Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem jönnek vissza a kilók?(Szénhidrát csökk. diéta) fórum

Nem jönnek vissza a kilók?(Szénhidrát csökk. diéta) (beszélgetős fórum)


2011. júl. 12. 09:59
Köszönöm a sok választ, lányok! Ez biztató!:))
8. virágh (válaszként erre: 4. - Maruszja)
2011. júl. 8. 21:38

írd csak nyugodtan, kíváncsi vagyok.

nem értem miért kell azt hinni, ha egy nő vékony azt ehet amit akar.

nekem pl nagyon sok erőfeszítésem és kitartásom van benne! és akkor azt hallgatom, hogy óóóó te ehetsz, neked nem árt!!! hogyne ártana!!

2011. júl. 8. 14:33

Én is így diétáztam szülés után, sokat fogytam. Most már nem csinálom, kevés szénhidrátot eszek, de még mindig fogyok csak lassabban.


Mindig megkapom én is hogy minek fogyózok még? Igaz hogy már visszanyertem a terhességem előtti kilóimat, de már akkor is több voltam mint szerettem volna.

6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - TheGicaaa)
2011. júl. 8. 13:29
A szénhidrát mérséklés jó. Nekem más miatt kell szénhidrát diétát tartanom, de napjában ötször kell ennem és csak annyi a feladat, hogy 160g ch-t kell elosztani/nap. Amúgy 2 kiló még le is ment, ezért próbálok mást, többet magamhoz venni, amiben nincs ch.
5. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Kisj)
2011. júl. 8. 13:26
Áhh, reggel a Te nicked is benne volt a Mokkában a luxusprostikkal kapcsolatban. Bár ez off, de leírom. :O) A Hoxát hozták, hogy itt is téma volt.
4. Maruszja (válaszként erre: 3. - Virágh)
2011. júl. 8. 13:04
Beírtam a véleményemet, de kitöröltem. Annyi.
2011. júl. 8. 12:43

kisj!

pont az volt a kérdés, hogy nem jönnek-e vissza a kilók.

egyszerűen nem értem, miért van az, ha egy vékony nő figyel az alakjára rögtön mindenki azzal jön minek a fogyókúra. talán mert meg is akarjuk tartani!!!


TheGicaa ha délelőtt és mértékkel eszel szénhidrátot nem fognak visszajönni a kilók.

2. kisj
2011. júl. 8. 12:31
Megnéztem az adatlapodat és én már alapból azt nem tudom, hogy miért van szükséged fogyókúrára??
2011. júl. 8. 12:19
Véleményekre lennék kíváncsi, illetve főleg TAPASZTALATOKRA, hogy a szénhidrát-csökkentett diétánál nem kúsznak-e vissza a kilók, ha a későbbiekben (a súlycsökkentő időszak után) kicsit többet, de mindenképpen mértékkel és csak délelőtt fogyasztok szénhidrátot? Ugyanis Schobert Norbi ezt megengedi, de nekem elég furcsán hangzik. Bár súlymegtartásra biztos elegendő. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook