Amputáció (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
2013. ápr. 8. 00:41

Sziasztok!

Tudjátok én is beszélgettem Fate1-el privátban:( Nagyon aranyos, segitőkész, és talpraesett csajnak ismertem meg. Sajnálom, hogy kilépett de meg tudom érteni:(( Pont olyanok bántották akiknek segíteni próbált tanácsokkal. Hiányzik:(

Jó Éjt Mindenkinek!

1086. ear
2013. ápr. 7. 16:27
Sajnos az általam indított topicban is mentek a priviben küldött mocskolódások, sértegetések, így nagyon sok tagot veszítettünk... Igaz, a sértegetők is elmaradtak egy idő után a fórumból, de akik töröltették magukat, azok már nem jöttek vissza... Lám, ennyi kárt tudnak tenni a primitív emberek.
1085. Guruljka
2013. ápr. 7. 10:14

Mindig nagyon sajnálom, ha valaki mások bántása miatt vonul vissza.

Rossz érzés, de persze nem tudnk segíteni. Van, aki esetleg a töröltetés előtt privátban mail-camet ad, hogy a kapcsolatot tartani lehessen. Akkor sem adja ki az ember nyilvánosan, de lehet tudni egymásról legalább.

1084. dev_p
2013. ápr. 6. 21:50
Fate1 az idén már a harmadik volt, aki töröltette magát. Ő is, és egy másik társ megjelölte, miért megy, egy pedig zó nélkül távozott. Őket most nem nevesíteném. Persze, nincs közünk a magánban folyó levelezéshet - ez evidens. De, ha valakit sérelem ér, igazán jelezhetné. Ha nem a nyilvánosság előtt, akkor annak, akivel jó viszonyba került.
1083. pinea
2013. ápr. 6. 15:17
És amint látom, elvitatkozhatunk még egy darabig, de Fate1 már sajnos töröltette magát. Sok szerencsét kívánok neki.
1082. pinea (válaszként erre: 1078. - Dev_p)
2013. ápr. 6. 15:14
dev_p! Persze, hogy igazad van. Nevezd meg vagy nevezze meg, aki tud ilyenről. Bár sajnos az az érzésem, hogy a színfalak mögötti privát levélváltásokról igen keveset (tán semmit se) tudunk, sőt megkockáztatom, hogy nincs is közünk a magánlevelezéshez. Így sajnos, nem sok esély van arra, hogy jószándékúan beavatkozzunk egy esetlegesen elítélhető levelezésbe.
1081. Guruljka
2013. ápr. 6. 13:41
Fate1, maradj velünk!!!
1080. Guruljka
2013. ápr. 6. 13:41

Én meg nem néztem ide!

Nem tudom, mi történhetett.

1079. GODZILA (válaszként erre: 1078. - Dev_p)
2013. ápr. 6. 12:44
Tejesen igazad van.
1078. dev_p
2013. ápr. 6. 12:11

Sziasztok! Meg kellene nevezni azokat, akik ellehetetlenítik mások létét itt, a hoxán. Ki kell az olyanokat moderáltatni. Ha csak hallgatunk, nem nevezzük nevén az illetőket, semmi nem fog történni! Nem csak a termék, üzlet, stb. reklámozást kell akadályozni, hanem a mások sértegetését, kulturálatlan viselkedését is!

Szebb napot, jó kedvet!

1077. GODZILA
2013. ápr. 6. 11:54
Sziasztok nagyon sajnálom de nem tommi történt itt az oldalon hogy fate1 elmegy innént az elözöhozá szoláshoz igaza van neki továbi szép napot.
1076. pinea (válaszként erre: 1075. - 885911a41c)
2013. ápr. 6. 11:14

Hahó, többiek!

Senki nem tartóztatja Fate1-et? Miért kell mennie, miért nem azok mennek, akik miatt nem érzi itt jól magát? Tudom, ez tán felesleges kérdés volt, de mégis kijött belőlem. És azt is tudom, hogy nincs mivel érveljek, mégis mondom: ne menj el Fate1!

2013. ápr. 5. 22:47

Sziasztok!

Utoljára irok Nektek. :( Nagyon köszönöm a sok Kedvességet, Jó tanácsot, jeleket. De vannak akik elérték, hogy inkább töröltessem magam:(


Mindenkinek Sok Sikert, Fájdalommentes szép napokat,kitartást kívánok!


Köszönöttel: Fate1

1074. GODZILA
2013. ápr. 4. 08:01

Sziasztok kellemes szép napot kivánok minden kedves ismerösnek legyen szép napotok a továbiakban és fáájdalom mentes


Sziasztok:

1073. Guruljka
2013. ápr. 3. 02:35

Ear...


Nem félünk!!! Bátrak vagyunk és erősek.

1072. ear
2013. ápr. 2. 11:25
Ne féljetek! Minden jóra fordul! :)
1071. Guruljka
2013. ápr. 2. 10:12

Szép hetet!

Nálunk száraz idő van, csak gyenge köddel. Bár mindenütt hasonló lenne az idő, és minden víz visszavonulna!

Aggódom úgy a fél ország miatt.

1070. GODZILA
2013. ápr. 2. 10:00

Sziasztok.

Kellemes hetet szeretnék kiváni minden kedves ismerösnek legyen szép a hetetek és fájdalom mentes még ugyis irogatok hisz rá érek a gépnél leni

Sziasztok.

2013. ápr. 1. 08:42
Sziasztok! Kisütött a nap, mindenkinek szép napot!
2013. márc. 31. 10:57
Kellemes, fájdalommentes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!
1067. pinea
2013. márc. 31. 10:50
Szép ünnepet mindnyájatoknak! Ebben a barátságtalan időben kívánok mindenkinek egy meleg, barátságos sarkot, ahová a házimunka után le lehet kuporodni, s kicsit lehunyt szemmel egy régi nyári napra gondolni, amikor kényelmesen ki lehetett nyújtózni, kitárva magad a napsütésnek, s amikor még nem fájt semmi. És egy kedves kéz fogta a kezed.
2013. márc. 31. 09:38
Nagyon szép hétvégét, és kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek ezen az esős vasárnapon. Sziasztok.
1065. GODZILA
2013. márc. 30. 10:05

Kellemes szép napot kivánok minden kedves ismerösnek legyen szép napotok.

Kellemes husvéti ünnepeket és sok locsolot a hölgyeknek sziasztok.

1064. GODZILA
2013. márc. 26. 09:49

Kellemes szép napotkivánok minden kedves ismerösnek ha lehet ne botorkáljon senki mert megin a havacska bele szolt sajna

Továbi szép és baleset mentes napot kivánok minden kedves sorstársamnak :(

1063. Guruljka
2013. márc. 25. 17:53

Megint esik a hó, és nagyon hideg van. Ha csak lehet, ne menjetek ki!!!

Rémes ez a tél, nagyon hosszú már.

1062. nyárinéni (válaszként erre: 1055. - Guruljka)
2013. márc. 25. 14:49
Szia. Tudod én csak leirtam azokat az érzéseket amik bennem voltak . Olyan jo hogy vannak még jo gyerekek. Köszönöm hogy elolvastad és köszönöm a reagálásodat. Nem régen vagyunk kapcsolatban de sokat segitettél már nekem eddig is. Üdv.Zsu
1061. nyárinéni (válaszként erre: 1058. - GODZILA)
2013. márc. 25. 14:42
Köszönöm szépen a jőkivánságokat hasonlokat kivánok neked is . Ugylátszik a fantom most engem szemelt ki magának mert elég sürün látogat. Remélem amilyen gyorsan jött olyan gyorsan távozik is. Szép napot.
1060. nyárinéni (válaszként erre: 1056. - Hugi87)
2013. márc. 25. 14:34
Szia hugi87. Azt hogy irtam nem kell megköszönnöd boldogan tettem. Tudod mi édesanyák márcsak ilyenek vagyunk. Nagyon meginditó szép dolgokat irtálami bevallom őszintén még könnyeket is csalt a szemembe. Ebben a mai rohano világban olyan keveset tudunk a másikra figyelni vagy talán nem is akarunk? Nem tudom de én is azok közé az emberek közé tartozom akik megprobálnak odafigyelni kicsit a másikra ezért vagyok büszke arra hogy az egészségügyben dolgozhattam. Egy kicsit tudtam a szeretetemet átadni az arra rászoruloknak. Ez a mai világban ritka mert minden pénzközpontu de azért van. Nagyon nehéz jőembernek maradni amikor minden oldalrol szorongat a szükség. Különösen ha még betegség is megtalál. Sajnos az ember a barátait igen de a rokonait nem választhatja meg. őket már kapjuk. Ismeretlenül is üzenem az édesanyádnak hogy mostmár saját magát helyezze előtérbe legyen sajátmagának nagyon fontos ne érdekelje hogy mások mit mondanak. Probáljon örülni az életnek az egészségnek és hogy ilyen gyermeke van. A szeretet mindenek fölött a legfontosabb. Nagyon kell a pénz az élethez de a joságot és a szeretetet nem veheti el tőled senki. Minden dolognak ami az életünkben történik oka van de mi azt vagy megtudjauk vagy nem. Nagyon fontos az alázat ami kell hogy jelen legyen az életünkben és még fontos az elfogadás. Semmi nem történik ok nélkül. Ezért fontos hogy magunkat feltételek nélkül szeressük, elfogadjuk és foglalkozzunk magunkkal. Ez rám is és minden emberre vonatkozik .Tőlem is a kisfiam távol van de nem aggódom mert az én gyermekem és megbizom a döntéseiben. Mi is ritkán találkozunk és csak a telefon és a skyp marad de ennek ellenére boldog vagyok és örülök ezeknek a lehetőségeknek is. Igy is szerethetjük egymást mégha a sorsunk közénk tette azt a pár kilométert. Nagyon sok erőt egészséget és kitartást kivánok neked és még azt hogy sohasem változzál meg. Üdv.Zsu
1059. a96cf6dfff (válaszként erre: 1058. - GODZILA)
2013. márc. 25. 13:01

Szia!

Neked is viszont kívánom és köszönöm amit írtál.

1058. GODZILA
2013. márc. 25. 11:51

Sziasztok.

Kellemes hetet kivánok minden kedves forumozonak legyen szép napotok a továbiakban is és fájdalom mentes.


Sziasztok üdv Godzila

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook