam meg. Kismama voltam, aztán laborvizsgálaton és hasi uh-on derült ki, hogy mi a helyzet.
2011. júl. 17. 13:00
Nekem vesemedence gyulladásnál szúrt így...
2011. júl. 17. 12:55
Köszönöm szépen!
2011. júl. 17. 12:48

Szerintem vmi ideg becsípődhetett, de a doki remélhetőleg holnap megmondja.


Addig is: mi erről ( [link] az aszanáról azt tanultuk, hogy segít a deréktáji fájdalmak elmulasztásában. Csináld mindkét irányba ugyanannyi idegi (5-10 perc), de úgy, hogy a kezek a lábak mellett vannak (az ujjak érnek le a földre, gyarlatilag segít egyenesen tartani a hátat). Remélem, segít!

2011. júl. 17. 12:45
Nekem is volt már hasonló szerintem neked becsípődött a derekad vagy valami ilyesmi..Nem kell ahhoz emelni elég,ha sokat hajolgatsz emelsz fel dolgokat.
2011. júl. 17. 12:33
hát inkább valami gerincügyre gyanakodnék, de menj orvoshoz
2011. júl. 17. 12:28

4 napja kezdődött az egész. Éreztem, hogy a derekam, a vesém nagyon szúr, hasogat. A munkahelyemen nem vettem észre, mozogtam, nem foglalkoztam vele. Másnap, mikor kicsit megpihentem, már jobban kezdett fájni, erősebben hasogatott, kötöttem a derekamra egy pulcsit, amivel elszorítottam a derekam és úgy enyhült a fájdalom. Tegnap pakolnom kellett sokat, cipeltem, emeltem, éreztem, hogy fáj, de erőt vettem magamon, és megcsináltam amit kellett, szó nélkül. Ma reggel alig bírtam felkelni, anyának kellett szólnom, hogy húzzon fel, mert képtelen vagyok egyedül felállni. Kiegyenesedni, lehajolni nem tudok, összegörnyedve közlekedem. Üléskor, fekvéskor eddig nem fájt, mostmár nagyon, még akkor is, mikor levegőt veszek, érzem, hogy szúr.

Mi lehet ez? Holnap elmegyek az orvoshoz, de kíváncsi lennék, hogy szerintetek mi ez, és nektek volt-e már hasonló.

Nem rántottam meg, nem húztam meg a derekam, arról tudnék, viszont volt egy olyan éjszaka, mikor a ventilátor ment a derekamra, vesémre szinte egész éjszaka. Megfázhatott? Ugye nem a vesémmel van valami?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook