Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Horvátország - VIR sziget fórum

Horvátország - VIR sziget (beszélgetős fórum)


7. Szimbamacska1 (válaszként erre: 6. - Aludanyi)
2011. júl. 9. 15:55
Érdemes kaját itthonról is vinni,hát nyersanyagot húst sajtot muszály ott venni,igen drága.Én vettem rántott tintahalat,jól nézet ki,egy kis doboznyit úgy 1400 ft körül volt.hát csak pár falatot ettem aztán kidobtam.Mivel Horvátirszág horvát nyelven,de sok helyen értik a magyart,csak néha úgy csinálnak,hogy nem.De volt olyan is ,h.ogy magyarul válaszoltak.Van egy pékség ott is nagyon finom dolgok vannak és az nem olyan drága.Az egy szó amit tudok :Dobra dan-jó napot,meg persze az fontos és figyelni kell,hogy a pénzük a kuna,tavaly 1 kuna úgy negyven forintnak felelt meg-remélem jól írtam.felesleges aggódni sosem volt gondom a kommunikációval.Kézzel lábbal mimikával.
2011. júl. 8. 23:41

Szia Szimbamacska!


Köszönöm szépen a választ! Hmmmm a fagyi a kedvencem, imádom! :P Mondjuk beterveztem egy jó kis tengeri herkentyűs vacsit egy estére, de akkor ezek szerint maradhatnék egy hónapig takarítani az étterembe? :DDD

Ha jól vettem ki az edző szavából a reggeliről és vacsoráról nekünk kell gondoskodni... Érdemesebb a kaját megvenni itthonról?


Hál'IStennek akkor nem medúzás ! A párommal már előre ráparáztunk, hogy amilyen "szerencsések" vagyunk, minket tuti agyonráznak! :D


Milyen nyelven lehet kommunikálni?

2011. júl. 8. 23:28
A sziget elég nagy ,sok szép rész van,csak be kell járni.Tengeri sünnel és medúzával nem találkoztunk.Fagyit érdemes venni,mást nem nagyon,bár lehet kicsit shoppingolni,kicsit drágább mint itthon.Vizicsúzda tavaly még nem volt.Étterem marha drága,Van homokos ,kavicsos betonos és köves strand is.Én a végtelen tenger látványát hiányoltam nagyon,mert több kis sziget van körülötte.Apró pici gyíkok mindenütt vannak.
2011. júl. 8. 23:18

Kedves Gyöngyi és Kacsa mama!

Köszönöm szépen a hozzászólásaitokat!

Mi nem igazán tudom, hogy melyik részére megyünk, majd megkérdezem a fociedzőt tájékozódásképp! Mondjuk a párom elmondása szerint eddig mindig sikerült nívós helyekre leszervezni az edzőtábort" és most is nagyon bízik abban, hogy ez mind-eddiginél is nívósabb lesz.


kacsa mama: megbombáználak pár kérdéssel:


Mennyire drága ott minden? (Étel, ital, nyalánkság, ajándék, egyéb shopping)


Hol és mit érdemes megvenni?


Gyalogosan a "sünös partok" közeléből meg lehet közelíteni könnyen a homokos partokat?


A strandok milyen felszereltségűek? (vízi csúszda stb ilyenek vannak-e)


Sok a medúza?


Én mondtam a páromnak, hogy ez egy tipikus nyugis hely, ne számítson nagy nyüzsire (olvasottak alapján) de azt mondta nem bánja. Ez meglepő reakció volt Tőle, főleg úgy, hogy Ő még nagyon bulizós korszakban van. Nekem már nem nagyon hiányoznak az éjszakai bárok meg a diszkók...


Várom a válaszodat! :)

3. kacsa mama (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2011. júl. 8. 20:46

Ott is sok szép hely van,de rengeteg a tengeri sün.Van jó strandja is ami homokos,és ott nincsenek sünök,mi tavaly októberben voltunk ott.

Nekem pl-ul a Vir szigeti tengerpart volt,ahol a legjobban tudtam elmélyülni a gondolataimban reggelente,nagyon szerettem ott lenni,pedig sok helyen voltam már Horvát országban.

2011. júl. 8. 14:32
Néz meg az index fórumon, ha jól emlékszem ott olvastam róla. Oda akartunk menni, de lebeszéltek.
2011. júl. 8. 08:16

Sziasztok!


Szeptember 11-én megyünk Horvátországba a párom, én és a focicsapat :)) Várom mindenki élménybeszámolóját és tapasztalatát, aki már járt Vir szigetén Horvátországban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook