Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fáj a lába a gyereknek. fórum

Fáj a lába a gyereknek. (beszélgetős fórum)


18. 3da8f53e4a (válaszként erre: 17. - Mamcili)
2010. nov. 21. 22:38

..na az enyém nem, rengeteget képes inni...

(péntek óta sikerült lebetegednie, úgy hogy nyomatom a narancsot+teát felváltva, holnap dokis nap lesz)

17. mamcili (válaszként erre: 16. - 3da8f53e4a)
2010. nov. 17. 22:17
próbáld ki bátran, de a folyadékpótlásról is gondoskodj, mert ebben a korban szeretik igencsak elhanyagolni a folyadékpótlást!
16. 3da8f53e4a (válaszként erre: 15. - Mamcili)
2010. nov. 17. 11:39

az én fiam 12 éves és a korához képest igen nagy... 44-es a lába és éjszakánként fájlalja. Maszírozást viszont szereti.

Veszek is ma kálciumot, magnéziumot neki.

2010. ápr. 29. 14:05

Nagyon fontos a kálcium és magnézium pótlása!

A leírás alapján ez volt a baja az unokaöcsémnek is, akinél ezt kipróbáltuk és két hét alatt elmúlt minden baja, addig meg volt, hogy éjszakákat nem aludt.

14. martini64 (válaszként erre: 13. - Frutty)
2010. jan. 6. 19:05
Nem. Minden cipő másképp tart egy kicsit. Lehet, hogy az, amit most hord, nem a legoptimálisabb. Egy próbát megér. Nekünk bejött.
13. frutty
2010. jan. 5. 19:53
ludtalpas?
12. martini64 (válaszként erre: 1. - Akkor van)
2010. jan. 5. 19:50
Cseréljetek cipőt. A gyerekorvos nekünk azt mondta, hogy nem jól áll a gyerek lába a cipőben.
2008. okt. 23. 21:06
Sziasztok! Nekem és a fiamnak és az apámnak is fájt gyerekorunkban a lábunk. Az apámtól tanultam, hogy ilyenkor jó meleg víben meg kell fürdetni és ez nekünk segített átvészelni ezt az időszakot. Én is úgy tudom, hogy a gyors növéstől fáj a láb.
10. akkor van (válaszként erre: 8. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 14. 14:30
A csípőjét régebben rendszeresen nézték mivel koraszülöttek, szerencsére nincs gond. Az utóbbi időben sokat nyúltak (ikrek), tegnap lettek 6 évesek és 128cmek. De hamarosan menni kell újabb ellenőrző vizsgálatokra és sorra veszünk mindent, szerencsére a gyermekorvosunk figyelmes.
9. akkor van (válaszként erre: 7. - 8220cddcf4)
2008. ápr. 14. 14:25

Hali.

Igen javarészt éjszaka fájlalja, gondolom nappal a játék elfedi...

Bár mostanában (lekopogom) nem jött elő.

8. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - Akkor van)
2008. ápr. 14. 14:13

A csipojet megnezettetek mar? Nekem evekig fajt a labam, mindenki azt mondta, hogy mozogjak tobbet (pedig mozogtam) meg hogy hipohonder vagyok, vagyis nem vettek komolyan. Kisugarzott a hasamba is, majd nemreg itt a dokimnak mellekesen megemlitettem, o pedig megvizsgalt es mondta, hogy a csipomnel a csont nyomja az idegszalat, ami rendszeresen bedurrant miatta. Adott ra gyogyszert es azota nem fajt.

Szerintem vegyetek ezt komolyan es jarjatok utana.

7. 8220cddcf4 (válaszként erre: 5. - Akkor van)
2008. ápr. 14. 14:01
Éjszaka is fenntvolt ezmiatt?
2008. ápr. 14. 14:01

Az én kisfiam azt mondja neki meg zsibbad a lába

nem tudom van vajon összefüggés a ketttő között vagy ez valami egészen mástól lehet?

5. akkor van (válaszként erre: 3. - Vikka78)
2007. okt. 28. 12:13
Először azt mondta hogy a térde, aztán a vádlija, majd a combja. Nem lázas, nem duzzadt, kaptunk mi is talpbetétet de 1hete. Adtam neki calciun sandos-t(gyógyszerkeresőben utána olvastam), reggel este felet, nyugodt volt az éjszakánk, remélem a mai nap is.
2007. okt. 27. 19:36

Nálunk is fáj a gyerek lába, most voltunk talpvizsgálaton, és talpbetét kell a gyereknek, mert rossz a lába terhelése.

Eddig mindig fájt, most remélem tényleg csak ez volt a baj.

3. Vikka78 (válaszként erre: 1. - Akkor van)
2007. okt. 27. 19:27

Szia!

Írd le pontosan, hogy hol fáj a kisfiad lába. Az izület környékén vagy a hosszú csöves csontoknál. Ha az izület fáj, akkor az meleg-e és duzzadt, hőemelkedése nincs a kicsinek?

2. daroki (válaszként erre: 1. - Akkor van)
2007. okt. 27. 19:18

Szia!


A legjobb bnőmnek a fiánál voltak hasonló tünetek,ez a here fájás is volt neki.Ugyanezt mondta a gyerekorvos,hogy növésben van.Ha vissza emléxem arra amikor én voltam kisgyerek,nekem is sokszor fájt a lábam,a hajlatokban főleg.Aztán szerencsére elmúlt.

A bnőm fiának is elmúltak ezek a panaszai.Ha nálatok nagyon aggaszt ez a dolog,akkor érdemes kivizsgálni alaposabban is a kicsit.De most a tünetek alapján amiket leírtál,én is azt mondom,hogy a növés miatt van nála ez.

2007. okt. 27. 19:13

5 éves kisfiamnak fáj a lába, az orvosunk szerint mert nől. Vagyis nő a csontja és az izomzat ezt rosszul tolerálja. Sőt, csemetém mondja hogy a kis heréje is fáj. Oda sugárzik a fájdalma? Van valakinek ilyenben már tapasztalata? Mivel keni a lábát, borogatja-e, milyen fájdalom csillapítót ad rá? Csak meszírozgatni tudom neki.

Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook