Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúránál elengedhetetlen a napi 2 liter folyadék? fórum

Fogyókúránál elengedhetetlen a napi 2 liter folyadék? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 11. 22:17

aha.. és hallottad azt is , amit épp a mai este nyilatkozott rékácska, a szépszég választásokkal kapcsolatban!! a lányok meg nem ihatnak csak a végén 2 dl vizet...

és 1-5 lről indultak

majd amikor szembesítették vele, akkor már azt nyilatkozta, h hát nem gondolta, hogy ilyen kánikula lesz.Hát csókolom a kicsike kacsóját, amikor nincs kánikula, akk egy felnőtt napi vízszükséglete min. 2 liter!!!!!!!!!!!

2011. júl. 11. 12:05

A víz nem a fogyókúra része! Sőt, most ebben a hőségben egy felnőtt szervezetnek több, mint 2 liter folyadékra van szüksége!! Vizet nem evés helyett kell inni!!!


a legjobb, ha úgy csinálod, hogy flakonba töltesz vizet, és abból iszol. akkor garantáltan látod, mennyi folyadék fogyott el egy nap. És ha te nem fogyasztasz naponta legalább 2 litert, az már káros!!!!

2011. júl. 11. 11:59

A normál élethez is elengedhetetlen a napi 2l víz és az még nem is biztos hogy elég. Főleg ilyen melegben..

Én tudatosan iszom évek óta, napi 3-4l min. mostanában. Amúgy ha jól tudom testsúly 20kg-onként 1 liter az ember szükséglete. (pl. egy 60kg-os embernek 3l) :)

2011. júl. 11. 11:31
Sajnos én nem nagyon tudok inni, de azért próbálkozom. Viszont tudtam így is fogyni 8kg-t. Fontos, hogy sokat igyál, de talán nem elengedhetetlen. A fogyókúrát mozgással is kombináld.
2011. júl. 11. 11:11
Fogyókuránál elengedhetetlen a napi 2liter folyadék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook