Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ACN-ről vélemény? fórum

ACN-ről vélemény? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
221. Drews (válaszként erre: 213. - Ghck)
2012. jan. 31. 11:07
Szerintem ez nem pilótajáték. Emlékszel még 3-4 évvel ezelőtt a Nuskin Pharmanex volt a sláger. Ott is az elején még 80 ezer körül volt a beugró. Ma már "fillérekért" is be lehet szállni. Manapság alig hallani a cégről valamit... Ugyanez lesz az acn-el is. 2-3 év múlva már fele sem lesz a beugró, mert addigra már sok-sokezren lesznek benne, ami fenntartja a céget.
220. Drews (válaszként erre: 211. - Michelle.r)
2012. jan. 31. 10:46
Azt talán elfelejtettem bővebben taglalni, hogy NEM akkor kezdett bele a vállalkozás(ok)ba, amikor már kirúgták, hanem a sokszázezres fizetése MELLETT csinálta. Szerintem ez lényeges különbség. Sokan ilyenkor már leülnek, mondván: jó nekem az, ami van. De ő csinálta, mert szereti a minőségi életet és - ezért is írtam - igazi vállalkozó szellem. Amikor meg kirúgták őket, akkor meg rálépett a gázra, ami még egy darabig acn-re hallgat...
219. michelle.r (válaszként erre: 218. - Thor89)
2012. jan. 30. 10:17

Nem így történt. Azzal az információval jött vissza, hogy korábban csak a 29-es körzetben lehetett, de már mindenhol máshol is, ahol van T-home.

Aztán visszajött, hogy megnyílt a piac mindenhol. Aztán amikor kiderült, hogy nem működik, mutatott egy e-mailt, amelyben egy felső vezetője írta a dezinformációt.


Ezért mondom én, hogy minden vállalkozás olyan, amilyen emberek dolgoznak benne. Ez megtörténhetett volna akár a Telenornál is.

218. Thor89 (válaszként erre: 217. - Michelle.r)
2012. jan. 30. 09:55
Valóban a legtöbb probléma a rosz információ csere miatt történik legyen az bármelyik fél miatt is, illetve az üzletkötő nem megfelelő hozzáértéséből. Az esetedben is elkerülhető lett volna a hiba hisz minden díjtáblázat alján ott szerepel hogy milyen körzet számmal rendelkező ügyfelekre érvényes. Sajnálatos.
217. michelle.r (válaszként erre: 214. - Thor89)
2012. jan. 30. 09:37

Ezzel semmi baj nincs, én is boldog vagyok a max. 3.000 forintos számlámmal, pedig be nem áll a szám. A baj szerintem az, hogy nem kommunikálnak megfelelően.

Nyáron jött az üzletkötő, hogy ahol a Tcsoport jelen van, ott minden vezetékes telefonra köthető az ACN2ACN csomag. Nosza, megkötöttük a füredi irodára, ott T vonal van, itt Budapesten UPC. Eltelt egy hónap és visszadobták az UPC-t azzal, hogy bocs, megpróbáltuk, mégsem működött. És én fizettem 6.000 forintot azért mert felbontottam egy éven belül egy szerződést, amit téves információ alapján kötöttem meg.

Na ez már sokkal nagyobb baj.

Az, hogy az itthoni vonalra megkötött ACN always nem alwayst jelent, hanem 21.00 óra utánt, azért nem szóltam. Én vagyok a hülye, miért nem olvastam el.

216. gédi
2012. jan. 30. 09:32
Sziasztok. Teljesen igazad van, tényleg csaponganak az emberek.Kétségbeesésükben teszik, hiszen manapság nem ritka, hogy egyik napról a másikra válnak munkanélkülivé. Pedig az MLM nem az azonnali meggazdagodásról szól, de ha az ember kitartóan csinálja, nem rossz.
215. michelle.r (válaszként erre: 212. - Rubeola80)
2012. jan. 30. 09:27

Te ne velem veszekedj, nem én vagyok a közellenség ;)


Csak egy dologba gondolj bele; milyen sikereket érhet el egy ember bármiben, amit egyébként zsigerből gyűlöl és megvet és csak azért fanyalodik rá, mert nincs más? Szerintem kódolva van a bukás.

214. Thor89
2012. jan. 30. 09:24

Hogy lehet valakit rávenni bármi olyan dologra amit ő maga nem akar, szerintem nincs az az ígéret ami ezt megteszi?

Mi van azokkal az emberekkel akik már kivették a pénzüket és elköltötték? Őket is átverték?

Mi van azokkal az ügyfelekkel akiknek 2-3-5000 Ft-tal kevesebb lett a telefonszámlája? Őket is átverték?

Rejtett költségek? Minden le van írva csak figyelmesen el kell olvasni.

Melyik országban dőlt be a rendszer én nem tudok ilyenről?

Ha valaki nehéz helyzetben van és sok neki az x összeg miért vág bele? Ha belevág akkor csak meg tudta oldani.

213. ghck
2012. jan. 30. 09:15

Az is baj, hogy az emberek csaponganak. Lássuk be, senki nem a sok elvégzett munka után csapong, hanem a megjönni nem akaró könnyű pénz miatt.


Az meg szintén baj, hogy hamis ígéreteket kapnak az emberek, de ez nem MLM hiba, hanem emberi hiba.. Hogy az ACN mi a rákért kér el 80at a csatlakozásért, nem tudom. Szerintem pilótajáték. De attól még az MLM egy remek alternatíva sokaknak.

2012. jan. 30. 08:22

Tényleg igazad van, az a baj,hogy a nehéz helyzetbe került emberek ide-oda csaponganak. Ezek milyenek!

Az nem baj, hogy valótlan ígéretekkel, pénz, gáz, áram hitegetik Őket, dehogy baj! Az sem baj, hogy az energiaszektor nélkül nem piacképes a szolgáltatás amit nyújtanak, nem miért is lenne baj! Persze az sem baj ha a nehéz helyzetbe került embereket hamis ígéretekkel veszik rá a csatlakozásra, miért is lenne ez baj, dehogy!

Tényleg nem baj??????????????????????????

211. michelle.r (válaszként erre: 209. - Drews)
2012. jan. 29. 13:28

"Benne volt a Lyonessbe, Sunrider meg mindenféle ilyenekben."


Látod,ez a másik, ami nem jó. Amikor egy ember bajba kerül - kirúgják, megszűnik a cég, ráfanyalodik az ilyen cégekre, egyikből a másikba. Korábban bottal nem piszkálta volna meg,de most hogy gáz van, ló nincs szamár alapon ez is megfelel. Aztán amikor kiderül, hogy nem megy, akkor persze a cég a hibás.


Emellett persze nagyon sajnálom az ismerősödet, sajnos egészen közelről látom, mi megy a sajtóban.

210. gédi
2012. jan. 29. 12:23

Érdeklődve olvasgattam hozzászólásaitokat, annál is inkább, mivel én is érintett vagyok a dologban.

Kezdetben jó lehetőségnek bizonyult,talán azért is, mert szinte az elején csatlakoztunk, csak éppen azt a réteget nem sikerült megtalálni, akinek nem jelent gondot a magas belépési dij. A Hoppá dijcsomag viszont olyan előnyöket biztosit az ügyfeleknek, ami szinte lekörözhetetlen, a vállalkozók pedig a szolgáltatóktól /mobil/ olyan tarifákat kapnak, amely miatt szintén meggondolandó. Az energiát novemberre igérték, még nincs róla tudomásom, hogy itt lenne, de előbb-utóbb biztos meglesz. Az MLM-mel kapcsolatban pedig nekem az a véleményem, hogy vannak olyan lehetőségek, amik teljesen normálisan müködnek, de mivel ez is egy szakma, ezt is meg kell tanulni.

209. Drews (válaszként erre: 206. - Michelle.r)
2012. jan. 29. 10:32
michelle! Figyelj itt nem a vállalkozó "agyról" van szó, hanem az 1-2 éve kialakult szemét gazdasági helyzetről! Van egy közvetett ismerősöm, aki a Népszabadság c. napilapnál dolgozott kirúgták, és belevágott az acn-be. (nevet nyilván nem írok) Ő egy belevaló vállalkozó szellem. Benne volt a Lyonessbe, Sunrider meg mindenféle ilyenekben. A minap kérdezték tőle: hogy megy az acn? "Hát megyeget..." felelte. Szóval hanyatlóban? Nincs annyi ember, aki ki tudná fizetni ezt a busás beugrót - taglalta. Ráadásul rengeteg ember lép vissza, miután szerződést kötettek vele, mert kiderültek a rejtett költségek...
208. michelle.r (válaszként erre: 207. - Rubeola80)
2012. jan. 29. 09:34

Cseppet sem védem. Pusztán végig olvastam a szervezeti és működési szabályzatot, a szolgáltatói és a munkatársi szerződéseket. Szeretem tényekre alapozni a véleményemet, nem másoktól hallottakra.


Igen, ebben igazad van. De sajnos azért sikerül, mert az emberek szeretik a könnyen jött pénzt. Továbbra is azt mondom, nem attól rossz egy cég, hogy MLM-ben működik.


Szerintem nem lesz energia, bár vadul állítják, de ők is csak találgatnak.

2012. jan. 27. 23:04

Ha ajánló nem is, de mindenképpen védő!

Igazad van nem kell belevágni kockázatos vállalkozásba senkinek, aki nem rendelkezik megfelelő anyagi háttérrel. Csak sajnos ezt az ACN-nél és a többi MLM-nél sem mondják el! Sőt épp az ellenkezőjével vesznek rá a belépésre!


Lehet tudni már valamit az energiaszektorról?

206. michelle.r (válaszként erre: 205. - Rubeola80)
2012. jan. 27. 22:46

Én MLM ajánló????? Te vagy nem olvasol figyelmesen vagy nem tudsz szöveget értelmezni :p


Miért, szerinted akinek nem hogy tartalék pénze, de nyolcvanezer forintja sincs, annak érdemes elkezdenie?


Egyébként igen, az a véleményem, ha valaki nem tudja felmérni a saját képességeit, anyagi határait, akinek nincs legalább fél éves tartaléka, amiből fedezni tudja a nullás bevételt, az ne kezdjen semmmilyen önálló tevékenységbe, legyen az MLM vagy egy sarki pékség nyitása.

205. rubeola80 (válaszként erre: 202. - Michelle.r)
2012. jan. 27. 22:25

Már megint jössz ezzel a rossz MLM dumával, hogy az a baj ha valaki nem vállalkozó típus. Nem, az a baj, hogy jó MLM szokás szerint becsapják az embereket! Ígérnek fűt, fát, gázt, áramot. Aztán mindenféle rejtett költséget adnak!

Tudom nem fogsz válaszolni, ha gond van eltűnnek az MLM ajánlók, de amint úgy érzik megint lehet valakit behúzni a csőbe ismét előjönnek! HÁT EZ AZ MLM MEG AZ ACN!

204. ghck
2012. jan. 27. 19:23
Arra lennék kíváncsi, mi van akkor, ha valaki nem fizet éves díjat. Annak az embereivel mi lesz? A hozzá csatlakozott képviselők hova fognak tartozni? A hozzá szerződött ügyfelek hova fognak tartozni?
203. anaiska
2012. jan. 27. 14:30
Szeretném kérdezni, tud már valaki valamit arról amit hangoztattak, hogy áram és gázszolgáltatást is lelhet értékesiteni.
202. michelle.r (válaszként erre: 201. - Ghck)
2012. jan. 27. 09:13
Az éves díj 15.000 ft, nem azzal lesz a legnagyobb baja. A baj ott kezdődik, ha valakinek még 80.000 forintja sincs, az nem egy vállalkozó típus. Alkalmazotti mentalitással pedig ezt nem lehet végezni szerintem.
201. ghck (válaszként erre: 199. - Drews)
2012. jan. 27. 01:55
hát, egy haveromat beetették. kölcsönből vág bele.. :( simán elképzeli, hogy a 120ezres városunkban minden hatodik ember az ő szervezetének előfizetője lesz, és keres vele havi 200-at. pfff.... :( persze nem tud az éves díjról.
2012. jan. 18. 07:41
Kíváncsi vagyok hol vannak azok akik eddig nagy hanggal biztatták az embereket a belépésre! Vagy az ACN is olyan mint a többi MLM, pénzt beszedni, aztán hallgatni!?
199. Drews
2012. jan. 17. 12:49
Franchise díj? Ez nekem is új, nem mondta senki. Még egy adalék, hogy az ember szkeptikus legyen ezzel az újabb "divattal" kapcsolatban...
198. rubeola80 (válaszként erre: 195. - Michelle.r)
2012. jan. 17. 12:31
Ehhez szükséges net is? Mármint a digitális adapterhez?
197. Drews (válaszként erre: 195. - Michelle.r)
2012. jan. 17. 12:29
Bocsi michelle! Lentebb tényleg írtad. :)
196. szélanyó (válaszként erre: 194. - Michelle.r)
2012. jan. 17. 10:19
Micsodaaaaaaa ??????? Franchise díj?? Ilyenről szó sem volt. Ez honnan tudod??? Elképesztő!!!!
195. michelle.r (válaszként erre: 191. - Drews)
2012. jan. 17. 10:16

Neked kár írnom bármit is, nem figyelsz ;)

Digitális adapterem van.

194. michelle.r (válaszként erre: 192. - Szélanyó)
2012. jan. 17. 10:13
Na, ennek örülök :). Arra azért kíváncsi leszek, hány embernek szalad fel a szemöldöke, amikor megtudják, hogy évente kell franchise díjat is fizetni. Nem sokat, 15.000 forintot.
193. szélanyó (válaszként erre: 160. - Drews)
2012. jan. 17. 10:02
Így van !! Mind mind plussz költség, ami majd menet közben derül ki. Amúgy magával az ACN-el nincs probémám, a szolgáltatások jól hangzanak. Hogy így van e , nem tudom sem megerősíteni sem megcáfolni :)
192. szélanyó (válaszként erre: 154. - Michelle.r)
2012. jan. 17. 09:59
Már késő !!! befizettem a regisztrációs díjat, de talán még nincs veszve. Bár sokan azt írtátok itt, hogy nem lehet visszakapni. De igen is vissza lehet !!!!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook