Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Folyamatosan hívogat valaki számmal, de ha felveszem nem szól bele, tudja valaki hogy hogy tudnám meg, hogy ki hívogat? fórum

Folyamatosan hívogat valaki számmal, de ha felveszem nem szól bele, tudja valaki hogy hogy tudnám meg, hogy ki hívogat? (beszélgetős fórum)

2015. ápr. 11. 02:48
ha mobilrol hiv ne vedd fel!kulomben nem szokik le rolad.ejjel meg zard le a telodat,hogy ne zavarjon senkisem az almodban!
2015. ápr. 10. 18:43
Nem lehet letiltani?
2015. ápr. 10. 12:54

Régi a fórum,de leírok egy módszert.

Napokig hívogatott egy perverz,aki mindenféle dumát nyomott...első kettőnél kinyomtam,utána simán leraktam a telefont az asztalra.10 percet beszélgetett a senkivel.Amikor már éjfél felé is hívott,szereztem egy szilveszteri trombita sípot,az élesebb hangú fajtából..Felvettem a telefont és teljes erővel megfújtam a sípot.Azóta nem hív!

2011. júl. 9. 17:23
Engem is hívogattak egy időben.Még néha sms-t is küldött az illető, hogy itt és itt látott ma, és gyönyörű voltam...kezdtem komolyan megijedni. Aztán beírtam a telefonomba a számát és ha hívott, nem vettem föl. Egy idő után lekopott, de azóta új telefonom is lett, szóval megoldódott a dolog. Azért kíváncsi lennék, hogy ki volt az, de főleg arra lennék kíváncsi, hogy honnan tudta meg a számom. :/
23. 9cf0020815 (válaszként erre: 3. - Claudia24)
2011. júl. 9. 17:17
rejtett számon vagy vonalas készüléken hívd!:-)
22. 6b006fc769 (válaszként erre: 14. - Claudia24)
2011. júl. 9. 17:13

Igen, a régi számokat újra kiadják.

Egyszer sajnos majdnem az őrületbe kergettünk egy nénit, mert valami miatt egy nap többen fel akartuk hívni a volt kollégánkat, akinek időközben megváltozott a száma...

Egyébként pedig feljelentheted zaklatásért, bár nem biztos, hogy kiadják az adatait, ha nem eredményes a nyomozás.

21. 07c4794583 (válaszként erre: 19. - Jozsi.38)
2011. júl. 9. 16:57
ez marha jó, tetszik :)
2011. júl. 9. 16:57

Amikor engem hívott egy céges szám, nem vettem fel, mert nem ismertem. Még aznap utána néztem neten, beírtam gugliba, hátha tud valamit, és ki is derült, hogy valami svájci cég, akik mindenkit felhívnak, és hol bizsu ékszert, hol utazást, meg még ki tudja, mit nem ajánlgatnak. Próbálkoztak párszor, de kinyomtam. Nem lehetett őket vissza hívni, valaki próbálta, de kiderült, hogy automatán van a hívás, és géphang kapcsolja a hívottat a kedves munkatárshoz..

Elvileg le lehet tiltani a számot, vagy titkosítani a tiedet. Ügyfélszolgálatnál biztos mondanak erre valamit.

2011. júl. 9. 16:46
nekem ami bejött és eddig minden ilyen fórumon leírtam: közlöm vele ha nincs mondani valója én nem teszem le, az ő számlája bánja nem az enyém, és így is csinálom, ja és nem szólok bele többet csak leteszem valahova a telót. általában maximum egyszer próbálkozik újra akkor is ezt csinálom és többet nem hív.
18. coyot (válaszként erre: 16. - Claudia24)
2011. júl. 9. 14:36
Igen a letiltott vagy elhagyott számokat idővel azt hiszem egy év múlva újra kiadják..
2011. júl. 9. 14:20
Sosem értettem az ilyeneket.
2011. júl. 9. 14:08
Igen majd elmondja ,csak azt hittem hogy ha veszek egy uj kártyát azt nem tudja senki!Ezek szerint tévedtem :)
2011. júl. 9. 14:04
Engem húsvét tájékán hívogattak, de nem szólt bele senki! Ráadásul vállalati teló volt nem is az én nevemen! Azóta se tudom ki a fene volt az! De végül nem tök mindegy, ha van valami mondani valója majd csak veszi a bátorságot és elmondja!
2011. júl. 9. 14:03
Hát ha ez igy megy tovább feljelentem !Az a vicc az egészben hogy nem rég vettem a kártyámat a T-mobilnál és már az elsö nap küldött nekem valaki egy visszahivo sms-t !Visszehivtam kiderült hogy téves !Aztán meg most ez is !Nem értem felhasználják a régi kártyákat ?vagy miért van ez?
2011. júl. 9. 13:45
(inkabb butak, mint veszelyesek)
2011. júl. 9. 13:44
valami kreten, bizonyara. mert egy epelmeju nem csinalja ezt.
2011. júl. 9. 13:42
Én is voltam így.Engem meg is fenyegettek,hogy megkeresnek és megvernek.Naponta többször is hívtak rejtett számról.Aztán a marha küldött egy sms-t,hogy hívjam vissza.Így megtudtam a telefonszámot.Egyből feljelentést tettem a rendőrségen.Ők kinyomozták a szám tulajdonosát.Beszéltek is vele.Állítólag apuci kicsilánya ilyennel szokott szórakozni.Aztán egy idő után lezárták az ügyet azzal,hogy nem bizonyítható ki hívogatott.
10. anyucika3 (válaszként erre: 9. - 91d4989ab9)
2011. júl. 9. 13:40

:DDDDDDDDDDDD

Vagy úgy vedd fel:tessék,pszichiátria.Miben segíthetek?Lelki tanács kell csak,vagy be szeretne feküdni hozzánk?:-)))))))))))))

2011. júl. 9. 13:39
vagy irdd ki a netre a számát, had hivogassák mások is:d:DDDDDDD
8. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Claudia24)
2011. júl. 9. 13:38
vedd fel ne szólj bele hagyd csak lemerül a kártyája vagy a mobilja:D
2011. júl. 9. 13:37
Hívd fel a rendőrséget,hogy erről a számról zaklatnak.Ők biztosan utána nézhetnek kié.
2011. júl. 9. 13:01
Naponta többször is felhiv !
2011. júl. 9. 13:01
Másikrol is hivtam ,számmal ,rejtett számmal nem veszi fel!
2011. júl. 9. 13:00
arról aszámról hívtad amit ő is hívogat? próbáld meg másikról :) sok sikert
2011. júl. 9. 12:59
Viszahivtam nem veszi fel!
2011. júl. 9. 12:58
akkor hívd vissza!
2011. júl. 9. 12:57
Probáltam már telefonkönyvben keresni és tudakozo de semmi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook