Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek... :( fórum

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek... :( (beszélgetős fórum)

2011. júl. 11. 19:38
Ez meg egy gyorsétterem, belvárosban...
2011. júl. 11. 19:20
Valami gengszter boltja volt kocsmával csatolva,csupa züllött vevővel
2011. júl. 11. 19:18
Ott hagytam a munkát próba napon voltam ,vártak vissza de ez a 3.kerben(egy erzárt falu)volt csak ilyenekkel!nekem ez nem hiányzik.
2011. júl. 11. 19:16
Én is eladó vagyok most tanulom a szakmát és nagyon rafináltak tudnak lenni a vásárlók nem ismertem az árakat és nem akartam kilépni a kassza mögül és ők ezt észre vették és direkt kevesebbet mondtak én meg mégis megnéztem és leesett a dolog.
3. Svaehri (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2011. júl. 11. 18:36
Persze. Csak egyrészt ott volt valami ismeretlen vezető, másrészt a kulcs egy csomón van, amin a többi kasszáé is szintúgy :/
2011. júl. 11. 18:32
Na de ha otthagyod a kasszát, bezárod, nem!???
2011. júl. 11. 18:06
Szóval egy hete dolgozom, és kasszahiányom volt ma... Viszont a 6 órából kb hármat voltam ott, a többiben takarítanom kellett, meg a vendégek is rendesen összezavartak.. Volt aki buszjeggyel akart fizetni, voltak olyanok akik miatt sztornózni kellett az egészet.. Igaz, nem nagy érvágás mínusz 2-3000 forint, de mégis :( Olyan rossz más hibája miatt szívni.. Lehet, nem is én hibáztam :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook