Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update DIÓKRÉM!! HELP!! fórum

Update DIÓKRÉM!! HELP!! (beszélgetős fórum)


2012. aug. 31. 20:03
Ja, és én tejport tennék bele...
2012. aug. 31. 20:00
Szerintem meg kell egy picit főzni a diót és hozzáadni az említett alapanyagokat, majd úgy habosra keverni a turmixgéppel...de ez csak egy ötlet, még soha sem próbáltam
2012. aug. 31. 19:55

Update diókrém? Az meg milyen? Mitől update az? :)


Esetkeg krémsajt? Mascarpone vagy hasonló?

2011. júl. 15. 12:11
Megnéztem, abban szójaliszt és rizsliszt van, 16%-a dió. Akkor tej helyett nincs valami ötleted, amivel az eredetihez hasonlóan ragacsos, krémes masszát kapok?
2011. júl. 15. 05:47
Szerintem ha tejet teszel bele nem fog elállni. Meg kéne nézni a bolti diókrém összetevőit és azt alapul venni. Bár gyanítom hogy abban igen kevés a dió, inkább aromával dolgoznak.
2011. júl. 14. 23:32
relevant to my interests
2011. júl. 14. 23:15
Kérlek, segítsetek! Update diókrémet akarok gyártani házilag, elég drága 1200 ft-ért szerintem... Amikor csak annyit csináltam, h dió ledarálva, bele olívaolaj, só ,édesítő, egy egész más ízvilágot kaptam. Szerintetek ha proteinport keverek bele, vagy tejjel leforrázom, krémesebb lesz? Hogy lehet olyan finomra ledarálni a diót, ahogyan az Update-esben van, és hogyan lesz annyira krémes állagú?? Valami tipp,ötlet?? Már annak is örülnék!:) KÉRLEK BENNETEKET!!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook