Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit kell tudni az alaptudáshoz egy felsős gyereknek? fórum

Mit kell tudni az alaptudáshoz egy felsős gyereknek? (tudásbázis kérdés)

4. c130f7eb3b (válaszként erre: 3. - Szekeres.A)
2011. júl. 16. 19:46
Én nem a tudás átadására értettem, hanem a számonkérésre. Mert a fórum címe ezt sugallta. Vagyis azt gondoltam, próbára szeretnéd tenni a gyereked tudását, ezért kérdezed, hogy mit kell tudnia. :D
3. Szekeres.A (válaszként erre: 20. - Jozsu)
2011. júl. 16. 16:41

Ezt hogy érted?


Mindenki azt tudja átadni a gyereknek, amit saját maga is tud. Vagy esetleg a gyerekkel együtt megtanul valamit.


Egyébként ártani nem árt semmi plussz tudás.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 9b10f3d7ff)
2011. júl. 16. 16:25
Ezt még hozzáteszem: a játék kapható társasjáték formában is, lehet a családnak egy-egy jó délutáni , esti program. A kérdések és válaszok adottak. Ennél sokrétűbb tudásra más dolog most nem jutott eszembe.
2011. júl. 16. 16:16

Vannak a könyvesboltokban, főleg ahol tankönyvet is árusítanak korcsoportonként játékos feladatok. Az én gyerekeim nagyon szerették. Nem tudom mekkora, hány éves a gyerkőc, de általános műveltségre játszva szert tehet a honfoglaló játékkal amit a neten találhattok meg. Találkoztam már 10-12 éves gyerekekkel és egyetemet végzett játékosokkal is.

Nagyon jó szórakozás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook