Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A betegségek elleni legjobb védelem a stabil immunrendszer fórum

A betegségek elleni legjobb védelem a stabil immunrendszer (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A betegségek elleni legjobb védelem a stabil immunrendszer

2011. dec. 25. 10:16
Jó napot! Most olvastam a béta glükánról. Tényleg ilyen hatékony lehet? Mindenhol dicsérik, hogy vitaminokkal együtt jó. Szedném, de azért érdekelne, hogy érdemes e egyáltalán?... és persze melyiket?
2009. jan. 1. 20:17
Én amikor rendszeresen sportolok és nincsenek lelki kínjaim, akkor sosem vagyok beteg.
2009. jan. 1. 20:03

Amióta utoljára írtam bebizonyították számomra, hogy amit eddig gondoltam az egészségemről az nagyon kevés. Sajnos a legtöbb ember tápanyag és vitaminhiányos, én is az voltam, de 5 hónap alatt jobb már az eredményem.

Az egészségi állapot mérhető!

15. Cszsuka (válaszként erre: 14. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 1. 18:56
Ha nem állna tőled olyan távol ez a téma, akkor most ezt a kérdést nem tetted volna fel.
14. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 11. - Winny)
2009. jan. 1. 17:08
A vírusokat meg baktériumokat is értesítetted az agykontrollról? Téged kikerülnek?
13. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 10. - 929a3c1ab9)
2009. jan. 1. 17:04
Milyen gyógyszereket? És az orvos hol marad?
2008. nov. 15. 09:48

Szia elviracska!!

Az immunrendszert karban tartani nem is könnyü.

Kialakitottam egy jó programot erre, amit még

mérés útján tudok kontrolálni.

11. winny
2008. okt. 27. 13:44

Sziasztok.

Legnagyobb kincsünk az egészségünk.Ezt senki nem tudja felügyelni rajtunk kívül.

Ne akarjunk mindig mindenkinek megfelelni

Igyunk megfelelő mennyiségű vizet

Csak olajjal főzzünk.(már 38 éve!)

Az anyagiak pedig ha gond van akkor nagyon sok csökkentő technikát lehet alkalmazni.

Ja!12 éve végeztem az agykontrollt.Nekem használt.

2008. júl. 19. 18:05

sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy ha hasmenéssel járo gyomorgörcsöm van akkor az remélem nem v.mi komoly beteség előjelei???

Szedem a gyógyszereket,de semmi változás már 4.napja..

9. Cszsuka (válaszként erre: 8. - Ani26)
2008. márc. 16. 13:06

Szia!

'93-ban végeztem el a Silva-féle agykontrollt dr. Domján Lászlónál. Pont akkor voltam kismama a nagyobbik kislányommal, közben lett egy méhpolipom, amit meg akartak műteni, de sikerült agykontrollal "eltüntetnem". Azóta megcsináltam az Ultrát is többször. Mindenkinek ajánlom, sokat használ a gyógyulásban és a stresszmentesítésben. Az Új Elixír című újság minden számában benne van, hogy mikor, hol van agykontroll és ki tartja. Jelentkezni is lehet rá a meghirdetett helyeken.

Ha maga a technika érdekel, arról is írhatok pár sort.

8. Ani26 (válaszként erre: 2. - Cszsuka)
2008. márc. 14. 19:50
Az agykontrollról írnál többet? Köszi:)
7. szilvia71 (válaszként erre: 5. - Cszsuka)
2008. márc. 14. 10:03
Én is próbálnék úgy élni csak sajnos ez nem olyan egyszerű mivel boltban dolgozom /nem stressz mentes hely./ Rokkant nyugdíjba nem mertem elmenni mert ha egy pár év múlva azt mondják mehetek dolgozni és épp nem lesz hová? A gyerekeimnek meg nem mondhatom azt majd esztek ha találok munkát.
2008. márc. 13. 20:20

36 éves vagyok. Mindig sportoltam, de a tudatos táplálkozásra "csak" az utóbbi 3 évben kezdtem odafigyelni.

Hiszek abban, hogy a testünk tudja jelezni, hog mire van szüksége, csak ezeket a jeleket nehéz észrevenni, illetve követni.

Amit betartok:

- rendszeres sport

- heti legalább 1x szauna

- sok folyadék

- ha túl sok az "élet", ill. a cikk szerint a stressz, elvonulok, hogy egyedül legyek

- sokat alszom, de én nem korán fekszem le, hanem (lehet hogy sokan megmosolyognak) sokszor délutánonként "megzuhanok" és kb. 1 órát alszom. Szerencsés vagyok, mert megtehetem.

5. Cszsuka (válaszként erre: 4. - Szilvia71)
2008. márc. 13. 20:10

Pont ez a csalóka az életben. Azt hiszed, hogy minden rendben, de a szervezetet nem lehet becsapni.

Én sem voltam beteges, a munkahelyemről max. a gyerek miatt hiányoztam és mégis daganatom lett. Igaz, jóindulatú (ez a szerencsém), de rossz helyen.

Akkor tanultam meg, hogyan kellett volna....

Mostmár eszerint élek és teljesen tünetmentesen egészségesen, megint...

2008. márc. 13. 16:09
Attól függ milyen betegségről beszélünk. Én nem vagyok egy beteges és nem is voltam,megfázva is nagyon ritkán pedig munkám során rengeteg emberrel vagyok körülvéve és mégis daganatos voltam.
2008. márc. 13. 13:06

ez igy van

en is igy szeretnem csinalni

es megis faradtan kelek neha!:(

2008. márc. 12. 14:23

No és akkor mi is legyen ez a védelem?

Megfelelő táplálkozás és elegendő alvás mellett a lehető legtöbbször stresszmentesíteni, megelőzni a bajt.

Kérdésem: ki, hogyan csinálja?


Én pl. igyekszem esténként lehetőleg 10-ig ágybabújni, sok vizet inni. Emellett agykontrollozni szoktam. Időnként tisztítókúrákat csinálok és sokat mozgok. Igyekszem minél rendszeresebbé tenni az életem, bár én is emberből vagyok, ezért nem mindig sikerül...

2007. okt. 26. 10:07
A stressz nemcsak közvetlenül a sejteket terheli, hanem tápanyagrabló is lehet.
Adott körülmények között nagy mennyiségű fehérjét, vitamint vagy nyomelemet vesz igénybe, ez pedig később a sejtekben és mindenekelőtt az immunrendszerben hiányt okoz.

Ugrás a teljes írásra: A betegségek elleni legjobb védelem a stabil immunrendszer

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook