Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kivonták a forgalomból a Knorr Grill fűszervaj port. Tudtok valamit ajánlani amivel helyettesíteni tudom és hasonló íze van? fórum

Kivonták a forgalomból a Knorr Grill fűszervaj port. Tudtok valamit ajánlani amivel helyettesíteni tudom és hasonló íze van? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 14. 22:45
Köszi mindenkinek
2011. júl. 14. 10:31
Én is azt csináltam, a létező összes alapnak/fűszernek leírtam az összetételét és mindent házilag állítok össze, mindig más és mégis ugyan olyan és nem kerül vagyonba. :)
2011. júl. 14. 09:28
A bioboltba ahová járok van fűszerkeverék fűszervajhoz teljesen tiszta adalékanyag mentes, de szerintem ez minden ilyen boltba kapható.
2011. júl. 14. 09:10
2. Bodu
2011. júl. 14. 09:03

Ez nyilván csak az én véleményem,de nézd meg inkább(ha még van ilyen csomagolású árud otthon),hogy milyen fűszernövények voltak benne,a többi hozzávalót meg jobb is,hogy nem eszitek meg.

Katasztrófa,miket tesznek ezekbe a dolgokba.

Én friss fűszernövényt haszálok a fűszervajhoz,jó minőségű sóval,macerásabb ugyan,de legalább nem hal bele a család.:-)))

2011. júl. 14. 08:40
Kivonták a forgalomból a Knorr Grill fűszervaj port. Tudtok valamit ajánlani amivel helyettesíteni tudom és hasonló íze van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook