Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom mit tegyek, tetszem-e neki? fórum

Nem tudom mit tegyek, tetszem-e neki? (beszélgetős fórum)


11. GreenFairy (válaszként erre: 1. - Arrival)
2011. okt. 29. 03:19

Hívd meg egy kávéra munka után vagy szünetben. Vagy teára. Vagy valami töményebbre, attól függ, milyen temperamentumú a fiatalember.:D

Abban még nincs semmi. Mondd azt, hogy épp kávézni/teázni/kajálni indultál, vagy jólesne egy pohár ital a kimerítő nap után és nincs-e kedve csatlakozni. Mindezt ha viszonylag természetesen vezeted elő, az szerintem egyáltalán nem számít nyomulásnak és ha végre elbeszélgettek kettesben munkahelyen kívül, hátha kiderül, hogy mennyire passzoltok össze. Nyugodtan fizesd a magad italát/ételét, és akkor pláne nem veszi senki randinak, és még meg is adod neki a lehetőséget, hogy ő hívjon el, ha akar egy rendes randira.

Szerintem nem igaz, hogy a nők nem kezdeményezhetnek. Dehogynem. Nem a középkorban élünk. Persze nem kell nyomulni meg rámászni, de egy finom célzás vagy egy baráti meghívás szerintem abszolút helyénvaló. És ha kiderül, hogy mégsem, akkor sincs semmi. Ennyitől még nem lesz kellemetlen együtt dolgozni.

10. Kori92 (válaszként erre: 9. - Picur58)
2011. okt. 28. 19:52
Szerintem hadd menjenek a dolgok maguktól. Ha valóban fontos vagy neki, szerintem nem tarthat könnyűvérűnek, de azért te ne siettesd, szerintem majd ő úgyis lép. De ha lép, ne mondj nemet! Szervezzetek minél több közös programot, menjetek el sokféle helyre, (ami szexmentes), és majd eközben úgyis megismeri a "nem könnyűvérű" énedet is. (Legalábbis én ezt tenném a helyedben)
2011. okt. 27. 16:10
sziasztok.. van egy fiú aki nagyon kedvelek én többet akarok tőle. sex nem volt köztünk de csók már igen. szeretnék vele lefeküdni nagyon akarom őt csak attól félek akkor meg túl könnyűvérűnek tart majd és nem keltem fel az érdeklődését irántam :( mit tegyek??
8. 274c9996b8 (válaszként erre: 4. - Jérce-forma)
2011. okt. 26. 14:42
En sem :)
7. Kori92 (válaszként erre: 5. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 14. 10:58
Hát éppen ezt mondom...
6. arrival (válaszként erre: 5. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 14. 00:01

:)

Lehet ezt kéne..könnyűnek hangzik.

Mindenesetre most várok, hogy mi lesz

2011. júl. 13. 23:08

Hmm, túlbonyolítjátok ezt a témát most sztem, mindenféle nemlétező rafinériáról beszéltek, meg nehogy-odamenj, nehogy-kezdeményezz, stb.


nos..


Ha a hegy nem megy mohamedhez, mohamed megy a hegyhez.


Szépen hülyüljetek, beszélgessetek, vegyétel fel egymást msn-re, skypera, cseréljetek telefonszámot, kínáld meg egy kis házi készítésű sütivel, hívd át dvd-t nézni... a lehetőségek határtalanok.

4. jérce-forma (válaszként erre: 2. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 13. 23:04
Én pedig nem értem, hogy miért kell ilyen tekintetben különbséget tenni a nemek között.
3. Kori92 (válaszként erre: 1. - Arrival)
2011. júl. 13. 21:23
Én pedig azt mondom, hogy mindig a nő kezdeményez, csak épp nem nyíltan. Ezt hívják női rafinériának. A nő a rafinériájával éri el, hogy a férfi kezdeményezzen, de az első lépés szerintem mindig a nőé. Ha jó értelemben csipkelődtök, akkor egy ilyen csipkelődés alkalmával utalhatnál arra, egy alkalmas pillanatban, hogy elmehetnétek megenni egy pizzát, vagy valami hasonló. Persze nem így, hanem valami aranyos, vicces körítéssel. Ha te is bejössz neki, akkor nem fog elutasítani.
2. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Arrival)
2011. júl. 13. 20:15
Egy nő nem kezdeményez egy pasinál.Soha. Ezt vésd fel a buksidba.
2011. júl. 13. 20:08

Sziasztok,

Van egy kollégám, aki lehet, hogy tetszik, még nem tudom pontosan, de talán mintha kezdenék valamit érezni iránta.

Viszont, nem tudom, hogy ő hogy van ezzel. Egész nap csipkelődünk, de jó értelemben.

Nem tudom, mit tegyek, lépjek-e valamit, és ha igen, hogy kéne?

Fél éve dolgozunk együtt, de csak egy helyiségben, olyan sokat nem találkozunk (én jövök megyek, ő recepciós és ott ül)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook