Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ACN-ről vélemény? fórum

ACN-ről vélemény? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
401. fene (válaszként erre: 399. - Rubeola80)
2012. dec. 17. 12:52

én se tudok vele spórolni, mert hűségem van...de kedves ismerőseim és szüleim igen...


én értem, te neked ez nem tetszik, azt mond már el, min vitatkozunk?...


adott egy lehetőség, hoyg akár, talán spórolj, de nem ígérjük, mert a szokásaidon műlik , hoyg tudsz e...


az hogy nem akarod csinálni szíved joga...de mond miért sározod?

400. Recs79 (válaszként erre: 399. - Rubeola80)
2012. dec. 17. 11:26

Amin Te nem tudsz spórolni azt hogyan ajánld az ismerőseidnek??? Hát egyszerűen! Gondolom nem egyforma a telefonálási szokáaitok az imerősökkel!!! Akiknek megéri annak ajánld!! Hogyan? Számlaelemzéssel!

Én nem azért vagyok ACN képviselő, mert engem megfogott, hogy spórolhatok! Engem az fogott meg, hogy részesülhetek a magyarországi telefonpiacból, majd az energiából is, és még ki tudja miből a jövőben! És ezért nem kellett a sarkon egy boltot nyitnom, üzemeltetnem, alkalmazpttakat fizetnem. Ami nem 80.000 Ft lett volna!!!


Ha így nem látod az üzleti lehetőséget benne, akkor Neked valóban nem való! Nincs azzal semmi baj, nem kell mindenkinek egy irányba mennie! Ahogy nem szurkol mindenki ugyanannak a csapatnak sem!


Természetesen:

Adapter: 18.000 Ft

Havi díj: 2500 Ft

Semmi egyéb díjam nincs e felett, kivéve ha az alapdíjban foglaltakat túlbeszélem.

Ami:

-Belföldi vezetékes válózatba 4000 perc (felette 5 ft/perc)

-Belföldi mobil hálózatba: 30 perc (felette 29 ft/perc)

-8 országba ingyenes mobil 1000 percig (felette 15 Ft/perc)

-45 országba ingyenes vezetékes 1000 percig (felette 15 ft/perc)

-többi külföd egyedi árakkal


Hogy kinek jó??? Már látod is, aki vezetékes hálóztaba sokat telefonál, illetve a csomagban lévő országokba!

Csak azt kell megkeresni az ismerősök közök, hogy kire illik!

Ennyire egyszerű! :)

399. rubeola80 (válaszként erre: 396. - Recs79)
2012. dec. 17. 07:57

Írd már meg, hogy mennyibe kerül az adapter, mennyi ennek a szolgáltatásnak az éves díja, mennyit kell fizetni az alapszolgáltatónak? Előre is köszi az infókat!

Az ügyfélszemmel való gondolkodásról meg annyit, hogy ha Én nem tudok rajta spórolni akkor hogyan ajánlom az ismerősöknek?

Hidd el aki egy kicsit is nyitott szemmel jár annak fölösleges az ACN.

398. fene (válaszként erre: 395. - Rubeola80)
2012. dec. 16. 20:03

Látom nem érted, sajnálom...


Tudod azért mondtam, mert minden onnan indul el...és terjked szét...


és nem fejlődött?...egy év alatt az összes vezetékes a és a vodafone is benn volt...igazad volt semmit nem fejlődött...


de tudod mit..tőlem a pálinka biznisz meghalna, mert nem iszom pálinkát mégis virágzik...

397. Recs79 (válaszként erre: 395. - Rubeola80)
2012. dec. 16. 18:53

Tavaly még Nagy Britániában sem volt! És most van!!! Egyébként csupán ahogy látom csak ennyi a különbség a véleményünk között!

Írtad korábban, hogy a tájékozató után még jó üzletnek tartottad, de aztán úgy láttad mivel saját magad nem tudsz spórolni, így nem vágtál bele. Itt tért el az utunk, mi ennek ellenére is belevágtunk, a jövőben gondolkodva!


Mi nagyon sokat gondolkodtunk, de aztán tényleg úgy voltunk vele, hogy mindig csak beszélünk róla, hogy jó lenne egy B terv, egy plusz jövedelem, de honnan, mi, mikor??? És most jutottunk el oda a férjemmel, akkor legyen, és próbáljuk meg, azt a mindent beleértve kb 120.000 Ft-os indulót, szórtuk már el másra is. Vennék a gyerekeknek belőle valamit, meg magunknak. Most azt mondtuk tegyük ACN-be és csináljuk!

396. Recs79 (válaszként erre: 393. - Rubeola80)
2012. dec. 16. 18:48

Látod az eltelt egy év alatt történt előrelépés. Azóta van mobiltelefon!

Nekünk adapterünk van, amiben 4000 perc van vezetékes hálózatba. Nem tudom van e még ilyen a piac, lehet, hogy igen, lehet, hogy nem, de azt tudom, hogy nekem ez a csomag nagyon megéri. A mobilomat nem tudtam csökkenteni, mert a férjem révén majdnem ingyen van a mobil. (De ezt nem győzöm hangsúlyozni, mert nekem nincs kedvezőbb a jelenleginél, attól még másnak ven).


Amit leírtál, hogy a számláidon nem tudsz spórolni, a különböző okok miatt (drágább, még nincs bent), az ügyfél szemmel való gondolkodás. Ezek szerint ennél mélyebben nem gondolkodtál az ACN-ről. Én a saját példámat tudom mondani, beléptem, regisztráltam, megkötöttem a 3 szolgáltatást. Ebből KETTŐRE nem volt semmi de semmi szükségen NEKEM, de befektetési célzattal álltam a dologhoz!! Ez nekem befektetés! Ha nem mobilszolgáltatónál dolgozna a férjem, akkor valszeg a Vodafone csomag jó lehetett volna, de így nem! De mi azt mondtuk, hogy én nem ügyfél akarok lenni az ACN-nél, hanem partner!!! Ezért hajlandó vagyok befektetni, és nagyban, hosszútávra gondolkodni!

Megjegyzem 15 éve alkalmazott vagyok, így nehezen ment ezt a szemléletet elsajátítani, sőt még mindig ebben a folyamatban vagyok, de már másképp látom a vállalkozási formát! Megláttam a víziót, nem az a fontos most mi van, hanem az mi lesz majd, és ha majd az a valami lesz, én milyen pozicióban leszek ACN-en belül! Ezen dolgozom!


Igen, sajnos azért van rossz tapasztalat az MLM-mel kapcsolatban mert igen sok esetben valóban pszichológiai ráhatást használnak, amit nem kellene! De ez a belépett embereken múlik!! Maga a cég nem ezt követeli meg!! Sőt! Én a magam részéről senkire sem szeretném tukmálni, nem szeretném a baráti kapcsolataimat tönkretenni azzal, hogy valaki megbánja a döntését, ha valakit érdekel, akkor azt Ő saját maga döntse el 100%-ban!!

De sajnos nem mindenki így van ezzel!

2012. dec. 16. 16:26
Minek nézzem a külföldi energiákat? Az nekem mit segít? Itthon nincs és akármit is állítanak nem is lesz!
394. fene (válaszként erre: 393. - Rubeola80)
2012. dec. 16. 14:02

persze, a autókötelező biztosítást is átkötheted egy magad, vagy megnézed az alkuszt mit ajánl...


bemehetsz egy vodaboltba és remélheted, hogy a legjobb ajánlatot fogja adni, vagy éppen ami promóciós azt kapod...


vagy leülsz magad, átnézed, vagy haverral és átnézitek...egy forralt bor mellett


a meki az mindenhol meki...


de ha megnézed a külföldi energiákat, igencsak szépen lehet spórolni...

2012. dec. 16. 09:10

Ez egy közel egy éve írt hozzászólásom, még ma is aktuális!


"Sziasztok!

Én is voltam egy ACN előadáson. Ígérték, hogy csökkenthetem a költségeim gáz, áram, vonalas telefon és mobil telefon téren. Sőt még pénzt is kereshetek vele! Amikor hallgattam az előadást azt gondoltam nem is olyan rossz.

Mikor hazaértem elgondolkodtam. Ekkor kihúztam a gázt, áramot, mobiltelefont, mert ezek jelenleg nem működnek. Maradt a vonalas telefon, amiben nem kínálnak semmi extrát, csak olyat mint más szolgáltatók. Persze van, aki nem foglalkozott eddig vele és rossz tarifái vannak, de egy kis utánajárással ezen lehet változtatni. A videó telefon sem az igazi, mert net kell hozzá, és ha net van akkor fölösleges a videó telefon.

Az MLM rendszer pedig az emberek többségében ellenérzéseket vált ki. Szerintem joggal, mert az MLM nem gazdasági realitások és tudatos vásárlás alapján ad el termékeket, hanem pszichikai panelekkel veszi rá az embereket a vásárlásra. Azt nem állítom, hogy az MLM egyenlő a piramisjátékkal, de az emberek hiszékenységét használja az biztos!"

392. Recs79 (válaszként erre: 389. - Fene)
2012. dec. 16. 00:54

Igen, én ezt most tapasztaltam meg!!! Nem tudják mi az MLM! Eddig menekültem ha meghallottam, de szerencsére még is elmentem meghallgatni az ACN lehetőséget, és annyira másképp látom ezt belülről.

Szerintem nagyon jó dolog az MLM!! Ennél kényelmesebben pénzt keresni nem lehet! Aki tud olyat szóljon, amihez ennél kevesebb befektetés, energia, idő kell!


15 éve alkalmazott vagyok! Te jó ég, össze sem tudom hasonlíatni a két dolgot!

391. fene (válaszként erre: 384. - Michelle.r)
2012. dec. 16. 00:14
lesd meg az amcsi piacot, és adj a magyarhoz öt évet...
390. fene (válaszként erre: 386. - Rubeola80)
2012. dec. 16. 00:06

te az a kategória vagy, aki azt várja meggyőzzék, az aki azt akarja elérni, hoyg azt mondhassa, na látod én nyerte, közben valahol belül irigykedik azokra, akik megmerték lépni, mert te képtelen vagy rá...


ha belépnél is, remélem nem hozzám, mert te lennél a csapat visszahúzó ereje...

389. fene (válaszként erre: 387. - Recs79)
2012. dec. 16. 00:04

az, hogy az emberek nem értik...és mivel MO sok rossz tapasztalat volt, amire áthúzták mlm, ezért menekülnek tőle az emberek...


kettő nem látják át, ha átlátják, nem értik meg...


és ez is egy szakma, amit tanulni kéne

388. fene (válaszként erre: 386. - Rubeola80)
2012. dec. 16. 00:00

nem, tudod, teljesen mindegy mit ad, árul, szolgáltat az ACN, akkor is működni fog, mert olyat ad, amivel lehet spórolni, és olyat ad, amiért az emberek havonta fizentek...befektetés...lassan vagy gyorsabb távon térül meg...


az egész egy út...ha megnézed mi van most az amerikai piacon...akkor az fog megjelenni itt is 2-5 éven belül....98 ország a végcél...akkor képzeld el a végét...


ha leakadnak az emberek annál, hoyg most mi van benne, és az mennyire éri meg neki, akkor nem ért semmit és logikusan gondolkodik, és elbukott...

387. Recs79 (válaszként erre: 386. - Rubeola80)
2012. dec. 15. 18:57

Erre mondom, hogy igen természetesen van akinek nem éri meg egyik csomag sem, de van akinek igen. Ezt már személyesen is tapasztaltam (mind a két oldalát)! Csak azt kell megkeresni, hogy kinek éri meg!!


Egy kérdés, sok mindenkihez:

Mi a baj az MLM rendszerben való működéssel?

386. rubeola80 (válaszként erre: 385. - Recs79)
2012. dec. 15. 17:06

Szeptember óta biztosan jól megtanultad milyen lehetőségek vannak az ACN szolgáltatásai között. A probléma ott van, hogy a mai piacon az ACN nélkül is lehet jó csomagokat találni, mindenkinek az igényei szerint. Az ACN esetében ha kedvezőek a percdíjak van éves díj amit ha elosztol a hónapok számával egyáltalán nem vagy pluszban. Arról nem is beszélve, hogy sok szolgáltatásuk internet alapú és ha már van neted akkor fölösleges az ACN.

Mindenkinek ajánlom, hogy olvassa el a régebbi bejegyzéseket is, rengeteg hasznos infót találhat!

Szerintem ez csak hálózatépítés valós megtakarítás nem nagyon érhető el vele!

385. Recs79 (válaszként erre: 384. - Michelle.r)
2012. dec. 13. 09:32

Igen, valamikor szeptemberben hallottam róla előszőr, és novemberben léptem be.

Én is remélem, hogy megtalálom benne a számításomat! Úgy gondoltam most van itt az ideje, hogy megpróbáljak valami mást, míg itthon vagyokn a gyerekekkel és szabadabban tudom irányítani az időmet!


Remélem, hogy ha nem is abban az ütemben ahogy beígérték, de azért a jövőben szélesedik a mobil piac és jön a többi szektor is!

Tudom, hogy most még nincs nagy választék, de én csak azt tudom mondani, hogy látok olyan szolgáltatást ami nagyon jó áron van, persze nem mindenkinek kell, mert nem mindenki telefonál vezetékesen, vagy nem mindenkinek volt eddig havi 20 ezer a mobil számlája, de sokmindenkinek még is jó, és van rá igénye!

Csak azt kell megtalálni akiknek szüksége van rá! :)

384. michelle.r (válaszként erre: 382. - Recs79)
2012. dec. 12. 17:17

Őszintén kívánom, hogy megtaláld benne a számításodat.

Nem lapoztam vissza, de úgy emlékszem, azt írtad, pár hónapja ismered. Én attól a pillanattól, amikor megnyitották a magyar piacot.

Őszintén szólva, nem sok fejlődést láttam azóta.

Beígértek egy mobil applikációt, ami szerintem nem túl életszerű a magyar piacon, ráadásul baromi bonyolult volt kezelni, hogy melyik ország, melyik hálózatába hány forint egy perc.


Aztán jöttek azzal, hogy úgy lenyomják a mobil piacon az árakat, hogy ilyet még nem látott a világ. Ehhez képest csak a vodafone-nak ügynökölnek.


Először ez év nyarára, majd őszére ígérték az energia szektort, most úgy hallom, 2014.


Nekem már nem hiteles a cég, de mindenkinek sok sikert, aki fantáziát lát benne. Irónia nélkül írom.

383. fene (válaszként erre: 379. - Notbad01)
2012. dec. 12. 06:30

Április óta van Vodafone...azaz egy év alatt már benn van...


és aki kicsinyesen azt szemléli, majd ha ez , majd ha az benne lesz, akkor éri meg, az nem érti al lényeget...és sosem fogja, ha neki nem éri meg a kényelmet, és időt, hogy haverral leülve egy meccs közben a szünetben egy sör mellett, meg nézze van e jobb vagy közel azonos, de többlet szolgáltatást nyujtó voda ajánlat és öt-tiz napon belül át is vegye a csomagot a futártól...az sétáljon be a boltba, tépjen sorszámot, és remélje a legjobbat...

382. Recs79 (válaszként erre: 380. - Michelle.r)
2012. dec. 10. 16:32

Én sosem állítottam mást!!!! Az ACN csak azon mátrix és Red csomagokat, készülékeket tudja értékesíteni mint egy partnet bolt!!!!!

DE!!!!!

Csak egy valós tegnapi példa:

Szomszéddal baráti kapcsolat! Lehetőség elmondva, üzlet nem érdekli, de a számláit áthozta hátha...! És láss csodát, tudtam neki ajánlani jobbat a mostani csomagjánál! (Hozzáteszem nem mindig vagy így nyilván!!!). Szóval szomszéd átgondolja, megnézi, és ha érdekli, vált!

Már eddig is eltért a bolti szolgáltatástól, mert a boltban nem biztos, hogy a számára legkedvezőbb csomagot kapja, és félreértés ne essék, nem szándékosan!! Csak mert a bolt nem vizsgálja az egyedi hívási szokásait. Én igen!!! Megnéztem, számoltam, osztottam, szoroztam!


Ezután pedig jön a kényelmi funkció!! Átjönnek a szokásos beszélgetős, társasozós hétvégére, és leülünk a gép elé efy kávéval, és a neten keresztül mindent megcsinálunk neki!


Összefoglalva, kényelmi funkció és személyreszabás az ismerőseid számára! Nem olcsóbban mint a boltan! Hát ennyi! Aztán várhatja a futárt aki kiviszi neki az új készülékét! :) A lábát sem kell kiettnie!! Ha mi nem találkozunk, átküldöm a webshopomat és intézheti is!


Remélem azért látod, hogy van ebben több!!!


Ja, ha meg nem tudok jobbat ajánlani neki, vagy tudok de én nem köthetek olyat, akkor meg elirányítom, hiszen nekem nem érdekem,hogy neki ne legyen jobb!!!


Nem szabad leragadni annál, hogy most még csak ez van bent, majd akkor lesz jó ha teljes a mobil paletta meg jön az energia, stb...! Persze nekünk akkor lesz még jobb!!! A jövedelmünk olyat ugrik majd, hogy öröm lesz nézni!

Persze aki nincs benne annak ez jó kifogás, majd....!

381. Recs79 (válaszként erre: 379. - Notbad01)
2012. dec. 10. 16:21

Tényleg nem pontosak az infóid. A Vodafone nem 2 hete megy!! A kizárólagosság nagyjából 2 hónapja jár le.

Én 2 hónapja hallottam előszőr erről a lehetőségről, akkor már volt Vodafone. 1 hónapja csatlakoztam, és rögtön volt Voda tréning és teszt és van in hozzá felületem. A lényeg, hogy én még zöld fülü vagyok a dolgoban, de nem 2 hete van az tuti!!!

Na és ez a baj az ilyesmivel, Te már így meséled tovább, mert valahonnan ezt hallottad, és egy így tovább és tovább...! Ezért ez a sok téves infó, és a bizalmatlanság az emberekbe. De a nagy része ezen embereknek arra már nem veszi a fáradságot, hogy hivatalos infó után nézzen!

Ezt nem Neked célzom!!!!


Azt már írtam korábban,hogy ha csak 2014 az energia, hát hale lujá!!! Aki MLM rendszerben dolgozik az tudja, hogy ez jó hír! (no persze annak aki benne van, nem annak aki csak kívülről szemlél)

380. michelle.r (válaszként erre: 378. - Recs79)
2012. dec. 10. 10:34

Csak a teljes igazság kedvéért azért említsd meg azt is, hogy a Vodafone Mátrix tarifáit közvetítitek, semmivel sem olcsóbb nálatok, mintha besétálnék a bármelyik üzletükbe. Ebben én nem látok olyan nagy üzletet.


Nekem tényleg kiváló, mert sokat beszélek külfölddel, itthon szerintem nem jobbak, mint a Digi vezetékes tarifái.

2012. dec. 10. 08:23
Abszolut kiváló a 2500Ft. Azonban energiaszolgáltatásról egyenlőre szó sincs. Úgy tűnik, hogy 2014-re lesz. Várjuk szeretettel, hátha ezzel is egy kis terhet tudunk levenni a nehezen élő emberek (és mindenki más) válláról! A Vodafone kb. 2 hete megy, úgyhogy nem fog egyhamar lejárni a kizárólagossága!
378. Recs79 (válaszként erre: 375. - Rubeola80)
2012. dec. 10. 00:55

Ja energiaszolgáltatás, én 2 hónapja hallottam életemben előszőr az ACN-ről, és aki megismertetett vele azt mondta akkor, hogy a jövőben lesz, nem tudni még mikor, ez a jövő terve. Persze ezt lehet hinni vagy sem! De nekem senki nem mondott olyan infót ami téves, dátumot nem mondtak mikor lesz!!!! Ez természetesen csak az én esetem!


Mobilba van a Vodafone, és ha lejár a kizárólaossága akkor már ott toporog a T-mobile.


Azt azért ne felejtsük el, hogy nem olyan régen van Magyarországon! MAjd ha 5 év mólva sem lesz energia és teljes mobil paletta akkor már elgondolkodtató!!


És a 4000 perc 2500 Ft-ért nem versenyképes? Szerintem kiváló!!!

2012. dec. 9. 21:51

Először is! Ne dobálózzatok olyanokkal amiről fogalmatok sincs. Mivel mobil szolgáltatás már van az ACN-nél! ÖRÖMMEL VÁLASZOLOK MINDEN KÉRDÉSRE!

Benne dolgozom, így nagy valószínűséggel minden vele kapcsolatos kérdésben tudok segíteni!

376. fene (válaszként erre: 375. - Rubeola80)
2012. dec. 9. 11:08

és ha lenne, akkor mi a következő probléma :D?

mobil tarifák? milyen tarifák? melyik?

375. rubeola80 (válaszként erre: 371. - Recs79)
2012. dec. 8. 19:54
Hogy mit ígért, pl. olcsó energiaszolgáltatást van nincs? Mobil tarifákat van nincs? Ingyen 4000 percet van, csak épp 2500 pénz stb..stb..stb..
374. Recs79
2012. dec. 6. 14:04
Sokan egyébként összetévesztik a piramis játékokat az MLM rendszerben működő cégekkel! Az előbbi az új belépők pénzéből fizeti ki a már benne lévők jutalékait, amjd ha már nincs elég belépő akkor bedől a rendszer! Míg utóbbi törvényi kötelezettségek között működik, melyben előírás többekközött az is, hogy a belépési díjat a cég semmilyen formában nem használhatja emberek kifizetésére, bónuszfizetésre, stb.!!!
373. Recs79 (válaszként erre: 369. - Rubeola80)
2012. dec. 6. 12:36

Belerángatni????

Na akinek ez a módszere annak valóban nem szabad MLM-ezni!!!

Mind képviselőnek mind ügyfélnek saját döntést kell hagyni!!!

Erölteti minek???

Ez csak egy lehetőség!!!

Én úgy vagyok vele, megmutatom bárkinek, örülök ha csatlakozik (mert álszent nem vagyok, az nekem is jó), de ha szeretne megcsinálom nélküle is az üzletem!!! Nekem eddig aki nemet mondott, úgy zártam, hogy én ígérem, hogy soha többet nem keresem ezzel a dologgal!! És ezt tartom is, közeli barátaim közül is vannak aki köszöntéd, de nem érdekli őket! Semmi baj, még csak nem is beszélek nekik erről. Még ha ők kérdeznek is, akkor hamar lezárom, köszönöm megy, dolgozom rajta! Ennyi!!

372. Recs79 (válaszként erre: 368. - Superfine)
2012. dec. 6. 12:32

Ha kapsz az ügyfeled után jutalékot akkor Neked kellene szerintem foglalkozni vele! (de ekkor nem léptél ki, csak nem foglalkozol vele)

Ha semmit, akkor a szponzorodnak!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook