Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valamilyen fóbiád, iszonyod, undorod? fórum

Van valamilyen fóbiád, iszonyod, undorod? (beszélgetős fórum)


105. f290b382c2 (válaszként erre: 17. - Rhea)
2008. jan. 13. 10:39
Nekem évekig madárfóbiám volt,de olyan szinten,hogy a Madách utcán visítozva menzem végig a millió galamb miatt.Ráadásul a 10.-en lakunk,s nem elég,hogy galambok,még denevér is berepül.legutóbb egy fecske.Engem kezeltek hipnoterápiával,és elárasztásos technikával.Azóta 5 saját madaram mrepked a lakásban,a együtt eszünk,főzünk,stb.De csak őket szeretem.Ma már elmegyek az utcán egy madár mellett visítozás nélkül.Hanna
2007. nov. 30. 23:27
Póóóóóók, és magasság.
103. zoma
2007. nov. 30. 23:21
Kis hegyes fogú állatkák,élükön a patkánnyal és az egérrel (Hogy születhettem a Patkány évében a kínai horoszkóp szerint ?!). Meghalnék, ha rám mászna egy. Bogarak, rovarok azonban jöhetnek minden mennyiségben.
2007. nov. 30. 17:38
Tériszonyom van,ennek ellenére mindig minden kilátóba felmentem.Nem hiszem el hogy a félelmeinket le tudjuk győzni.Akkor nekem miért nem sikerül?De a legjobban a kígyóktól félek.Gyűlölöm őket,egyszerűen kész vagyok tőlük.Nem tudnának annyit fizetni,hogy megfogjak egyet is.
2007. nov. 30. 17:28
Rettenetesen félek a p´koktó.Meglátok egyet,és annyira pánikba vagyok,hogy nem igaz.
2007. nov. 30. 16:05
Van egy jó pár!
2007. nov. 30. 15:30
Csak pokiszonyom van! Egyszer sokkot kaptam toluk, azota a legkisebbek kivetelevel lebenulok ha a kozelemben vannak!
2007. nov. 30. 14:47

Nekem is van félelemérzetem, ha nagyon magas helyről (pl.: hegy, kilátótorony, 10 emeletes ház) lefelé "kell" néznem, de valahogy "ingerel", nem tudom miért. :D Legutóbb Pécsen volt így, mikor a Misina-i Tv-torony kilátójában voltam. Remegtem, mégis a látványért már megérte felmenni. Szóval félek is, de ugyanakkor le is nyűgöz az elém táruló csodás látnivaló, mert mindig szerettem a szép helyeket magasból megnézni. De érdekes, mert ha felfelé nézek egy magas épületre, hegyre attól semmi bajom, csak ha lefelé kell néznem annak a tetejéről. Ti hogy érzitek?

Mégegy fóbiaszerűségem van, mégpedig a brontofóbia, vagyis a villámlástól való félelem. Sokszor olyan érzésem van, mintha pont belém akarna csapni. De tudom, hogy mindig a legmagasabb dologba vág bele először, ami közelebb van hozzá, ezért nem szoktam pl. réten a fa alá állni. :) Városon mondjuk kicsi rá az esély, hogy belénk vág, mert ott a sok ház, magas fák, de akkoris olyan félelmetes még rá gondolni is. :) Nem is tudom, lehet azért, mert egyszer eldurrant a kezemben egy hajszárító, tiszta fekete poros lett a tenyerem amelyikkel fogtam. Ijesztő volt, de nem rázott meg hála Istennek, mert azonnal levágta az automatát, meg jól volt szigetelve gondolom. Azóta tartok a nagy elektromosságtól. Van még valakinek félelem-érzése villámláskor?

A bogaraktól, madaraktól, hüllőktől abszolút nem félek, talán a pókoknál annyira, hogy ha rákerült a bőrömre/ruhámra, akkor azonnal lerázom magamról, de nem ütöm le soha. Viszont Anyukám sajnos egyenesen irtózik a pókoktól. Még pár éve otthon a szüleimnél volt egy kis pók a szobámban s Anya hozta a partvist és azzal akarta kitessékelni az ablakon, aztán a pók elkezdett felfelé mászni a partvison és Anya annyira megijedt tőle, hogy kidobta partvissal együtt a 3-dikról!!! :DDDDD Jaj, de mekkorát röhögtünk utána rajta, még jó, hogy senki nem mászkált akkor a ház előtt, különben fejbe találja a partvis a pókkal együtt... :DDD

Amúgy aki például az egérkéktől fél, annak mi az oka rá? Én például mindig Jerry-re gondolok, ha meglátok mondjuk egy mezei pockot és az nagyon aranyos. :)

97. emese27 (válaszként erre: 81. - 5d6df9fb5b)
2007. nov. 19. 18:51
Akkor ez nekem is van
2007. nov. 19. 11:46
Én a pókokat,sáskákat,csúszó-mászókat gyűlölöm.És mindig üldöznek:)Tuti,hogy az én takarómon,az én cipőmben,az én hajamban vannak....fúúúúúúúúúúúúúúj!!!!!!!!!!
2007. nov. 19. 11:46

Van egy pár :)

Klausztrofóbia, agorafobia light, néha érintésfóbia, nagyobb sáskáktól is félek :D de a szarvasbogarat, cserebogarat, csimaszt meg is fogom akár, sőt a tücsköt is, meg a szöcskét, csak sáááska ne legyen egy bizonyos mérettartományon felül :D és fóbiám van a vadiúj fa konyhai eszközöktől, amit nem bírok megfogniiii...és bizonyos vizuális dolgoktól is rosszul tudok lenni :D ennél többet nem akarok "összeszedni"

2007. nov. 19. 11:39
Rágcsálók (nyuszi nem), csúszómászók, hüllők. Fuuuuj, Szenyó, igazad van, akinek büdös a szája meg ápolatlan, elég undorító, boááá!:(((
2007. nov. 18. 19:00

Igen, én az emberekben van akit kerülök:


--akinek büdös a lehelete, s az ember szájába beszél bele.:((


--aki sokat okoskodik, de nincs alapja a véleményének.


--aki mindig sajnáltatja magát.


+ az ápolatlan emberek.

2007. nov. 18. 18:30
ÁÁÁÁÁÁÁ..a bogarak.Annyira,hogy a katibogártól is kiráz a hideg.(Sáska,tücsök,stb ).A baj az,hogy sajnos ezt annyira nem tudom eltitkolni,hogy azt hiszem kicsit a gyerekemre is átragadt.Szerintem ő nem fél tőle,csak azért nem mer a közelébe menni,mert én félek.A május nekem egy rémálom,rajzanak a cserebogarak.Ááááááááá...A napokban az ablakkeretre szivacsból tettem fel hőszigetelőt.Ott volt egy elpusztult kisbogár az ablakpárkányon.Képzelhetitek,sikítva rohantam ki a szobából.De már volt olyan is,hogy másfél órán keresztül nem mentem be a lakásba,mert berepült egy cserebogár.Kint ültem az ajtó mellett,míg hazajött a párom.Iszonyat.
2007. nov. 18. 14:36
egér, pakányt még nem láttam de nálam ua.
2007. nov. 18. 14:30
sokféle van, leginkább a munkafóbiám zavar :D
2007. nov. 18. 14:13
Pók,egér,béka.
2007. nov. 18. 14:12
pók
2007. nov. 18. 14:05
hányás,
2007. nov. 18. 13:45

Soroljam?

Tömeg, pók, tér, bezártság, de mindet le tudom küzdeni, ha muszáj.

2007. nov. 18. 13:29
Mostmár tömegiszonyom is van,tegnap discoban tök rosszul voltam,egyre több ember jött,telitödött a helység,szakadt rolam a viz,szédültem,attol tartottam nem jutok át idöben a tömegen a kijáratig,most fordult elöször ilyen elö,nagyon rossz volt.
84. LoLiNa
2007. nov. 18. 04:23
póóóóók
2007. nov. 17. 23:26
Tériszonyom van, de jól viselem, le tudom győzni. A hüllöktől, a patkányoktól és a csótányoktól való undoromat viszont nem. Az egerekkel semmi bajom.
2007. nov. 17. 23:22

Én még (az eddig felsoroltakon kívül) autóban félek nagyon (nem én vezetek, nem is tudok) az előttünk felvillanó féklámpák láttán.Mindig az az érzésem, hogy nem bírunk megállni, és összeütközünk. Szegény férjem, kiborítom a folytonos parázással.

Nem hiszti! Fizikailag rosszul vagyok, egy gyomorból indulő zsibbadás fut végig az egész testemen, és beleszédülök.Szörnyű!

A barátaink azt javasolták, hogy fordítsuk az anyósülést menetiránynak háttal.:))

81. 5d6df9fb5b (válaszként erre: 44. - Emese27)
2007. nov. 17. 23:14
a bezártságtól való félelem
80. hajnalok (válaszként erre: 79. - Brigibaba)
2007. nov. 8. 13:31

Az mit jelent félsz tőlük, hogy rád szállnak v. hasonló mint nekem a pók??Mert én imádom a madarakat

el sem tudnám képzelni nélkülük az életet, udvaros családi házban lakunk madáretetővel és én bizony télen etetem is őket, így minden évszakban van énekes madarunk is.Bocs!

2007. nov. 8. 13:25
madárfóbiám van!!!!!!!iszonyú!!!!!!!!!
78. 25c0404375 (válaszként erre: 75. - Hajnalok)
2007. nov. 8. 13:14
Hát igen,az anyós nem könnyű dolog...:)
77. 25c0404375 (válaszként erre: 72. - Jávorfa)
2007. nov. 8. 13:14
Az tuti :)
76. 89ae2d5455 (válaszként erre: 75. - Hajnalok)
2007. nov. 8. 13:13
Ja igen. Az öcsém majdnem exfeleségén Én is elgondolkodnék:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook