Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ezt mitől csinálja a laptopom? fórum

Ezt mitől csinálja a laptopom? (tudásbázis kérdés)

2011. júl. 17. 19:24
Hát a kézikönyvében azt írják, hogy simán az F2 az. Nem tudom, megoldódott-e ez azóta, de ha nem, esetleg a drivert telepítsd újra, és indítsd újra a gépet.
2011. júl. 16. 22:19
Semmi baj, nagyon köszi én tök béna vagyok ezekhez :) De amúgy lehet, hogy valamit elállítottam a gépen, amit vissza kéne állítani, nem biztos, hogy a billentyűzettel...
2011. júl. 16. 22:16
bocsi, közben itt messengereztem. letöltök egy dell inspiron 1545 használati utasítást, és megnézem neked, mit ír a wifi kikapcsolásáról.
2011. júl. 16. 21:34
Addig oké, hogy tényleg azt írja ki, hogy le van választva. De sajnos utána is... :S
2011. júl. 16. 21:24

figyi


nyiss ki egy parancssort (start menü, futtatás, cmd, enter)


írd be hogy ipconfig


a "Vezeték nélküli hálózati csatlakozónál" gondolom az lesz, hogy "adathordozó leválasztva"


nyomd meg az f2-őt és várj 30 mp-et, majd megint add ki a ipconfig parancsot - változik bármi?

2011. júl. 16. 21:19

Amit ha megnyitok:


Pillanatnyilag nincs elérhető és engedélyezett vezeték nélküli adapter.


A konfigurációs segédprogram használata előtt előbb engedélyezze a meglévő vezeték nélküli adaptereket.

2011. júl. 16. 21:17

Dell Wireless WLAN Card Readme

Dell Wireless WLAN-kártya segédprogram

9. 07c4794583 (válaszként erre: 8. - Szanita88)
2011. júl. 16. 21:14

a bluetooth-t és a wireless-t sok noti egyszerre kapcsolja.


a start menü, programokban van olyanod, hogy "Dell Wireless"?

2011. júl. 16. 21:12
Arra nem reagál, az F2es gombon amúgy Bluetooth van... szóval én sem értem :S
2011. júl. 16. 21:11
ja. most azt találtam, hogy ezen a típuson a sima F2 ki-be kapcsolja, amin egy kicsit csodálkozom, de próbáld ki.
2011. júl. 16. 21:10
és az Fn gombot megtaláltad? az gondolom, van
2011. júl. 16. 21:07
nem, nincsen, először én is arra gyanakodtam :)
2011. júl. 16. 21:05
nincs az oldalán egy kis kapcsoló, amit ide-oda lehet tologatni?
2011. júl. 16. 21:02
Dell INSPIRION 1545
2011. júl. 16. 20:55

Meg tudod írni a laptop pontos típusát, mert a wifit kapcsoló kombináció változhat típusonként.


Próbáld meg első körben az Fn + F2-őt.

2011. júl. 16. 20:47

Egy Dell gépem van, a mai nap folyamán folyamán használtam, valamit félrenyomhattam, ugyanis egyszer csak újraindította magát és azután már nem tudtam rajta internetezni! Nem működik a WIFI! Próbálok kapcsolódni a hálózathoz, de azt írja, a "Windows nem talál hálózatot". Utána megpróbáltam az "Annak diagnosztizálása hogy a Windows miért nem talál hálózatot" dolgot, majd az jön ki egy új ablakban, hogy "A Windows vezeték nélküli hálózati szolgáltatás nem fut a számítógépen" és válaszható opcióként felajánlja, hogy "A Windows vezeték nélküli szolgáltatásának indítása". Majd próbálja helyreállítani, de nem tudja orvosolni a problémát és felajánlja, hogy "Lépjen kapcsolatba a hálózati rendszergazdával vagy az internetszolgáltatóval".

Mit tehetnék? Többször újraindítottam már a gépet, a routert is, és másik gépen működik rendesen a net! Valamit esetleg elállíthattam a billentyűzet "segítségével"?

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook