Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Esküvői ruha, avagy kinek milyen az álomruha? fórum

Esküvői ruha, avagy kinek milyen az álomruha? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 11. 20:44

szia Sims!


Nekem van eladó mennyasszonyi ruhám összes tartozékaival ha érdekel, gyere el nézd meg :) írj


Alexa

2012. aug. 7. 06:56

Sziasztok!


Eladnám gyönyörűszép menyasszonyi ruhám. tűllszoknya alj és abroncs hozzá jár :) Erzsébet királyné fazon. hátúl fűzős.tehát bármilyen méretre jó. elképesztően mesés hófehér ruha. Gyere el próbáld fel és nem akarod majd levenni :)


Az árba beletartozik a hozzátartozó szütyő, fátyol, kesztyű,gyűrűpárna


ár: 70.000ft



Esküvőre készen állsz, csak a cipőt kell megvenned :)



Ha kiváncsi vagy a rucira bátran hívj:


0670/4171157


e-mail: alexia1717@freemail.hu


Alexa

23. 06718ca650 (válaszként erre: 7. - 06718ca650)
2012. jún. 14. 17:31
kiegészítve azzal hogy olyan tüllszerűség legyen az alja, nem tudom hogy hívják azt az anyagot. :)
2012. jún. 14. 16:10
Az én ruhám szerelem volt első látásra. Bézs színű volt, kicsit habos. Nagyon tetszett nekem, és mások szerint is szép ruhát választottam.
2012. jún. 14. 15:52

Nálam csakis eredeti Maggie Sottero ruha jöhet szóba!

Fűzős, nagy szoknyával.

Remélem hamarosan fel is vehetem! :)

2011. júl. 13. 13:12
ha lesz valaha mindegy csak fehér ne legyen..
2011. júl. 13. 11:41
Sziasztok! Nekünk két éve volt az esküvőnk, sikerült megtalálnom az álomruhám, első látásra szerelem volt. A felső része gyöngyökkel volt díszítve, a szoknyája viszonylag egyszerű tüllös. Nekem nagyon tetszett! Az adatlapomon meg tudjátok nézni.
18. mkriszti81 (válaszként erre: 17. - 937a2a883a)
2011. júl. 13. 11:27

köszi!


Ennek is volt nagy uszálya, csak a képen nem volt kiengedve. Az is végig az ezüst szállal díszítve...

És a fátylam is majdnem földig érő volt :)

17. 937a2a883a (válaszként erre: 15. - Mkriszti81)
2011. júl. 13. 11:24
Szép volt.De nekem kétszer ilyen bő szoknyás kell :)
16. Agnik1 (válaszként erre: 15. - Mkriszti81)
2011. júl. 13. 11:09
Szép, nekem is hasonló volt.
2011. júl. 13. 11:05
Véleményetek a ruhámról? Raktam fel egy képet...
14. mkriszti81 (válaszként erre: 8. - 35486a5042)
2011. júl. 13. 11:04

rám alapozót nem is kent épp a meleg miatt


szememre meg annyira natúr sminket rakott (ő mondta is, hogy egy menyasszonynak nem kell hivalkodó smink, az csak mellékszereplő az összhatásban), hogy végül én kértem, hogy legalább egy kicsi színárnyalatot tegyen a szemhéjamra. Így rakott rá egy halvány lilát, na az lett a tuti, így már nagyon tetszett. És csak közelről lehetett igazán látni, messziről csak annyi látszott, hogy szép az arcom.

13. beatav
2011. júl. 13. 10:57
Egyszerű,újatlan de a mellrésztől felfelé horgolt csipke díszítette a nyakpántig.Első látásra "szerelem" volt.
12. Derya (válaszként erre: 11. - 35486a5042)
2011. júl. 13. 10:32

hát akkor kicsit jobban ellenőrizd. :-)

amikor én voltam próbasminken, mindig kérdezte a sminkes, hogy jó lesz-e így, meg mit és hogy szeretnék...

11. 35486a5042 (válaszként erre: 10. - Derya)
2011. júl. 13. 10:31
kérdezte, hogy rámbízód magad? És akkor mondtam,h igen, mert én nem értek ehhez, de ne legyen erős. Azt én éreztem ,hogy kihúzza ceruzával, utána festegetett, nekem csukva volt a szemem végig, aztán mondta,hogy még tust is húz rá... de azt is lehet gyönyörű vékonyan :) De nem úgy sikerült, képzeljétek le, 5 ször mostam le itthon a szemem smink lemosóval, és még ma is van rajta festék.... :S
10. Derya (válaszként erre: 8. - 35486a5042)
2011. júl. 13. 10:24
és miért nem mondod a sminkesnek, hogy nem kérsz fekete kontúrt? más színeket is lehet használni. én feketét soha nem használok....
2011. júl. 13. 10:22
Hát én azt tudom,hogy csak olyan ruhát szeretnék,amibe első látásra beleszeretek.Nem csak tetszik,hogy hát szép,hanem árasszon el az úristen,de gyönyörű ez a ruha.Csak félek,nehéz lesz olyat találni,ha egyszer férjhez megyek.Amúgy a teteje mindegy milyen,bár ne legyen túl gyöngyös meg csicsás,de az alja hatalmasan bő legyen :).ez minden vágyam.Nem az az átlagos bő,hanem nagyon-nagyon.2 hete volt egy esküvő itt,ahol lakom és olyan gyönyörű volt a csaj ruhája.Na,az nagyon megfogott,még soha nem láttam annyira szépet :)
2011. júl. 13. 10:17

én inkább a smink miatt izgulok, sose sminkelem magam, csak a szempilláimat, azt viszon imádom, mert jó sok és hosszú..de voltam egy két sminkesnél, elmondom nekik, hogy nem akarok erőset, csak visszafogottat, de persze a bőröm legyen kítűnő :) A bőrömet szépen megcsinálják, de a szememet elrontják, mert oooolyan sötéten hozzák ki alul felül, mintha emós lennék. Nem is értem mert nagy a szemem, és dícséri a sminkes is, erre összeszűkíti.. meg nem értem egy menyasszonynak minek olyan erős fekete vastag csík a szemére ? Miért kell hogy sötét legyen?

Amúgy én nem tudok sminkelni, de belenézek a tükörbe, és soknak látom, páromnak se tetszene , mert rám se ismerne :) eh... és legutóbb 2500 at kért el a próbasminkért...jameg, meleg lesz csillog a bőröm az alapozó miatt, azzal mit csináljak majd? Tegnap voltam próbán volt 36 fok csillogtam ,meg esett le rólam a festék, leizzadtam, szemhéjamat festette de már a szemem alá került a festék :D bocsi a regényért, csak SEGÍSÉÉG :D

2011. júl. 13. 10:15
valamilyen pántos, mert a pánt nélküliek nem tetszenek, és rövid. :)
6. mkriszti81 (válaszként erre: 3. - Mkriszti81)
2011. júl. 13. 10:12

felraktam egy képet :)


a ruhán az inda-minta ezüst szállal volt varrva, gyönyörűen csillogott :)

5. Derya (válaszként erre: 1. - Fa8f3f5c02)
2011. júl. 13. 10:08
ha neked számít, akkor számít. :-)
2011. júl. 13. 10:08

Egyszerűt szerettem volna, végül egy másik, szépséges ruhám volt uszállyal, amit végül a "remek" idő miatt nem tudtunk lehajtani, és a templomban is megfeledkeztünk róla... :)

Kölcsönzött ruha volt egyébként, most sem vennék újat, nem is varratnék, bár így is horror összeg volt.

2011. júl. 13. 10:07

Nekem abszolút meghatározó volt a ruhám. Amúgy is életem egyik legboldogabb napja volt, de a ruhámban annyira jól éreztem magam, hogy ez kívülről is sugárzott rólam. Mindenki azt mondta, még sose láttak ennyire kivirultnak, nagyon pozitív jelenség voltam aznap :)


A ruha szerelem volt első látásra, mutattak másokat is, de én le se tudtam venni róla a szemem, olyan gyönyörű volt számomra. Mikor először felpróbáltam, tudtam, hogy ez az enyém, rámöntötték! :)

2011. júl. 13. 10:03
nekem olyan amilyet szeretnék, szép karcsúsított, és egyszerű :) Vagyis habos babost akartam, de az nem állt jól :)
2011. júl. 13. 10:02
Ha volt már esküvőd, milyen volt a ruhád? Ilyet képzeltél el? Meg voltál vele elégedve? Ha még nem volt esküvő, milyen ruhát szeretnél? Számít ez? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook