Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bántják a gyerekeimet az oviban. Hol tegyek panaszt? fórum

Bántják a gyerekeimet az oviban. Hol tegyek panaszt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. aug. 22. 16:13
Én itt teszek panaszt! Mivel a cím teljesen félreérthető! NEM! az oviban bántják a gyerekeket! Óvónőként kérem, hogy valamilyen úton-módon javítsátok a fórum címét!
80. ab4b6bc17d (válaszként erre: 11. - Kriszval)
2008. máj. 21. 21:10
Hát ez nem semmi! Csak ámulok és bámulok.
2008. máj. 15. 15:38
Remélem szóltál már azóta az óvónőnek.
2008. ápr. 16. 14:30
GONDOLOM AZ OVÓNÉNIVEL KELLENE MEGBESZÉLNI.
2008. jan. 26. 13:58
nagyon úgy néz ki....szerintem kamu volt az egész....
2008. jan. 25. 19:15
utsó kattintás 11. 23......essetuggyukmámeg....
2008. jan. 25. 19:12
engem is...
74. nerika
2008. jan. 25. 19:11
engem is..
2008. jan. 25. 18:42
azért érdekelne azótta mi történt.....
72. Borsóleves (válaszként erre: 70. - RedFish)
2007. nov. 26. 22:27
én úgy látom a dolgokat ahogy te, viszont a volt férjem ugyan azt csinálja mint "martonapu"!!!Detto!!!!ezek az emberek hajthatatlanok, bármire képesek, csak hogy a volt feleségüket tönkretegyék, bosszúból (a volt férjem ezt meg is mondta, addig csinálja amíg bele nem halok stb.)....én mindenesetre soha nem fogom megérteni őket!Sajnos amikor hozzámentem nem volt a homlokára írva, hogy Ő egy idióta, bocs a kifejezésért, de....
71. RedFish (válaszként erre: 60. - Martonapu)
2007. nov. 25. 04:30

#52. erikpipi

"...Tényleg, te ott voltál hajnalban és kémkedtél? Ha, a gyereket az anya hajnalban veri, az bizony meglátszik rajta amikor oviba megy. A fáradság biztosan. De komolyan, hajnalban ott voltál?..."


#60.martonapu (válasz #52.-re)

"...Tényleg ott voltam4 Ez azután történt nemsokkal hogy elköltözött.Egyedül hagyta a kicsiket és eljött hozzánk hözöngeni!A verést ugy értsd hogy egyetütött,majd lefogtam.Erre jött 3 hét múlva hogy eltörtem a bordáját, a biró meg bevette!..."


1. Nem arról volt szó, hogy az exfeleség a gyerekeket veri???


2. Martonapu éjszaka figyel az exfeleség lakásánál (anyjánál lakik, állítólag messze)...


3. "Egyedül hagyta a kicsiket és eljött hozzánk hőzöngeni!..." NOCSAK! Ha martonapu exfeleség ajtajánál nyomoz éjszaka, akkor hogyan találkozott exfeleséggel, aki ŐNÁLA hőzöng???... 8-o


4. "...Eljött hozzánk hőzöngeni! A verést ugy értsd hogy egyetütött,majd lefogtam..." VAGYIS martonapunál történt ÉJSZAKA a tettlegesség, ahol nem is voltak ott a kicsik (mivel ők egyedül lettek hagyva exfeleség anyjánál)... Ki ütött kit most végülis???... És HOL???... 8-o


5. Csőstül szaladgálnak a hülye bírók az országban, akik "mindent bevesznek"... Bocsika, de ez a mese még nekem is komikus, naná, hogy nem veszi be a bíró sem! :-D


Igen, igen... Itt mindenki hülye...

A gyámügyisek, az óvónők, a bírósági szakértők, a bíró... Ki is még?

Az exfeleség, az exfeleség anyja, barátja...


Uramisten!

Addig csinálod ezt az eszement hajszát az exfeleséged ellen, míg teljesen kikészíted és a végén állami gondozásban kötben ki a gyerekeid.

(Komolyan, már forog a gyomrom.)

70. RedFish (válaszként erre: 63. - Martonapu)
2007. nov. 25. 04:10

Már ne is haragudj, de akárhányszor valamit állítassz, utánaolvasok és kiderül, hogy a vádad üti az előző beírásaidat... :-[[

Pl.: "Éjszaka egyedül hagyja a gyerekeket..."

máshol meg azt írod : "Nincs lakása, az anyjánál lakik..."


Hogy is van ez?!... 8-o


Akkor mégsem voltak EGYEDÜL (felügyelet nélkül!) a gyerekek, hiszen a nagymamájuk a lakásban volt és vigyázott rájuk.


"...A te álltalad dicsőitett "anya" hagyta itt szó nélkül!!!!Melyik igazi anya hagyja ott a gyerekeit????Meg sem kérdezte őket hogy mennek e vele!! ...."


HOPPÁ! Tehát a feleséged kénytelen volt a közös lakásotokból elmenni (elmenekülni???) az anyjához, nyilván ilyen helyzetben képtelen volt vinni a gyerekeit (nem csodálnám, ha te nem is hagytad volna)...


Én nem dicsőitem se az exfeleséged, se téged, csak nagyon könnyű itt mindennek elmondani valakit, aki nem tud védekezni, pedig nyilván neki is megvan a maga igaza.


Azt szeretném, hogy rádöbbenj : amit most csinálsz a "gyerekeid érdekében" azzal rengeteget ártassz nekik!!! :-[[

Nem elszakítani kellene a gyerekeket az anyukájuktól, hanem segíteni kellene az exfeleségednek talpraállni, munkát találni, enyhíteni a gondjait, mert azzal a gyerekeid is boldogabbak lennének.


A közös lakásotokat elcserélhetnétek 2 lakásra, hiszen ő is tett azért, hogy az annakidején összehozzátok! (Mindjárt nem kellene az anyjánál laknia.)


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"...Gondolom a 200 ezer melett azért megélhetési gondjaid vannak?????..."


Ez a mondatod is mutatja az egész lelkivilágodat.

Sugárzik belőle a gonoszság és a rosszindulat.


Amúgy nincsenek megélhetési gondjaink, sosem voltak, mindketten azért dolgozunk az exférjemmel, hogy a gyerekeknek minél jobb legyen.

Ugye, ez nem baj?


Persze, élhetnénk úgy is, mint ti : lehetne mocskolódni, rágalmazni, mindent kiforgatni, bíróságokra cibálni egymást, lázítani a gyerekeket, lehetne 20ezret adni a gyerekekre és aztán kézdörzsölve nézni, hogyan nem telik ennivalóra sem...


Tudod, mi nem ilyen életet szánunk a gyerekeinknek!

2007. nov. 18. 20:44
Azért, a lehetőségeket még közel sem merítetted ki. Jobbnál jobb ötleteket kapsz. Mikor lépsz?
68. erikpipi (válaszként erre: 60. - Martonapu)
2007. nov. 18. 20:43
Akkor nem a volt nejed anyukája volt a gyerekekkel? És ő mit szól mindehhez?
67. gerna
2007. nov. 18. 20:18
Ha elfogultnak érzed a helyi gyámhatóságot, bíróságot, stb. be lehet jelenteni az elfogultságot és átteszik az ügyeteket másik városba, esetleg másik megyébe. Ezt az ügyvéded tudja jobban elmagyarázni.
66. gerna (válaszként erre: 65. - Martonapu)
2007. nov. 18. 20:15

Visszaolvastam! hajnal 3-kor fordultál a rendőrséghez, amikor a volt nejed ott volt nálad, tehát nem a gyerekekkel stb.

Volt olyan is, hogy nappal mentél be a rendőrségre? mint ahogy én írtam még tegnap neked.

65. martonapu (válaszként erre: 61. - Gerna)
2007. nov. 18. 20:00
Te melyik betüt nem ismered?? Olvass vissza kérlek.Valaki azt tanácsolta forduljak a rendőrséghez.Erre próbáltam reagálni azzal a dologgal hogy már fordultam ,de nem történt semmi.És ez a reagálás lett tovább ragozva!!!DE NEM EZ A LÉNYEG!! ezért mondtam hogy olvass vissza!
64. martonapu (válaszként erre: 55. - Borsóleves)
2007. nov. 18. 19:55
Te mit szólnál ha minden második hétvégén látnád esetleg a gyereket, és csak panaszkodna.Panaszkodna hogy bántja az anyja mikor részeg,vagy nálad a volt férj!Gondolom mennél mindenhová és mindenhol sajnálkozó tekintetek és ennyi.Mindez egy elfogult birói döntés miatt!!!Nekem van lakásom,Nekem van munkahelyem.Ő az anyjáéknál lakik,,kb 8 éve nem dolgozik,mióta kirugták a munkahelyéről mert ivott!!!Hiába bizonyitottam mindent,nem érdekelt senkit.
63. martonapu (válaszként erre: 54. - RedFish)
2007. nov. 18. 19:48

Csak egy hónapig cseréljünk!!Megnézném utána is ez lenne a véleményed??A nagyobb gyerekeket nem én vettem el!!!!!!A te álltalad dicsőitett "anya" hagyta itt szó nélkül!!!!Melyik igazi anya hagyja ott a gyerekeit????Meg sem kérdezte őket hogy mennek e vele!!

Gondolom a 200 ezer melett azért megélhetési gondjaid vannak?????

62. martonapu (válaszként erre: 53. - RedFish)
2007. nov. 18. 19:42

Nos megismétlem mégegyszer.Az anyja,a angyanyja bántja a gyerekeket!!Én balga mivel a kapcsolattartáson kivül el vagyok zárva a gyerekektől,azt tanácsoltam nekik, ha bántja őket az anyjuk, mondják el az ovónőnek!!Aki erre lehazugozta a két gyereket!

Remélem te sem hiszed hogy egy másfélórás beszélgetésre be lehet tanitani két 7éves gyereket!

De azért érdekes hogy egy független szakértő,pontosan az ellenkezőjét állitja, A biróság álltal kirendeltnek.

61. gerna
2007. nov. 18. 19:42

Na álljunk csak meg:

akkor ő nem volt otthon hajnalban, hanem nálatok hőzöngött. Hogy egyedül hagyta-e a gyerekeket, azt nem tudhatod. Ha nem otthon volt, akkor nem verte a gyerekeket - ezek szerint ő egyet ütött, te meg védekeztél...

Mivel kevered a tényeket meg a dolgokat, ezért a bíró (rendőr, gyámügyis stb.) nehezen tud neked hinni.

60. martonapu (válaszként erre: 52. - Erikpipi)
2007. nov. 18. 19:35
Tényleg ott voltam4 Ez azután történt nemsokkal hogy elköltözött.Egyedül hagyta a kicsiket és eljött hozzánk hözöngeni!A verést ugy értsd hogy egyetütött,majd lefogtam.Erre jött 3 hét múlva hogy eltörtem a bordáját, a biró meg bevette!
59. spinneli (válaszként erre: 58. - Spinneli)
2007. nov. 18. 16:08
A többivel viszont nagyjából egyetértek, bár többet kéne megtudnunk erről a kapcsolatról.
58. spinneli (válaszként erre: 54. - RedFish)
2007. nov. 18. 16:07

"Elsősorban az anyjukra van szüksége minden gyereknek : csak egy anya tudja igazán megérteni a gyerekét és a legjobban gondozni."


ez egy igen kemény skatulya.

57. spinneli (válaszként erre: 53. - RedFish)
2007. nov. 18. 16:06

Más ügyeletek kapcsán de az igazságügyi szakértők általában nem hajták túl magukat.

ilyen ügyekben pedig pláne nem.

56. spinneli (válaszként erre: 47. - Martonapu)
2007. nov. 18. 15:50

Saját környezetben is vizsgálni kell az életmódot.

Te voltál már náluk?

55. Borsóleves (válaszként erre: 48. - Martonapu)
2007. nov. 18. 15:45

Mikor először beléptem a fórumra, félreértve, mint később kiderült a témát, próbáltam segíteni, közben tényleg teljesen összekuszálódott az ügy....látom mindenki próbál segíteni de te minden elől kitérsz, bocs csak a véleményemet írom, nem akarlak megbántani!Nekem is és még másnak is írtad, hogy nem ebben a világban élünk.

Akkor hát leírom, hogy én mit gondolok, én is elváltam és a férjem mindent megtesz azért, hogy elvegye tőlem a gyermekemet, neki nincs otthona, nincs munkahelye, nincs semmilye velem ellentétben de csak azért is harcol....nehogy már nekem legyen igazam, még véletlenül sem szem előtt tartva azt, hogy a gyereknek mi a jó, engem elmond mindenféle k...nak, stb. bosszúból....hát lehet hogy itt is valami hasonló helyzet áll fenn....Ha a Te gyerekeidnek ennyire rossz, hát rajta, bizonyítsd be, fogadd el a tanácsokat, és lépj, én is megtettem....nem volt könnyű!De a gyerekemért csinálom, és ez mindennél többet ér!

54. RedFish (válaszként erre: 25. - Martonapu)
2007. nov. 18. 00:36

Kedves martonapu !


Tudod, nem csodálom, ha próbálják elzárni tőled a kicsiket, ha ilyen véleménnyel vagy az anyjukról, próbálod őket felhasználni arra, hogy megszerezhesd a gyerekeket... Nem veszed észre, hogy a te viselkedésed van lelkileg romboló hatással a kicsikre??? A gyerekeknek szükségük lenne MINDKÉT szülőjükre, függetlenűl attól, hogy ti nem értitek meg egymást. Lehetne békés ez a kapcsolat : csak rajtatok múlik!

Elsősorban az anyjukra van szüksége minden gyereknek : csak egy anya tudja igazán megérteni a gyerekét és a legjobban gondozni.


Exfeleségedtől elvetted a nagyobb gyerekeit (13 és 17 éveseket), ez már önmagában elég lenne a legtöbb nőnek, hogy kiboruljon...


Nem tudom, mennyi tartásdíjat kell fizetned a gyerekek után (látom, ez zavar a legjobban) de abból a max.20-30ezerből próbálnál csak te nevelni két óvodást, akik hetente szétrúgják a cipőjüket, nem győzi az ember venni a farmereket, kabátokat, befizetni a befizetnivalókat, világítani, fűteni, oviba vinni a szalvétát-papírzsebkendőt-W.C.papírt, stb...


Tudom, nem lettem nálad népszerű a hozzászólásommal, de EZ A VÉLEMÉNYEM!


Az én exférjem havonta 200ezer Ft-ot ad a két gyerekünkre, emellett naponta bejön, együtt tanulnak, beszélgetnek esténként, együtt nyaralnak, nekem is segít mindenben, amiben csak tud! (Épp csak nem alszik itthon.)

Egyszer sem mondott olyat, hogy én a gyerek pénzén élnék, sőt még igyekszik bevásárolni nekünk, ha kell 1-1 új bútor vagy számítógép azt is megveszi. :D

A gyerekek nem tehetnek arról, hogy mi már nem tudunk együttélni, de nekik mindkettőnkre szükségük van!

Sem az exférjem nem szid engem a gyerekeimnek, sem én őt! Lehet kulturáltan is intézni az ügyeinket.


Sajnálom, hogy te még nem jutottál el idáig, de a gyerekeid érdekében nagyon-nagyon kívánom, hogy magadba nézz... :-[

2007. nov. 18. 00:35

Végigolvastam az eddigi hozzászólásokat és már semmit nem értek... 8-o


Topic címe : "Bántják a gyerekeimet az oviban. Hol tegyek panaszt?"


TEHÁT : az oviban bántják a gyerekeket, talán az ovónő?... (#7.martonapu "Sajnos a vezető ovónő a kérdéses személy.És nagyon egyoldalú a rohadék...")


#martonapu "Válófélben levő ex feleségemnél vannak az ikrek.Sajnos a kicsiket/6év/ mind fizikálisan ,mind lelkileg bántják.Amikor a gyerekek panaszkodnak erre azt tanácsoltam nekik mondják el az igazat az óvonéninek..."


Nos, akkor mégsem az ovónő?...


Később megtudom "martonapu"-tól, hogy exfelesége alkoholista, Ő VERI a gyerekeket!!! 8-O


Egyre kuszább a történet, már mások is rákérdeznek : Ki veri konkrétan a gyerekeket?

#14.martonapu "Konkrétan:

az anyjuk, a nagyanjuk, az ex élettársa..."


#25.martonapu "...1 agyerekeknek nincsenek jogai!! Ez bebizonyosodott!!A kicsik hiába hangoztatták az igazságügyi szakértőnek ,hogy velem szeretnének lakni az Leszarta!!Azt irta a véleményezésben hogy be vannak tanitva!És ez szakértő!Ugyanakkor 17 és 13 éves gyerekeimnek menniük kell az anyjukhoz, a biró döntése miatt!És nincs joguk azt mondani hogy nem megyünk!!..."


Ja, hogy vannak nagyobb gyerekek is, akik most apukánál laknak és az is a baj, hogy kapcsolatot kell az anyukával tartaniuk?! 8-o


Amúgy az a véleményem, hogy az Igazságügyi Szakértő nincs "lezsírozva", ő valóságot állít a gyerekekkel történt beszélgetése alapján. Nagyon jól tudja érzékelni, ha a gyerek betanított szöveget mond, vagy a valóságot meséli el!

52. erikpipi (válaszként erre: 48. - Martonapu)
2007. nov. 17. 23:26

Tényleg, te ott voltál hajnalban és kémkedtél? Ha, a gyereket az anya hajnalban veri, az bizony meglátszik rajta amikor oviba megy. A fáradság biztosan.

De komolyan, hajnalban ott voltál?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook