Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi tegyek? A párom félrelépett a barátnőmmel aki egyben a kolléganőm is! Van egy kisfiunk is! fórum

Mi tegyek? A párom félrelépett a barátnőmmel aki egyben a kolléganőm is! Van egy kisfiunk is! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
126. 9536810fa1 (válaszként erre: 125. - Bc4144d28c)
2011. júl. 25. 07:26

Sajnálom Linda.... biztosan túléled, sokan túlélték már.

Idő kell... még semmi nem tuti... rövidke volt ez az idő ahhoz, hogy komoly döntéseket hozzatok.

2011. júl. 24. 23:57
Sziasztok!Sajnos nem tudtam neki megbocsájtani ,visszajött de már semmi sem volt a régi ,nyuztuk ezt a 2 hetet valahogy és most végleg elment!!Nagyon fáj még mindid de egyszerüen képtelen voltam hozzáérni vagy hozzábujni!Remélem tulélem valahogy !
124. antonka
2011. júl. 16. 23:07

biztos, mert tudat alatt attól félsz hogy újra megtörténik, és lásd, be is vonzottad.

Már ne ezen rágódj, hanem azon, hogy mit akarsz.Csak magaddal foglalkozz, és persze a kisfiaddal. És ne ő legyen az akinek szidod az apját, mert az semmiben nem segít, sőt összezavarja.

2011. júl. 16. 23:02
Péntek ota 5 kilot fogytam annyira kikészültem azabályosan remegett a gyomrom ,persze enni max egy zsömlét ettem mert nem ment le más a torkomon!!Az a gond hogy már egyszer ez megtörtént velem 17 évesen az elsö nagy szerelemmel és az elsö nagy barátnömmel !!azota sem beszélünk !!most meg ujra megtörtént egy másik nagy barátnömmel ,és arra probálok rájönni miért vonzom be ezeket a dolgokat az életembe??
122. antonka (válaszként erre: 121. - Bc4144d28c)
2011. júl. 16. 22:47

erre neked kell rájönni, de ez nem 1-2 hét alatt derül ki. Találj ki magadnak valami célt.Az segíteni szokott. Fogyás, vagy új haj, vagy vmi új. Kényeztesd kicsit magad, de úgy hogy feltűnő legyen az eredmény.:)

Van tapasztalatom bőven,de első sorban magadra kell koncentrálnod, hogy te mit érzel, és mit akarsz. Ezt kell először kideríteni. Hagyd rá a gyerkőcöt, és csinálj magadnak önálló programot, és találd ki hogy egyedül menne-e élni. De ennek nincs értelme, hogy ott van, de nem szólsz hozzá, és nyalogatod a sebeidet. Ne sajnáld magad!!!

Sok erőt neked!!!!!

121. bc4144d28c (válaszként erre: 120. - Antonka)
2011. júl. 16. 22:41
Megprobálom ...rajtam nem lát semmit 2 napig bögtem amig nem volt itt meg el kezdtem dohányozni ,de mára már azt is abba hagytam mint a bögést!Az a szomoru hogy nem tudom mi történt velem igazábol már nem érzek semmit ,olyan üresnek érzem magam ,és lehet hogy csak azért türöm el mert nem akarok egyedül maradni!!
120. antonka (válaszként erre: 118. - Bc4144d28c)
2011. júl. 16. 22:32

ja és ez nem jutott eszébe, mikor mással kavart?

És a barátnő... Nem tudhatod valójában hogyan történt, ki nyomult kire, direkt, vagy véletlenül történt.

Persze nem kell a csajjal beszélni,de kapd össze magad, ne lássa, hogy mennyire megvisel.

119. antonka (válaszként erre: 118. - Bc4144d28c)
2011. júl. 16. 22:30
márpedig erőltesse meg magát, mert neked idő kell. Ezt nem fogja fel? Kérdezd meg hogy ő fordított helyzetben mit tenne?
118. bc4144d28c (válaszként erre: 116. - Antonka)
2011. júl. 16. 22:29
Azt mondja nem tud ugy velem együtt élni hogy nem érhet hozzám vagy nem ölelhet át ,mert igy csak szenved és ezért inkább elmegy !!Már annyira elegem van ,egy férfi sem kell soha többet az életben!!!És ,,barátnö,,az meg végkép nem !nem tudom fogom-e valaha ezt másképp gondolni!
117. antonka
2011. júl. 16. 22:27

Másik dolog, hogy a gyereket kell nézni, persze, de nem szabad, hogy a gyerek ebben éljen. De ehhez idő kell, hogy ki tudjátok találni, hogy tényleg tud e működni mégis. És egy kapcsolatban mindkét fél hibás valamilyen szinten, ha ilyen történik. Ki kellene beszélni, hogy kinek mi a baja a másikkal, és miért juthatott idáig a kapcsolat.

De a gyerek megsínyli azt is ha együtt maradtok, és csak vitáztok. (tapasztalat)

Szerintem sokat kellene beszélgetnetek, és nem jó hogy nem szólsz hozzá. Gondolj arra, hogy ki kell találni hogy mit hibáztatok, és meg kell oldani.

Én így csinálnám.

116. antonka (válaszként erre: 115. - Bc4144d28c)
2011. júl. 16. 22:22

Szia!

Szerintem próbáld meg megbeszélni vele, hogy még nem megy, idő kell, hogy valamilyen szinten közel engedd magadhoz.

És azért nem sok idő telt még el, és ő már nem bírja, és inkább elmegy? Ezt nem értem.....

115. bc4144d28c (válaszként erre: 119. - Zau ditu)
2011. júl. 16. 21:46
Igazad van !talán tul gyenge vagyok egyedül uj életet kezdeni...:(
2011. júl. 12. 13:33
amúgy ha a melóhelyeden kérdezik, hogy mi van? mert látják rajtad, hogy valami probléma van, mert azért ez ilyenkor kicsit látszik az emberen, én a melóhelyen is bőgtem. Akkor mond meg, hogy megcsalt a párod, biztos mondani fogják, hogy k..va, r..nc, akkor mondhatod, hogy kivel. Na neki aztán jó lesz bemmenni dolgozni . de ez rád van bízva. Az ilyen kapcsolat romboló embereket, egyenesen rühellem.
2011. júl. 12. 13:26
Tudom mit érzel, én fél évvel ezelött tudtam meg, hogy madárnak nézett a párom, 7 év után. Vak voltam én is, de ma már boldog párkapcsolatban élek. MIndenki a maga véleményét mondja el itt neked, mit tenne ebben a helyzetben, de nem vagyunk egyformák, kinek mi a fontos, ez itt a lényeg. Neked van egy gyerkőcöd, ami a legfontosabb és a te érzéseid, a közös életetek a lkényeg, hogy nyugalomban szeretetben, békességben neveld föl őt.De ehhez a te Boldogságod is szükség van. Az én véleményem az, hogy ha egy pasi egyszer félrelépett, utána úgy is félrelép mégegyszer. Velem is megtörtént, megbocsájtottam neki, de utána ismét átvert, állandó hazugságok, hülyének nézések, csak annyi külömbség van, hogy nekem nincs gyerekem, így magamat néztem, így elhagytam, még ha fájt akkor is, mert rá kellett ébrednem, hogy annyi fájdalom, bánat, szomorúság, lelki gyütrelem után én TÖBBET érdemlek. Te is MEGÉRDEMLED a Boldogságot. Ahogy olvasgattam a hozzászólásokat, írta valaki, hogy pár napot töltsetek külön, az is megoldás, mert az ember jobban tud gondolkodni az élet dolgain, ki mit akar. De szerintem ami fontos az a gyerek és a te boldogságod. A bizalommal kapcsolatban, az nagyon erős két ember között, ha kicsi kétely is adódik effelől, akkor az már nem az igazi. Állandó idegeskedés, valyon hol lehet, mit csinálhat.....ebből adódnak a problémák. Még ha fáj is nagyon, emeld fel a fejed, és gondold át higgadtan, nézz magatokra ( gyerek+te) valyon mi lenne a jó nektek? De el kell, hogy mondja, mindennek oka van, ami történik. Gondold át, hogy a párkapcsolatodban mi lehetett a probléma, vagy egyszerűen üljetek le a pároddal, beszéljétek meg, hogy miért tette? Adjon ésszerű választ. Felesleges egymás marcangolása. Soha nem tudhatod, lehet úgy adódik, hogy a párod ráébred, hogy te vagy neki a legtökéletesebb nő és ettől lesz erősebb a kapcsolatotok. A másik nővel ne foglakozz, neki van szégyelni valója és nem neked, húzd csak ki magad. Sejtem, hogy nagyon rossz vele egy légtérben lenni, az ellenséggel, de kitartást kívánok neked, legyél erős, határozott, és gondold át a jövődet, a jövőtöket.
112. Ditta67
2011. júl. 12. 13:02
Velem is megtörtént.Nem tudtam aludni,teljesen kikészültem.Pszichológus segítségét kértem,akivel átbeszéltük az egész házasságomat.Változtattam sok mindenen,már nem szolgálom ki,mint régen.Megbízni szerintem sosem fogok benne.Nyitva tartom a szemem.Pedálozik rendesen,de ez így van jól.Szerintem ne mutasd magad gyengének,mert ki is fogja használni. Én felajánlottam a válást is,mintha nekem mindegy lenne.Anyagilag nem szorulok rá,sőt Én keresek többet.Nem akart elhagyni.Világossá tettem,hogy a következőnél szó nélkül költözök a gyerekekkel.A gyerekek nem tudnak semmiről.Nem tökéletes,de élhető a kapcsolatunk.
111. judith.budapest (válaszként erre: 109. - Anyucika3)
2011. júl. 11. 21:39
Őszintén örülök annak, amit írtál...
110. anyucika3 (válaszként erre: 107. - Judith.budapest)
2011. júl. 11. 17:13
Ettől függetlenül,sajnálom,hogy nálatok az van amit leírtál:((
109. anyucika3 (válaszként erre: 107. - Judith.budapest)
2011. júl. 11. 17:05

Hát,hiszed vagy sem,működik.Sajnálom,hogy neked csak rossz tapasztalatod van.Azt pedig nem írtam,hogy ne lenne problémám a férjemmel,pl nagyon rendetlen,kétbalkezes a konyhában,úszik a fürdő utána..stb:-)))De ha rákiabálok,akkor kicsit összeszedi magát,csak kár,hogy rövid ideig tart:D

És igenis azt mondom,hogy így alakítottuk,a mi érdemünk,mert tettünk teszünk folyamatosan érte,hogy működjön.Nem én egyedül,hiszen ketten vagyunk a házasságunkban,hanem közösen.És szerencsére több családot házaspárt ismerek,akiknél szintén működik.

108. azagyameldobom (válaszként erre: 1. - Bc4144d28c)
2011. júl. 11. 15:58
Rugd ki a mocskos disznót a barátnővel együtt!
107. judith.budapest (válaszként erre: 92. - Anyucika3)
2011. júl. 11. 15:35

De jó neked, hogy nincs semmilyen problémád a férjeddel.....amiket felsoroltál, nálatok működik?

ha igen, nagyon szerencsés vagy.....csak azt ne mondd, hogy a te érdemed, mert úgy alakítottad....nem, ez 1000-ből egy kapcsolatban van így, őszinte legyek? még nem láttam ilyet sehol...

106. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 105. - Kovikatyuska)
2011. júl. 11. 15:02
Előfordul az ilyen mindenkivel:D
105. kovikatyuska (válaszként erre: 104. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 11. 14:58

hat az kellemetlen akkor te is tudod.

manapsag ritka aki nem jarja meg legalabb egyszer ezt.es sajnos a ferfiak is egyre tobbet vannak felszarvazva!

104. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 93. - Kovikatyuska)
2011. júl. 11. 14:40
Igen:)
103. kovikatyuska (válaszként erre: 102. - Bc4144d28c)
2011. júl. 11. 13:03

Fontos szerintem h a kerdeseidre valaszt kapj en legalabbis tele voltam miertekkel!!es altalaban mindenhez ket ember kell de en soha nem ereztem magam hibasnak en azt gondolom h sokszor jodolgaban mar.....szoval sok sok beszelgetes es ha tenyleng a parod is szeret es te is ot akkor idovel rendezodnek a dolgok....legalabbis a gyerek miatt erdemes megprobalni!de ha eltelik pl egy ev es ugy erzed nem tudsz megbocsajtani nem erdemes kinozni. sajnos a szalat ossze lehet kotni de a bog mindig megmarad...en csakis ugy tudtam jobban lenni h a paromtol azutan tobb figyelmet szeretetet kaptam es egy ido utan el kezdtem hinni hogy hu na megbanta es tenyleng en kellek mert engem szeret!

Nyugalom az IDO megold mindent!

2011. júl. 11. 12:35
idegileg kikeszultem!koszonom a sok tanacsot nektek olyan jo hogy legalabb itt kionthetem a szivem:-(
101. anyucika3 (válaszként erre: 98. - Bc4144d28c)
2011. júl. 11. 12:26
Szerintem beszéljetek át mindent,de hagyd kétségek között.Ne dönts semerre még.Mondd el neki mekkora csalódást fájdalmat okozott,még nem tudod ezek után hogyan tovább.A testi kontaktust kerüld,legalábbis hozzám csak jó sokára érhetne,amikor már rendeződtek a dolgok,helyre állt nagyjából a családi élet.
2011. júl. 11. 12:06
Jó kis barátnő....
99. 9536810fa1 (válaszként erre: 69. - Judith.budapest)
2011. júl. 11. 12:06
A nőnek két dolog kell az életben, anyagi és érzelmi biztonság, ha az egyik sérül általában még nem válik, ha mindkettő, akkor lép... és valóban megszokható, de ennek köze nincs a szeretethez... SZERINTEM..., ez kényelem, elfogadás, nem érdekel, jó hogy valaki megadja neki, amit én nem akarok.... stb.
2011. júl. 11. 12:02
most viszajon azt mondja nem birja nelkulunk!szerintetek hogy viselkedjek vele?
97. anyucika3 (válaszként erre: 94. - Bc4144d28c)
2011. júl. 11. 10:57

Mennyire "teper" most a férjed nálad?Látod érzed rajta a kétségbeesettséget,hogy elveszít?Megszakította a nővel a kapcsolatot azonnal amint kiderült?Csak azért kérdezem,hogy teljesen egyértelműen Téged,titeket akar?Vagy érzelmileg is belehabarodott a nőbe,kétségek közt van,nem tudja eldönteni mit akar?

Sajnálom,hogy ezt kell átélned:(

Szerintem is próbálj kicsit megnyugodni mielőtt bármilyen döntést hozol.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook