Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » ACN-ről vélemény? fórum

ACN-ről vélemény? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
431. Recs79 (válaszként erre: 428. - Pasika)
2013. márc. 28. 09:36

Látod mennyit fizetnem azért hogy fent tarts valamit!!! Az alkalmazotti munkahelyeden is megteszik ezt?? Érted Te a lényeget!!!

Én ilyenkor csak azt nem tudom, hogy akkor ha még látod is, hogy milyen pénzeket lehet keresni vele, akkor miért gondolod rossznak a rendszert? (ezt nem írtad, de gondolom így van, ha nem érdekelt az ismerősöd ajánlata).


Nem általános, hogy a fentebb lévő jobban keres mint Te, legalábbis ACN-ben nem! A többi hálózatot nem ismerem. Nyilván nem a legfelső néhány emberre gondolok, de ACN-ben van kb 3000 képviselő Mo-on, és csak a teljesítménytől függ, hogy mondjuk a 2900. hogy keres a 900.-hoz képest! Én több embert is ismerek, akik sokkal többet keresnek ezzel, mint akik felettük vannak!!!

430. Recs79 (válaszként erre: 428. - Pasika)
2013. márc. 28. 09:30
Nincs az írásoddal semmi gond! Nem mindenkinek ez az útja!
429. 7fbb0788f7 (válaszként erre: 428. - Pasika)
2013. márc. 28. 08:46

Persze,hogy ismerős. Ezért messziről elkerülöm az ilyet. :)

Amúgy a szolgáltatásokról is nagyon vegyes a vélemény.

428. pasika
2013. márc. 27. 18:03
Olvasgatom az itteni hozzászólásokat nagy érdeklődéssel. Tehát az ACN ügynök nem házaló, nem ügynök, csak az ismerősökhöz megy házról házra s próbálja őket beszervezni, hogy aztán ők is szervezzenek be másokat. Vagyis hálózat építő. Dobtam is egy hátast, de szép magyarázat. Sok ismerősöm van engem is megtalált egy, aki pont ezt vezette le nekem. Én csak azt mondtam kedves xy barátom, az a baj, hogy tudok számolni. Tehát a termékek szépek, jók, de nem ez volt a lényeg hanem, hogy lépjek be, s ha jól emlékszem 68+ÁFA összegért vegyem meg a kezdőcsomagot. Na mármost kedves xy, ugye világviszonylatban mondjuk 6 millió ismerős be hálózatépítése ugye nem nagy szám, elérhető. „Igen az egy porszem se, többen is vagyunk”. Akkor viszont csak a 68.000.- x 6 millió az = 408 Milliárd forint. Hát igen, ha nekem valaki ennyit adna, nyilván csodákat csinálnék, de arra mindenképpen elég lenne, hogy fenntartsak valamit, akiknél az emberek inspirálva vannak újabb 6 millió ismerős beszervezésére. NEM ISMERŐS EZ VALAHONNAN?? Engem ne szidjon senki, de ugye az is törvényszerű, hogy aki korábban belépnek, jól járhatnak, aki meg később………MÉG MINDIG NEM ISMERŐS??
2013. febr. 27. 18:01

Sziasztok!

Sürgősen szükségem lenne egy olyan lehetősége, ami németországi szám és magyarországi telefonszám között a lehető legolcsóbb (esetleg ingyenes) telefonálást teszi lehetővé. Ajánlották az ACN-t, de ahogy utánaolvastam (nem csak itt), egyre inkább megy el a kedvem tőle.

Ha tudtok valamit ajánlani, ami nektek bejött, vagy tudjátok, hogy jól működik, kérlek írjátok meg. Akár priviben. Előre is nagyon KÖSZÖNÖM! :D

426. Recs79 (válaszként erre: 424. - Rubeola80)
2013. febr. 6. 10:10

Akkor ezek szerint nem egy a fogalomszótárunk!

Nálam a házaló:

Aki vadidegenekhez bekopogtat, csönget. A kijövő ismeretlennek el szeretne adni valamit! Azaz ügynök.

Amiről én írok az a hálózatépítő!


A kettő nem ugyanez! Nyilván aki nem lát bele az MLM szakmába, gyakran összekeveri, pedig nagy a különbség! Ezért is van sajnos ezzel kapcsolatban az embereknek egy visszautasító magatartása az MLM-mel kapcsolatban!

2013. febr. 6. 09:52
Én ugy tudom,neki jól ment,van beszélőkéje,de lett vmi gubanc,és változtatások,és ezért ő is váltott ha jól tudom,de vmi hasonlót csinál most is.
424. rubeola80 (válaszként erre: 423. - Recs79)
2013. febr. 6. 09:23
Ha ez nem házalás akkor mi?
423. Recs79 (válaszként erre: 422. - Coraline)
2013. febr. 4. 18:21

Nem hàzalós, nem ügynökök vagyunk! Csak az ismerőseinek megmutatja az embert a lehetőséget, senkire nem kell semmit rátukmálni. Ügyfeleket, partnereket keresünk az ismerőseink között.

Jövedelem attól is függ hogy mennyire van az embernek ideje aktívan csinálni. Én az elején vagyok, így egyenlőre még befektetés az ACN, de én hosszútávban gondolkodom. Nem gyorsan szeretnék jól élni hanem nagyon! :)

2013. febr. 4. 17:34
Hali,mindenkinek!Nekem a volt barátnőm dolgozik itt,és rajta keresztül mások is.Ez ugy olyan szerződés kötös,házalos meló?És mennyire kifüzetődő?
421. Metamorph (válaszként erre: 420. - Recs79)
2013. febr. 2. 09:25

Úgy mondanám "bárki számára elérhető jóra" találtam!!

Ugyanis mindenki megteheti ugyanezt!!!!


Visszatérve az ACN-re 2012.12.17-én mondtam le, 2013.január 21-én "gyorsan" el is fogadták! Már csak a végelszámolásra vagyok kíváncsi.


"Minden úgy van, ahogyan történnie kell!"

420. Recs79 (válaszként erre: 419. - Metamorph)
2013. jan. 7. 11:35
Akkor Te már rátaláltál a Számodra legjobbra! :)
419. Metamorph (válaszként erre: 418. - Recs79)
2013. jan. 7. 07:03

Én nem vagyok ellenséges az MLM-el, Ismerem a rendszereket. Sőt voltam tagja is -egy "hibám" volt, mindent annyiért adtam tovább mint amennyiért kaptam. Étrend kiegészítőkkel kapcsolatban: "egészségüggyel" is foglalkozom, s a tapasztalatom az, hogy pont azok nem tudják megvenni a magas árak miatt akiknek szükségük lenne rá. Még nem tudom, hogy a 2013.04.01 -én bekövetkező tilalom az MLM hálózatokat érinti-e, de a Magyar Hivatalos Bio Forgalmazókat igen.

Én megoldottam előre. (már 1999-ben tudtam, hogy a növényi gyógytermékek forgalmazását szigorítják) Kapcsolatba léptem egy USA Bio gyárral s "írd és mond" házhoz küldik a csomagomat, ráadásul 3-5 doboz terméket kapok annyi pénzért mint itthon 1 doboz ára!!!! Pl. egy MLM terméket annak 20%-ért kapom.


"Minden úgy van, ahogyan lennie kell!"

418. Recs79 (válaszként erre: 416. - Metamorph)
2013. jan. 5. 16:32

Egyébként ha mélyebben belegondolunk, nem véletlen, hogy az MLM formában működő termékek, szolgáltatások ellen ennyire ellenségeskednek. És most nem egyéni szinten gondolom, hanem a nagy multik ellenérdekeire!

Mert szerintem abban megegyezhetünk, hogy nincs olyan MLM termék ami káros, vagy romboló hatású lenne! Csak ha mondjuk pl az étrend-kiegészítő termékekkel foglalkozó MLM cégeknek jól menne, akkor a gyógyszergyárak tönkre mennének, de legalábbis sok bevételüktől esnének el. Semmi másról nincs szó, csupán a multik ellen -lobbijáról!! És mit árt az étrend-kiegészítő termék??? Semmit, sőt sokaknak nagyon is bevált termék!

És ez minden más termékre/szolgáltatásra is igaz!!


Ha belegondolsz, most is úgy történik egy termék/szolgáltatása utáni jutalék mindenhol mint az MLM-ben!! Jelenleg is ha veszek egy előfizetést akkor az árusító bolt megkapja utánam a jutalékot! Ez ACN-nél sincs másképp, csak így a saját ismerősöm zsebébe vándorol, nem egy ismeretlen boltoséba!!! Természetesen most még szűk a kínálat, de van olyan akinek ebben is van jó termék!! Ha bővül a kínálat meg még több lesz!

Így a saját üzletemben a saját célomért dolgozom,nem pedig valaki másnak dolgozom az ő céljaiért!!

417. fene (válaszként erre: 416. - Metamorph)
2013. jan. 5. 15:54
azért nem forgalmazzák csak úgy, mert akkor 2-szer 3-szor annyiba kerülne...ezért is próbálják manapság a cégek, kiszervezni a dolgokat ilyen formában, hogy a marketinget megspórolják...
416. Metamorph (válaszként erre: 410. - István 542)
2013. jan. 4. 07:44

Ami nem értek:

Miért nem lehet simán forgalmazni, mint mások?????


Jó ha ez egy egy "munkahely"!!!, de a fogyasztókon csapódik le!!!!


"De mindenki azt válasz, ami neki tetsző!"

415. Metamorph (válaszként erre: 412. - Recs79)
2013. jan. 4. 07:41

Nagyon örülök a támogatásnak!!!!!


Ilyen bevétel mellett kötelességüknek tartom!!!!


"Minden úgy van, ahogyan történnie kell!"

414. Metamorph (válaszként erre: 413. - Fene)
2013. jan. 4. 07:39

Tisztelettel leszögezem "nem fröcsögök" leírom a tapasztalatom!

Ha nekem írsz légyszíves légy kultúrált!!!!!


Én az ACN-től rendeltem!!!!!!

2 azaz kettő levelet írtam!!!

Háromszor telefonáltam!!!!!!

Válasz: Idő kell a feldolgozáshoz????

Már 18 napja várok!!!!!

Érdekes, hogy a bekapcsoláshoz nem kellett idő "csak 1 nap"!!!!!!!!!!!!!!!


A képviselő ha lenne az sem tehetne mást! 3 Képviselővel (ismerőseim) beszéltem és még ők kérdezték, hogy hogyan lehet lemondani!!!!!


Egyébként az ACN (magyar.digital) képviselői is kb 10 percet várattak, hogy utána nézzenek a lemondási szabálynak???????

Ők mondták "sok a lemondás"!!!!!!!!!


Ha írunk egymásnak kulturáltan tegyük!!!!!!!!!


Vajon miért baj ha felhívjuk a figyelmet jobb, olcsób lehetőségekre, amit manapság nem szabad figyelmen kívül hagyni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"Mindenki azt válassza ami neki a legjobb, meg kell hagyni az önálló döntés lehetőségét, csak sokan nem ismerik, mik vannak!"

413. fene (válaszként erre: 405. - Metamorph)
2013. jan. 3. 19:28
Igen, de ő mondjuk bejelenti..kérdezem a többi bejelenti e, vagy csak emeli, amúgy meg kérdezd meg a képviselőt akitől vetted, mert elintézik a lemondást is, ...de inkább fröcsögsz, az más téma...
412. Recs79 (válaszként erre: 410. - István 542)
2013. jan. 3. 12:14
Igen, szerencsére sokat adakozik az ACN. Decemberi rendezvényünkön éppen a Heim Pálnak gyűjtöttünk! :) Amit az ott lévők összegyűjtöttek a vezetők megduplázták! :)
411. michelle.r (válaszként erre: 406. - Metamorph)
2013. jan. 3. 11:07
Köszi, elolvasom :) Neked is BUÉK!
2013. jan. 3. 10:33

A pontosság kedvéért az éves díj kicsivel több mint20.000 Forint! Nem biztos, hogy mindenki egy éven belül el tud érni olyan jövedelmet, hogy ezt a kicsivel több mint 20.000 Forintot befizesse, és ha nem jött össze, akkor törlik a rendszerből és elbukta az induláskor befizetett Kb. 80.000 Forintot.



Másik dolog:

Milliós adományokat osztogat non-profit szervezeteknek (az oda osztogatott pénzek nem biztos, hogy mindig a rászorulók kapják meg) de bő kézzel adakoznak! A nehéz helyzetben lévő képviselőknek nem segít! Mindegy mennyi energiát fektetsz bele, ha nem fizetsz akkor buktál mindent! Ezek tények, nem szabad elhallgatni. Aki sikeresen tudja végezni az nagyot kaszál, de bizony sokan vannak akik buknak rajta nagyon sokat.



Az ACN üzletből csak ügyfélszerzés útján generálható jövedelem. Az ACN független képviselőinek sikere nem garantált, hanem egyedi erőfeszítéseik eredménye. Az ACN Független Képviselőnek jövedelme nem garantált, és nem minden ACN Független Képviselő válik nyereségessé.

409. Recs79 (válaszként erre: 408. - István 542)
2013. jan. 2. 16:01
A pontosság kedvéért, az éves díj 17.000 Ft! Aminek befizetése nem hinném, hogy nagy gondolkodást vált ki bárkiből, hiszen, ha megy az üzlet akkor nem lehet gond ennyiért megtartani a licence jogodat, ha meg nem keres vele az ember egy év alatt annyit, hogy ezt a 17.000 Ft-ot befizesse belőle akkor nem is érdemes bent maradni!!
2013. jan. 2. 14:18
ACN mint munkalehetőség? Van akinak nagyon bejön. Lényeg fizess be indulásként 80.000 (+egy kis apró)Forintot, aztán vagy sikeres vagy, vagy nem. Majd évente huszon valahány ezer forintot szintén befizetni akár van ügyfeled akár nincs! Ha nem fizeted az éves díjat akkor törölnek a rendszerből!!! Sok sikert mindenkinek!
407. Metamorph (válaszként erre: 404. - Michelle.r)
2013. jan. 2. 13:52

Michelle!


Arra még számíthatsz, hogy kb 1/2 - 1 hónap előfizetést még fizettetnek Veled a "lemondás átfutási idő alatt".


Mert az Osztalékhoz kell a pénz!


És javaslom, ha lemondtad óvatosan használd, mert hip hopp kiderülhet, hogy túllépted a részerányos keretet és a zsebed bánhatja!

406. Metamorph (válaszként erre: 404. - Michelle.r)
2013. jan. 2. 13:46

Szia Michelle!


Privátba írtam :-) mert ez nem a reklám helye, nagyon helyesen!


BUÉK

405. Metamorph (válaszként erre: 403. - Recs79)
2013. jan. 2. 13:45

Szia!

Boldog Új Évet!


Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy mi él és mi szűnt meg.


Nem kívánok csomagot váltani! Lemondani szeretném!


2012 december 17 bejelentettem lemondásomat, sajnos még mindég nem kaptam érdemi választ. "Türelmet kérnek" s természetesen majd megkapom a részarányos számlát!!!!


Mit tehetek?

Nemzeti Fogysztóvédelmi Hivatal és az

ACN World tájékoztatása(szerencsére amerikai joghatósági védelmet is élvezek, ezért majd az USA jogászok felhívják a figyelmet a Magyar "Ügyfélcentrikus" hozzállásra)


Mert ugye:

"Az ACN fenntartja az árváltoztatás jogát"


Éz újonnan beüzemelt szolgáltatásaimnak nincs havidíja, csak akkor fizetek ha telefonálok, és azt választom amelynek jobb a koníciója :-) Persze "nem fizetnek részesedést" senkinek .....


A végén a lényeg: Egyszerű! Mindenkinek azt kell megtalálni és megkötni ami Számára a legjobb!! :)

404. michelle.r (válaszként erre: 402. - Metamorph)
2012. dec. 27. 12:01

"Létezik oly Magyar Internetes Telefonszolgáltató ahol pár forintért hívom ugyanazt a külföldi számot (mint az ACN-ről) és csak akkor fizetek ha telefonálok -másodperc alapú hívások- ! Természetesen saját hívószámmal!!!!"


Elküldenéd nekem, kik ők. Hamarosan lejár az ACN szerződésem, megnézném őket.

köszi!

403. Recs79 (válaszként erre: 402. - Metamorph)
2012. dec. 27. 11:31

Az Xtra csomag már megszűnt ACN csomag, új felhasználóknak már nem is köthető. Lehet érdemes lett volna megnézni már korábban is, hogy csomagot válts, akár ACN-en belül.

A mostani csomagokba már mobil percek is vannak ingyen, látom a Tiédbe nem volt még.


A végén a lényeg: Egyszerű! Mindenkinek azt kell megtalálni és megkötni ami Számára a legjobb!! :)

402. Metamorph (válaszként erre: 400. - Recs79)
2012. dec. 27. 11:06

Üdvözlök Mindenkit!


Most mondom le az ACN előfizetésem....

Pár gondolat:


Alapjában véve nem (volt) rossz. Én még korlátlan külföldi hívással kötöttem.... múlt


Azóta szépen lassan növekszenek a tarifák (2013 01-től ismét) és ha megnyomok egy gombot a SelfCareon már külön plusz díj....


Ami furcsa amikor megkötöttem a szerződést ár aktív is lett (tehát fizettem érte) pedig még készülékem sem volt.

A lemondáshoz viszont "idő kell" nézik, feldolgozzák én meg fizethem amíg nem jeleznek...


A díjakról egy példa....

Rendszeres havi díj emelkedése

-Xtra: 2027 Ft-ról 2235 Ft-ra

-InVision Xtra: havi 2591 Ft-ról 2795 Ft-ra


"Vezetékes-mobil percdíjak

-Régi díj: csúcsidőben = 59.9 Ft; csúcsidőn kívül = 34.5 Ft percenként

-Új díj: csúcsidőben = 62.0 Ft; csúcsidőn kívül = 36.5 Ft percenként"


Hogy miért mondom le? Szabadon módosítanak ahogy nekik jó! ÉS VAN NÁLUK JOBB! CSAK MEG KELL KERESNI!!


Létezik oly Magyar Internetes Telefonszolgáltató ahol pár forintért hívom ugyanazt a külföldi számot (mint az ACN-ről) és csak akkor fizetek ha telefonálok -másodperc alapú hívások- ! Természetesen saját hívószámmal!!!!


Használhatok olyan külföldi VOIP szolgáltatókat ahol "írd és mond" az Európai Únió Minden vezetékese Igyen Hívható az álatlam regiztrált SAJÁT MOBILSZÁM KIJELZÉSÉVEL! A mobilok hívása 14-28 forint között mozog, de nincs havi díj csak minőség!!!!


Mellékesen említem azt a Magyar Szolgáltatót ahol 3050 Ft Bruttóért volt 150.000 Ft is telefonáltam már!!


És Miért ne a Magyar szolgáltatókat Preferáljuk!


Természetesen Mindenki Saját Maga döntse el, hogy mi a jó a Számára!


Ennyire Egyszerű!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook