Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyiktől valószínűbb a hajhullás: hajfesték/hajvasaló/hővédő spray? valakinek van ilyen tapasztalata? fórum

Melyiktől valószínűbb a hajhullás: hajfesték/hajvasaló/hővédő spray? valakinek van ilyen tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


28. Linda111 (válaszként erre: 27. - Anda83)
2011. aug. 2. 14:11
Mondjuk amikor rákenem, nekem is elég sok kijön, mintha ráragadnának az ujjamra, de azután szinte egyáltalán nem, ugyhogy bőven jobb igy is. És sokkal szebb, dúsabb a hajam tőle...kár hogy neked nem jött be.
27. Anda83
2011. aug. 2. 10:13
Igen. Rákentem, és akkor is sok kiesett, meg utána pár napig. 2 rici nélküli hajmosás, és abbamaradt. Új rici, megint ugyanez. Akkor kihagytam 1 hetet teljesen, semmit nem hullott, próbaként még egy rici, és megint hullott. Szóval sajnos tuti. Utánanéztem, és állítólag más is volt így ezzel, előtte én se nagyon hallottam ilyenről, sőt, úgy voltam vele, ha nem is használ a rici, ártani tutira nem fog. Hát nekem nem jött be....
26. Linda111 (válaszként erre: 25. - Anda83)
2011. aug. 1. 12:42
Komolyan attól hullott????? Hát ez érdekes, ezt most hallom először valakitől......
25. Anda83 (válaszként erre: 24. - Linda111)
2011. aug. 1. 12:17
Áh, köszi, a ricinusolajtól még akkor is elkezdett hullani, amikor amúgy egyáltalán nem hullott. Ahogy abbahagytam az olajat, abbamaradt a hullás is. De örülök, hogy neked bevált:)
24. Linda111 (válaszként erre: 23. - Anda83)
2011. júl. 31. 22:04
Hogy mennyire hullott? Hajmosásnál elég sok kihullott, szinte maroknyi hajat szedtem ki a lefolyószitából utána (igaz hogy már elég hosszu is a hajam). Szerintem még most is hullana, de mint ahogy irtam, elkezdtem ricinusolajat használni, hogy gyorsabban nőjön, és azóta nem hullik. Próbáld ki te is :)
23. Anda83 (válaszként erre: 22. - Linda111)
2011. júl. 28. 15:53
Mennyire és meddig hullott a festéktől? én 3 hete festettem, és azóta hullik:( (fekete radírozva, festve barnára)
2011. júl. 27. 22:21
Szerintem egyénfüggő, nekem a festéktől kezdett el hullani. Hajvasalót soha nem használtam, mert szerencsére eleve olyan a hajam mintha ki lenne vasalva :) se hővédő spray-t, ugyhogy tuti a festék. De nagyon jó hajhullásra pl. a ricinusolaj is, én szoktam tenni a hajamra főleg azért hogy gyorsabban nőjön, de észrevettem hogy a hullásra is jó, mert amikor rendszeresen használom, szinte eltünik teljesen a hajhullás.
2011. júl. 25. 10:51
Nekem nagyon régóta a "2 in 1" samponoktól vagy a kondicionálóktól hullik csomókban. Ezért nem is használok ilyet. Nemrég a húgomnál voltunk vendégségben néhány napot és ott az ő samponjával mostam hajat. Akkor vettem észre, hogy nem kellett volna, amikor másnap már csomókban hullott a hajam. Ki kell tapasztalni, hogy melyik összetevőre vagy érzékeny.
2011. júl. 12. 12:15
Számos dologtól,fertőzéstől hullhat a hajad.Én a googleban kerestem hajgyógyász orvost.A fodrásznál is összeszedheted,vagy a Te fodrászod fertőtleníti előtted az eszközeit? Előtted zsíros,korpás hajat szárított,azt is átviheti rád.Én már odafigyelek ezekre a dolgokra.Saját törülközőt is viszek.Mióta nekem fertőtleníti az eszközöket,más is kéri.Nekem egy betegségtől hullott,amiről nem is tudtam.Szépen helyrejöttem.Privátba ha kéred,adok telefonszámot!
19. zebracsikó (válaszként erre: 17. - Tiktak01)
2011. júl. 11. 22:05
rossz fog gyulladást tart fenn a szervezetben- akár a szívre is ráterjedhet, elég sok betegségnél góckereséskor kihúzzák a fogakat vagy legalábbis a rosszakat, mert azok is okozhatják.
18. t.Ili (válaszként erre: 17. - Tiktak01)
2011. júl. 11. 22:02

Keresd a góckutatás szóra a googliban,és nagyon sok mindent fogsz találni.

De ha a góc okozza,általában foltokban hullik a haj.

17. tiktak01 (válaszként erre: 14. - Zebracsikó)
2011. júl. 11. 21:59
nemrég vettek vért és semmi bajom nem volt, így azt kihúztam a sorból. rossz fog? ez érdekes. mármint maga a téma, érdekelne hogy hogy működnek az ilyen összefüggések.
16. t.Ili (válaszként erre: 9. - 07c4794583)
2011. júl. 11. 21:56
Jól mondod:)
15. t.Ili (válaszként erre: 12. - Tiktak01)
2011. júl. 11. 21:55
Ne a hajadra fújd,hanem a kezedbe,és onnan kend a hajadra.
2011. júl. 11. 21:51

hullhat akár rossz fog miatt, vérszegénység miatt vagy valami rejtett gyulladás miatt is.


Biovanne kapszula általában jó szokott lenni, ha csak egy kis vitaminhiány van a háttérben

2011. júl. 11. 21:48
A vasalás jobban hat a hajhullásra. A festékek manapság szinte még ápolják is a hajat. A hajhullás mögött általában inkább vitamin hiány vagy hormonális változás okozza.
12. tiktak01 (válaszként erre: 10. - T.Ili)
2011. júl. 11. 21:47
:D nem rakom a fejbőrömre, de attól még oda is kerül belőle ahogy a hajamra fújom. nem tudom elkerülni hogy ne.
2011. júl. 11. 21:45
hát, szerintem nem leszünk okosabbak :D ahogy látom nem vagyok egyedül ezzel, de lehet hogy mindenkinek más miatt van, de talán mindegyik károsít, meg hogy ki mennyire érzékeny erre-arra. Lehet hogy kikérem orvos véleményét, mert egy pontig még elviseltem, de ez már túl van egy határon. Mindenesetre egyre inkább a vasalóra tippelek.
10. t.Ili (válaszként erre: 6. - Tiktak01)
2011. júl. 11. 21:43
Ez buta gondolat:) Mért rakod a fejbőrödre?
2011. júl. 11. 21:41
a fesést sokkal durvább beavatkozásnak tartom, mint a vasalást
2011. júl. 11. 21:35
Nekem ugyanez a problémám, és én sem tudom, melyik okozza. De csomókban hullik pl. hajmosáskor és szárításkor. 12 éve festem, és 2 éve vasalom a hajamat. Most kezdett el hullani kb. 2 hónapja.
2011. júl. 11. 21:31

Nekem is kb 3-4 hete hullik nagyon a hajam.

Szerintem lehet hajfesték, mert én soha nem

vasaltam. Most viszont festék márka váltás volt

Előtte mindig házilag volt festve, nem is volt

semmi gond, most legutóbb fodrász festette, és

azótta hull, de nagyon:(((

6. tiktak01 (válaszként erre: 5. - Pethoevi)
2011. júl. 11. 21:25
a spray-re azért gyanakodtam mert ugye a hajszálakat védi, de ha pl fejbőrömre rákerül lehet hogy nem jó, alkoholt tartalmaz, és azt gondolom hogy az nem egészséges neki.
2011. júl. 11. 21:22
én is a vasalóra tippelek.évek óta festem,nekem nem hullik...hővédő spray-t ritkán használok,de szerinte annak pont védenie kéne a hajat.Szóval vasaló
4. Eva.1975 (válaszként erre: 1. - Tiktak01)
2011. júl. 11. 21:15
hajvasaló!
2011. júl. 11. 21:13

Terhesség. :-)


Bocsi nem hagyhattam ki. Nem vagyok fodrász, de szerintem leginkább a hajvasaló. Mikor sokat vasaltam, akkor hullott rendesen. Viszont évek óta festetem, de attól nem veszélyes.

2011. júl. 11. 21:13

hajfesték + hajvasaló

mindkettő elég esélyes

2011. júl. 11. 21:10
Melyiktől valószínűbb a hajhullás: hajfesték/hajvasaló/hővédő spray? valakinek van ilyen tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook