Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Abortusz után menstruácio... fórum

Abortusz után menstruácio... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. júl. 21. 09:32
Sziasztok.olyat kérdeznék.2017,05 ho volt abortuszom.utàna 6 hétre megjöt.de most 7 honapba nem miért lehet ez?
64. Zsanzsi1992 (válaszként erre: 63. - Dobone78)
2013. ápr. 22. 14:32

Még nem de már van idő pontom.

Az nagyon jó lenne.

Köszi szépen a választ.

63. dobone78 (válaszként erre: 62. - Zsanzsi1992)
2013. ápr. 22. 11:00
nem voltál dokinál a problémáddal?Gyógyszeres kezeléssel vissza tudja állítani a menstruációt.
2013. ápr. 18. 19:32

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van, hogy novemberben volt egy abortuszom, és amikor eltelt a 6 hét vérzési idő akkor rá egy hétre meg jött a menstruációm de azóta nem jött meg egyáltalán, szeretnék ez után érdeklődni, h mit tudtok nekem mondani ezzel kapcsolatban.

Várom a válaszotokat.

2013. ápr. 13. 09:26
nekem 10hétre jött meg :)
2012. nov. 1. 16:24

Sziasztok!


Nekem október elején volt abortuszom,utána csak pecsételős vérzésem volt,1-1,5 hétig tartott.Azóta csak erős folyásom van!Ez mitől van?Mikor fog jelentkezni a menstruációm?Teherbe eshetek ha 3 hétre rá már éltem nemi életet úgy hogy védekeztünk?

Aggódom,nem szeretnék még1 ilyet átélni!Ugye nincs baj s meg fog jönni???

Várom a hozzászólásokat!

2012. okt. 22. 23:28
Üdv!!Azoknak szeretnék üzenni akiknek mütét után 4-6héttel még nem jött meg, hogy nekem ma jött meg 12hét és 3 nap után!!
2012. okt. 5. 19:51
Sziasztok.Nekem augusztus 23.-án volt abortuszom,és még mindig nem jött meg,a menstruációm.Vagyis volt egy nap,hogy megvolt.. azt hittem,hogy ez már a végleges és felraktam,a hüvelygyűrűm 3 napja,de azóta semmi.A gyűrű attól hat? Erről mit tudtok? Előre is Köszönöm,a válaszokat!
2012. aug. 31. 10:10
Sziasztok nekem 16-án volt abortúszom,mert csak a petezsák volt baba nem... :( igy 10-ik héten megkellett szakítani a terhességet.És akkor sem véreztem úgy isten igazából de most még van mikor kitörlöm magam vagy valamit megemelek ami kicsit nehezebb görcsölni kezdek és akkor olyan véres kis váladék jön...De ez normális?Mert nekem soha nem volt és azt mondták az a jó ha nem vérzek annyira..Segítsetek!!Jövő héten meg kell mennem szövettaniért remélem minden rendben lesz...
56. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 55. - Fenyar.andrea)
2012. aug. 16. 17:15
Barátnőmnek amikor volt (nem művi, hanem spontán abortusz), azt mondta a doktor, hogy kb 1 hónapig ne várja, hogy megjön.
2012. aug. 16. 17:01
Sziasztok! Tudna valaki segíten? Most agusztus 9.-én voltam abortuszon mikor kéne megjönnie a menstruáciomnak? Köszönöm előreis a segítséget!
54. nelly19 (válaszként erre: 55. - Mimy63)
2011. okt. 31. 14:32
egy másik oldalon azt írták,hogy az alvadt vér nem jó azonnal menjek korházba,de van aki azt írta normális mostmár nem tudok semmit:(és meddig természetes a vérzés utána?mert egyszer vérzek egyszer nem..alvadt vér csak 2x fordult elő.
2011. júl. 11. 11:17
Ma reggel megjött 32 napra és iszonyatosan görcsölök meg ez a nagy meleg is rátesz :S ugy lihegek a fájdalomtol mint aki éppen szül :D Mért kelett nönek születnem?! :S
52. Szanita88 (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2011. júl. 10. 16:14

Szia!

Nekem decemberben volt sajnos egy abortuszom, utána rendesen megjött a menstruációm. Védekeztünk a barátommal, de valami mégis történhetett, ugyanis októberben szülni fogok!:) Mikor a kórházban voltam, szobatársaimtól úgy hallottam, abortusz után sokkal nagyobb a teherbeesés esélye, ugyanis a szervezeted már hozzászokott az "idegen testhez" és valahogy ezt "pótolni" akarja! Persze furcsállottam az egészet, de hát velem is megtörtént...

Remélem, nem keserítettelek el ezzel az információval, és kívánom, hogy a következő baba egészséges legyen! És szerintem most, hogy így késik és esélyes, hogy terhes vagy, nyugodj meg, ne stresszelj és ne erőltesd meg magad, hanem nagyon vigyázz magadra!

51. b73e24f31f (válaszként erre: 44. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 9. 09:45

:DDD Oké, addig áljál fél lábon, amíg el nem kezdünk imádkozni...a lelkünkért! :)

Ne haragudj én teljesen tiszteletben tartom, ha valaki vallásos, és neki ez fontos, de akkor kezdek vérszemet kapni, amikor ilyen szövegekkel jönnek, mint te! Különben is nem vagy te Isten, hogy bárki felett ítélkezzél, nem azt mondja a biblia, hogy ne ítélkezz, mert meg ítéltetsz, vagy valami ilyesmi?!

50. mimy63 (válaszként erre: 49. - Zizike babu)
2011. júl. 9. 07:40

Nyugodj meg, minden fórumon vannak önjelölt megmondó emberek, akik nagyon intelligensnek képzelik magukat, mégis úgy osztják az észt, hogy minden szavukból süt az ellenkezője.

Ne húzd fel magad rajta.

Ami a lényeg: minden olyan műtét után, ami a méhed kitágításával jár, idő kell, amíg a menstruáció visszaáll a rendes ütemére. Nekem polip miatt kellett eü küret, és 3 hónap kellett hozzá.

2011. júl. 8. 22:20
Am, nem akarok bunk és tiszteletlen vagy esetleg hálátlan lenni, de nem az volt a kérdés hogy oktassanak ki mert ezt a részt már párszor átrágtam az orvosommal. Hanem inkább hogy kinek hogyan történt mütét után a második mensi? álltalában késik? megnyugodhatok? Mert itt nem csak az a aggodalom hogy ujra állapotos leszek hanem akár lehet bármi más baj is amitöl megilyednem kéne. Már minden aprosággal rohangáltam az orvoshoz, szóval egy egyszerü mensi késéssel nem szeretnék ha ez normális és sokaknál elöfordult ilyen esetben.
2011. júl. 8. 21:58
Pedig ajánlatos lenne a testedre vigyázni, mert "neked kell a balhét elvinni" testileg-lelkileg. És ha végiggondolod...még sok-sok szenvedés, fájdalom vár rád, ha nem lesztek mértékletesek. Egész női életed tönkremegy.
47. Zizike babu (válaszként erre: 46. - A14deb9047)
2011. júl. 8. 21:49

ja erényövet veszek fel :D

Én se vagyok fábol, és a párom is sokban melettem van de ezt én se kivánhatom tőle.

2011. júl. 8. 21:41
Úgy tűnik, a legjobb módszer az önmegtartóztatás lenne egy jóidőre.
2011. júl. 8. 21:37
Hmm látom elvoltatok amig vásároltam. 3 anyagu gumit probáltunk ki párommal egyik se müködik nála sajnos és az utolso probálkozásnál már szegénykémnek kinjai voltak igy hagyom az avval valo kisérletezést. a hormon tartalmu dolgok mint az inekcio, hüvelygyürü, tabletta és társai bukta mert hormon tartalmu gyogyszert nem ir fel az orvosom mivel az összestöl nagyon hizok, depresszios vagyok, zsibbados végtagjaim vannak, és trombozis veszély léphet fel. spirált szintén nem tesz fel mert még nem szültem és hajlamos vagyok a gyulladásokra, a pharmatex és társaira meg azt mondta hogy kb ugyan annyit ér mintha kiszállunk. pesszáriumtol meg félek mert a barátnöm is megjárta vele... adok magamnak még 5 napot addig csak megjön és ha addig sem csinálok tesztet... És én nem igazán a babátol félek hanem hogy ujra valami baja lesz mert pont egy hete hagytam abba egy 10 napos antibiotikum kurát a méh gyulladásom miatt ami az én szervezetem is kicsinálta... szegény babával mit csinálhatna ha esetleg lenne. az elözö terhességemnél is 3 antibiotikum kura volt a gond és a 8. héten se volt még szivhang nem fejlödött ki mert még akkor nem tudtam hogy terhes vagyok. elvégre az elözö dokim közölte hogy nem lehet gyerekem :S
2011. júl. 8. 20:03
Ti hozzátok fel folyton azt a hozzászólást, mivel nem tudtok vele mit kezdeni. Mivel tudjátok, hogy igaz, és ezt nem bírjátok feldolgozni. Imádkozzatok a lelketekért.
2011. júl. 8. 19:44
Kedves Pikari!Azt hiszem,hogy nem sokakat érdekel a vallásos része a mondandóidnak.Attól,hogy te vallásos vagy,még nem kell elítélni senkit,mert nem az vagy nem annyira az,mint te.Nincs helye itt a vallásos szövegnek,arra ott egy másik fórum.Szerintem nem véletlenül nincsenek ott az itt fórumozók.Tartsd tiszteletben!
42. b73e24f31f (válaszként erre: 41. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 8. 19:30
Na jól van! Olvasgasd tovább a bibliát inkább! Szervusz!
41. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 40. - B73e24f31f)
2011. júl. 8. 19:26
De, sajnos tudnál, és ahogy látom, sikerül is.
40. b73e24f31f (válaszként erre: 39. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 8. 19:25
Gratulálok! Ha nem haladná meg az iq-m a hatvanat még írni sem tudnék ide! Okostojás!
39. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 38. - B73e24f31f)
2011. júl. 8. 19:21
Ha esetleg meghaladja majd egyszer az IQ-d a 60at, le tudod majd fordítani az agyad nyelvére, hogy mi az, amit írtam, és hogy miért írtam. Ha nem, az csak számodra lesz tragikus.
38. b73e24f31f (válaszként erre: 37. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 8. 19:20
Ja, csak nem mindegy, hogy mit, nem?
37. 9d1fd4d628 (válaszként erre: 36. - B73e24f31f)
2011. júl. 8. 19:16
Én is!
36. b73e24f31f (válaszként erre: 35. - 9d1fd4d628)
2011. júl. 8. 19:16
Nem, nem kéne! És ott csipogok ahol akarok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook