Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ACN-ről vélemény? fórum

ACN-ről vélemény? (beszélgetős fórum)


71. c1c9341a3a (válaszként erre: 70. - Balogh Tibor)
2011. nov. 12. 18:20

Nem a megfelelő embernek válaszoltál.

Ha végig olvastad a fórumot akkor láthattad, hogy én az ACN tagja vagyok és szerintem egy kiváló üzlet.

Egyébként teljesen egyetértek a hozzászólásoddal.

70. Balogh Tibor (válaszként erre: 69. - C1c9341a3a)
2011. nov. 12. 15:00

Elég sok véleményt hallottunk már az ACN üzletről,nekem az a kedvencem,amikor valaki nem ért hozzá ,de véleménye az van.Tudjátok ,ha az a személy szólna bele a vezetésembe,akinek nincs jogsija.


Tegyétek a szívetekre a kezeteket,ma Mo-on van olyan üzlet ,ahol ha beleteszed az energiád és használod a fejed rövid és hosszútávon megélhetést biztosít számodra.Mert az ACN ez az üzlet!


Mindig a sikertelen embereknek van a legnagyobb hangja.Az ACN-t járatja le,ahelyett hogy magában keresné a hibát.Rosszul gondolom?


Ezért kérem,ne a személyes sikertelenségeteket vetítsétek az ACN-re.Az embereknek adjátok meg a lehetőséget,ne ti döntsetek helyettük.Köszi!

2011. nov. 9. 12:18

Mi ez a csönd?

Mindenkit meggyőztem:-)

2011. okt. 28. 21:47

Egy szerződés az 2pont. Egy szerződésből származó jövedelem akár több ezer forint is lehet. Az attól függ, hogy milyen szerződésről beszélünk. Az adapter havi díja 2000ft és valóban 2 pont. Ha mondjuk az irodaházban ahol dolgozom kötnék egy szerződést mondjuk gázszolgáltatásra / ha már itt lesz ennek a lehetősége/ az is 2 pont.Az éves gázfogyasztás az üzemeltető szerint 30 millió forint.Mivel nem tudjuk még mekkora kedvezményt lehet majd felajánlani ezért ez csak egy példa.

Mondjuk, hogy 10% lesz ez a kedvezmény.Tehát 3 milliót spórol az irodaház.Én kapok 10% jutalékot a maradék fogyasztás után tehát éves szinten 2,7 milliót azaz havi 225000ft-ot.Ebben az esetben 2pont 225000ft-ot érhet. Hozzáteszem ez egyetlen szerződés után elérhető lehet ha egyébként a 25 szerződést bármire megkötötted.

Szóval nem 2000ft= 2pont.

Minden szolgáltatásra kötött szerződés után az elfogyasztott összeg után jár a jutalék, viszont szerződésenként 2pont jár.Remélem ez így érthető?

67. PPicur (válaszként erre: 64. - C1c9341a3a)
2011. okt. 28. 15:41

Ugyan azt írtam, hogy befejeztem a kommentelést, de mivel kérdeztél (gondolom engem), úgy illik, hogy válaszoljak:

Kiinduló adatok a számoláshoz:

58 Shawer: "10% jutalék akkor jár, ha van 50 pontod, azaz 25 szerződésed."

60. blackzo:

Szóval Shawher mondta a tutit.

25 szerződéstől 10% a jutalék.

Írok ide egy példát mert a számolás nem mindenkinek erőssége, tisztelet a kivételnek.

Ha eladsz mondjuk 25 adaptert aminek 2000ft a havidíja, akkor ugye az 50 000ft kifizetett havidíj.

Megvan a 25 szerződésed és jár a 10% jutalék."

Számolás:

Tehát 50 pont = 25 szerződés --> 1 szerződés 2 pont, 25 adapter = 25 szerződés. 1 adapter = 2 000 Ft --> 2000 Ft = 2 pont. Jól számoltam?

2011. okt. 28. 10:08

Elnézést ha általánosítottam!!!Biztos vannak az ACN-nél is jó,és becsületes munkatársak!

Való igaz,az ACN.-t,az Invitelt, az ilyen emberek járatják le!(De feldühíti az embert,és biztos Ti is így reagálnátok.)


Egyébként ma hívtam fel az ACN-t,és az ügyfélszolgálaton az úr elnézést kért,és lekapcsolják a vonalat,amiről levélben is tájékoztatják papáékat.Illetve nyomozást indítanak cégen belül hogy kik is voltak az ügynökök aki ezt a "szerződést" készítették.


Kívánom,hogy minél hamarabb kerüljenek lapátra a csalók!


Üdv.

65. c1c9341a3a (válaszként erre: 62. - Soosdodo)
2011. okt. 27. 18:26
Ez nem az ACN-ről csupán arról az egy ügynökről szólt szerintem.Az a baj, hogy az ilyen ügynökök rontják a cég hírnevét. Az ilyeneket hamar kiszűrik és lapát...
2011. okt. 27. 18:24
Hol láttad azt leírva, hogy 2000ft= 2 ügyfélpont?
63. michelle.r (válaszként erre: 62. - Soosdodo)
2011. okt. 27. 16:03

Ha ez valóban igaz, akkor nincs más teendő, mint az ACN ügyfélszolgálattal megosztani a történetet. A szerződésen, amit a nagyszüleid aláírtak, nyilván rajta van az üzletkötő neve és regisztrációs száma.


Bár egy kicsit homályos a számomra, hogy történhetett, hogy nem kötöttek semmiféle szerződést, mégis jött a számla.


Szerintem az ACN korrekten szolgáltat, csak sajnos túl sok az ügynök és kevés a tanácsadó.

2011. okt. 27. 11:28

Az tisztelt ACN furfangos ügynökeiről meg van a véleményem!


Nagyszüleimet hívta fel egy ügynök,aki T-Home munkatársának adta ki magát,és azt mondta papáéknak,hogy mivel ők hűséges ügyfelek,a T-Home kedveskedni akar nekik kedvező percdíjakkal,és nem gond hogy 2 éves hűségnyilatkozatuk van,ez szerződésen belül marad.

Másnap kijött egy nő(utólag most már tudom hogy az ACN-től),aki semmiféle szerződést nem kötött velük,és olyan kedvező lett a számlájuk szegény mamáéknak,hogy a T-Home is kiküldött egy számlát,és a "tisztelt"ACN is!


EZÚTON ÜZENEM AZ ACN-NEK,HOGY AMIT MŰVELTEK,AZ A FOGYASZTÓK FÉLREVEZETÉSE,ÉS MEGTÉVESZTÉSE!!!


VIGYÁZZON MINDENKI EZEKKEL A KIS TELEFONCÉGEKKEL!ALJAS MÓDON FÉLREVEZETIK A KISZOLGÁLTATOTT EMBEREKET MINDENFÉLE TRÜKKEL.PL. FUZIONÁL A T-HOME ÉS AZ INVITEL,VAGY A FENTIEKBEN LEÍRT MEGTÖRTÉNT ESET!!

61. PPicur (válaszként erre: 60. - C1c9341a3a)
2011. okt. 27. 00:31

Köszönöm. Azt hiszem értem. Tehát 2000 Ft = 2 ügyfélpont. Akkor azokon a videókon, amit én láttam ACN-ről (Pl.: Szuhár Csilla) az nem jó információkat tartalmazott.

Mindenkinek további jó ACN üzletépítést kívánok. Részemről befejezettnek tekintem az ACN-nel kapcsolatos kommentálási tevékenységemet. Jó éjt! :-)

2011. okt. 26. 19:13

Felbolydult a méhkas:-)

Szóval Shawher mondta a tutit.

25 szerződéstől 10% a jutalék.

Írok ide egy példát mert a számolás nem mindenkinek erőssége, tisztelet a kivételnek.

Ha eladsz mondjuk 25 adaptert aminek 2000ft a havidíja, akkor ugye az 50 000ft kifizetett havidíj.

Megvan a 25 szerződésed és jár a 10% jutalék.

Tehát 50 000ft 10%-a azaz 5000ft/hó.

Ez sok vagy kevés, döntse el ki-ki maga.

Egyenlőre a gázról és egyéb szolgáltatásokról még nem tudok beszámolni mert minden infó csak találgatás lenne.Amint bármelyik szolgáltatás elérhető lesz, be fogok számolni róla,amennyire tőlem telik.

Én magam hiszek az ígéretekben és kissé utána is nyomoztam más országokban is.

Szerintem ez egy hitelesen működő üzlet.

Azt nem mondom, hogy a példák a milliós keresetekről mindenki számára elérhetőek de egyáltalán nem lehetetlen.

Az, hogy nekem mennyit jelentett 81000ft?

Nem azt mondtam, hogy nem tudom fizetni a hitelemet e nélkül, hanem, hogy könnyebb lehet ezzel a bevétellel.

Az ACN2ACN vonalat anyukámnak kötöttem a Hoppá mellé.

Ő ennek semmi hasznát nem veszi de nem is kerül pénzébe. Hasznát ennek én látom mivel nekem nem hoppá csomagom van, de így őt ingyen hívom.

Az ACN2ACN tulajdonképpen egy flottacsomagként funkcionál.Mindenki aki benne van egymással ingyen beszél és előfizetési díjat ezért nem fizet.Egyébként például mobilszolgáltatóknál is pénzbe kerül az egymással ingyen beszélés, általában számonként 300 és 600ft a díja és ezért egymást ingyen hívhatják az emberek akik benne vannak. Általában ezek korlátozott számban vehetők igénybe.Tudomásom szerint olyan mobilflotta amivel az összes szolgáltató ügyfele ingyen hívhatná egymást nem létezik.

Az ACN-nél mindenkivel ingyen beszélsz külön díjak nélkül, igaz egyenlőre csak vezetékesen.

Egyébként pontértéke viszont van, ami szintén beleszámít a 25 szerződésbe így viszont már igenis számít, hogy ebből hányat sikerül megkötni.

59. Shawher (válaszként erre: 55. - PPicur)
2011. okt. 26. 17:44
Még egyszer, 25 saját szerződés felett 10% a jutalék, július 1 óta. Előtte valóban elég szar volt.
58. Shawher (válaszként erre: 52. - C1c9341a3a)
2011. okt. 26. 17:40

"Egyszer már kifejtettem itt, hogy miért léptem be az ACN-be, de valahogy törölték.

Szóval én a saját és a családomnak elérhető kedvezmények lehetősége miatt csatlakoztam.

Az ígéretek szerint komoly kedvezményeket tudunk majd realizálni ha velük kötünk szerződést.

Gázra, villanyra, vezetékes és mobiltelefonra, internetre stb.


Én számoltam és nekem az jött ki, hogy ha kb. 10% kedvezményt el tudok majd érni saját magamnak és mivel én magam kötöm a szerződéseimet is ezáltal 10% jutalékot is kapok nekem ez már megéri."


10% jutalék akkor jár, ha van 50 pontod, azaz 25 szerződésed. Azt tudd, hogy a gáz számlát nyugaton limitálják, azt hiszem 60 Euróban (18000) Ft, tehát ha 50000 a gázszámlád, akkor is csak 1800 Ft lesz a jutalékod.

57. Shawher (válaszként erre: 49. - PPicur)
2011. okt. 26. 17:33
Mindenhol van alternatív megoldás és a nagyok egymás terrületén is ajánlanak CPS-t.
56. Shawher (válaszként erre: 48. - C1c9341a3a)
2011. okt. 26. 17:32
Hát a hoppára ACN2ACN-t kötni elég furcsa, a hoppával eleve ingyen beszélsz vezetékes irányba, nem? Az ACN2ACN meg 9.9 ft percenként. Hacsak nem használod az előhívószámot.....
55. PPicur (válaszként erre: 53. - C1c9341a3a)
2011. okt. 26. 15:30

Örülök, hogy havi kb. 50 eFt svájci frank hiteled mellett volt 81 250 Ft beugród. :-)

Valóban ez havi 6770 Ft jutalék mellett 1 éven belül bejön és nullán vagy. Ha jól ismerem az ACN javadalmazási tervét, akkor ehhez a jelenlegi szolgáltatásokat kiajánlva összesen kb 540 eFt értékű saját havonta befizetett szerződést kell hozni. A másik lehetőség a csapat (alsóvonali jövedelem) 4 mélységű csapattal (30 fő, emberenként 20 szerződés 2100 Ft/hó összeggel) 4095 Ft/hó, 5 mélységű csapattal (62 fő, emberenként 20 szerződés 2100 Ft/hó összeggel) 17 535 Ft/hó. Neked. Mennyi a csapattagnak (1., 2., 3., 4., 5. mélység) járó jövedelem? Ha nem így van, akkor kérem, hogy valaki érvekkel, számokkal cáfolja meg!

54. PPicur (válaszként erre: 52. - C1c9341a3a)
2011. okt. 26. 15:08

Értem a belépés okát. (a jelenlegit és a jövőbe vetett hitet). Írod a személyes szerződés utáni %-ot. Szeretném tudni, hogy mi az igazság. Egy ACN prezentációt megnézve azt láttam, hogy 0 - 399 999 Ft között 1 % a jutalék, és 200 eFt-onként emelkedve 1 800 000 - 1 999 999 Ft között 9 %. 2 mFt fölött 10 % Ez így van? Egy Csilla keresztnevű hölgy előadásában azt mondta, hogy az ebből származó jövedelem minimális, mert senki nem törekszik arra, hogy kemény munkával összehozzon havi 2 MFt össz. befizetés adó szerződéseket (400 eFt 4000 Ft/hó számlával számolva 100 szerződés -> 4000 Ft, a 2 mFt 500 szerződés --> 200 000 Ft jutalék).

"Miért van az, hogy senki nem hisz ilyen üzletekben ha nem tud belőle milliókat kivenni.

Kevesebbel már be sem érjük?"

De beérjük! :-) Nekem csak az a problémám, hogy egyre több az olyan cég, aki elhúzza a mézesmadzagot az emberek orra előtt, de olyan javadalmazási tervet csinál, ami még annyit sem fizet, hogy a tanácsadó ne menjen mínuszba. Azt a céget tartom korrektnek, akinél széles körben tud a tanácsadó minőségi munkával (forgalomhoz kötött) pénzt keresni. Annyit, ami érezhetően javítja az anyagi helyzetét. Ez lehet, hogy 10 eFt, de lehet, hogy 1 millió. Nem vagyok ellensége a tisztességes MLM cégeknek (én is ebből élek több éve), de ellene vagyok azoknak, akik ígérnek, azután otthagyják a bennük bízó embereket mint eb a szaharát. Szeretném és kívánom, hogy az ACN ne ilyen legyen. A bennük bízó emberek és az MLM szakma érdekében! Van egy borítékolt jóslatom. Egy (maximum 2) év múlva felnyitom. :-)

2011. okt. 26. 13:49

Egyébként mielőtt bárki azzal támadna, hogy a mundér becsületét védem csupán, közlöm, hogy mindössze egy hónapja vagyok tag.

Még barátságokat sem sikerült kialakítanom a cégen belül.

Egyszerűen csak a fejemet használom és számoltam.

Az én helyzetemben az általam felvázolt paraméterekkel, nekem megéri.

Mindenki arról győzköd itt, hogy csak a 7. szinttől meg nem lehet számottevő bevételt meg a milliókat csak egyesek...

Megnézte valaki, hogy mennyi a beugró?

81250ft áfásan.

Ha havonta 6770ft-ot kitermel, már visszajött ez az összeg egy év alatt.

Egy havi gázszámlámból mondjuk 10% engedmény az 6000ft.

Lehet agyalgatni. Azt én is tudom, hogy az energia még nincs a palettán, de remélem ott lesz.

Ha mégsem?

Így jártam...

Miről beszélünk

52. c1c9341a3a (válaszként erre: 51. - PPicur)
2011. okt. 26. 12:46

Egyszer már kifejtettem itt, hogy miért léptem be az ACN-be, de valahogy törölték.

Szóval én a saját és a családomnak elérhető kedvezmények lehetősége miatt csatlakoztam.

Az ígéretek szerint komoly kedvezményeket tudunk majd realizálni ha velük kötünk szerződést.

Gázra, villanyra, vezetékes és mobiltelefonra, internetre stb.

Én számoltam és nekem az jött ki, hogy ha kb. 10% kedvezményt el tudok majd érni saját magamnak és mivel én magam kötöm a szerződéseimet is ezáltal 10% jutalékot is kapok nekem ez már megéri. Ez összesen nekem kb.15200ft/hó összesen.A családomban még négy háztartásban ezt véghez tudom vinni így onnan is jön kb. 32000ft jutalék.

Ez havi 47200ft bevétel. Ennyi a svájci frankos hitelem havonta. Nem tehetek róla, hogy sokat jártatom a számat de valahogy csatlakozót is sikerült találnom és néhány szerződést is kötöttem már, tehát valószínűleg ez az összeg valamelyest még nőni is fog.

Reálisan nézve ezért a néhány tízezer forintért léptem be.

Nekem hosszú távon gondolkodva ennyi befektetést megért az, ha kb. a fizetésem felét ezzel meg tudom keresni. Mellékállású vállalkozásként sem járulékot sem pedig egyéb költséget nem kell fizetnem csak 16% adót.

Nekem így is megéri. Ha meg időközben csapódik hozzám valaki mint belépő vagy esetleg kötök néhány szerződést annak meg külön fogok örülni.

A milliós fizetéseket pedig legyen szó bármilyen üzletről csak kivételes emberek tudják megkeresni.

Miért van az, hogy senki nem hisz ilyen üzletekben ha nem tud belőle milliókat kivenni.

Kevesebbel már be sem érjük?

Egyébként rendesen naponta robotolva mennyit tudtok keresni 130-150 ezret?

Akkor havi kb. 50 ezer nem jó plusszban?

51. PPicur (válaszként erre: 50. - C1c9341a3a)
2011. okt. 26. 11:35

Kedves Blackzo!


Ha jól értelmezem (érzem), akkor Te ACN képviselő vagy. Akár az vagy akár nem, nagyon örülök, hogy ilyen hozzáállással rendelkezel. Ritka. Ha ACN képviselő vagy, akkor külön köszönöm, mert ezzel a személyes tanácsadás - és ezzel együtt az MLM, hálózatépítés - jó hírét kelted. Nem akarlak (mint ACN képviselő) Téged és a hasonlóan gondolkodó és tevékenykedő ACN képviselőt sem megbántani, de sok év MLM tapasztalat és utánajárás, neten található ACN videók megnézése, javadalmazási terv megismerése után sajnos azt kell mondanom, hogy ebben a rendszerben csak akkor tudsz bárki érdemi összeget keresni, ha kiépíted a 7 mélységet és ott mind a 128 üzlettársnak megvan a személyes kb. 40 000 Ft szerződése. Bárki, aki ebben a struktúrába mélyebbre kerül annak egyre kevesebb ez esélye arra, hogy a fent említett struktúrát megvalósítsa. Magyarul: aki ez elején kezdte, az fog pénzt keresni és minél később csatlakozol, annál kevesebb az esélyed, hogy ebből számottevő jövedelmed legyen. Ez pedig nem network marketig, nem MLM! Bocsánat! :-(

Ha valamit rosszul gondolok, szívesen veszem - vitakultúrát és tisztelet betartva - az ellenérveket. :-)

50. c1c9341a3a (válaszként erre: 49. - PPicur)
2011. okt. 26. 10:22

Örülök amikor végre valaki értelmes kérdéseket is fel tud tenni.

Szóval ami azt illeti általában tényleg nem az alapdíj a magasabb összeg, viszont amennyibe a telefonálásunk a szolgáltatónak kerül,már az alapdíjjal is bőven megtérül.Tehát ha az ügyfél marad akkor az neki nagyon jó.

Teljesen igazad van, az ACN képviselőinek tisztában kell lennie más szolgáltatók csomagjaival is, hiszen valaki csak úgy tud kedvezőbbet ajánlani ha tudja, hogy mitől kell kedvezőbbet ajánlani.

Ebből is látszik, hogy ez nem csak piramis építés, hanem felkészültséget igénylő tevékenység.

Aki a nevét sem tudja leírni valószínűleg itt sem fog tudni érvényesülni.

Aki felkészült vagy legalábbis tesz érte, hogy az ide vágó segítségeket átnézze és tudja, hogy mit is kell itt csinálni annak ez az üzlet menni fog.

Egyébként pedig nem szolgáltatót kell váltani csupán csomagot és már itt is sokat spórolhatsz.

Ezen kívül azt gondolom, hogy nagyon sok helyen van lehetőség a szolgáltató váltásra is.

Szerintem több helyen lehet ezt megoldani mint ahol nem, de ebben azért teljesen biztos nem vagyok.

49. PPicur (válaszként erre: 48. - C1c9341a3a)
2011. okt. 25. 20:27

"Így jól jár a régi szolgáltató, hiszen egy évre ismét nála maradsz és jól jár az ACN is mert egy előfizetővel illetve fogyasztóval több van a csapatában." Értem. A szolgáltató jól jár, mert előfizetőként megmarad az ügyfél, viszont nem neki fizeti a percdíjat. Melyik összeg szokott a nagyobb lenni?

"Sok esetben még régi elavult csomagokat fizetünk a szolgáltatónak és meg sem nézzük, hogy miért.Az ACN partnerei segítenek abban is, hogy ezt hogyan tudjuk csökkenteni.

Ez azt jelenti, hogy az ACN képviselőnek tisztában kell lennie a szolgáltatók díjcsomagjaival és azzal, hogy hogyan tud szolgáltatót váltani? A vezetékes telefonszolgáltatást használók hány százalékának van lehetősége a területén más szolgáltatót választani?

2011. okt. 25. 12:33

Nem kell, hogy új ügyfelet szerezzen, elég ha megtartja a régit. Korántsem biztos , hogy a mai versenyben nem mennénk át egy másik szolgáltatóhoz ha az jobbat kínál. Az ACN bizonyos szolgáltatásai, bizonyos ügyfeleknek nagyon jól használhatók. Azt mondja az ACN, hogy ne hagyd ott az eddigi szolgáltatódat hanem használd az enyémet is.Ezzel megtarthatod magadnak ami a régiben neked jó volt és használhatod azt is ami az ACN-ben jó neked.

Így jól jár a régi szolgáltató, hiszen egy évre ismét nála maradsz és jól jár az ACN is mert egy előfizetővel illetve fogyasztóval több van a csapatában.Te meg végképp jól jársz hiszen mindegyik csomagból azt használod ami neked jó.Ezáltal csökkennek a számláid is. Sok esetben még régi elavult csomagokat fizetünk a szolgáltatónak és meg sem nézzük, hogy miért.Az ACN partnerei segítenek abban is, hogy ezt hogyan tudjuk csökkenteni. Ez tényleg így van, mert például az én anyukám évek óta fizeti a Bázis csomagot 4000ft-ért és még van 200ft hívószám kijelzésért és hívásátirányításért. Ezt eddig nem is tudtam. Most ennek kapcsán kötöttem neki egy hoppá csomagot 2990ft-ért és rátettük az ACN2ACN-t is teljesen ingyen.Nekik ugyan nem sokat jelent jelen esetben az ACN vonala, viszont nekem igen mert így most már ingyen hívom őt, tehát van haszna.Neki meg nem kerül pénzébe. Egyébként eddig egy 30-as számot hívott sokat és csak ez 2500ft körüli összeg volt.Így most ezt ingyen hívja + 1200 forinttal kevesebb lett az előfizetés díja és ezentúl én is ingyen hívom.Tehát máris kb.3700ft-al lett kevesebb a számlája és imádott kis fiacskája is sokkal többet hívja / persze eddig is hívtam azért :-)/

Szóval amikor azt mondjuk, hogy segítünk csökkenteni a számlákat akkor ez annyit jelent, hogy ezeket mind megnézzük és végül az ügyfél néhány ezerrel többet költhet bármire :-)

Ilyen módon persze nem lehet mindenkinek segíteni de azért sokaknak igen. Nekem ez is nagyon tetszik és még mindig nem erőltettem rá magam senkire.

47. michelle.r (válaszként erre: 46. - PPicur)
2011. okt. 25. 12:08

Hát az ACN-nek :)

Bár ha jobban belegondolunk, ha ésszel csinálják, tényleg tudnak ügyfeleket a három nagynak. Pl. ha valakinek egy drága UPC internete van és nem hűségidős már, át tudja navigálni a T-hez, ahol a legolcsóbb internetre előfizet az ügyfél és megveszi mellé a digitális adaptert.

Bár - a kivételektől elnézést kérek - úgy látom, nem igazán tanácsadásszerű a tevékenység és nem visznek végig egy ilyen folyamatot, ami eltarthat ugye 2-3 hétig is, hanem hoccci, nesze, itt írd alá, mert kellenek a jóváírt pontok :((

46. PPicur
2011. okt. 25. 11:42
Nem hagy nyugodni a tudatlanságom! Valaki legyen kedves magyarázza el nekem, hogy az ACN melyik szolgáltatónak szerez ügyfeleket? Azt értem, hogy ha nekem lenne pl.: T-Com-mal vezetékes telefonszolgáltatásra szerződésem és jönne egy üzletkötő, aki azt mondja, hogy jobb kondiciókért szerződjek el pl. az Invitelhez és Ő ebből az új szerződésből jutalékot kap. Ezt már megéltem, mert a T-mobile szerződésem átkerült a Vodafone-hoz, mert az üzletkötő jobb ajánlatot tett. Tudomásom szerint az ACN kétfajta szolgáltatást kínál: ACN-2-ACN belföldi CPS - szolgáltató előválasztás ( [link] ) szolgáltatást illetve ACN digitális (VoIP) ( [link] )szolgáltatást a T-com, UPC, Invitel szolgáltatási területén. Amit ezekkel a szolgáltatásokkal el lehet érni (és többen írták már), hogy az eddigi percdíjak helyett kedvezőbb percdíjakkal lehet telefonálni. Ami jó és - ahogy blackzo írta - senkit nem érdekel, (engem sem) hogy az T-com, Invitel, UPC mennyi beszélgetésből eredő bevételtől esnek el. Ahogy már utaltam rá ezek a telekommunikációs szolgáltatás jók és az ügyfeleknek is hozhatnak megtakarítást, ha jelenleg olyan előfizetésük van amely alapdíj+percdíj felépítésű. Szerintem mobilszolgáltatás és energiaszolgáltatás akkor lesz, ha az ACN - mint gáz vagy villamos áram (termelő és) szolgáltatóként illetve 4. mobilszolgáltatóként - belép a piacra mint tette azt az EMFESZ a gáz üzletágban. Én így látom, ez az én véleményem. Tudom, hogy másoknak más a meglátásuk erről és meg is fogják osztani mindannyiunkkal. :-)
45. c1c9341a3a (válaszként erre: 42. - Michelle.r)
2011. okt. 24. 23:44

Igazad van tényleg nem olvastam figyelmesen.

Egyébként lehet kötni cégeknek is, csak nem cégnevet kell beírni.

Ha a cégtulaj köti a saját nevére azt lehet.

Senki nem fogja lehallgatni a beszélgetést, hogy az privát vagy céges jellegű.

Illetve nem áll oda egy ellenőr, hogy családtag vagy alkalmazott fogja e éppen a kezébe a kagylót.

Bár lehet, hogy így van.

Mondom még csak két hete vagyok itt nem tudok minden titkot :-)

2011. okt. 24. 23:38

Én epedve várom a mobil üzletág megnyitását, amíg őszre ígértek és állítólag most a kölni konferencián még mindig nincs róla szó, mint ahogy az energia szektor megnyitásáról sem.


Az adapter tényleg zseniális találmány, elképesztő összegeket spóroltunk meg vele.


Ne reklámozd itt magad, mert ki fognak tiltani. Erre harapnak a moderátorok :)

43. air (válaszként erre: 27. - 16594e332e)
2011. okt. 24. 23:34
Én is kíváncsi vagyok:)
42. michelle.r (válaszként erre: 39. - C1c9341a3a)
2011. okt. 24. 23:31

Nem olvastál figyelmesen, én nem erről beszéltem. ACN always csomagot ajánlottak nekem. Az always eléggé félrevezető, mert a T-comnál csak csúcsidő után díjmentes a vezetékes számok hívása, előtte ugyanúgy kell percdíjat fizetni.


Egy könyvelőirodával példálóztak, de üzleti célokra az a díjcsomag nem is köthető.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook