Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Abortusz után menstruácio... fórum

Abortusz után menstruácio... (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 34. - B73e24f31f)
2011. júl. 8. 19:06
De kéne, úgyhogy ne csiipogjál itt.
34. b73e24f31f (válaszként erre: 27. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 8. 19:05
Akkor sem kéne ilyen baromságokat írogatni, ha valaki másról lett volna szó! Ez meg milyen már!?
33. szakalyadri (válaszként erre: 32. - 937a2a883a)
2011. júl. 8. 17:21
Akkor gondolom sok féle létezik,anyum úgy könyörögte ki a dokitól,pedig már a banyakór(klimax) kerülgeti!:DDD
32. 937a2a883a (válaszként erre: 31. - Szakalyadri)
2011. júl. 8. 17:14

Lehet orvosfüggő,mert nekem beadta volna a nőgyógyász,pedig még közel se vagyok 40 :)

Csak az is eléggé hormonos és nem bírja a szervezetem,így nem kértem.

31. szakalyadri (válaszként erre: 28. - Becseiagi)
2011. júl. 8. 17:03

A hormoninjekciót én úgy tudom fiataloknak nem adják inkább 40 felett,de lehet hogy tévedek.

A megszakítás semmi ellen nem véd,kár vele kísérletezni.

Nagyon sok fogamzásgátló módszer van fenn a net-en keresd meg az ideálisat,fogsz találni.:)

2011. júl. 8. 16:47

Ideje lenne befejezni a kérdező kioktatását és csipkedését!

Nyújtsatok segítséget,a többit meg tartsa mindenki magában!

29. 937a2a883a (válaszként erre: 16. - Zizike babu)
2011. júl. 8. 16:39
Nem azért írtam meg írta más,mert volt abortuszod,mert sajnos gyakori,hogy valami nincs rendben és nincs más választás.Hanem azt nem érti az előttem szóló,hogyha ennyire megviselt lelkileg,akkor miért nem védekezel,hogy ne történjen meg újból?Mert amíg mindent ki nem próbáltál,addig nem mondhatod,hogy nem tudtok máshogy védekezni.És mint írtam,a védekezési módszerek tárháza rengeteg(bogyó,gumi,szuri,kúp,krém,spirál,gyűrű,pesszárium és még sorolhatnám).Szóval nem bunkóságból,de ne lepődj meg,ha megint terhes leszel.És itt senki nem akar megkövezni,egyszerűen furcsa a hozzáállásod.Legalábbis számomra.
2011. júl. 8. 16:39
Az én orvosom a barátnőm, és ő ajánlotta nekem, hogy van olyan (most nem jut eszembe a neve), hogy olyan mint a gumi, csak nőnek, fel kell helyezned, és mint a gyógyszert mikor 21 napig szeded, ennek is 21 napig kell fent lennie. Ő nagyon dícséri ezt, és ő is ezt használja. De van még olyan is, hogy injekció. Az orvos felírja, kiváltod, visszaviszed neki, és beadja, minden hónapban.
2011. júl. 8. 16:39
Már bocsánatot kértem tőle, I AM TERRIBLE SORRY. Vagy talán énekeljem el a szózatot is, hogy nyomatékosítsam?
26. mimy63 (válaszként erre: 21. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 8. 16:37

Rögtön írta, hogy eü okból kellett az abortusz.

De ha nem írja, akkor sem szép rögtön nekimenni valakinek, nem vagyunk Istenek, hogy ítélkezzünk.

25. becseiagi (válaszként erre: 24. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 8. 16:35
Még jó....! :D
24. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 23. - Becseiagi)
2011. júl. 8. 16:34
jó, hát nem kivégeztem, na
23. becseiagi (válaszként erre: 21. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 8. 16:34
Én ezért kérdeztem..... Jobb először gondolkodni, és aztán cselekedni, nem?
22. 937a2a883a (válaszként erre: 10. - Zizike babu)
2011. júl. 8. 16:33
A latexmentesre is kiütéses?Amúgy még van rengeteg módszer.Pharmatexet is sokan használnak és nem a legmegbízhatóbb,de jobban véd,mint a megszakításos.Sokan elfogadják,hogy 1-2 nem alkalmas és annyi.Számtalan védekezési módszer van,csak nézz utána.Amúgy nekem sem jó semmi,de inkább elviselem a gumitól az állandó hüvelygyulladást meg viszketést,minthogy véletlenül terhes legyek.Valamit valamiért.Krémekkel lehet enyhíteni a tüneteket.
21. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 16. - Zizike babu)
2011. júl. 8. 16:33

Ez esetben bocsi, nem ismertem a körülményeket. Egyszerűen mindig felháborít, ha erről olvasok, és elborul az agyam. Legközelebb ha ilyet beidézek, sokkal óvatosabb leszek. Ne haragudj!


*DOMO* *DOMO* *DOMO* *DOMO* *DOMO* *DOMO* *DOMO* *DOMO*

20. becseiagi (válaszként erre: 16. - Zizike babu)
2011. júl. 8. 16:31

Írtam nem megkövezésből kérdeztem...., csak nem értettem. De most már így értem és nagyon sajnálom. Ezért kérdeztem, mert nem tudtam a háttér információt. Tavaly októberben én is majdnem abortuszra mentem, de én azért mert szeptemberben kaptam melót, és akkor gyógyszer mellett terhes maradtam a 4. babánkkal. A műtét előtt gondoltuk meg magunkat! Így már értelek, nagyon nehéz lehet. Őszintén sajnálom..... :(


Nyugodj meg, majd beáll a menszeszed megint. Lehet nem lesz olyan pontos, mint volt, nekem mindegyik szülés után változott a testem, mindenben. Mivel a méhed fel lett bolygatva, így neked is változni fog valszeg.

19. szakalyadri (válaszként erre: 16. - Zizike babu)
2011. júl. 8. 16:31

Nem kell észrevenni az ilyen embereket,ne törődj vele.

Nem valószínű hogy terhes vagy,ilyenkor felborul a hormonrendszer picit,én vetélés óta így vagyok,ne aggódj:)

18. Bodu (válaszként erre: 16. - Zizike babu)
2011. júl. 8. 16:29
Ne beszélj többes számban,mi is csak találgatjuk,mit akar...:-)))
17. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2011. júl. 8. 16:29
Szerintem csak a gyógyszerek,meg a lelkiek meg a minden megbolygatta a szervezetedet és azért nem jön meg.Ha sokat késik,csinálj egy tesztet.Amúgy nem értelek...Ha állítólag nagyon megviselt lelkileg,akkor miért kockáztatsz?Miért nem védekeztél rendesen?Ha így folytatod,akkor át fogsz még esni abortuszon.Nekem sose volt még abortuszom,de soha nem is szexeltem védekezés nélkül,mert nem akarom megtudni,mit okozna lelkileg.Amúgy bocs,nem olvastam vissza,lehet mástól már megkaptad a leszúrást.
2011. júl. 8. 16:25
Persze kövezzetek csak meg mert 8 hétig hordtam 2 halott kisbabát, akiket szerettem és meg akartunk tartani... De nyugodtan.
15. Bodu (válaszként erre: 13. - Becseiagi)
2011. júl. 8. 16:22
Meg fogja kövezni esetleg?
14. diegóóó (válaszként erre: 12. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 8. 16:21
Ezt most miért kell?
13. becseiagi (válaszként erre: 12. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 8. 16:20
Ezt most csak én nem értem?! :S
2011. júl. 8. 16:17

Szóla ismét az Úr Mózesnek, mondván:


2.

Izráel fiainak pedig mondd meg: Valaki Izráel fiai közül és az Izráelben tartózkodó jövevények közül odaadja az ő magzatát a Moloknak, halállal lakoljon, a földnek népe kövezze agyon kővel.


3.

Én is kiontom haragomat az ilyen emberre, és kiirtom azt az ő népe közül, mivelhogy adott az ő magzatából a Moloknak, hogy megfertőztesse az én szentségemet, és megszentségtelenítse az én szent nevemet.


4.

Ha pedig a föld népe behúnyja szemeit az ilyen ember előtt, a mikor az oda adja az ő magzatát a Moloknak, és azt meg nem öli:


5.

Akkor én ontom ki haragomat arra az emberre és annak házanépére, és kiirtom azt és mindazokat, a kik ő utána paráználkodnak, hogy a Molokkal paráználkodjanak, az ő népök közül.

2011. júl. 8. 16:17

Ne haragudj, de ha már átestél egy abortuszon, akkor hogy juthat eszedbe olyan butaság, hogy védekezés nélkül szexeltek? No nem megkövezni akarlak, csak nem értem!


Szerintem sem vagy terhes, csak a szervezetednek is idő kell, mint a lelkednek....

2011. júl. 8. 16:16

csak azért félek igy mert ugye pont május 3. án lett volna mensim ha nem lettem volna még terhes, de ez helyett akkor mütét volt, ám de mütét után kb 6 hétre jött meg és mult el a mensim. ha 28 naposak a ciklusaim és mütét után már van peteérés, akkor lehetséges hogy pont a 6. héten volt peteérésem? mert nekem pont félidöbe szokott lenni. de ha épp megvolt akkor lehet az elött 2 héttel volt pé-m és akkormost nem szabadna késnie... vagy hormon zavart kaptam

vagy nemtudom. fogamzásgátlot nem szedhetek mert nem birja a szervezetem, párom a gumitol kiütéses lesz mert érzékeny az anyagjára, spirált nem szabad mert igy is könnyen begyulladok. igy marad a kiszállás. :s ami elég gyata modszer

9. Aidababa (válaszként erre: 8. - Zizike babu)
2011. júl. 8. 16:08
Nekem is rendszeresek a ciklusaim, de nem mindig pont 28 nap. Van, hogy 26, van, hogy 30, vagy 31 napra jön meg. Ennyi ingadozás bőven belefér, pláne egy műtét után.
2011. júl. 8. 16:06
8. án jött meg utoljára és ahhoz adok hozzá 28 napot és igy 6.-a jött ki...és terhesség elött napra pontos is volt... és most meg megvagyok bolondulva hogy mért nem jön meg rettegek már... :(
7. Aidababa (válaszként erre: 4. - Zizike babu)
2011. júl. 8. 16:04
De hogy számoltad ki azt a 6-át?
6. mimy63 (válaszként erre: 4. - Zizike babu)
2011. júl. 8. 16:03
Azt hiszem, baba arra volt kíváncsi, hogy 28. nap a 6.-a, vagy hány nap a "megszokott".
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook