Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ACN-ről vélemény? fórum

ACN-ről vélemény? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
191. Drews (válaszként erre: 190. - Michelle.r)
2012. jan. 17. 09:48
A skypnál, ha süvíteni kezd a vonal, az nem a skyp hibája. Ez milyen tarifa/szolgáltatás, amiről írtál, hogy ilyen sokat tudsz beszélni?
190. michelle.r (válaszként erre: 188. - Drews)
2012. jan. 17. 09:29

Én kétezret fizetek havonta, forintban és annyit beszélek, amennyit akarok. Nem kell a gép előtt ücsörögnöm és nem kell egyeztetnem, hogy ki mikor ül ott. Sétálgatok a lakásban, nyáron a teraszon, a kertben és akkor is tudunk beszélni, ha ők kocsiban ülnek. Szoktam skype-on is, de kb. a tizedik percben elkezd süvíteni a vonal és mindig ujra kell hívni ilyenkor.


Az üzletkötők tudása kritikán aluli, a többi szolgáltatásuk sem egy nagy durranás, de ebben nekem még nem tudott senki jobbat mutatni.

2012. jan. 17. 08:12
Szóval akkor ez is csak egy újabb MLM őrület volt?
188. Drews (válaszként erre: 180. - Rubeola80)
2012. jan. 16. 11:00

Az a helyzet, hogy én a skypnál olcsóbb telefonálási lehetőséget eddig NEM találtam. Ezért is voltam kíváncsi az ACN adta lehetőségre. Ugyanis kb 1600-1700 forinttal feltöltöttem a skype egyenlegemet (attól függ, hogy az euro éppen hogy szárnyal) és korlátlanul hívhattam a vezetékes számokat. Volt nemegyszer, hogy 40-50 percet beszéltem a barátaimmal. Ezt az ACN még NEM tudta felülírni...

Mindenki aki teheti nézzen utána! üdv.

187. rubeola80 (válaszként erre: 185. - Michelle.r)
2012. jan. 16. 10:50
Szerinted kinek a hibája? Főleg annak tükrében, hogy előszeretettel többet ígérnek mint adnak?
186. Drews (válaszként erre: 179. - Michelle.r)
2012. jan. 16. 10:49
Köszi michelle.r! Egy ránézést azért megér. :)
185. michelle.r (válaszként erre: 184. - Rubeola80)
2012. jan. 16. 10:34

Az utóbbi beírásokat visszaolvasva nekem az jött le, hogy kicsit össze-vissza írtam le.


Tehát:

1. adapter + video, magyarország összes vezetékes irányába teljesen költségmentes, külföldre 43 országba beszélgetésenként 4 ft kapcsolási díj, nincs percdíj, ez igaz tovább 8 ország mobiljaira is.


2. CPS - T-home területen lassan okafogyott lesz a Hoppá csomagok miatt, az UPC csak egy körzetben szerződik az ACN-nel. A csomagnak több a gyenge pontja, mint az előnye.


3. mobil - Magyarországra egyáltalán nem alkalmazható, külföldi hívásoknál bonyolult a rendszer, könnyen megszívhatja az ember, ha nem tudja, hogy a hívott szám milyen körzetbe tartozik. Akár 800 forintba is kerülhet egy perc.


4. energia - hááááááááááát.


Összefoglalva: nagyobb a füstje, mint a lángja :( Nem biztos, hogy ez az ACN hibája, de tény, hogy nincs akkora súlya ebben a pillanatban, amekkorát kommunikálnak.

2012. jan. 16. 09:45
Az utóbbi beírásokból levonhatjuk azt a következtetést, hogy az ACN semmivel nem jobb mint a többi szolgáltató? De legalább MLM, bár ez kétes dicsőség!
183. michelle.r (válaszként erre: 182. - Rubeola80)
2012. jan. 15. 21:32
A CPS szolgáltatás.
182. rubeola80 (válaszként erre: 181. - Michelle.r)
2012. jan. 15. 18:55
"Ha külföldre telefonálsz, ott országonként és körzetenként más és más, 50-től akár 800 forint/percig." Most ez az igaz vagy a 4Ft?
181. michelle.r (válaszként erre: 180. - Rubeola80)
2012. jan. 15. 15:07

Nem vagyok az ACN üzletkötője, csak használom. Továbbra is azt mondom, hogy adapterrel telefonálni jobb és kényelmesebb mint a skype-pal. Nekem megér beszélgetésenként 4 forintot, hogy akármeddig beszélhetek, kristálytiszta vonalon. Én nem szeretek a skype előtt punnyadni.


A CPS szolgáltatást én nem szeretem, személy szerint jól meg is szívtam az ACN always-zal, mert azt hittem, ingyen telefonálok, mert elhittem, hogy az always azt jelenti always. Nem hibáztatom őket, ideadták a tarifatáblázatot, de eszembe sem jutott megnézni.


A mobilon applikáció Amerikára van kitalálva, itthon egy vicc :(.


Őszintén szólva nem értem őket, ha egy Forever Living meg tudja tenni, hogy 7 forintért telefonálnak a mobil flottájában minden irányban, minden időben, egymás között pedig ingyen, ők miért nem?

180. rubeola80 (válaszként erre: 179. - Michelle.r)
2012. jan. 15. 14:39
De eddig nem azt mondtátok, hogy jobb mint a skype, mert külföldre is ingyen telefonálhatunk?
179. michelle.r (válaszként erre: 178. - Drews)
2012. jan. 15. 10:57

Ez így bonyolult. Magyarországon épp az a dolga, hogy percdíj mentessé tegye a beszélgetéseket. Ha külföldre telefonálsz, ott országonként és körzetenként más és más, 50-től akár 800 forint/percig.

Mindjárt megkeresem neked, hol tudod megnézni és priviben átküldöm.

178. Drews (válaszként erre: 177. - Michelle.r)
2012. jan. 15. 10:52
Köszi! Akkor nem teszem. :) És a vezetékesnek milyen percdíjai vannak? Hogyan lehet elérni azt a szolgáltatást?
177. michelle.r (válaszként erre: 175. - Drews)
2012. jan. 15. 10:46

Ne tedd! 42 ft-os percdíja van Magyarországon. Illetve az áfa emelés miatt már valószínűleg magasabb :(.

Csak külföldi relációban jó, de ott sem mindegy, hogy milyen körzetet hívsz. Szerintem itthonra alkalmatlan a megoldás.

176. rubeola80 (válaszként erre: 173. - Michelle.r)
2012. jan. 15. 10:32
Én meg azt hallottam, hogy "A kivétel erősíti a szabályt"!
175. Drews
2012. jan. 15. 10:19
Sziasztok! Ha én CSAKIS mobilelőfizetést szeretnék az ACN-nél,akkor én ezt hogyan érhetem el? Mert ugyanis manapság az embereknek inkább mobiljuk van, én nem vezetékesük. Köszi.
174. zztop (válaszként erre: 130. - C1c9341a3a)
2012. jan. 15. 01:07

Szia Blackzo!

amennyiben még keresed a bizonyos harmadik lábat,jelezd és keressük egymást.

Üdv Zztop

173. michelle.r (válaszként erre: 172. - Rubeola80)
2012. jan. 14. 23:03
Anyám szokta volt mondani, hogy ha nem megy a kupleráj, nem a bútorokat kell lecserélni :)
172. rubeola80 (válaszként erre: 169. - Fatabbot)
2012. jan. 14. 22:12

Nem rendszerhiba? Te is azt írod, nem mindenki képes rá! Te is azt írod sokan piramisépítésre használják.

Akkor lenne nem rendszerhiba ha ezek kiküszöbölhetők lennének. Az MLM nem válogat mindenkinek gazdagságot ígér, nem nézi azt, hogy az egyén képes-e rá! Sokan piramisépítésre használják, igen mert eleve olyan a rendszere, hogy egy az egyben ráhúzható a piramisra!

Ennyi erővel a kommunizmus is egy tökéletes rendszer. Az elvek szépek (?), de még sehol nem sikerült jól működtetni! Hidd el nem véletlenül. (ez csak egy példa a rendszerhiba vagy nem esetére, nem akarok politizálni)

171. michelle.r (válaszként erre: 170. - Michelle.r)
2012. jan. 14. 20:27
Az ACN always azért is nagy kaki egyébként még egyéni előfizetők esetében is, mert pl. a T-home ügyfelek esetében csak este 9után ingyenes.
170. michelle.r (válaszként erre: 168. - Fatabbot)
2012. jan. 14. 20:24

Az 1000 perc az ACN always csomagra vonatkozik, de közületek azt nem köthetik.

A videotelefonnal és az adapterrel nincs korlátozás és ingyen beszélgetés sem. A kapcsolási díjat minden esetben fizeted, akármilyen hosszú a beszélgetés.

Egyszer fizeted az eszköz díját, aztán havonta a havi díjat. Az országon belüli valamennyi vezetékes hívás teljesen díjmentes, ott kapcsolási díj sincs.

Viszont mobilt ne hívj róla, az ha jól emlékszem 60 forint főidőben, áfa nélkül.

2012. jan. 14. 16:29

A rendszer alapjánál nem pont az ACN-re célzok. Na megtaláltam a legjobb magyarázatot szerintem. Szimplán nézd meg a Wikipédián az mlm magyarázatát. Tökéletesen leírja az alap tervet. Az hogy az emberi mohóság meg hasonló tényezők ezt szétbarmolják az már sajna nem a rendszer hibája. Na cikk végén meg is van a mondat ha nem akarod az egész bejegyzést elolvasni:

"Bár nem az MLM rendszerrel magával kapcsolatos kritika, de az MLM-mel kapcsolatos jelentős probléma az, hogy sok piramisjáték jellegű ál-vállalkozás is MLM vállalkozásnak állítja be magát" és ez kedves rubeola80 megint csak nem a rendszer hibája. Egyébként honnan ez a név? :)


A fentiek csak magán vélemény nyugodtan lehet kötekedni, de csak finoman :D

2012. jan. 14. 16:01
Na michelle.r akkor légyszíves segíts. Nekem ezt mondták a csajok. Magyarországon 4000 perc külföldre 1000 perc ingyen. A megadott országokba az oké. Kérdezték is mondtam hogy nekünk német, olasz, osztrák ügyfeleink vannak. Minden ország fent is volt a listán. A 4forint kapcsolási díj az ok szintén mondták. De a lényeget a végén röviden tömören összefoglalták hogy havidíj ennyi, egyszeri belépés ennyi és te a fentieket kapod. Ez áll akkor? Vagy nincs is ez a perc korlát?
167. michelle.r (válaszként erre: 162. - Fatabbot)
2012. jan. 14. 14:14

" Ez nem egy ráfordítasz napi pár órát és menni fog ez munka. Ezt komolyan kéne venni. "


Ez minden munkára és szakmára igaz.

166. michelle.r (válaszként erre: 165. - Michelle.r)
2012. jan. 14. 14:05

Nem, hülyeséget írtam, attól leszel QTT, hogy kötsz két szerződést, ha két csatlakozott kollégád van, aki szintén QTT, akkor te már ETT vagy.


Nem kell két csatlakozó ahhoz, hogy a saját szerződéseid után megkapd a pontokat és a jutalékot.


viszont csak akkor kapsz jutalékot, ha saját jogon vagy vállalkozó vagy legalább 1% tulajdonrészed van abban a vállalkozásban, amelyik szerződéses kapcsolatban van az ACN-nel. Csak ezért viszont szerintem nem éri meg vállalkozóit váltani, max. másod állásban.

165. michelle.r (válaszként erre: 160. - Drews)
2012. jan. 14. 14:02
Nem mondták el, hogy csak már minősült munkatárs jogosult jutalékra? A minősülés pedig azt jelenti, hogy van két csatlakozód. Így leszel QTT.
164. michelle.r (válaszként erre: 159. - Fatabbot)
2012. jan. 14. 14:01

Ez máris hülyeség. Nem 1000 perc van ingyen külföldre, hanem a megadott, azt hiszem 43 országba vonalas irányba és további nyolcban a mobilok is percdíj nélkül, 4 forintos kapcsolási díjért korlátlanul.


Ha a neted rendben van, nincs akadozás, tiszta a vonal.

163. rubeola80 (válaszként erre: 162. - Fatabbot)
2012. jan. 14. 13:17

Azt írod:"Tehát örökké nem tudod bővíteni a rendszert éppen ezért buknak el többen, akik már későn kapnak a fejükhöz mert állandóan nem lehet 30.000 ügyfelet beszervezni. Az állandóan még többet, még többet a végtelenségig az nem megy."

Utána azt:"A profitért mindent nem számít semmi csak jöjjön a sok nép és a zseton. Gondolom ez a fentiek miatt van mivel ők is nagyon jól tudják hogy örökké nem megy ez a bicikli."

Majd így folytatod:"A rendszer alapja szerintem jó"

NINCS EBBEN VALAMI ELLENTMONDÁS?

2012. jan. 14. 10:35

Na miután a kérdésem megvan (direkt külön tettem fel:) én is belevágnék a magam véleményébe. Nem vagyok acn-es, sem más mlm cég képviselője. Nem is keresek munkát egyik ilyen cégnél sem. Független szemlélő vagyok, csak azt szeretném előadni amit én látok a dologban. Tegnap végigolvastam az egész fórumot tehát sok mindenkitől fogok kölcsön venni de nem szó szerint mert ahogy írtátok ahhoz se kedvem se energiám, és jobb is legalább nem vádol senki lopással :) a sok szmájliért bocs nem vagyok se lány, se kisgyerek csak vitázunk szerintem, nem pedig veszekedünk. Azt pedig lehet jó hangulatban is.


Én magát ezt az egész mlm felépítést nem nagyon szeretem látszik hogy amcsi találmány. Egy dokumentumfilmben volt egy ilyen mondtad: aki egy véges világban a végtelenre épít az vagy közgazdász vagy politikus. Tehát örökké nem tudod bővíteni a rendszert éppen ezért buknak el többen, akik már későn kapnak a fejükhöz mert állandóan nem lehet 30.000 ügyfelet beszervezni. Az állandóan még többet, még többet a végtelenségig az nem megy.


"mlm hazugságok nálunk"

Nem tudom Amerikában mennyire jó a szakma megítélése, de nálunk nagyon félre van csúszva a dolog. A profitért mindent nem számít semmi csak jöjjön a sok nép és a zseton. Gondolom ez a fentiek miatt van mivel ők is nagyon jól tudják hogy örökké nem megy ez a bicikli.


Már lejjebb vitáztatok ezen nincs meg a szűrő, a profizmus. Ezt a szakmát NEM mindenki tudja csinálni. Ez a szakma NEM mindenkinek való. Ez a szakma IGENIS kicsit magasabb végzettséget és intelligenciát követel. Ez megint egy amcsi vonás a nagy demokrácia mindenki egyenlő blabla duma. Hát nem! Ezt a 6 általánost végzett Iszákos József nem biztos hogy olyan hatékonysággal tudja űzni mint mondjuk barátja Érettségizett Pityu. Aki a Beatrice életfilozófiára van beállítva (8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás) az neki se menjen a dolognak. Lejjebb olvastam pár ilyet. Sajnos ezt nem nagyon mondják el csak azt hogy gyere és szuper gazdag elszel.


"A rendszer jó"

A rendszer alapja szerintem jó. Aki már belépett leírta hogy miért is lépett be. Ismerd meg mit akarsz csinálni, járj utána, végezz kutatómunkát teszteld a terméket/szolgáltatást és utána vágj bele a dologba. Sajnos az önálló munkával kutatással sokan a főiskola/egyetemig nem is találkoznak tehát nem is tudják milyen az. Egy kis céget kapsz a nagy cégen belül. Ez teljesen pontos leírása a dolognak. Egy cég nem abból áll hogy ma kirakok egy táblát a kertkapura hogy "Karosszéria lakatos" majd hátradőlök és várom a klienseket. Igen is kilincselni kell hajtani a munkát. Aki napi robotban dolgozik nem is tudja milyen ez. Csak azt látja hogy a főnök a bőrfotelből osztja az észt és beszáll az Audi R8-asába a nap végén. Azt hogy milyen munka áll ez mögött azt senki nem értékeli. Vállalkozás bent van a nevében! A bankbetét is jó de a nagy pénz a tőzsdén van ahol VÁLLALOD a kockázatot. Vállalod, hogy holnapra akár elbukhatsz mindent, a nagy pénz reményében. Vállalod hogy feljutsz a csúcsra vagy aláhullsz a porba. Micsoda költői szófordulat volt ez :D

Csak ezt neked nem mondja senki. Ez nem egy ráfordítasz napi pár órát és menni fog ez munka. Ezt komolyan kéne venni.

Hát egynek ennyi mert már sok lesz a jóból, de van még belőle bőven.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook