Amputáció (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1537. Guruljka
2014. febr. 13. 15:37
Én emlékszem, és örülök, hogy beköszöntél! Neked is szép napod legyen ma is, és máskor is!
1536. GODZILA
2014. febr. 13. 08:31

Sziasztok

Kellemes szép napot kivánok minden kedves sors társnak legyen szép napotok és fájdalom mentes a továbiakban márt rég voltam fent az igaz de remélem még van aki emlékszik rám???

Sziasztok.

1535. miértis (válaszként erre: 1534. - Guruljka)
2014. febr. 11. 22:30

Szia

Köszi aranyos vagy.Egy magyar rehabos cégnél csináltatunk mindent,de ők azt a bizonyos gélharisnyát már nem tudják behozni.Mégis meglesz mert egy másik rehebos cég üzleti kapcsolatban van velük,tehát ők hozzák be.

Férjem ragaszkodik hozzájuk,eddig mindent jól megcsináltak.,a mozgóboka is tökéletes és az a tüskéstok is nagyon jó,könnyen fel és levehető.csak ez a fránya gélharisnya ami elöl 3mm hátul 6mm,vagy fordítva?ebből szeretnénk 2db .Na de én bizakodó vagyok.Vigyázzatok magatokra ,mindenkit üdv miértis

1534. Guruljka (válaszként erre: 1533. - Miértis)
2014. febr. 9. 22:17

Szia!


Ha a német tudásommal tudok segíteni bárhogyan, akkor csak írj! Szívesen teszem!


Ez természetesen minden fórumozóra vonatkozik.

1533. miértis
2014. febr. 9. 22:15

Sziasztok


Hiányoztok,

Volt a férjem rehabos dokinál,mert lejárt a kihordási ideje.Most várjuk a továbbiakat,hol kaphatunk ,valamennyi kedvezményt.Sikerűlt felhajtanunk itt M.országon egy olyan rehabos céget ,aki tud a nekünk megfelelő tüskés gélzoknit (vagy mit)beszerezni.A régiek teljesen lestrapálódtak,szinte naponta van valami pirosság a csonkon,a nyomás és dörzsölés okozta.

Ha kész lesz jelentkezem.Mindenkinek minden jót,

Üdv miértis

1532. Guruljka
2014. febr. 2. 15:49
Ez igen, bátor nőszemélyke vagy! :-D
2014. febr. 2. 15:17

Sziasztok!

Olvasod Guruljka !

Köszönet mindenkinek, jó érzés .:)


Felbátorodva ismét leírnám legújabb élményemet.

Szánkoztam. Na de hogyan?

Húzott az autó.

Egyik percben szupi volt, másik percben pánikoltam.

S miért is pánikoltam? Kanyarokban, irányítás közben el ne hagyjanak, (kapaszkodtam ám)Ja és persze lábikóm se hadjam el. :)


Tényleg volt már rá példa, Hatalmas nevetés közben utánam hozták. :D

1530. miértis
2014. febr. 1. 22:36

Kedves Zalaszentgrot


Köszönet a két társalkodónak ,hogy a folyamatosság látszatát tartják.Mi a bánatot akarsz TE most itt.A mikor segítséget kértem nem Te adtad a tanácsokat,akkor nem tudtál megjelenni?

Egyetlen ötlettel,tanáccsal sem tudtál előállni.

Az itt levelezgetők azonnal írták az ötleteiket,javaslataikat,még a ritka fórumozók is segítettek,sőt én minden héten végig futom ,hogy mi a helyzet .

1529. 174fb9630b (válaszként erre: 1527. - Zalaszentgrot)
2014. jan. 31. 14:40
Te öcsém, teljesen zavaros vagy. Hogy jön most ide sunyirepaarus? Konkrétan, 2013.05.03-án szólt hozzá utoljára. Neked kezeltetni kéne magad. Korábban se voltál kristály tiszta, de mostmár teljesen zavart vagy.
1528. pinea
2014. jan. 30. 23:43
No komment.
1527. Zalaszentgrot (válaszként erre: 1522. - Pinea)
2014. jan. 30. 18:03

Nagyon nem tisztelt pinea!


Senki nem vezetett elo semmifele szidalmat, de sunyirepaarus ugy gondolom rendszeresen kiakaszto stilusban nyilatkozik, magat az amputaltakat vedo keresztes lovagnak feltuntetve. Arrogans es bunko. Az amputaltaknak semmifele ilyenjellegu "vedelemre" nincs szukseguk!!!Majd ha ok ugy erzik, hogy nem tetszik valami, akkor majd szolnak. Egyebkent pedig ez tenyleg egy maganeleti szofosas, nem a temahoz kapcsolodo beszelgetes, hogy hany szal kolbaszt, es hany fej kaposztat ettek az erintettek, vagy pedig, hogy mikor kelt es fekudt.Ez siman offtopic, vagy masneven spam.Ugyhogy leszel szives te magadba nezni, mielott hulyesegeket irsz, es vadaskodsz.

1526. 48c99da622 (válaszként erre: 1524. - Dominowap)
2014. jan. 29. 21:25

Kedves Dominowap!

Van egy pici problémám:

Jó magad megkértél:

"Ha szépen megkérlek, megosztanád a nagyközönséggel is?

Köszönöm! "

Következő pillanatban ezt olvasom:

"Egyszerűen csak tényleg senki sem kíváncsi szerintem két ember magánbeszélgetésére... vagy tévedek? "


Szóval a problémám az ,hogy most hova írjam a véleményet?


Fórumra vagy a privátba? Hiszen nem az amutációról szól. Vagy arról szóljon?!?!?!?!

1525. Guruljka
2014. jan. 29. 14:22

Annyiban magánbeszélgetés, hogy egy amputált beszámolt arról, milyen kirándulást, más programot csinált a családjával. Ez inkább biztatás lehet azoknak, akik még mostanában estek át a műtéten, esetleg előtte állnak még.

Nem érintettünk olyan témákat, amit más ne olvashatna. Azért nem is írtunk privátban.

Ha kérdés érkezett, segítő szándékkal reagáltunk.


Itt nem törölnek inaktív fórumot, de ha előkerül egy olyan fórum, amiben hónapokkal ezelőtti a legújabb bejegyzés, akkor oda nem ír senki, legalábbis az aktuális kérdését biztosan nem írja oda.


Más fórumokon is megosztják egymással a tagok az aznapi történéseket, érdeklődnek egymás hogyléte felől, ezt nem tartom hibának. Már a fórum indításának idején is voltak beszélgetések nem kifejezettem amputáció témában, bár akkor valóban sok aktív tag volt még.

Más hoxás fórumokon, de más portál fórumain is, ha valaki régen jelentkezett már, akkor be szokott köszönni, például: "Itt vagyok újra, hogy vagytok mostanában?"-jellegű jókedvű, és semleges szöveggel. Sokan a saját legutolsó hozzászólásuktól vissza is olvassák a történteket, tapasztaltam már ilyet. Ha nem csak két tag marad a fórumban, hanem sok az aktív tag, akkor jobb a hangulat is, és hatékonyabb lehet a segítség is.

1524. dominowap (válaszként erre: 1521. - 48c99da622)
2014. jan. 29. 13:41

Ennek nagyon örülök Locskabocs...


Ha szépen megkérlek, megosztanád a nagyközönséggel is?

Köszönöm!


Egyébként nem tudom, ki hisztizett itt, vagy ki sértett meg bármilyen szabályt.

Egyszerűen csak tényleg senki sem kíváncsi szerintem két ember magánbeszélgetésére... vagy tévedek?


Minden esetre az jó, hogy életben tartottátok a fórumot :-) bár tudomásom szerint ha nincs hozzá szólás, akkor sem fogják törölni. Vagy rosszul tudom?

Viszont a fórumnak van egy "témája" amivel kapcsolatosan kéne szólnia a fórumbejegyzéseknek... nem pedig valami teljesen másról.


Más fórumon ezt úgy nevezik OFF topic?

1523. Guruljka (válaszként erre: 1522. - Pinea)
2014. jan. 29. 09:48

Kedves vagy. :-)

Nem azért kértem bocsánatot, mintha bármiben is vétkesnek éreztem volna magam.

Locskaboccsal próbáltuk valóban fenntartani az élő fórum látszatát. No meg, a jó hangulatú beszélgetés talán senkit nem riaszt.


Ha valaki ennyire dühös, azt csillapítani szoktam, és nem érzem méltóságomon alulinak, ha bárkitől elnézést vagy bocsánatot kérek.

Azért ez mégsem "életgyónás", csak bocsánatkérés, mint amikor véletlenül meglöktünk valakit. :)))

1522. pinea (válaszként erre: 1517. - Zalaszentgrot)
2014. jan. 28. 23:43

Nem igazán tisztelt Zalaszentgrót!


Nem voltam rest, 2012 október végéig visszalapoztam. 2012 decemberében kérdeztél valamit, de a fórumon válasz nem jött, s Te sem folytattad. Aztán 2013 májusában nyilvánultál meg újra, néhány szidalmat elővezetve. Ketten is reagáltak rá, de Te hallgattál. Azóta mostanáig néma csend. Vajon, ha annyira áhítod a társalgást, miért nem szólalsz meg gyakrabban? Az itt előkerült témák nem érdekeltek? El lehet menni más fórumokba is, van belőlük bőven. Itt Guruljka és Locskabocs kitartott, s jobb híján beszélgettek. Kulturáltan, senkit sem bántva, szidva. Semmi nem tiltja, hogy a fórumon magánügyek kerüljenek szóba. Ha valaki kérdezett vagy hozzászólt, normális hangnemben, segítőkészen reagáltak. És akkor jó nyolc hónap hallgatás után megszólalsz felháborodva. Nem érzed az ellentmondó viselkedésed? Jobban tennéd, ha kissé magadba néznél. És hagyd békén őket, ez a fórum nem viseli el a hisztérikus hangot.


Guruljka, semmiért nem kell bocsánatot kérned!

1521. 48c99da622 (válaszként erre: 1519. - Dominowap)
2014. jan. 28. 20:14

Tisztelt Dominowap!


Meg van a véleményem rólad!

1520. 48c99da622 (válaszként erre: 1517. - Zalaszentgrot)
2014. jan. 28. 20:10

Tisztelt Zalaszentgrot!


A Hoxa.hu női portál. Női témákról szól, főként nők számára. Küldetésünk, hogy oldalainkon a Felhasználói Tartalmak a kulturált, igényes, udvarias, egymás személyét és véleményét tisztelni tudó, megfelelő önuralommal bíró Felhasználóknak biztosítsanak lehetőséget a véleménynyilvánításra és tapasztalatcserére.


Szabályzat többi részét olvasd el!!!!

Nem sértettünk semmi féle szabályzatot, tehát nem is kérek senkitől bocsánatot.

1519. dominowap
2014. jan. 26. 19:01

Igazándiból igazad van Zalaszetgrót... ráadásul kellemetlen más privát beszélgetésébe bele olvasni! Mi a fene közöm van hozzá?


Igaz, azóta meg csak a csend uralkodik itt :-(


Fel kéne pezsdíteni valahogy a fórumot...

1518. Guruljka
2014. jan. 26. 18:24

Én a magam részéről bocsánatot kérek.

Viszont annyira nem jött senki, hogy konkrét kérdésre is csak én igyekeztem válaszolni, még az elmúlt évben. Azóta csak ünnepi köszöntésre nézett be valaki.

De az alapokban igazad van, nem lett volna szabad ennyire belefeledkezni a beszélgetésbe néhány naponta sem. (Éppen a többi tag távolléte miatt látszik a beszélgetés folyamatosnak.)

2014. jan. 26. 17:55
Nagyon elkanyarodtunk a tematol! Ez az oldal most ugy nez ki, mint Locskabocs es Guruljka privat uzenofala! Szeretnem felhivni az illetekesek figyelmet, hogy erre talaltak ki a chatprogramokat, de egy erdekes forumbol ket embernek sajat uzenofalat csinalni, az azert kicsit felhaborito es erdekes.Mit gondoltok, aki erintett az ugyben, ide benez, es ezt latja mit gondol? Soha nem fog hozzaszolni, kerdezni, stb. mert a forum atment ket ember nyilvanosan posztolt "maganbeszlegeteseibe", akik itt elik az eletuk minden egyes percet a forumon, es mindent megbeszelnek, csak az eredeti temahoz nem kapcsolodik egyetlen poszt sem. Elegge felhaborito egy erdekes, segito cellal letre hozott forumot igy szet "spammelni" magancsevegesekkel.Es honapok ota ez megy. Tisztelettel megkernelek benneteket, hogy ezek utan a privat chat-jeiteket tegyetek at valami chatprogramba, legyen az a skype, vagy a chat.hu vagy barmi, de nem feltetelezem, hogy ez a temahoz nem kapcsolodo maganeleti szofosas ide tartozna, egy nyilvanos forumra.
1516. Guruljka
2014. jan. 14. 20:19

Ó, de aranyosak!


Én tegnap sütöttem kenyeret, abból vitt a fiam is.

Ugyanis a jövő hét végén nem jön haza, de pár dolog azért kellett, így hazaugrott, és csak reggel korán ment vissza, mindjárt a suliba.

Hát külön felhívott, hogy tudassa: aratott a kenyerem!


Ma a kenyérhez jó szalonnás, hagymás rántottát ettem, és végre megpároltam azt a fej vörös káposztát, ami már olyan régóta kitartott itt, sorsára várva.

Úgyhogy abból ettem a rántottához. (Érdekesség, hogy zsiradék nélkül pároltam a káposztát, már nem is először, és nagyon finom így is!)

2014. jan. 14. 18:48

Szia Gurulja!


Veled mi újság? Mit főztél?


Én hulla vagyok. :(

Na de képzeld a gyermekeim megleptek, mire haza értem. Lányom takarított, a fiam pedig nagyon finom levessel várt.

Annyira jól esett. Meg is dicsértem őket!!!

1514. Guruljka
2014. jan. 12. 22:23
Jó éjt, aludj jól!
1513. Guruljka (válaszként erre: 1511. - 48c99da622)
2014. jan. 12. 22:23

Ez nagyon rémes helyzet.

Ő éppen kicsit megosztani szeretné a baját, és nem gondol arra, hogy téged ezzel súlyosan megterhel.

Szomszéd...még ki sem tudod kerülni, sem elhárítani a találkozást.


Sajnállak!

2014. jan. 12. 22:22
Na de elköszönök. Jóéjt
2014. jan. 12. 22:20

Igen, vissza esett. De nem is az a durva. Ha nem egészségi dolgozó volt több évig. (Persze fiatal még(44)

Fél. Mert tudja mi vár rá.

Azt mondja, ugy se tudja kiváltani majd a gyógyszereket.

Nekem mondja el a új keletű problémáit. Csomók, váladék. Nem megy orvoshoz. mert fél.

Én meg szabály szerűen sokkot kaptam.

Igy is elég sok terhet cipelek, most meg a szomszédasszonyomét is

1510. Guruljka
2014. jan. 12. 22:04

Anyu 85 éves, egy otthonban lakik.

Majdnem minden nap beszélünk. Ő az aznapra emlékszik, de a pár hete-hónapja történt nagyobb eseményekre sem már.


Sajnálom az ismerősöd! Azt írod, ismét beteg. Visszaesett?

2014. jan. 12. 21:56

Mellrák mond neked valamit? :(


Akkor nálunk jövő héten minden nap front lesz, a fiam orvoshoz megy holnap. Elkapta a nyavaját.


Mennyi idős anyukád? Akit gondozok 90éves, s a régi dolgokra emlékszik, de azt hogy mikor evett arra már nem emlékszik. S szidja mindig a gyógyszereket. :)

1508. Guruljka (válaszként erre: 1507. - 48c99da622)
2014. jan. 12. 21:36

Jaj. Remélem, javulhat az ismerősöd állapota!


Többeknek fáj a feje, a magnézium valamit segíthet talán. (Kakaó, dió, mazsola...)


Lehet, a gyerekeket is a front "bolondította" meg.


Az előbb beszéltem telefonon Anyukámmal. Mondta, hogy nem szereti már a tévében a celebeket látni, ez a Marilyn Monroe is unalmas már. Amikor mondtam, hogy őt még nem hívták celebnek, és már nem él, akkor komolyan meglepődött. Végül valami derengeni kezdett neki, hogy talán azzal a másikkal keveri, aki déli tájakra ment lakni. (Brigitte Bardot.)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook