Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ACN-ről vélemény? fórum

ACN-ről vélemény? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
251. Brabant
2012. febr. 9. 14:31
Egy Holland szolgáltatóval áll kapcsolatban a cég ami gázt és áramot is szolgáltat az azonosítoddal belépsz és máris írhatod a tervezett fogyasztásod gáz/vill./év a tavalyit báziusul véve.Nyílván korrigálhatod év közben fogyasztást ha eltér +/-.
250. rubeola80 (válaszként erre: 248. - Brabant)
2012. febr. 9. 14:29
Olvass bele a lentebbi hozzászólásokhoz és megérted miért kritizáljuk a céget. Ezekre nem jó válasz az, hogy máshol is működik, attól még fenntartásaink lehetnek!
249. Thor89 (válaszként erre: 248. - Brabant)
2012. febr. 9. 11:24

Szia!

Az energia részről van információd hogy ott hogyan működik?

248. Brabant
2012. febr. 9. 11:04
Sziasztok!Igazából nem értem miért kell támadni a céget.Ha ekkorára nött 1993 óta európában /18 ország/ és ott is működik ugyanezzel a jutalékredszerrel az már jelent valamit!Éppen ezért valószínű nem fog egyik napról a másikra eltünni.Igaz,hogy a szolgáltatások egy része még nincs Magyarországon,de 1 éve jött az országba.Hollandiában 10 éve van jelen és igen itt már van energia és működik.
247. rubeola80 (válaszként erre: 245. - Thor89)
2012. febr. 9. 07:44

Én értem mit akartál bizonyítani, csak pont az alsó tagozatos számításod mutatja azt, hogy nem a szolgáltatás forgalmából fizetnek és ez bizony baj!

Persze abban igazad van, hogy nem ilyen egyszerű a dolog, de ettől még lehet úgy ahogy én gondolom.

A törvények tiltják a pilóta és a piramis cégek működését. Ezért van az, hogy az MLM cégek léptek és valami szolgáltatást vagy árut is értékesítenek. Szerintem ezek nagyrészt semmi extrát nem tartalmaznak csak a törvényesség miatt kellenek. Ezek mellett nyugodtan lehet építeni a hálózatot.

246. michelle.r (válaszként erre: 245. - Thor89)
2012. febr. 8. 17:27

Az a passzív jövedelem igen karcsú, ha jól számolok. Ha a rendszer jól működik, az ACN to ACN-ből nincs bevétel, az Alwaysből lehet. Ha digitális eszközöket jól használják, akkor 1990 vagy 2550 ft a havidíj, ebből ha megkapod a tíz százalékot, 191 és 255 ft. Legyen száz ügyfeled, tizenkilenc, illetve huszonötezerről beszélünk.


Az első mélységedből 1/4%.


Ha keresel is vele százezeret egy hónapban, a felét elviszi a vállalkozás közterhei. Megéri 50.000 forintért csinálni?


A hetedik mélységben jól hangzik a 7%, de addig kevés ember fog eljutni szerintem.


Te hol tartasz?

245. Thor89 (válaszként erre: 243. - Rubeola80)
2012. febr. 8. 16:26

Nem, pont az ellenkezőjét akartam ezzel megmutatni.

A pilótajátékban közvetlenül a felette lévőnek fizeti be a pénzt az új belépő, itt ilyenről szó sincs. A levezetés egyszerű alsó tagozatos számítás hogy mindenki értse, de ennél azért egy kicsit bonyolultabb a dolog. A számításból is látszik, hogy a belépők pénzéből nem tudnak kifizetni mindenféle bónuszt mert hogy nem is így történik. Az ACN befektet. Lentebb írtam hogy van passzív jövedelem ami a szolgáltatásból jön, ezt külön nem akartam részletezni. Én 1 hónap alatt kihoztam magam 0-ra pedig senki sem lépett be alám.

2012. febr. 8. 12:15
Persze, hiszen az előadásokon még ki is emelik, hogy nem akkor csinálod jól ha minél több szerződést kötsz, bőven elég 20-25 szerződés, inkább minél több embert szervezz be! Az ETL pozícióhoz kell minimum 9 ember, ahhoz, hogy legyen 9 embered minimum 100at kell megkeresned és akkor erősen optimista vagyok. Az emberek több mint felének herótja van az MLM-től mint ahogy rájöttem, hogy nekem is :D Annyi ellentmondás van a szemléletükben is, hogy csak 1et említsek szervezz be minél több embert, egy átlag embernek van kb. 200-300 ismerőse amiből ha nagyon optimista vagyok 10-15 képviselőt talán be tud léptetni. Vagy még ennyi se a mai gazdasági helyzetben kicsengetni csak úgy 82550 Ft-ot hát nem tudom hány embernek van pluszba ennyi pénze! Na szóval visszatérve minél több ember kell de a hideg marketing az tabu ne csináljuk, kizárással is lehet sújtani akiről kiderül, de hideg vonal nélkül a büdös életben nem fog összeszedni sok embert! 100 szónak is egy a vége nekem ez nem jön be! Mindenkinek javasolni tudom, hogy mielőtt csatlakozik egy mlm hálózathoz előtte alaposan nézzen utána, érdeklődjön, tudja meg mi hogy, és gondoljon bele, hogy kell-e ez neki!
243. rubeola80 (válaszként erre: 239. - Thor89)
2012. febr. 8. 08:18

Pont a Te érvelésed erősíti a pilótajáték érzést.

Ahogy levezetted látható, hogy nem a szolgáltatás forgalmából fizetnek, hanem a belépők pénzéből. Ha elfogynak a belépők az alul maradottaknak már nem tudnak fizetni azok buknak! Ebből látható a szolgáltatás csak álca az MLM építéshez. Ennyi erővel bármit forgalmazhatnának, a lényeg a hálózat.

242. Thor89 (válaszként erre: 241. - Csakegyeember)
2012. febr. 7. 23:46
Azt, hogy valaki legalsónak vagy legfelsőnek érzi magát, nem más dönti el hanem saját maga és ebből következik is a hozzáállása a dologhoz.
2012. febr. 7. 23:17
Azt mondják Mo-n van 3 millió vezetékes telefon. Ebből legyen fél milla isdn vonal. Marad 2,5 millió analóg telefon. Na most mindenki onnan fog 10%os részesedést szerezni ha megvan az 50 pontja tehát 25 szerződés durván(ha csak cps). Van egy ábra amin 7 mélységig vezetik le emberenként újabb 2 fővel tehát a 7. mélységben lesz alattam 254 ember. Ha az a 254 ember is akar 10%os részesedést nekik is kell 25 szerződés kötni. 254x25=6350; 2500000/6350=393.7 Tehát ebből az következik, hogy 393 ember tud Mo-on egy ilyen ábra szerinti csapatot létrehozni ahol mindenki ugye a legnagyobb jutalékot akarja. Arról nem beszélve hogy vannak olyanok is akik nemet mondanak a szolgáltatásra. De ha csak minden 6. képviselő értékesít annyit hogy 10%os jutaléka legyen akkor is csak 2300 ember lesz ábra szerinti felső vezető. Én nem állítom hogy nem működik de csak az első 500-1000 ember fog ebből olyan passzív jövedelemre szert tenni amiből megél! A többi meg etetés azt nem mondja senki, hogy nem kellenek a "legalsók" hogy fennállhasson a rendszer.
240. michelle.r (válaszként erre: 237. - Drews)
2012. febr. 7. 21:24

Nagyon sokat fejleszt és nagyon jók a termékei. Szerinte egyáltalán nem gáz, hogy a tőzsdén vannak.

Engem 2008-ban kerülgettek először, akkor még több is volt, kb. 300.000. Ehhez képest engem meglepett, hogy már csak 180, ez tavaly nyári infó. Azóta lehet, hogy lejjebb ment. Azt tudom, hogy nagy a gáz, az üzletkötők sorra vonulnak át egy svájci céghez, ami szintén mlm és jóval olcsóbbak a termékei.

239. Thor89 (válaszként erre: 234. - Csakegyeember)
2012. febr. 7. 18:58

"Aki van olyan tájékozatlan és bekötteti!"

Vannak olyan települések az országban ahol 1-2 szolgáltató van jelen, ott nem lehet ugrálni egyikből a másikba. Ha az ACN olcsóbb miért ne kötné meg? Azért van a képviselő hogy tájékoztassa az embereket ha elfogadja oké ha nem nem és kész.


"Ez is csak egy piramis játék MLM cégként feltüntetve aki egy kicsit utána nézne és utána számolna rájönne, hogy akik most lépnek be csak azért kellenek nehogy bedőljön a rendszer. Kell hozzá egy kis kutató munka főleg külföldi oldalakon."

Az MLM nem tiltott, a piramis játék pedig csak egy szófordulat, a pilótajáték az igen illegális viszont a 2-t nem lehet összekeverni!

Kicsit számoltam csak a legegyszerűbb számítás:

ACN-nél 0 Ft

Belép egy ember ---> 82.000 Ft

Kifizetnek neki 15 szerződést ---> 111.000 Ft

ACN-nél marad ---> -30.000 Ft

Belép újabb 2 ember az ---> 2x82.000

ACN-nél ---> -30.000+2x82.000 = 134.000 Ft

Kifizetik a 15-15 szerződést ---> 222.000 Ft

ACN-nél marad ---> 134.000-222.000 = -88.000 Ft

Akkor most hogy is van?


"Egyébként miért csak a T-homot nyomják?"

Szinte az egész országban elérhető a szolgáltatásuk. Szinte az egész országban lehet rá ACN-t kötni. A többi szolgáltató nincs mindenütt.

Kicsit róluk:

Valki bemegy/telefonál csomagváltás indokkal, kérdés nélkül ajánlják neki a Hoppá csomagot. Az tök mindegy hogy nincs rá szüksége de azért megcsinlják neki mert hogy az milyen jó. Az illető nem beszél egész hónapban 500Ft-ot de fizesse ki a 3000Ft mert hogy az milyen jó.

Ez mi ha nem átverés?

Miért nem szólnak az ügyfélnek aki x éve kötött egy csomagot, (aminek a havidíja 4500Ft erre jön a beszélgetés) hogy néni/bácsi van sokkal olcsóbb?

Mi ez ha nem átverés?


"Az első 500 belépő lesz ebből is vastag a többi nem!"

Van olyan hogy passzív jövedelem!


"Ugyan olyan MLM cég (már ha tényleg az) mint a többi!"

A legtöbb kozmetikai cég MLM-ben működik évek óta mégsincs velük gond.

238. Drews (válaszként erre: 223. - Smuki32)
2012. febr. 7. 16:07
Szia. Csak jótanácsként írom neked, hogy mielőtt kifizeted ezt a nemcsekély összeget az ACN-be olvass minél több fórumot, tájékozódj. Én is ezt tettem mielőtt döntöttem. Nehogy úgy járj, mint itt néhány fórumozó. üdv. :)
237. Drews (válaszként erre: 222. - Michelle.r)
2012. febr. 7. 16:03
Az évek alatt felemelték a Nuskin beugróját a duplájára?? Nekem akkor kb 80 ezer forintról beszéltek. Az ember azt hinné, ha bejáratódik az üzlet, akkor olcsóbb lesz a beugró. Hallottam olyanról is, hogy a busás beugró egy részét kiviszik a tőzsdére... Ez elég gáz. Miért nem forgatják vissza a termékek fejlesztésére?
236. Drews
2012. febr. 7. 15:49
Az Amway már elmúlt 50 éves és még mindig kiválóak a termékei. Korrektek, valóban visszaadják nemhogy a belépés összegét, ha esetleg nem jött be az üzlet, hanem a termék árát is! Nem kell hetekig alkudozni, hogy kéred vissza a zsetont. Valamit csak tudhatnak, ha ennyi időt megéltek! Soha nem voltak a tőzsdén, mint más mai divatos (...) üzlet. A pénzügyi minősítésük pedig AAA+. Ezt még eddig nem tudta egyik mai divat sem lekőrözni.
235. Drews (válaszként erre: 224. - Jaga77)
2012. febr. 7. 15:43
Ez így igaz!
2012. febr. 7. 13:41

Az oké, elismerem úgy lehet pénzt keresni egy darabig! Aki van olyan tájékozatlan és bekötteti! Vannak az Acn-nél jobb díjcsomagok is, ráadásul bármi figyelmeztetés nélkül felemelheti a havidíjat vagy akár a percdíjat és az ügyfél nem tehet semmit.

Ez is csak egy piramis játék MLM cégként feltüntetve aki egy kicsit utána nézne és utána számolna rájönne, hogy akik most lépnek be csak azért kellenek nehogy bedőljön a rendszer. Kell hozzá egy kis kutató munka főleg külföldi oldalakon. Vezetékes telefonja meg a legtöbb embernek azért van mert van netje. A video telefont meg nem nevezném forradalminak ugyanis van ennél sokkal jobb is. Egyébként miért csak a T-homot nyomják? A legtöbb Upc telefonnál én úgy hallottam mindig volt valami gigszer! Mindig nem fogok tudni kivenni a havi 111000ed! Az első 500 belépő lesz ebből is vastag a többi nem! Ugyan olyan MLM cég (már ha tényleg az) mint a többi! Pár embernek tényleg jó de összességében csak egy kullancs cég és nélküle se lenne rosszabb az élet.

233. Thor89 (válaszként erre: 232. - Csakegyeember)
2012. febr. 6. 23:02
Mindenki tudatlanul kezdi, hisz csak akkor láthatod át a dolgot ha már csinálod, aki csak hallja hogy mit kellene csinálni, de bele se kezd nem tud róla pontos véleményt adni. Nem tudom hogy neked mennyi jelenti a zsebpénzt, de az 5-10-15 szerződés megkötéséből járó összeg nekem elég komoly pénz.Ha ezt minden hónapban megcsinálja valaki nem lehet probléma az éves megújítási díj.
2012. febr. 6. 19:40
Jött egy felismerés. Mint írtam előbb cselekedtem aztán gondolkodtam. Úgy beléptem, hogy nem érdeklődtem az üzletről, tudatlanul. Aki ilyen későn lépett be az nem fog meggazdagodni de még csak megélni sem. Zsebpénzt esetleg kereshet. Főleg így, hogy csak vezetékes telefon van semmi más. talán még 1 fél évig mindenki be lesz zsongva az ACN-től de utána elcsendesül minden, ügyfél sem lesz és szépen lassan bedől! Mai világba meg egyenesen nehéz olyat találni akinek van 82000 Ft-ja és még rendelkezik kis üzletkötő vénával is, mert lássuk be ne szelektáljunk de naivak se legyünk ez nem megy mindenkinek.
231. michelle.r (válaszként erre: 230. - Csakegyeember)
2012. febr. 6. 19:34

Ez nem így van. Tagságot szereztél, amit évente meg kell újítanod. Ha nem teszed, egyszerűen nem leszel tag.


Alig több mint egy hónap telt el, mi változott meg?

2012. febr. 6. 19:31
Decemberben! Végig olvastam az egészet. Szerintem a pénzt nem kapja vissza aki belépett! Mert ha nem csinálok semmit attól még évente fizetnem kell a 15.000 Ft díjat és én ebbe több pénzt nem akarok beleölni!
229. michelle.r (válaszként erre: 228. - Csakegyeember)
2012. febr. 6. 19:24

Semmit nem kell tenned. Egyszerűen nem csinálsz semmit. Mikor léptél be?

Itt valaki mintha korábban írt volna arról, hogy egy határidőn belül visszakaphatod a csatlakozási díjat is. Olvass vissza, nem tudom, jól emlékszem-e.

2012. febr. 6. 19:02

Sziasztok! ACN képviselő vagyok, tehát megvettem a jogot 65000+áfáért. De sajnos előbb cselekedtem aztán gondolkodtam. Nem jön be annyira nekem, ráadásul az ellenzőkkel kell egyet értenem sok a mellébeszélés, a felmerülő költség. Kár volt belépni , szerintem már senki ne is tegye mint korábban is elhangzott a helyek már le vannak osztva! Itt már más nem lesz milliomos az első 500-1000 belépőn kívül. A lejjebb szólóknak adok igazat ez már csak az agymosás, hogy mi későn belépettek tartsuk el a rendszert! A kérdésem az volna, hogyan tudnék kilépni? Mit kell tennem azért, hogy felhagyhassak ezzel? Jár-e ez költséggel? Ha igen mennyivel?


Válaszotokat előre is köszönöm!

227. michelle.r (válaszként erre: 226. - Gédi)
2012. febr. 6. 08:55
Egészen pontosan 81.250,- :)
226. gédi (válaszként erre: 223. - Smuki32)
2012. febr. 6. 06:56
Sziasztok. Mi tavaly májusban regisztráltunk, akkor 82.500.- Ft volt.
225. rubeola80 (válaszként erre: 224. - Jaga77)
2012. febr. 5. 15:28
Ó ne! Soha nem lesz vége a sok MLM átverésnek?
224. Jaga77
2012. febr. 4. 20:33
Az Amway üzlethez 12000 Ft kell, és arra is garancia van, visszaadják, ha valaki nem él a kedvezményes vásárlási lehetőséggel, szuper áron szuper minőséget. Persze a Schwarz rendszert ajánlom nem a Network 21-et, vagy Diamond Alliance-t. Ez egy eredeti, értékeken alapuló és működő, fejlődő MLM.
223. Smuki32
2012. febr. 2. 12:15
Sziasztok. Engem csak annyi érdekelne hogy mennyi a beugró az ACN-hez. Nem olvastam végig a fórum bejegyzéseit, lehet hogy választ kaptam volna már, de úgy gondolom ez így gyorsabb. A választ előre is köszönöm!
222. michelle.r (válaszként erre: 221. - Drews)
2012. jan. 31. 20:04
A Nuskinbe 160.000 forint a "beugró". Még mindig működik, bármelyik magyar cég örülne, ha olyan minősítése lenne a tőzsdén, mint a Nuskinnek. A termékei pedig nagyon jók, különösen a kozmetikai termékek, de tény, hogy nem az átlag pénztárcának valók.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook