Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szívószálas üdítő fórum

Szívószálas üdítő (beszélgetős fórum)


11. LoLiNa (válaszként erre: 5. - Nom)
2008. jan. 29. 07:01
már ilyen korán? asszem megpróbálom én is akkor:)
10. Eve20
2008. jan. 28. 11:18
A kisfiam kb. 15-16 hós korától ivott szívószállal. Pár perc alatt megtanulta, nem volt gond.:) Nálunk inkább az kezd zavaró lenni, hogy már elmúlt 2.5 éves, és még mindig nagyon szeret cumisüvegből inni. Pohárból is tud, de ha itthon vagyunk, akkor mindig cumiból iszik. Szerintetek ez gond? Nem szeretném, hogy olyan legyen, mint némely ismerős gyereke, hogy még 4-5 évesen is cumisüveggel szaladgálnak...
2008. jan. 28. 11:10

Sziasztok!


Az én lányom most 14 hónapos, és õ is tud már szívószállal inni. Épp múlt héten tanulta meg teljesen magától (lenyúlta a bátyja gyümölcslevét :)) De én inkább pohárból itatom, már kezdetektõl fogva azzal gyakoroltunk, és már nagyon ügyesen iszik. Bár, azt mondják, hogy a szívószállal ivás is jó, mert fejleszti a szájmotorikát :)

2008. jan. 28. 08:36

Szerintem sem a szívószál a nagyobb gond,inkább a cukros üdítô.Ha többször odaadod neki,hogy próbálkozzon vele,elôbb-utóbb biztos sikerül.

Nekem is 18 hós a lányom,próbálkoztunk párszor a szívószállal,de aztán ügyesen megtanult pohárból inni,és nem kell neki a szívószál.

2008. jan. 28. 08:28

Mi még nem használunk a kicsikkel szívószálat. 7 hónaposak és már pohárból isznak. Igaz, én kihagytam a cumisüveget.

A nagylányunk is elég korán tudott szívószállal inni.

Szerintem nem gond a gyermekednek a szívószál. Inkább vizet és teát adj neki így - ahogy botilia is írta -, ne cukros üdítőt.

2008. jan. 27. 14:36
Mi is elég korán (10-12 hó) kezdtük a szívószálas üdítőket (előbb a répalé és társai valami gyümivel), most már bármilyet amit kiválaszt (4,5 éves)
5. nom
2007. okt. 30. 20:58
az én fiam 9 honapos és szivoszálazik 8 honaposan kezdett pohárbol inni
2007. okt. 27. 19:13
Az én nagyfiamat az apukája 10 hónaposan tanította meg üvegből és szívószállal inni, mialatt én tanácsadáson voltam. Unatkoztak. :))
3. botilia (válaszként erre: 1. - Desstiny)
2007. okt. 27. 19:06
A kislányom 13 hónaposan már ivott szívószállal, igaz nem üditőt hanem vizet, meg teát. És ezután tanult meg szépen pohárból inni.
2. Hoxa
2007. okt. 27. 13:39
Az én kisfiam másfél évesen már simán ivott a szívószállal. Nem ördöngősség. :))
2007. okt. 27. 13:33

Sziasztok!


Van egy ismerősőm aki állandóan azzal nyaggat, hogy miért nem adok a 18 hónapos lányomnak szívószálas üdítőt, mert az ő unokája már ennyi idősen azt itta.


Szerintem egy másfél éves gyerek még nem tud szívószálból szegényke még azt se tudja mi az.


Van valaki akinek a gyereke ennyi idősen már ivott ilyen üdítőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook