Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajvasalók - Melyik típust? Milyen tapasztalataid vannak? fórum

Hajvasalók - Melyik típust? Milyen tapasztalataid vannak? (beszélgetős fórum)


161. gabb
2010. febr. 22. 14:54
Gama
2010. febr. 22. 14:50

no előkerestem közben az enyémet.

Babyliss, kerámiás. Még a használatija is megvan hozzá.

Sütővas: nedves és száraz haj formázására egyaránt

A kefe rátét: finomabb hullámok vagy volumen esetén

Göndörítő sütővas

Hálózati göndörítő sütővas: száraz vagy majdnem száraz hajra

Simítóvas: száraz hajon kis tincsenként

Kreppelő as: az átlagosnál máűsabb haj készítésére.


akit érdekel, üzi-t írjon

159. Zselice (válaszként erre: 157. - Henobeno)
2010. febr. 22. 14:49
Egy másik fórum azt hittem fiú vagy:):) A hsz-aid alapján.... bocsesz:):)
2010. febr. 22. 14:47

babyliss nekem is van,de az még az őskorból maradt vissza,az iszonyatosan tépte a hajam...az is kreppel stb...

de gondolom van annál már jobb is?!!

2010. febr. 22. 14:44
Én használtam már babylisst, és nagyon tépte a hajam.
2010. febr. 22. 14:42
Kerámia lapos remington...
2010. febr. 22. 14:42

szia.

Nekem van babyliss készletem. Kreppel, vasal, göndörít, és még pár dolgot csinál. Mivel nem használom, ha érdekel megegyezhetünk.

154. Sammel (válaszként erre: 153. - Bucóka20)
2010. febr. 22. 14:41
a babyliss olcsó és jó meg sokmindent tud ;D
153. Bucóka20 (válaszként erre: 150. - Sammel)
2010. febr. 22. 14:40

Bővebben?:)

Van olyan is ,ami nem csak simít,hanem göndörít is?

2010. febr. 22. 14:40
remington vagy belissima
151. Sammel
2010. febr. 22. 14:40
mindenesetre kerámia lapos legyen :P
150. Sammel
2010. febr. 22. 14:39
remington vagy babyliss :D
2010. febr. 22. 14:38
Melyik a legjobb hajvasaló? Nekem egy elég régi van, és jól jönne már egy új, de nem szeretnék rossz minőségűt venni.
148. Zsuviii
2010. febr. 7. 09:51

Sziasztok.

A ti tanácsaitokra végül is vettem egy Remingtont.7 munkanapon belül le lesz szállítva,ha minden igaz. S1051-es model, ami alapból szóba se jött,de mikor kicsit körülnéztem...Kecsegtető ajánlat volt a bellissimával ellentétben...nem buktam el 5000Ft-ot ugyanolyan jó minőségű termékért (szerintem egy icuri-picurival talán a remington okosabb is)ÉS nem is a reklámot fizetem ki, hanem a terméket :) Remélem beválik majd, mert MareXxMarija-nak igen. :)

Köszi a tanácsokat, sokat segítettetek :)

147. reni79
2010. febr. 4. 10:28
Karácsonyra kaptam egy bellissima creativity style creator hajvasalót.Én imádom!
146. Nagual (válaszként erre: 145. - Zsuviii)
2010. febr. 4. 10:25
Bőven elég egy hajnak a 210fok. Mit számít, hogy ki mit reklámoz? Attól jobb lesz a termék? :)
145. Zsuviii (válaszként erre: 140. - MareXxMarija)
2010. febr. 4. 06:02

Teljes mértékben igazad van, hogy nem a külső a lényeg.A fodrászomnak s2002-es modelje van, és gyönyörűen kivasalta a hajam, de mikor megkérdeztem, milyen hajvasalót vegyek, egyből rávágta, hogy Bellissima. :)

De még mindig ott vagyok, hogy bellissima b7 300 vagy remington s2002...(az utóbbi göndöríteni is tud?) Bevallom, egy kicsit a bellissimához húzok,mert ugye 230°-ig melegszik,a remington meg csak 210-ig. de lehet, hogy csak azért, mert Hajas László reklámozza.Mondjuk a Babylisst meg Ördög Nóra, aztán mégis mennyire sokan panaszkodnak rá...nem tudom.Alszok egyet rá.:)

2010. jan. 31. 18:51
sziasztok.remington s1051-et akarok venni, de nem merem zsákbamacskára megvenni.mi van,ha za én hajamhoz nem annyira jó.nem tudjátok van e valahol miskolc felé vmi lehetőség, ahol ki lehet próbálni? csak 1-2 tincs erejéig.
143. .Saida.
2010. jan. 24. 12:09

Sziasztok!

Én is bellissimát használok, teljesen elégedett vagyok vele.

Egy tanács: Nekem is göndör és ráadásul száraz hajam van, de kipróbáltam a tony&guy hajegyenesítő balzsamot és spray-t és szerintem nagyon jó, bár nem a legolcsóbb, mert kb. 2ezer forint egy üveg, de megéri. Ugyanígy van tony&guy hajvégápoló szérum, és nekem az is használt.

Ettől függetlenül csodaszer nincs, aki rendszeresen vasalja a haját annak minimum másfél-kéthavonta vágatni kell. :(

2010. jan. 22. 11:53

sziasztok.

nekem egy remington s7902 w2s-es hajvasalóm, viszont nagyon töri a hajamat, pedig csak egy hónapja használom. oszttársamnak van bellissima b7300-a és nézegettem, hogy az lehet hogy jobb lenne. szóval valakinek van ilyen bellissimája, vagy valakinek esetleg véleménye róla? illetve arról hogy mit kéne tennem :) köszönööm.

141. Méz :)
2010. jan. 22. 10:32

Csakis a ga.ma.

Én egy éve vettem, itteni ajánlások alapján, nagyon meg vagyok elégedve vele.

140. MareXxMarija (válaszként erre: 134. - Zsuviii)
2010. jan. 21. 19:52

"Remington is néztem, de a külseje számomra nem tetszik" :P

Nem a külseje kell hogy tettszen, hanem az a fontos hogy menyire jó. Én a remingtont ajánlom [nekem s1051 van, van vele göndörítési tippekel teli dvd], és nekem enyémmel 4-5 napig egyenes a hajam. Viszont fodrásznál 1x kivasaltattam, reggel fél8kor vasalta ki, este 17-18 óra körül már nagyon göndör volt, meg mivel jáde-kristályos, és nincs benne turmalin, azoknak nem való, akiknek sok, és "szállós" hajuk van, mert nekem vasalás után nagyon szállt a hajam, remingtonommal pedig nagyon szép. Képet is tudok adni a bellissimával [b25] és a remingtonommal [s1051] vasalt hajamról.

De ha mindenképpen Imetec Bellissimát akarsz, akkor b7 300 vagy FC 16 mert ezeken turmalin is van viszont teflon nincs, remingtonomon pedig van, jah, és bellissima b7 300-al nem dvd hanem füzet van amin frizuratippek vannak, és a Remington olcsóbb is, de te tudod!

Azért remélem beválik, akármelyiket is veszed meg! :)

139. Nagual (válaszként erre: 137. - Zsuviii)
2010. jan. 21. 15:53
Az olcsóbb tipusokról hamar lekopik, mert csak rá van lehellve ez a réteg.. Nekem Rem. S9901-es van ami három éve hibátlanul működik és nem kopott le a kerámia sem.. :)
138. bpkinga
2010. jan. 21. 14:23
Nekem már több hajvasalóm is volt az elmúlt 4 év alatt... Először egy babyliss, utána remingtonok. Fél-1 év után mindegyikről lekopott a kerámia... És égett haj szaga is volt... Szóval nem kicsit elégette a hajam. 3 és fél évig gyakorlatilag napi szinten vasaltam a hajam, nagyon megbántam. Bár sok védőkrémet használtam, csodát az sem tud tenni. Nem akarom levágatni, mert akkor a rövid hajam nagyon hülyén állna, így mindig csak kicsiket vágatok vissza. Viszon elöl még mindig égett a haj, ott láttam a legjobban h hullámos maradt, hátul szerencsére jobb a helyzet. Sztem a remington nem rossz amúgy, jól kivasal, de nagyon ritkán szabad csak használni, max heti 1x de én már egyáltalán nem használom. Csak alkalmakra érdemes sztem, mert úgy szép fényes tőle a haj, de a gyakori használat kikészíti...:(
137. Zsuviii
2010. jan. 16. 18:34

Remingtonokról hallottam, hogy a kerámia lap kopik.Nincs ilyen gondja valakinek?

Ezért is gondoltam a Bellissimára.Meg ugye Hajas László is ajánlja. (de lehet, hogy csak reklámfogás)

Nem tudom, Remigton és Bellissima.Ezek tözött filózok rendesen. :)

136. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 135. - 3cf80f2b78)
2010. jan. 16. 16:22
jav:remingtonom
135. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 134. - Zsuviii)
2010. jan. 16. 16:22
Nekem remondtonom volt,aztán tönkrement,és vettem megint csak remingtont!Annál jobb nincs szerintem!Esetleg még a belissima!
134. Zsuviii
2010. jan. 16. 16:17

Sziasztok.

Szeretnék egy új hajvasalót venni, mert a mostani nem valami jó.Tesco gazdaságtól mit várhatok, ugye.

Bellissima B7 300 -ast B1 700 -ast és FC 16-ost néztem ki magamnak. Mivel elég göndör,dús és sok hajam van,azért szeretnék olyat, ami tényleg kivasalja a hajam,úgy hogy legalább 1 napig ne göndörödjön be. De azért kihasználnám a göndörítős funkciót is.Ti mit tanácsoltok? Eleinte Babyliss-t akartam, de körülnéztem egy kicsit, és sokan írták, hogy nem jó. Remingtont is néztem,de a külseje számomra nem tetszik.

Melyik megbízható, úgy, hogy ne kelljen évente cserélnem?

2009. aug. 26. 18:34
én nem rég vettem egy remington cs5002-t. iszonyat imádom.sosem göndörödik vissza tőle a hajam ráadásul nagyon gyorsan kiegyenesedik. nagyjából 10ed annyi idő alatt megvan, és nagyon tartós!!!
132. cintuka
2009. aug. 16. 23:17

sziaszztok!


Kb. 4 éve van meg a hajvasalóm, nagyon jól bírta, és tökéletesen vasalta a hajam,de mint minden tárgy elöbb utobb elhasználódik így ez is..így is csoda, hogy 4 évig tökéletesen működőképes volt. De most bajban vagyok mert ezt a hajvasalót már nem lehet kapni ami nekem van, úgyhogy most néztem 2 fajtát.

-remington s8102

-remington s9904

Szeretnék megkérni mindenkit, hogy akinek bármilyen tapasztalata véleménye van a termékről az írja meg, vagy bármilyen más jó hajvasalóról! Ja és lenne még egy kérdésem, hogy nem tudja-e valaki, hogy lehet-e ezzel a 2 hajsimítóval göndöríteni?

A válaszokat előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook