Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Max-Planck Intézet és az Élelmezéstudományi Intézet diétái fórum

A Max-Planck Intézet és az Élelmezéstudományi Intézet diétái (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
58. Guruljka (válaszként erre: 57. - Guruljka)
2017. dec. 19. 16:45

azaz nem tudni az elnevezés okát.


A


[link]

57. Guruljka (válaszként erre: 50. - Pirosalma)
2017. dec. 19. 16:44

A Max Planck- társaság sok helyen üzemeltet kutatóintézeteket.


A diéta Németországban is ismert, viszont a Társaság elhatárolódik tőle,

2012. jan. 10. 12:49
Én végigcsináltam nagy nehezen. 4 kg-t fogytam, ami kb 1 hónap alatt vissza is jött, pedig nem zabáltam, csak normálisan ettem. Erőd nem nagyon lesz a mozgáshoz ennyi kajától. Én soha többet nem csinálnám meg, maximum ha valami extra alkalomra kell 4kg-t fogyni, hogy beleférjek a ruhába, de más alkalomból biztos nem állnék neki még egyszer. Ja és azóta a spenótot és a főtt tojást nem nagyon bírom megenni. Eleinte még a szaguktól is rosszul voltam úgy 1 évig...
2012. jan. 10. 12:43

Aki már sikeresen végigcsinálta, kérem ossza meg itt a tapasztalatait.

Pl. a diéta alatt elkészített husit mennyire fűszerezte, édesítőszert a kávéhoz használt-e, vitamint lehet-e/kell-e szedni stb...

Nagyon köszönöm! :)

2012. jan. 9. 11:48
Sziasztok! Én most kezdem ezt a diétát. Szerintetek lehet ez idő alatt vitamint szedni? Vagy az is a kivételek közé számít. Köszi!
2011. okt. 16. 11:27
Sziasztok! Én holnaptól kezdem csatlakozik valaki?
52. Lya2
2011. okt. 8. 08:59
Hahó! Kezdi valaki hétfőtől?
2011. jún. 16. 22:02
Sziasztok? Ebben a diétában lehet az előírtak mellett gyümölcsöt vagy gyümölcslevet fogyasztani?
2010. jan. 5. 10:28
Max Planck hogy jön a dietétikához?
49. leila
2008. márc. 25. 19:07
szia,az hol van amit mondasz?
48. dj.cica (válaszként erre: 47. - Leila)
2008. márc. 24. 23:26

nekem egy hét alatt evvel a diétával 3 kiló ment le,utána abbahagytam,de ismét elkezdve megint lement 3 kiló

azóta tartom,de most ismét szeretnék fogyni,amúgy gyere át a két hét alatt 9 kilót fogyni topikba ott többen beszélgetünk,attól függetlenül csinálhatod ezt.Én is ezt csináltam mikor ott beszélgettünk:)

47. leila
2008. márc. 23. 19:56

Sziasztok,most irok ide először,régóta fogyózokde meghiztam,és kerestem ezt a diétát,jónak tünik,de félek h nem válik be nálam,mert nagyon nehezen,és keveset fogyok,meg amugy is kb 5-6 kiló feleslegem van.holnap lesz a 3.napom,eddig mindent betartottam.jó lenne ha vki irna,köszi.

nektek is kitartást!

46. dj.cica (válaszként erre: 44. - Fogash)
2008. jan. 9. 15:52

engem érdekelne mert a kávé nem jött be régen is rosszul voltam töle. de most nagyon de nagyon és 15-hós kisfiam mellett nem akartam kockáztatni.

köszike

45. dj.cica (válaszként erre: 42. - DTÁ78)
2008. jan. 9. 15:49

köszi szépen.

volt egy kis fennakadás úgyhogy el kellett tolnom egy héttel a diétámat. de neked remélem menni fog.

az igazat megvalava rosszul lettem a kávétól. de nagyon most minden nap iszok egy picit és hétfőn újult erővel neki kezdek

44. fogash
2008. jan. 7. 22:54

Bocs, hogy így nyitok, de ti nem AKARTOK lefogyni. A diéta igenis működik, én most tartok mínusz tíz (10) kilónál úgy, hogy a karácsony-szilveszteri kajálások alatt volt némi visszacsúszásom. (lásd nyilvános adatoknál).


A diétát kb 85%-ban tartottam be: KV helyett borsmentateát ittam édesítővel (2 literbe 5 pötty), a sárgarépa helyett mirelit vegyes zöldségeket (*indu* wok termékcsalád, v hasonlók) pároltam, a főtt tojás helyett néha egyszerűen ráütöttem a zöldségre és összesütöttem sóval, borssal, a párolt hal helyett tálcás-öntetes halakat sütöttem (*indu* vagy *rosta termékek).


A gyümölcs mindig alma, vagy citrusféle, SOHA nem banán, körte, ananász, vagy hasonló cukorbomba!


A főtt sonka nálam mindenféle főtthús, a gépsonkától a levesben főtt húsokon át a főtt füstölt csülök színhúsáig (bőr és zsír kikerülésével persze).


Szóval a 2 hét (na jó, 17 nap) alatt 8 kiló jött le, ebből karácsony + az ünnepi szünet alatt (végig cégesbuli-rokonlátogatás-evés, plusz egy disznótor) mellett is csak 2kg jött vissza. Szilveszterkor vadul kajáltam plusz söröztem, ez látszik is a publikus táblázatomban.


Jan 2-án újra nekifogtam, azóta visszament a karácsony-szilveszterkor felbűnözött pár kiló, ill. azon túl is. Most majdnem mínusz tíznél járok, szóval aki az első nap után sóhajtozik, az nem gondolja komolyan a diétáját...

Ha valakit érdekel, excelben szívesen átküldöm, mit ettem konkrétan.

43. DTÁ78 (válaszként erre: 41. - Dj.cica)
2008. jan. 7. 17:22

szia!


Nem akrarsz átjönni a "Két hét alatt 9 kg-t leadni" fórumba? Az is ugyanez a diéta, és már hárman is fórumozunk ott.

42. DTÁ78 (válaszként erre: 41. - Dj.cica)
2008. jan. 7. 13:46

Szia!


Én is ma kezdtem, úgyhogy sok sikert neked is! (Meg nekem is)

2008. jan. 7. 09:33
MA KEZDTEM EL A DIÉTÁT REMÉLEM SIKERÜL VÉGIG CSINÁLNI.BÁR KÖNNYEBB LENNE HA MÁS VALAKI IS MOST KEZDENÉ EL.
40. DTÁ78
2007. dec. 20. 15:54

Sajnálom hogy nem tudod csinálni, keress valami mást ünnepek után, hátha találsz valami könnyebbet!

Kellemes ünnepeket!

2007. dec. 20. 13:23

Mégsem tudtam csinálni ezt a diétát, nem nem tetszett mielőtt elkezdtem volna és tudtam, hogy csalné alatta.

De nektek, akik csináljátok kitartás!

Biztos ez is hatásos!

makonya

38. 7aab4d3657 (válaszként erre: 37. - DTÁ78)
2007. dec. 17. 16:30

Gratulálok!!!!! Fantasztikus vagy.


Szerintem 2 hét alatt annyit fogyni, amennyit mondanak, nem lehet vagy nagyon egészségtelen. Ez, amennyit fogytál pont nagyon klassz.


Januárban találkozunk! Én is meg akarom csinálni még egyszer, és kilengések nélkül. Valószínűleg jó is lesz majd a karácsonyi bulik után, bár most még nagy az elhatározás bennem, hogy nem hízom karácsony alatt....

37. DTÁ78
2007. dec. 15. 20:38
Ma végképp befejeztem! Ráálltam a mérlegre, és 73kg-ot mutatott! Nem tudom, hogy hogyan lehet 2 méretet fogyni, vagy 6 kg-ot, tény, nekem nem sikerült, csak 2,5-et. De nem adom fel, januárban megint meg fogom csinálni, az tuti. Én ennek is örülök, főleg hogy sokkal kényelmesebbek a gatyáim!!!
36. 7aab4d3657 (válaszként erre: 35. - DTÁ78)
2007. dec. 13. 19:05
DTÁ, ne is törődj vele! Ma olyanokat ettem össze, hogy el sem mondom inkább. Holnap megint ráncba szedem magam, mert ez így nem lesz jó. 21-én vacsorázni megyünk nagy társasággal, formába kellene lendülnöm...:-((((
35. DTÁ78
2007. dec. 13. 09:07
Tegnap este bűnöztem. Megittam egy pohár kólát, de light volt! Meg ettem 3 szem diót is. Most kell visszafognom magam, mert elbízom magam a fogyást illetően! Aztán meg leshetek!
34. DTÁ78
2007. dec. 12. 20:47

Sziasztok!


Én is örülök Makonya, hogy csatlakozol. Én is úgy tervezem, hogy januárban még egyszer belevágok, hogy a karácsonyi dőzsölés nyomait eltüntessem.

Egyébként ma megjegyezték, hogy FOGYTAM!!! Ez újabb erőt adott a még hátralévő 4 naphoz!


Kisfiam már javul, alig látszanak rajta a kiütések, szerintem holnapra el is múlik.


Most eszem a sonkát, de most nem felejtettem el a mustárt. Tényleg jobb így.


HAJRÁ CSAJOK!!!

2007. dec. 12. 18:07

Szia, makonya! Örülök, hogy csatlakozol! Szerintem ha csak 5-6 kg felesleged van, az nem sok, az nem megy le egy hét alatt. Túl sok is lenne, a jojó hatást alapoznád meg vele.


Szerintem ha teát iszol, abban is van koffein. tehát jónak kell lennie. Én keserűen iszom a kávét, de tej nélkül nem tudom meginni, és eszem gyümölcsöt is reggel. Mégis fogyok. Szerintem a vacsora a fontos elem.


DTÁ, sajnálom a picit, nem lehet, hogy allergiás valamire? Egyébként én is főleg a farmerem derekán érzem a változást :-))))) Jó érzés :-)))

2007. dec. 12. 11:07

Sziasztok!

Vasárnap fogom elkezdeni a fogyókúrát. Karácsonyig csinálom majd, akkor tartok egy kis szünetet aztán az új évben ha lenne még feleslegem akkor csinálom előlről.

Kérdesem egyébként az lenne, hogy ugye már többen csináljátok és, hogy szerintetek, ha nekem csak 5-6 kiló feleslegem van, akkor ez le fog menni ez egy hét alatt, ami egyébként 8 nap lesz?

Másik kérdésem, hogy nehéz betartani? Kávét lehet teával helyettesíteni. Megiszom én a kávét is, de édesítő nélkül.....érdekes íze van...

Köszi a választ!

makonya

31. DTÁ78
2007. dec. 11. 19:05

7 hónapos, és kiütések vannak rajta, az egész testén. :( A doki szerint ne aggódjunk, el fog múlni magától. Remélem.


Már túl vagyok a vacsin, sonka minden mennyiségben, de az utolját már alig bírtam magamba gyűrni. Magába egy kicsit húzós, és most jutott eszembe a mustár. Na majd holnap! :)

30. 7aab4d3657 (válaszként erre: 28. - DTÁ78)
2007. dec. 11. 15:49

Köszi, de azért a 72,9 az még nem 72, de remélem, annyi is lesz egyszer.


Ma húslevest főztem a családnak, délben kiettem belőle a csirkét, szerintem az is jó grillcsirke helyett. Este a sárgarépát fogom kienni belőle és főzök hozzá tojást :-)))


Sajnos a sütiktől én is tartok egy kicsit. Gratula a kényelmes nadrágokhoz!:-)))


Remélem, fiacskád hangulata javul. Ugye, nem beteg? Mennyi idős?

29. DTÁ78
2007. dec. 11. 13:17

Ma beleugrottam egy másik farmeromba, ami egy hete igen kényelmetlen volt. (Nekem csak kényelmetlen gatyáim vannak? Na mindegy.) Nagyon kényelmes volt, és igen jól néztem ki benne! :)))


Kíváncsi leszek a mérlegre!


Puszi, finom volt az ebéd!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook