Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit lehet tenni az antibiotikumkezelés során jelentkező hasmenés esetén? fórum

Mit lehet tenni az antibiotikumkezelés során jelentkező hasmenés esetén? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. nov. 12. 23:22
WC-re kell menni.
2007. okt. 30. 10:08
Antibiotikum mellé hasznos a Normaflor, mert hasmenés könnyen lehet mellékhatása az antibiotikumnak, hiszen teljesen kikészíti a bélflórát.
2007. okt. 27. 01:00
Antibiotikum szedése alatt jelentkező hasmenés egyértelmüen a mellékhatása és a kezelőorvost értesiteni kell!
2007. okt. 26. 21:34
Nálunk műtét, utána antibiotikum: mellé napi 2 Aktivia volt előírva.
2007. okt. 26. 21:08
Mikor beleestünk a hányos hasmenésbe nekünk a dokink a Smecta-t ajánlotta, mivel a bél falán bevonatot képez és megfogja a bacikat és együtt ürül. Még a páromnál is bevált.
7. edek
2007. okt. 26. 14:06
Köszönöm a válaszokat.
2007. okt. 26. 13:54
Én mikor a gyerekeknek antibiotikumot adok,párhuzamosan adom vele a Biotixot,kisérőnek.
2007. okt. 26. 13:40
A Probiotikum egy drágább készítmény,"súlyosabb"eseteknél jobb mint a Nomaflore.Alapesetben.antibiotikum mellé ez utóbbi is tökéletes.
2007. okt. 26. 13:38
Normafloort adjál és élőflórás joghurtot
3. dus
2007. okt. 26. 13:36

Szia!


Amikor az én fiaim betegek, én az antibiotikummal párhuzamban adok nekik "Normaflor"-t. Ez olyan, mint a víz, ampullában van, színtelen, szagtalan, íztelen, így még a pici is gond nélkül megissza! Ez helyre állítja ill. megőrzi a bélbolyhokat, élőflórákat a bélrendszerben. Patikában lehet kapni 1250 Ft 20 db ampulla. Nekünk ez vált be, ki kell próbálni.

A Probiotikumot és Lactospore-t nem ismerem, de biztosan az is jó!

2007. okt. 26. 13:29

Szia!

Szerintem szólni kell az orvosnak, ezenkívül minden alkalommal, ha antibiotikumot kell adni gyereknek, felnőttnek, mellé laktobacillust kell szedni. Gyógyszertárban, bioboltban lehet kapni. Én Lactospore-t, illetve Probiotikumot szoktam adni és szedni, bár nem antibiotikum miatt, mert arra évek óta nincs szükségünk szerencsére. Egyéb hasmenéseknél is nagyon jó.

1. edek
2007. okt. 26. 13:15
Mit lehet tenni az antibiotikumkezelés során jelentkező hasmenés esetén?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook