Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Duphaston, Bromocriptin majd ha megjön Closti.Kapott valaki hasonló kombinációt? fórum

Duphaston, Bromocriptin majd ha megjön Closti.Kapott valaki hasonló kombinációt? (tudásbázis kérdés)

2011. júl. 15. 12:12

Barátnőim szedtek Closti és Duphastont, lett eredmény is. Én ma kezdem a Duphastont, a Bromcriptinen túl vagyok. A levertségen kívül székrekedésem enyhe orrdugulásom volt, ezeket leszámítva nem volt olyan vészes. A titka az, hogy félszemmel kezd, és este vedd be az első szemeket, majd egy hét múlva emelheted, addig hozzászokik a szervezeted és észre sem veszed, ha szerencsés vagy. Te milyen adagban kell szedd naponta?

OLvastam, hogy még mindig van tejed, mennyi ideig szoptattál?

2011. júl. 13. 22:01

Duphastont szedtem már, de a bromocriptin az uj számomra most vettem be az első felet este, egy ór mulva mint akit agyonvertek és hányinger hasmenés lett, most olyan kába vagyok, hogy csak na.

Normális ez???Plusz a vérkép szerint nem magas a prolaktinom viszont folyik a tejem 3 évvel szülés után is ezért kaptam most ez is. Mire számitsak?

Duphastont egyszer kaptam sikeresen meghozta másodszor meg semmit nem csinált, ma vagyok a 47.napon 10 napja vége a duhastonnak és nem jött meg, most 7 napig kell szednem 3-at egy nap.

2011. júl. 13. 21:58
Duphaston, Bromocriptin majd ha mnegjön Closti.Kapott valaki hasonló kombinációt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook