Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Oriflame katalógust kell kapnom attól aki alá beregisztráltam? fórum

Oriflame katalógust kell kapnom attól aki alá beregisztráltam? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 1. 08:43
Sikerült újra szépségtanácsadónak lenni?
7. Roxíí (válaszként erre: 4. - Pillango2004)
2011. júl. 13. 17:25
az egy dolog, hogy a neten én meg tudom nézni, de másoknak meg nem tudok katalógust adni.. most nem mondhatom az illetőnek, hogy menjen fel az oriflame oldalára, és ott nézze meg, ha akar valamit. :S
2011. júl. 12. 14:41
rne.h-reni@freemail.hu irj ide és oriflémes tanácsadó leszel :) én is az vagyok már
2011. júl. 12. 06:05

Keress egy szponzorpontot, ahol az oriflémesek leadják a rendelést/ átveszik a csomagjaikat.

Meg kell kapnod a kártyádat is amin rajta van a számod - és feljogosít a vásárlásra, ráadásul egyszer rendelned is kell,ha jól emlékszem, meghatározott értékben.

2011. júl. 11. 21:01
A neten is át tudod lapozni a katalógust!
2011. júl. 11. 17:27
Amúgy a szponzor pontoknál is lehet venni szerintem:)
2011. júl. 11. 17:26
1 katalógus alapból jár, ingyen. Végig mész a megrendelésen, elküldöd, és akkor azon még szállítási díj, adminisztrációs díj sincs. Ha azon felül szeretnél, azt magadnak kell megrendelni.
2011. júl. 11. 17:23

Már egy jó ideje beregisztráltam anyukám nevén az Oriflémhez, abban a reményben, hogy lesz egy kis zsebpénzem,de a dolgok nem úgy alakultak, ahogy én szerettem volna...


Akihez beregisztráltam az semmit nem segít! Katalógust se adott.. közölte velünk, hogy ha kell nekünk katalógus, akkor menjünk fel pestre, az oriflame központjába..., pedig csak 1db. katalógust szerettünk volna!!! Anyukámnak kellett felmennie a legnagyobb hőségben.. azóta se segít.. Lemondtam az oriflameről, mert semmi segítséget nem kaptam,de most újra megszeretném próbálni! De nem ilyen "segítséggel"! :\


Valaki aki esetleg tud segíteni katalógust szerezni annak megköszönném :) Úgy gondoltam, hogy megvárom míg törölnek/töröltetem magam, és valaki máshoz regisztrálok be, mert nekem nincs szükségem egy olyan nő segítségére, aki a másiknak csak dirigálni tud, de ő maga meg semmit nem tesz az ügy érdekében.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook