Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ACN-ről vélemény? fórum

ACN-ről vélemény? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
371. Recs79 (válaszként erre: 367. - Rubeola80)
2012. dec. 6. 12:31
Világosítsatok fel milyen ígéreteket tett az ACN! (ami nem valósult meg)
370. Recs79 (válaszként erre: 366. - BrainVibration)
2012. dec. 6. 12:30

Minden minősítés nélkül:

NEM Donald T alapította a céget!!!! Semmi de semmi köze az alpításhoz! Az arcát adta az MLM felépítéshez!!!

Ami azért mert Neked nem pálya másnak még jó kereseti lehetőség lehet! Az adapter Neked nem pálya, másnak hozhat spórolási lehetőséget (nem a Skyp-pal való versenyben feltétlen).

Felszámolják és eltűnik a cég???? 20 éve működő cégről beszélünk, nem tegnap előtt alapították!! Magyarországon van bent bő 1 éve!!!

Az enegriaszektor rengeteg országban működik, szép megtakarításokkal!!!


Ja, és hogy nem lesz bent az enegria még 2014 januárban sem??? De jó lenne!!!!! Ha ismered az MLM lényegét, akkor tudnád Te is és mindenki aki emiatt forrong, hogy aki ebbe gondolkodik mint jövedelem szerzés, akkor ennek csak örülni kell!!!!


Donald T olyan mint Kósa L Adolf! Szintén MLM név!!!


NEm kell mindenkinek szeretnie, hinnie abban, hogy működik az MLM, és ha jól csinálod, jól működik, csak elfogadnia azt, hogy vannak akiknek működik!


Őszintén megmondom én nem értem amit leírtál a Spypról, mert igen technikai alnalfabéta vagyok, de szívesen mélyebbre ásnám magam ebben a Skyp dologban. Amiket írsz, plusz szolgáltatások mennyibe kerülnek havonta?


Nekünk van adapterünk!!! Havonta 4000 percet beszélek ingyen vezetéses belföldi forgalomban (nem számít, hogy milyen időszakban, milyen körzetet hívok). Ismerősökkel én is skypolok, de a hivatalos dolgaimat nem tudom skypon intézni. Szinte minden nap kell telefonálgatom különböző hivatalokhoz, cégekhez, ezek Skypon nem működnek! Vagy tévedek???

Ezt a 4000 ingyen percet kapom havi 2500 Ft-ért!!! Nem mondom, hogy tuti NEked is szükséged van ilyenre, de nekem igen!!! Szóval csak azt kell tudni kinek mi az igénye, és bármilyen üzletet képes működtetni!! :)

2012. dec. 3. 15:18

Ha már belerángattál valakit egy kétes megtérülésű ügybe az a minimum ha gondja van segítesz neki!

Ha máshogy nem legalább egy számot adj ahol érdeklődhet!

2012. dec. 3. 09:29

sziasztok!


én beléptem régen az acn-be és köttöttem is pár szerződést, de már nem foglalkozom vele mert rájöttem, hogy nem olyan jó üzlet ez. most pedig hívott 1 ügyfél, hogy gondja van. ezzel most nekem kell foglalkozni, vagy elvileg a szponzoromnak kell átvenni az ügyfeleimet?

2012. dec. 3. 08:33

Azt gondolom mostanra levonhatjuk a végkövetkeztetést. Az ACN a felét sem tudta teljesíteni az ígéreteknek, az MLM pedig ismét bebizonyította, hogy csak addig törődik az emberekkel amíg a pénzüket el nem veszi. Voltak szép ígéretek, de mára eltűntek az MLM ajánlók, sajnos sokak pénzével!

Remélem az a fórum jó példa arra mennyire "megbízható" ez az üzleti modell!!!

2012. nov. 22. 23:40

Ennyi technikai analfabétát.... csak kapkodom a fejem és verem a falba.

Skype és hangminőség? Miről beszéltek? Talán ha nem a kistigrisektől vett 200 forintos szutykotokon próbálkoznátok meg az 5 forintos hangkártyátokkal. Akinek telik 17 ezres gagyi kínai 'adapterre' (vagy mi a menő neve ennek az ACN papok körében) ne legyen már probléma venni 5 ezerért egy használható hangkártyát plusz fülesmikrofon kombót. Vagy, ha annyira ragaszkodik a hagyományos telefon formához vegyen egy voip telefont aztán hello.

A skype meg összehasonlíthatatlan az ACN-el. Egyrészt Skypenál is lehet igényelni számot, amit bárki hívhat másrészt te is hívhatsz bármilyen készüléket minden létező megoldásnál olcsóbban belföldre-külföldre egyaránt. Küldhetsz sms-t és természetesen skypeon belül bárkit ingyen beszélhet bármeddig. Van SMS, hívásátirányítás, üzleti modell, mobil alkalmazás. Van hívás alapú számlázás, havi - 3 havi - féléves és éves előfizetés. Nagyon sokat beszélőknek akik külföldet mobilt stb. nagy számban hívnak van skype premium, ami korlátlan mobil és vezetékes hívást biztosít és nincsen ilyen, hogy csúcsidőn belűl és kívűl. Percdíjak meg 5-6 forint között mozognak vezetékes esetén, mobil esetén 50 forint körül (ami nem igazán drágább a mobil szolgáltatók átlagos áráihoz képest).

Az is marha megerőltető, hogy bekapcsold a gépedet. Aki ennyire nem képes fizessen csak nyugodtan, mint a katonatiszt. Esetleg vegyen egy skype telefont, amihez nem kell pc!


Az ACN üzleti modelljéről már nem is kellene mondanom semmit. Magától értetődő a kamu és a hazugság. Akik náluk térítenek vagy az elsők között voltak, akik azért jártak jól, mert még volt kit átverni, a másik fele fut a pénzéért és próbál benne hinni, hogy még jól is járhat. Energia szektor? Ne vicceljetek. A kérdés csak annyi mikor számolják fel a céget szó nélkül és tünnek el a pénzzel.

Aki meg itt Donal Trumpal példálódzik, na az maga vicc és teljesen hiteltelen. Talán nézne utána ki is ő, valószínűleg többet a szájára se venné ezt a szerencsétlen szélhámost... és ő alapította ezt a szemetet is. Gratulálok!

2012. nov. 12. 12:16

Bocsánat, de csak mosolyogni tudok azokon akik még mindig bedőlnek az MLM ígéreteknek! Amit az ACN a kezdetekkor ígért szinte semmi nem teljesült, sem energia sem normális mobilszolgáltatás. Csak a hálózatépítésről szól az egész a termékek illetve a szolgáltatások másodlagosak!!!

Sokan írják, hogy más országban működnek. Én is beszéltem német ismerőssel de csak nevetett mikor említettem neki az MLM rendszerű energiaszektort.

364. michelle.r (válaszként erre: 363. - Yake)
2012. nov. 3. 11:36

Persze, hogy visszakaphatod. Nincs érvényes szerződésed, ez lehet egy téves utalás is ;)


Jól hallom, hogy mégsem lesz energiaszolgáltatás 2014-ig??

363. yake
2012. nov. 3. 09:05

sziasztok.

szinte végig olvastam az egész fórumot. sok mindent tanultam. de sajnos mint sokan én is belesetem abba a hibába, hogy eéőbb cselekedtem. kb 5 napja befizettem a belépes összeget. közben elég sok információt szeretem. segítsen légyszi valaki, vissza kaphatom e belépési díjamat? a pénzt elutaltam, de a belépéshez szükséges 3 szerződést nem produkáltam és nem is fogom! köszönöm előre is

2012. okt. 15. 22:20

Aki azt kommunikálja, hogy lehetsz bárki/bármi, sokat fogsz keresni, az HAZUDIK, ÉS NEM AZ ACN ÁLLÁSPONTJÁT KÉPVISELI. Az ACN álláspontját idézném szó szerint:


"Az ACN üzletből csak ügyfélszerzés útján generálható jövedelem. Az ACN független képviselőinek sikere nem garantált, az eredmény az egyedi erőfeszítéseiken múlik. Az ACN független képviselőinek jövedelme nem garantált, és nem minden ACN független képviselő válik nyereségessé."


Ezt a csoportunkban a jelölteknek nem győzzük eléggé hangsúlyozni, de mindent megteszünk, hogy sikeresek legyenek. Sajnos van ellenpélda, de aki tud nekem mondani olyan telekommunikációs - vagy gyakorlatilag bármilyen - céget, ahol nincsenek visszaélések, soha nem verik át az ügyfeleket, munkatársakat, az kap tőlem egy szatyor túró rudit.

Mindenhol vannak erkölcstelen emberek, de ne csak a rosszat vegyük már észre!


És igen, a hálózatépítésen van a hangsúly, abban van a nagy lehetőség. De emellett kimagaslóan fontos, sőt elsődleges, hogy egy jó termék legyen az üzlet alapja, különben nem ér az egész egy kalap szamócát sem.

Hogy nem jó a termék? Legutóbbi ügyfelemnél havonta 20.000 forintos megtakarítást értem el, és többet tud a mostani szolgáltatása, mint az előző. Szerintetek elégedett?

361. michelle.r (válaszként erre: 360. - Recs79)
2012. okt. 8. 10:53

Az adapter nagyon klassz dolog, nekem is van. Ez tényleg egy jó szolgáltatás, lehet, hogy megveszem az új videotelefont a wifi miatt.


Ha üzletileg érdekel, mielőtt kifizeted a 81.000 forintot, gondold át, hányan fogják a te ajánlásodra még kifizetni. Tisztán látszik, hogy nem a termék a lényeg, hanem az, hogy jó nagy hálózatot építs. Ezzel semmi baj, szeretem a fogyasztói klubokat. De mivel a jutalékot csak számlára veheted ki, nem igaz amit kommunikálnak, hogy bárki, nyugdíjasok, kismamák, egyetemisták beléphetnek és sokat fognak keresni.

Több csalódott emberrel találkoztam, mint elégedettel.


Ja, és nagyon alaposan olvasd át - már ha megkapod - az üzleti szabályzatot a belépés előtt. Vannak benne rém vicces mondatok :o))

Németországban tényleg jól működik az energiaszolgáltatás, ezt személyesen igazolom.

360. Recs79 (válaszként erre: 359. - Recs79)
2012. okt. 7. 23:59

Ja, azt kihagytam, hogy engem azért nem zavar, hogy nem tud nekem kedvezőbb ajánlatot tenni, mert nem ügyfél szeretnék lenni, hanem partnet. Inkább az üzleti része érdekelne!

De még sok mindent nem tudok a dologról, bizonytalan vagyok még a döntésben!

359. Recs79
2012. okt. 7. 23:56

Én azt gondolom, hogy azért mert Neked nem tud kedvezőbb szolgltatást nyújtani, másnak még tudhat. Pl aki sokat telefonál külföldre, céges ügyben (tehát nem megoldható skypon).

Pl, nekem sem kedvezőbb, mert családi kötelék miatt ingyen telefonálok szinte, kb 2000 Ft a havi számlám. De ettől még van akinek meg jobb ajnlatot tud tenni!


Az energiában bízom. Amit hallottam róla, hogy átlagban más országokban 10-30%-kal kedvezőbben fizetik az emberek ezen keresztül a számájukat mint előte!

358. michelle.r (válaszként erre: 355. - Recs79)
2012. okt. 7. 18:16

Az indulás óta vártuk a nagy durranást, az olcsó mobil szolgáltatást. Mára kiderült, a nagy ötlet, hogy leszerződtek a Vodafone-nal a Mátrix díjcsomagok értékesítésére. A T-mobile-nál fele annyiért beszélek percenként, mint amit kínálgatnak.

Gondolod, hogy más lesz az energiaszektor?

357. Recs79
2012. okt. 7. 18:03

Ügyfélszempontból meg teljesen mindegy milyen rendszer szerint működik, az MLM csak akkor érdekes, ha nem ügyfél hanem üzlettárs szeretne valaki lenni!

Ügyfél szempontból a lényeg: ajánl e olcsóbbat, jobbat mint ami most vab nekem??

Szerintem ha az energia szolgáltatokkal leszerződik az ACN akkor lesz igazán érdemes foglalkozni vele partnerként is!

356. Recs79 (válaszként erre: 349. - Kópé)
2012. okt. 7. 17:59
Igazából semmi, de MO-on ha ezt ma valaki meghalja, akkor menekül! Akármi is van mögötte! :(
355. Recs79 (válaszként erre: 354. - Ferenc26)
2012. okt. 7. 17:57

Én most találkoztam vele. Elsőre tetszik a dolog, bár nem vagyok az a hívogatós fajta!

Lehet szerződéseket is kötögetni, de az apró pénz! A biznisz a csapatépítésben van!

Én úgy látom, hogy ez a tipikus MLM rendszer, de sokkal jobb szolgáltatásokkal. MErt pl avon terméket vagy FLP terméket nem veszel minden hónapban, pléne ha rosszabb anyagi hónapod van, de a telefonszámládat, a gáz, villany számládat fizeted minden hónapban!

Mi a férjemmel belevágunk, bár ettől a hívogatástól kicsit elbizinytalanodtam, de ezt most megpróbáljuk, mert tetszik a szolgáltatás amit kínál! Ezzel tudok azonosulni, egyet érteni!

2012. aug. 1. 10:57

Hello.


Pár hónapja találkoztam az ACN el, akkor nagyon tetszett,szerencsére nem léptem be azonnal. Eltelt pár hét és rájöttem hogy olyan szolgáltatásokat nyújt amire nincs szükségem, nem tudnám kihasználni őket. Azt mondtam az üzletkötőnek előadás alatt hogy engem a csapatépítés nem érdekel max csak szerződéseket kötnék ha lesz gáz, áram stb. erre rám förmedt hogy az ACN nem erről szól hanem a csapatépítésről. Mondtam neki én nem akarok embereket hívogatni meg hasonlók mire ő megint rákezdett hogy ő mennyit keres és hogy én a szerződésekkel sosem fogok jól keresni, megy hogy ő különben sem egy kötőnő hogy ezzel foglalkozzon. Konkrétan megmondta hogy ő azért lépett be mert nagy bónuszok vannak az új belépők után. Most akkor mi van? Most az embereket kell megint behülyíteni vagy fasza kis szolgáltatást árultok?

Ráadásul egyik szolgáltatásuk sem győzött meg.

353. ghck (válaszként erre: 351. - Rubeola80)
2012. júl. 15. 22:15
Te nem írtál kritikát az MLM rendszerről. MLMnek álcázott piramisjátékról írtál, azzal egyet is értek, de te nem látod a kettő között a különbséget.
2012. júl. 15. 21:47

Sziasztok!

Új vagyok, de lelkes :) ... elolvastam a 351 db. hozzászólást. Szeretnék időnként kérdést feltenni, hogy tisztázódjanak bennem a dolgok.

1. van azzal valami gond, ha egy üzleti kapcsolatba beékelődik - valamilyen ésszerű okból - egy harmadik személy, és ezért ez a harmadik személy jutalékot kap?

351. rubeola80 (válaszként erre: 350. - Ghck)
2012. júl. 6. 07:45

Tisztelt ghck!

Kérlek mielőtt véleményedet kialakítod olvass bele a fórumba ott megtalálod az Én kritikáimat is!

Ha azokra reagálsz van értelme a vitának!

Ilyen "fogalma sincs" megjegyzéseket bárki tud írni, de ez még nem jelenti azt, hogy igaza is van!

350. ghck (válaszként erre: 349. - Kópé)
2012. júl. 4. 21:08
fogalma sincs
349. Kópé (válaszként erre: 348. - Rubeola80)
2012. jún. 20. 17:26
Mi baj van az MLM-el?
348. rubeola80 (válaszként erre: 347. - Ghck)
2012. jún. 18. 11:20

Igazad van!

Sajnos sok olyan vállalkozás működik manapság ami nem korrekt!

Ezek egyik iskolapéldája az MLM!

347. ghck (válaszként erre: 338. - PPicur)
2012. jún. 17. 22:10

Ah, értem. Alapvetően a hajvágás az, ami szerintem nem egy korrekt üzlet. Miért is? Mert vannak, akik tisztességtelenül csinálják. Múltkor sem kaptam számlát. Vannak, akik olyan dolgokat ígértek, ami nem teljesíthető. Azt mondták, jobban fogok kinézni, mint előtte valaha. Kamu volt.. :/ Vannak akik drágán dolgoznak az értékhez képest. Éva néni ugyanígy levágta 250-ért, itt meg 3ezret fizettem! Ja, és az illető "férfi fodrász"-nak álcázta magát, pedig bizisten nő volt!


Pusztuljon az egész fodrász iparág! Óvakodjatok tőlük! ;)

346. michelle.r (válaszként erre: 345. - Rubeola80)
2012. jún. 6. 19:00

Ez van még a levélben:



Adapter és videó telefon havi díjai egységesen!!!

- Digital One díjszabásban 2.495.- /hó

Ebben a csomagban benne foglaltatik 30 perc mobil hívás is!!!


- Digital Plus díjszabásban 3.695.- /hó

Ebben a csomagban benne foglaltatik 120 perc mobil hívás is!!!


Az új videotelefont is hamarosan bejelentik, tabletként is üzemel wifiről is. Ez izgalmas lesz, mert szállodában néha nehézkes volt használni a szálloda internetét. Kíváncsi vagyok rá. Az árát viszont nem kérdeztem meg.

345. rubeola80 (válaszként erre: 344. - Michelle.r)
2012. jún. 6. 18:53
Azt lehet tudni mekkora összeg van az előfizetési díjba belefoglalva?
2012. jún. 6. 14:20

Azt hiszem, revideálnom illik a véleményemet, most kaptam az e-mailt:



"Az új általános szerződési feltételek szerint a digitális eszközökkel innentől mobilt is lehet ingyen (az előfizetési díjba bennfoglalva), vagy sokkal olcsóbban hívni, mint eddig.


Nincs telekom adó, és ami eddig ingyen volt, az ezután is maradt."


nah, mégis lesz ebből valami? :)

343. michelle.r (válaszként erre: 341. - Pikkq67)
2012. jún. 5. 15:02
Ezek szerint te ACN képviselő vagy. Hozd az ajánlatot, készítem a tollat. Ha bruttó 8 forint alá tudunk menni, már írom is alá :)
342. michelle.r (válaszként erre: 339. - Pikkq67)
2012. jún. 5. 15:00
Igen, tök átverve érzem magam, mert bruttó 8 forintért beszélek bármilyen mobil és vezetékes irányba, ha magyar számot hívok :/
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook