Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ACN-ről vélemény? fórum

ACN-ről vélemény? (beszélgetős fórum)


101. c1c9341a3a (válaszként erre: 99. - Rubeola80)
2011. nov. 22. 10:35

Mit mondjak,olyan válasz számodra nem létezik amelybe ne lehetne belekötni.

Arra viszont nem fordítanék több energiát, hogy olyan embert győzködjek aki elhatározta, hogy ez egy nagy rakás...

Ez egy kicsit olyan mint a láncdohányos vagy az alkoholista esete, tudja, hogy nem jó neki mégis ezer kifogása van, hogy miért ne szokjon le róla.

Annyi a különbség hogy az MLM nem káros az egészségre és néha pénzt is hoz a konyhára.

Teljesen igazad van. Meggyőztél :-)

Mindenki hagyja az ACN-t a fenébe :-)

100. c1c9341a3a (válaszként erre: 98. - Michelle.r)
2011. nov. 22. 10:19

Én ilyet nem ígértem.

Sőt most sem ígérek.

Én azt mondom mindenkinek, hogy erre várok.

Sőt tovább megyek, nem is hívok nagyon senkit előadásra. Az egyik lábamon már van ugyan vagy három mélységem, de nem az "életem árán" építkezem.

Befektettem, mert láttam, hogy más országokban ez működik.

Mint minden rendes befektetésre itt is várni kell amíg eredményt hoz.

Éppen ezt teszem.

99. rubeola80 (válaszként erre: 97. - C1c9341a3a)
2011. nov. 22. 08:14

Azt írod az MLM okos találmány, aztán Te magad is leírod a hibáit!

SZERINTEM, amit emberi hibának vélsz az rendszer hiba! Hiszen az MLM azt akarja, hogy minél több belépő legyen! Igen, ha válogatnának, de nem válogatnak. Megpróbálnak minél több embert rábeszélni azzal a szöveggel, hogy EZT TE IS TUDOD. Az pedig nyilvánvaló, hogy nem vagyunk egyformák.

Ne írd azt, hogy ez csak néhány képviselő csinálja, mert ez nem igaz! Minden MLM előadás arról szól, hogy válogatás nélkül embereket keresnek!

98. michelle.r (válaszként erre: 97. - C1c9341a3a)
2011. nov. 21. 23:32

Szerintem pontosan ez a rendszer hibája. Nem kell beengedni mindenkit, akinek van rá 80,000 forintja. Ez egy üzlet, ide üzletkötők kellenek, komoly szakemberek, nem pedig háziasszonyok, nagymamák, nagypapák. Az emberek nem maguktól ömlenek be ezekbe a rendszerekbe, hanem rábeszélik őket a barátok, a rokonok, esetleg távolabbi ismerősök.

Számtalan alkalommal voltam olyan előadáson, ahol azt kérte az előadó, hogy a következő héten úgy jöjjön mindenki, hogy hozza a következő két emberét. De hova a fenébe, amikor még maga sem tudja, hogy mibe vágta a fejszéjét?


Láthattad már számos hozzászólásomban, hogy nem vagyok az ACN ellen, sőt az MLM-ek ellen sem. De mivel komoly munkát csak komolyan lehet végezni, a bizalmat pedig az üzletben egyszer lehet eljátszani, szerintem felkészültebben kéne hozzá fogni. Csak minden csoportban van egy-két ETL, aki gyorsan TC akar lenni, bármi áron.


Te pl. mit válaszolsz mostanság azoknak az ügyfeleidnek, akiknek augusztusban megígérted, hogy ősszel jön a mobil,- és az energia "üzletág"? Aztán ősszel, hogy már folynak a tárgyalások, de még semmi hír?

97. c1c9341a3a (válaszként erre: 96. - Rubeola80)
2011. nov. 21. 19:54

Csupán azért ne, mert a MLM rendszer maga egy rendkívül okos találmány.

Nem véletlen, hogy mostanában annyi cég próbál így terjeszkedni.

A gond nem a rendszerrel, hanem az emberekkel van.

Olyanok is belépnek akik ebben a formában nem képesek előrébb jutni, és ha ez nekik nem sikerül akkor a rendszert kezdik szidni.

Pedig a rendszer semmiről nem tehet, hiszen ez csak egy szisztéma amit emberek találtak ki.

Egy baja van csupán szerintem, hogy mindenkiről ugyanazon képességeket feltételez és ez nincs meg mindenkiben.

Én, egy önismereti tréningre küldenék el mindenkit aki egy ilyen rendszerbe belép, de ugye ez lehetetlen.

Ezért hát marad az, hogy aki tudja csinálni az isteníti a rendszert aki meg nem az szidja.

96. rubeola80 (válaszként erre: 95. - C1c9341a3a)
2011. nov. 21. 18:16

Rendben átolvasom, de ha Te is átolvasnád az Én beírásaim, akkor láthatnád, hogy leírtam a kifogásiam és ez nem csak az MLM működés volt!

Abban viszont nincs igazad, hogy az MLM miatt ne kritizáljuk Őket, ha egyszer ebben a rendszerben működnek, akkor miért ne?

95. c1c9341a3a (válaszként erre: 94. - Rubeola80)
2011. nov. 20. 20:02

Olvasd el légy szíves még egyszer , hogy mit írtam.

Ne te mondd meg, hogy szerinted nekem mi a jó, tudom én azt magamtól is.

Ebben mi a rábeszélés?

Nem csak helyeslő hozzászólásokat akarok hallani.

Ha valaki azt írja, hogy nála nem működik az adapter, vagy nem kapta meg a neki járó jutalékot, vagy többet vontak le a számlájáról mint a tényleges fogyasztása volt abban a hónapban, ezt el tudom fogadni kifogásnak.

Mert igazából ezek az igazi kifogások, problémák, ha ilyenek lennének.

De azt nem gondolnám kifogásnak, hogy minden szar mert MLM.

Egyébként meg és ezt lehet, hogy nem te írtad, nem csak a belépők pénzéből van a többiek jutaléka.

Ha valaki ismeri a marketing tervet az például tudja, hogy mondjuk novemberben 15db szerződés megkötésével 111 ezer forintot lehet keresni. Ez lehet akár ingyenes ACN2ACN szerződés is. Itt vajon miből fizeti ezt a cég?

És ha mondjuk többen kötik meg ezt a 15 szerződést ebben a hónapban mint ahány új "fizetős"taggal bővül a rendszer, akkor vajon miből fizeti a jutalékot a rendszer?

Nem kell, hogy válaszolj, mert engem nem kell meggyőznöd :-)

94. rubeola80 (válaszként erre: 92. - C1c9341a3a)
2011. nov. 20. 18:19
Azt nem értem, hogy miért gondolod azt, hogy neked jogod van másokat rábeszélni az MLM-re, ezzel szemben felháborodsz, ha én ellene érvelek. Neked lehet nekem nem? Vagy veled csak egyet érteni lehet? Csak helyeslő hozzászólásokat akarsz? Úgy érzem magam mintha MLM előadáson lennék...
93. c1c9341a3a (válaszként erre: 91. - Michelle.r)
2011. nov. 19. 10:38

A jutalékot te magad is ki tudod számolni, ha tudod mennyi szerződést kötöttél, legalábbis nagyjából.

Persze az egyénenkénti fogyasztást azt nem tudhatjuk és így a pontos összegeket sem.

92. c1c9341a3a (válaszként erre: 90. - Rubeola80)
2011. nov. 19. 10:35

Az csupán hogy nem kérnek pénzt azért van mert ott másoknak dolgozol.

Itt viszont azért fizetsz, hogy be tudj szállni és attól fogva magad dolgozhatsz és a munkádhoz minden segítséget megadnak.

Nagyon komoly informatikai háttér van mögötte, saját web shop amivel könnyedén értékesíthetsz a már benne lévő 23 országban stb.

Nem kötelező ez senkinek.

Én nem mondom, hogy te csináld ezt mert látom, hogy ez téged egyáltalán nem érdekel.

Bár energiát nem sajnálsz arra hogy lebeszélj másokat.

Azt viszont már ne mondd meg nekem, hogy a pénzemmel mit csináljak.

Ha nem sikerül én bukom, ha sikerül én nyerek.

Mindenki felnőtt ember a saját döntésének az ura.

Te azt soha nem tudhatod, hogy ki mire képes és mit tud kihozni egy lehetőségből, ráadásul olyan üzletről beszélünk ami 22 országban már bizonyított.

91. michelle.r (válaszként erre: 89. - C1c9341a3a)
2011. nov. 19. 09:53

Egyrészt úgy, hogy más országokban valóban működik az energiaszektor is. Német barátnőmék lakásában 9%-kal lett olcsóbb az áram, a férje cégénél 21%-kal. Nézz utána, Olaszországban is az energia viszi a prímet, nem a telefon.

Először 2004-ben járt itt az ACN, akkor megszilárdítják a tevékenységet, valószínűleg már itt is ekkora eredmények lehetnének.


Kérdés, hogy egyáltalán lesz-e energia üzletág, mivel úgy áll a helyzet, hogy hatósági áras lesz az energia. Az én bizalmamat teljesen elvesztették az ígérgetésekkel. Most is csak azt hallom, folynak a tárgyalások. Nem tisztességes nem tájékoztatni a munkatársaikat, mert azok teljesen elvesztik a hitelüket azoknál, akiket eleve azzal kerestek meg, hogy most telefon, majd mobil, végül az energia.


Két egyéb bajom van vele, a rendelésnél nem tudsz továbblépni amíg meg nem adod az irányítószámot, az ajtószámot, stb. De simán átenged a rendszer a tanácsadó kód beírásán. Az nem zavarja őket, ha úgy rendeled meg, hogy nem azonosítod magad.


A másik pedig hogy nagyon sok embernek azt mondják, kezdje el a tevékenységet vállalkozói engedély nélkül, majd menet közben megcsinálja. Viszont nem mondják meg, hogy mennyi a jutalék. Miért ez a nagy titokzatosság?


Azt viszont a javukra kell írni, hogy hajszál pontosan ugyanabban az időben tényleg minden héten utalják a kifizetendő összegeket.

90. rubeola80 (válaszként erre: 89. - C1c9341a3a)
2011. nov. 19. 08:10

Ha nem csak az MLM rizsát írnád hanem el is olvasnád amit a másik ír akkor tudnád, hogy vettem rész ilyen előadáson!

Ha elmegyek egy állásinterjúra valóban úgy van ahogy írod bemutatják a céget stb. Majd később jönnek a tenderek. Igen, de ott nem mondják azt, hogy most bemutattuk a céget ha többet is akarsz tudni akkor fizess X összeget. Míg az MLM csak mellébeszél, és pénzt kér Tőlem, Tőled és a barátainktól.

89. c1c9341a3a (válaszként erre: 88. - Rubeola80)
2011. nov. 18. 15:48

Csak azt tudnám, hogy akkor ez hogy működhet 18 éve és már 23 országban.Közel 1 milliárd eurós éves forgalommal.

Mindenki hülye csak te tudod a tutit?

Voltál már egyáltalán ilyen előadáson?

Akkor bizonyára azt is tudod, hogy vannak külön termék tréningek.

Először az új embereknek nyilván azt kell elmondani, hogy hogyan épül fel ez a rendszer és ők hogyan kerülhetnek be a tagjaik közé ha szeretnének. Ezután jöhet csak a termékek ismertetése. Ráadásul ezt nem lehet egy előadáson megtanulni.

Ez egy valós munka ami felkészültséget igényel.

Nem lehet egy előadás után nekiesni mint Tóth az anyjának.

Tegyük fel, hogy elmész egy állásinterjúra ahol bemutatják a céget ahol dolgozni fogsz, ki lesz a főnököd mi a munkaköröd stb.

Nem azzal kezdik, hogy a legnagyobb tendereket rögtön veled fogják csináltatni.

Az ACN-nél is minden lépésről lépésre halad.

Az első lépés a csatlakozás menete, nyilván ezzel kell kezdeni.

A döntés meg a tiéd.

88. rubeola80 (válaszként erre: 87. - Zsannavita)
2011. nov. 18. 14:25

Nem az egésznek a lényege minél több ember beszervezése! Egy 50 perces előadásból 3-4 perc jut a szolgáltatás bemutatására a többi a jól bevált MLM szöveg. Csak add a pénzt Te is, meg az összes ismerősöd is. Hogy mire az ne érdekeljen.

És persze irtó gazdag leszel! Na persze!

87. zsannavita (válaszként erre: 85. - Rubeola80)
2011. nov. 18. 14:03
Az egésznek a lényege nem a hazai vetélytársakban keresendő, hanem amit tud nyújtani azaz 42 országba ingyen lehet telefonálni(persze a kapcsolási díj 4,. ft)és ami sokakat érint USA és Kanada vonatkozásában mobil is ingyen hívható.Nagyon sok embernek van külföldre szakadt rokona, vagy kint dolgozó gyereke, és azokat akár hányszor hívhatja INGYEN. Ennyit csak megér az előfizetés és a kütyü(adapter)?
86. michelle.r (válaszként erre: 84. - Rubeola80)
2011. nov. 16. 09:24

Ez a kereskedelem alapja, nem eladni akarunk, mert azt az emberek utálják, hanem "rávezetjük" őket, hogy ezt ők mennyire akarják. Egyre több hagyományos üzlet rendel értékesítési tréninget, ha megfigyelted, az autókereskedők már egész sikeresen alkalmazzák :)


Szerintem kétféle MLM-es létezik, az egyik egyébként is sikeres a saját területén, lazán csinálja, mert nem megélhetésre kell, hanem új területre vadászik, hosszú távon gondolkodik. A másik, akinek utolsó esélye, mert húzza a hitel vagy kevés a fizetés, kirúgták, stb. Ő az, akitől azért vásárolsz, mert megsajnálod, vagy úgysem hagy addig békén.


A hagyományos kereskedelem éppúgy kihasználja, hogy az emberek nem tudatosak, mint az MLM. Ha nem így lenne, nem lennének reklámok, szakmák szűnnének meg. A másik kedvencem, amikor azt mondják, drága az MLM-ben kapható termék, mert sok jutalékot kell kifizetni. De szó nélkül megveszi a polcokról azt, aminek szintén az ára 40%-át éri, csak ott nem jutalékokat fizetnek, hanem szövegírót, az aszisztensek kávéját, stb.

85. rubeola80 (válaszként erre: 82. - C1c9341a3a)
2011. nov. 16. 08:27

Amit írtál igaz. Az én gondom az ACN-el ott kezdődik, hogy átfogó költségcsökkentésről beszél.

Eddig még mindig nem szerepel a kínálatukban a gáz és áram, így csak a telefonról tudunk vitatkozni.

Persze ha egyes vonalakat nézünk lehet találunk olyat akinek megéri. De ha tényleg a költségcsökkentés a szándékunk, akkor kis utánajárással az ACN nélkül is megy. Ha otthoni felhasználókat nézünk, akkor mondhatjuk azt, hogy TV mindenhol van. Ekkor rendelhetünk egy TV, telefon, net csomagot (ACN-HEZ IS KELLENE). Ha így teszünk kb. 700 Ft a telefonelőfizetés! A percdíjak is kedvezőek és ha nem az alap telefont válasszuk akkor ugyan kicsit több az előfizetés, de az is tartalmaz ingyen hívást.

Mivel az ACN is felszámol havi díjat a kütyüjére, sőt a kütyü sincs ingyen szerintem nem éri meg két szolgáltatónak fizetni mikor egyel is meg lehet oldani.

Ha cégről beszélünk a különböző szolgáltatók mindenféle flotta kedvezményt adnak. Mivel az ACN itt is egy másik szolgáltatóra települ rá, ebben az esetben is kérdéses érdemes-e két szolgáltatónak fizetni.

Biztos vannak egyedi esetek mikor mindkét esetben megéri, de hogy, ez egy mindenkinek szóló globális csökkenést jelentene azt én kétlem. Persze ez csak a személyes véleményem és nem biztos, hogy jól látom a dolgokat. Érdemes számolni és több szolgáltatót is megkérdezni a díjakról!

84. rubeola80 (válaszként erre: 80. - Michelle.r)
2011. nov. 16. 07:28
Igen, teljesen igazad van nehéz összehasonlítani az MLM-et és más munkaviszonyt. Abban is igazad van, hogy „kis” (relatív) költséggel indítod el a „vállalkozást”. A kérdés csak az, hogy milyen is ez a vállalkozás. Nem a jogviszonyról indult a vitánk, hanem az volt a kiindulópont hogy:” MLM nem gazdasági realitások és tudatos vásárlás alapján ad el termékeket, hanem pszichikai panelekkel veszi rá az embereket a vásárlásra, belépésre”. Ez az amit cáfolni kellene!
83. michelle.r (válaszként erre: 81. - Rubeola80)
2011. nov. 15. 20:40

Bár így lenne, de ez nem igaz. Ha kibontottad, használtad, hiába jössz rá, hogy allergiás a bőröd egy 20.000 ft-os arcrémre, mehet a kukába, míg az MLM visszaveszi.

Egyébként az új belkereskedelmi törvény még kevésbé kedvez a vevőknek. Régen, ha 30 napon belül nem javították meg a garanciális készüléket, automatikusan cserélniük kellett. Most a törvény azt írja elő, hogy TÖREKEDNIÜK KELL a 30 napos határidőre.


Szerintem egyik sem igazi alternatíva, mert amíg az ACN telefonon feltárcsázod, addig a másik kettővel felmész egy honlapra, elindítod a hívást, megvárod amíg visszacsörög a vonaladra és beszélhetsz. Tehát kell egy működő számítógép hozzá.

A másik - de ez szigorúan a személyes véleményem - egyszerűen ciki pl. egy üzleti kapcsolatban ilyen "barkácsolt" megoldással telefonálni. A skype-ot is ezért nem használom, mert nem szeretném azt sugallni, hogy nem engedhetem meg magamnak a telefonhívást. Ha pedig telefont hívok a skype-on, az is fizetős. Arról nem beszélve, hogy beszélgetés közben nem tudok eltávolodni a géptől, a hordozható telefonnal meg oda sétálok, ahová akarok.


Szerintem nem konkurenciája az ingyenes beszélgetős site-oknak. A telefonnak konkurenciája, abban pedig jó. Ebben tud költségen csökkenteni, az hogy nem tudnak elindulni az energiaszektorral és a mobilpiacon, az nagyon égő.

82. c1c9341a3a (válaszként erre: 81. - Rubeola80)
2011. nov. 15. 17:56

Skype,Msn,stb.

Csupa internetes alkalmazás. Az ,hogy iszonyú méreteket ölt az internet használata nem vitás.

Az viszont, hogy mekkora az internet analfabéták száma szerintem szintén nem vitás.

Telefont viszont bárki tud használni.

Az ACN adapterével azután, hogy rádugtad az internetre bárki tud telefonálni, mivel ugyan úgy használod mint egy telefont.

Nagyon sok olyan ember van aki még a mobiltelefonját sem tudja használni csak telefonálásra.

Addig amíg a világon nagyon sok olyan ember lesz akinek "kínai" az internet, igenis lesz létjogosultsága a hagyományos telefonálásnak.

Az idősebb generáció például ezek közé tartozik tisztelet a ritka kivételnek.

Arról már tényleg nem is beszélve, hogy a rossz minőség tényleg a skype ellen szól, bár az ingyenesség pedig mellette.

Viszont az is igaz, hogy el kell legyen indítva a skype alkalmazás mindkét félnél ahhoz, hogy fel tudd hívni a másikat, míg a telefont ugye csak megcsörgeted.

Ezen kívül az a tábor sem kicsi akinek nincs internete, őket hogy hívjuk skype-on?

Internet nélküli, külföldi vezetékes felhasználókat pedig ingyenesen csak az ACN adapterével tudod hívni.

Ha nem így van valaki cáfoljon meg!

81. rubeola80 (válaszként erre: 78. - Michelle.r)
2011. nov. 15. 16:59

Nem csak az MLM-ben lehet visszavinni az árut ez a hagyományos kereskedelemben is így van. Erről külön törvények léteznek garancia, jótállás, szavatosság stb…..

Azért ne keverjük össze a nagy cégeket a kis vállalkozásokkal a saját forgalmukhoz mérjük Őket össze. A nagy MLM cégek azt mondod fizetnek a nagyvállalatok fizetnek. A kis MLM cégek fizetnek? Nagyon sok negatívumot hallottunk már róluk.

ACN-kontra skype vagy bármi más:

Te magad is írtál alternatívát.

Ráadásul én azt vitatom, hogy az ACN költségcsökkentésről beszél. Erre mondom én azt, hogy más alternatív módom még olcsóbban is kijöhetünk. Ott van pl. msn is az is ingyenes.

80. michelle.r (válaszként erre: 79. - Rubeola80)
2011. nov. 15. 16:52
Az MLM nem alkalmazotti jogviszony, hanem egyfajta vállalkozás. Olyan, amit igen kis költséggel el lehet indítani. Semmilyen szempontból nem hasonlítható szerintem munkaviszonyhoz. Az MLM-ben a saját vállalkozásod 100%-os tulajdonrészese vagy. Csak nem kell egy csomó olyan költséget viselned, amit egy klasszikus vállalkozásban igen.
79. rubeola80 (válaszként erre: 77. - C1c9341a3a)
2011. nov. 15. 16:46

Az MLM rendszerbe csak úgy tudsz belépni ha, befizetsz valamilyen összeget, ezt Ők befektetésnek hívják. Ha elmész valahova dolgozni, akkor nem kell azért fizetned, hogy dolgozhass! Csak eladod a munkaerőd a kialkudott összegért.

Ellenben ha mégis fizetsz akkor tulajdonrészt kapsz az adott cégben és mint tulajdonos dolgozol benne, így a jutalékosztásnál a befektetett összeg arányában részesülsz a nyereségből. Az MLM rendszerben fizetsz és nem leszel résztulajdonos mégis használod a munkaerőd, hogy a befektetésed megtérüljön. Ez igazságos?

78. michelle.r (válaszként erre: 76. - Rubeola80)
2011. nov. 15. 15:03

Vitázni akarsz?? Isteni, azt imádom ;)

Akkor elmondom, én miért szeretek MLM rendszerekben vásárolni. Lehet, hogy nekem van külön szerencsém az ismerőseimmel, de egyik sem az az ajtón kidobom-bemászik az ablakon típus. Elmondja, miért jó, ha kérem kérem, ha nem, hát nem. Időről időre megkérdezni, de nem erőszakos. Ha nem tetszik a termék, visszaadhatom, még akkor is, ha akár a felét elhasználva jövök rá, hogy nem jó. Lehet állati ramaty minőségű termékeket kapni MLM-ben, de prémium kategóriásokat is.

Legutóbbi példám: egy magyar terméket akartam vásárolni egy barátomnak, azt hinnéd, bárkinek jó, hisz csak gyümölcs kivonat. Elhoztam, majd másnap felhívott, hogy vigyem vissza, mert megkonzultálta a rendszerben egy orvossal, aki azt javasolta, hogy miután szívgyógyszreket szed, inkább egy másikat vigyek. Az ajánlott termék olcsóbb mint amit én kértem.

Az nagymúltú MLM cégekről még nem hallottam olyat, hogy ne fizették volna ki a jutalékot. Viszont sokakat ismerek, akik az alkalmazotti fizetésüket nem kapják hónapok óta.


Bár ezt a vitát valószínűleg egy MLM topicban kéne folytatnunk, mert hátsón leszünk billentve offolásért :)


ACN - kontra skype vagy bármi más.

Lehet, hogy az én tájékoztatlanságom, de nem ismerek más olyan szolgáltatót, ahol csak felemelem a telefont, tárcsázok és beszélek, s ezt sok ország mobiljával is megtehetem. A free call-t mutatták, sőt még valami más oldalt is, ahol a neten be kell írnom a hívott számot, a saját számomat, felhívja és a vonalamra kapcsolja. Szerintem bonyolult, a nagy átlagnak gondot okoz az angol nyelv és kell hozzá számítógép. Az ACN vonalhoz nem.


Hogy miből kapják a munkatársak a jutalékot, legyen az gondjuk, engem a termék érdekel. Üzletnek én sem tartom nagy durranásnak.


Addig legalábbis amíg nem nyílik meg az energia és a mobilpiac.

2011. nov. 15. 12:09

Az MLM azért igazságos mert aki többet dolgozik benne az többet is keres.Ez ugye szinte semmi másra nem mondható el.

Például ha a munkahelyeden dolgozol sokkal többet akkor a főnököd keres többet nem pedig te.Illetve valamivel te is többet keresel de arányaiban mások húznak belőled hasznot.

Egy piramis az egész életünk melynek a csúcsán állók keresnek sokkal többet mint az alsó szinteken állók, gyakorlatilag bele fektetett munka nélkül.

Az Mlm-ben egy biztos, aki feletted áll az minimum annyit vagy egy kicsit több munkát fektetett bele mint te aki mondjuk csak most lép be.

Én legalábbis így látom

76. rubeola80 (válaszként erre: 75. - Michelle.r)
2011. nov. 14. 18:12

Mindig a skypeot hozzátok példának, olyan amilyen, de ingyenes! Nincs havi díj és adapter ár. Arról nem is beszélve, hogy a skypeon kívül van még egyéb lehetőség is. Már-már azt mondanám fölösleges magaddal cipelned.

Valóban nem mindenkinek szóló szolgáltatás. Sőt azt kérdezném tőled, hogy egy 2000 Ft-os számlából mennyi jutalékot tudnak fizetni? Az előadáson röpködnek a százezrek, de kiszámolta már valaki, hogy ehhez mennyi szerződést kell kötni?

Az, hogy tiszteletben tartod a véleményem ok, rendben. De mi alapján írod azt, hogy az MLM a legigazságosabb? Érvek, tények? Ezek nélkül én azt mondom, hogy éppen ellenkezőleg nem igazságos, érveket akkor én sem írok most.

Nem veszekedni akarok csak vitázni!

üdv

75. michelle.r (válaszként erre: 74. - Rubeola80)
2011. nov. 14. 10:56

Ebben nincs igazad. Bár nem videotelefont használok, hanem az adaptert és ezerszer jobb a hangminősége, mint a skype-nak.

Nem mindenkinek szóló szolgáltatás, én sokat hívok külföldet, utazom, ilyenkor magammal viszem, nincs rooming díjam, úgy hívnak fel mintha otthon lennék, én hálás vagyok érte, sok tízezerrel kevesebb a telefonszáma. A gáz, az energia tényleg nagy csalódás, őszre ígérték, semmi info róla. Reméljük, egyszer tényleg elindulnak vele.


Ami az MLM-ről alkotott véleményedet illeti, én tiszteletben tartom, de nem értek egyet vele. A legigazságosabb üzleti modell, de tény, hogy az ACN is elkövette azt a hibát, hogy akárkit beenged a rendszerbe. A mennyiségre törekszenek, nem a minőségre.

2011. nov. 14. 09:03

Sziasztok!

Én is voltam egy ACN előadáson. Ígérték, hogy csökkenthetem a költségeim gáz, áram, vonalas telefon és mobil telefon téren. Sőt még pénzt is kereshetek vele! Amikor hallgattam az előadást azt gondoltam nem is olyan rossz.

Mikor hazaértem elgondolkodtam. Ekkor kihúztam a gázt, áramot, mobiltelefont, mert ezek jelenleg nem működnek. Maradt a vonalas telefon, amiben nem kínálnak semmi extrát, csak olyat mint más szolgáltatók. Persze van, aki nem foglalkozott eddig vele és rossz tarifái vannak, de egy kis utánajárással ezen lehet változtatni. A videó telefon sem az igazi, mert net kell hozzá, és ha net van akkor fölösleges a videó telefon.

Az MLM rendszer pedig az emberek többségében ellenérzéseket vált ki. Szerintem joggal, mert az MLM nem gazdasági realitások és tudatos vásárlás alapján ad el termékeket, hanem pszichikai panelekkel veszi rá az embereket a vásárlásra. Azt nem állítom, hogy az MLM egyenlő a piramisjátékkal, de az emberek hiszékenységét használja az biztos!

73. c1c9341a3a (válaszként erre: 72. - Balogh Tibor)
2011. nov. 13. 15:59

Semmi baj. A lényeg hogy mi tudjuk az igazat.

Kétkedők pedig mindig voltak és mindig lesznek is.

Ráadásul több üzlet is lehet ami működik és mindenki a maga igazát fújja.

Kevesen foglalkoznak egyszerre több dologgal is sikeresen.

Én magam például az Emgoldex arany üzletében is sikerrel veszek részt.

Ezen kívül a Quantum xxl forex robotjaival is kereskedem.

Ez a három dolog amire esküszöm.

Mindegyiket csinálom és mindegyik működik, viszont mindegyiknél találkozom olyanokkal akik jobban tudják, hogy ezek az üzletek nem érnek semmit mint én aki mindet csinálom.

Ezt meg kell szokni vagy nem kell fórumozni:-)

72. Balogh Tibor (válaszként erre: 71. - C1c9341a3a)
2011. nov. 12. 18:43

Igazad van,elnézést kérek!


Igazán azért tartom dühítőnek ezeket a hozzá nem értő véleményeket,mert így a mi munkánkat is megnehezítik és alaptalanul.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook