Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik turmixszal lehet jeget darálni? Miben különbözik a (kése?) a sima turmixtól? Mi történne, ha rendes, régi turmixommal próbálnám meg? fórum

Melyik turmixszal lehet jeget darálni? Miben különbözik a (kése?) a sima turmixtól? Mi történne, ha rendes, régi turmixommal próbálnám meg? (tudásbázis kérdés)

2011. júl. 13. 19:10
en a LIDLE ben vettem marha olcson olyan daralot ami mindent daral jeget, paprikat porra orli, kavet daral stb. igaz egy ideje, de ezek a cuccok mindig visszajonnek par havonta. 2- 3000 ft. ba kerult par honapja. Nagyon szeretem. :DDDD
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Anyagi)
2011. júl. 13. 18:44
Az a baj, hogy vagy nem viszi, vagy víz lesz belőle :S
2011. júl. 13. 18:38
próbáld meg! úgyis azonnal észreveszed, h nem akarja "vinni". de egyébként meg a lényeg a gép teljesítménye! Egy 150 Watt teljesítményű géppel nem fogsz tudni jeget darálni....
2011. júl. 13. 18:19
egy próbát megér. max leég a géped, ha nem bírja eldarálni..
2011. júl. 13. 18:01

Jégkását szeretnék készíteni!


Tulajdonképpen az is érdekelne, hogy létezik e otthonra, háztartásba való jégkása készítő gép, ami hűt is, mert a hűtőm kapacitása véges és ritkán van hely benne nagyobb mennyiségű jégnek.

2. MáLnA30 (válaszként erre: 1. - Anyagi)
2011. júl. 13. 18:00

szerintem simán megpróbálhatod, én is azzal szoktam.


mármint ha a kiöntős nagy (1-1,5 literes) turmixgépre gondolsz.

2011. júl. 13. 17:59
Melyik turmix-szal lehet jeget darálni? Miben különbözik a (kése?) a sima turmixtól? Mi történne, ha rendes, régi turmixommal próbálnám meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook