Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rák....igenis beszélni kell róla! :( orvost, beteget, gyógyultat ide!! megelőzés? lehetséges... fórum

Rák....igenis beszélni kell róla! :( orvost, beteget, gyógyultat ide!! megelőzés? lehetséges... (beszélgetős fórum)


13. b9da99c0c2 (válaszként erre: 3. - Honeywald)
2011. okt. 21. 17:25
Érdekes amit írtál,én is hallottam róla ,hogy a cukor táplálja a daganatot :( Nyírfacukor ,hallottál már róla? [link]
12. 5e1b581a2e (válaszként erre: 11. - 5e1b581a2e)
2011. júl. 12. 23:39
:) Volt olyan,amire konkrétan a földhöz vágtam a könyvet...:D
11. 5e1b581a2e (válaszként erre: 10. - Sort)
2011. júl. 12. 23:38

Is-is.Nem gondolnám,hogy valaha is az onkológia területére akarnék ténylegesen tévedni,csupán érdekel a kérdés.Meg szeretném érteni,hogy miért ennyire nehéz feladat.Sejtettem én,hogy ezermillió okból kifolyólag,dehogy valami tényleg és ennyire gonosz gané legyen,azt nem.Te tudtad róla,hogy a saját immunrendszerünket egész egyszerűen használja???Felhasználják az angiogenezisre,a metasztatizálásukhoz...Bonyolultabb egy-egy jelátviteli út,mint a new-yorki metróhálózat,sokszor ha egyiket lezárod előle,a pofádba röhög és megy másik úton tovább...Annyira egy gané...:SSS


Sajnálom,ami apuddal volt.A csoda az,hogy nem rákos az egész világ...Ok,elismerem,sokkot kaptam.

Azóta buzgóbban mondom:"Jajj,Istenem...":)Áh...De kb.tényleg így olvasom a könyvet.:( Ja,szoktam azt is mondani,hogy:"Úristen.",meg hogy:"De egy szemét ez...",meg ilyenek...:)


Ja,a pentóz miatt mondta.:)))De végülis:mi az,hogy cukor?Nem?:)


Miből "tanulsz"?

10. Sort (válaszként erre: 9. - 5e1b581a2e)
2011. júl. 12. 23:04

Reszben ez, reszben az. Erdekel is meikent mukodunk, meg minek mi lehet az oka, edesapam pedig rosszzindulatu daganatos megbetegedesben halt meg 2 eve, ami a tudobol erdeztetheto, de mire eszrevettek atetek voltak a majan, mellekvesejen, agyaban es a gerincen. :-((


A biosztanarod elegge leegyszerusitette ezt a nuleotidot, az azert tobb mint cukor, bar teny hogy tartalmaz egy pentoz molekulat. Te egyebkent hivatasszeruen olvasgatsz a temaban, vagy csak hobbibol?

9. 5e1b581a2e (válaszként erre: 8. - Sort)
2011. júl. 12. 22:33

"Szerves kemiaban meg szamtalan vegyuletet nevezunk cukornak"


Víjjj,mikor a biosz tanárom rámondta a nukleotidra,hogy cukor!Az volt ám szép!:DDD Végülis...:)


Engem azért szomorítanak el az ilyen jellegű terjengések,mert ha ez ennyire egyszerű lenne,akkor de szép is volna!Ráadásul tök jól mondod,csak épp most olvasok pont egy olyan könyvet a tumorokról,hogy először is ketté áll a fülem tőle,mert kb.napi pár oldalnál többet képtelenség vele haladni mégha nagyon nekidurálom magam,akkor is,meg még ha marhára érdekel,mert érdekel,akkor is,mivel a kötőszavakon kívül nem sok minden van magyarul benne,másodszor meg eszméletlen egy végletekig gonosz és raffinált betegség...Nah...szóval,nem olyan egyszerű a kérdés,ahogy némelyek ezt látni és láttatni szeretnék.Sajnos.:(


De látom érdekel téged a kérdés,vagyis a hétköznapi szinten azért túlmutat.Hobbi?:)Vagy érintettség okán?:(

8. Sort (válaszként erre: 3. - Honeywald)
2011. júl. 11. 13:51

Itt azert van mit pontositani. Eloszor is, a rak az izeltlabuak torzsenek egy osztalya. A betegseg meg rosszindualtu daganatos megbetegedes. Raksejtek maximum az emlitett izeltlabuakban vannak, itt a daganatos sejtekre gondolnak.

"A cukor taplalja a daganatot". Igen es minden sejtet a szervezetben. Vagyis cukor nelkul nem tudnank elni. De cukor es cukor kozott is kulonbseget kell tenni. A hetkoznapi ertelemben vett cukor a szacharoz (C12H22O11), melyet a cukornadbol vagy cukorrepabol allitanak elo. Szerves kemiaban meg szamtalan vegyuletet nevezunk cukornak, de ez most mellekes. A lenyeg, hogy nem csak a kristaly- meg a porcukor a cukor. A szervezetunk minden szenhidratot, amit fel tud dolgozni, cukorra bont le, pontosabban glukozza (C6H12O6). A glukoz az alapegyseg, a ver ebben a formaban szallitja a cukrot a sejtekhez, itt oxidalodik (C6H12O6 + 6O2 = 6CO2 + 6H2O), a folyamat soran energia szabadul fel, ez minden egyes emberi szervrendszer szamara nelkulozhetetlen. A cukor tehat nem zarhato ki, mert nelkule nincs elet. Eppen ezert a szervezet nem csak szenhidratokat , de zsirokat es feherjeket is kepes szukseg eseten glukozza bontani. A dagantos sejtek pedig csak akkor tudnanak ehezni, ha az egesz szervezet ehezne, vagyis egyaltalan nem jutna taplalaekhoz, de ekkor az ehezes elobb vegezne az emberrel, mint a betegseg. A dagantos sejtek akar mas szervrendszerek es az egeszseges sejtek karara is elvonjak a nekik szukseges energiat. Ezert van, hogy a daganatos beteg barmennyire is van etvagya esetleg, fogy, mert a szervezet minden energiat a daganatkepzodesre fordit. (Na ez vegletekig leegyszerusitett pelda, de nagyjabol ez a lenyeg).


A mez nyolcvanket szazaleka cukor, egesz pontosan fruktoz.


Nincs olyan, hogy rakot okozo, meg rakellenes hatasu. A daganatos megbetegedest a szabadgyokok olyan merteku megjelenese idezi elo, amelyet a szervezet mar nem tud kezelni. Ezek olyan molekulak vagy molekulaszekvenciak, amelyek kulso elektronhejukon szabad elektron(ok)kal rendelkeznek, azert sokkal reakciokepesebbek, hajlamosabbak az oxidaciora. A szabadgyokok kialakulasa a szrevezetben termezsetes folyamat, mukodes, anyagcsere soran lezajlo kemiai rekaciok termekei. A szervezet tobbszintu vedekezomechanizmussal rendelkezik hatastalanitasukra, es az igaz, hogy ebben lehet tamogatni. Az antioxidans tartalmu elelmiszerek mind segithetnek a szabadgyokok lekoteseben, a zold tea kulonosen jo pelda. Az is igaz, hogy bizonyos kornyezeti hatasok epp ellenkezoleg, elosegitik a kapzodesuket, vegyszerek, sugarzas, dohanyzas, stb. Viszont olyan, hogy "rakkelto" meg "rakellenes" nincs. Semmi sem okoz egyertelmuen es mindenkeppen daganatos megbetegedest, es emmi sem elozi vagy gyogyitja meg azt egyertelmuen es minden esetben.


A desztilalas leparlast jelent. A viz kemhatasa nem valtozik a folyamat soran, csak oldott anayag tartalma csokken.

2011. júl. 8. 20:13

Sziasztok!


Nekem ajánlottak pár terápiát amivel meg lehet gyógyulni. Ők inkább a természetes gyógymódokban hisznek étrendváltoztatás stb. Az árat sajnos nem tudom. Most nincs nálam a füzet amibe felírtam de holnap elmegyek érte és leírom ide az elérhetőségeket. Eneregia gyógyításról hallottatok? Mi most oda járunk, ha érdekel megadom az elérhetőséget. Igaz áttétnél lehet hogy hosszabb lesz a kezelési idő. Bár lehet, hogy az étrendváltoztatás jobb lenne mert ők áttétes betegekkel is foglalkoznak. Sajnos tapasztalatom nincs velük, mert mikor megkaptam az elérhetőséget akkor sajnos már késő volt :( Az ismerősömről akkor tudtuk meg, hogy mi baj de szegényen már nagyon eluralkodott és már nem is vállalták. Mindenhol áttétek voltak már nem is tudott felkelni meg enni se. Előbb talán még sikerült volna megmenteni :(

Holnap jelentkezem!

A pozitív gondolkodás is sokat segít meg az agykontroll. Hallottam, hogy valaki így gyógyult fel a rákból.


Puszi:Zsu

6. honeywald (válaszként erre: 4. - B99048cdfc)
2011. júl. 8. 11:35
tuti h a kemoval rosszabb lesz a helyzet... ez tény. egyik ismerősöm ott kezdte h napi fél kiló almát evett..meg egy kilót később...
5. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2011. júl. 8. 07:18
Szia! Van itt a Hoxán egy fórumunk: Rákosnak lenni, élni akarni! Látogass el "hozzánk!" Rengeteg tapasztalat és ötlet gyűlt össze ott.
2011. júl. 8. 07:10
És ha nincs havi 120 ezer erre akkor mi van??:O(( Édesapám,tüdőrákos,májáttéttel. Csak hónapokat igérnek. Szerintem a kemóval,csak rosszabb lesz a helyzet.
2011. júl. 8. 04:33

A RÁKSEJTEK táplálékai:


• A cukor táplálja a daganatot. A cukorbevitel megszüntetésével az egyik legfontosabb táplálékuktól fosztjuk meg a ráksejteket.

•A cukorhelyettesítők, pl. a NutraSweet, az Equal, a Spoonful stb. aspartamot tartalmaznak, ezért károsak. A természetes cukorhelyettesítők, pl. a valódi méz (Manuka méz) vagy a melasz (a répa- vagy nádcukorgyártás mellékterméke) használata javasolt, de ezek is csak nagyon kis mennyiségben.

•Az asztali só kifehérítésére vegyszereket használnak. Jobb megoldás a Bragg’s aminosó vagy a tengeri só.

•A tej a szervezetet nyálkaképződésre serkenti, különösen a gyomor-bél traktusban. A nyálka táplálja a daganatokat. A tej megvonásával, esetleg helyette édesítőszer-mentes szójatej fogyasztásával a ráksejtek éhezni kényszerülnek.

• A ráksejtek virulnak savas környezetben. A hús alapú étrend savas, és ezért jobb, ha marha- és sertéshús helyett inkább halakat és kis mennyiségben csirkét fogyasztunk. A húsok vágóállat-antibiotikumokat, növekedési hormonokat és parazitákat is tartalmazhatnak, amelyek mindegyike ártalmas, különösen a rákban szenvedők számára.

• A 80% friss zöldségeket, zöldségleveket, teljes kiőrlésű gabonát, magvakat, csonthéjasokat (dió, mogyoró stb.) és gyümölcsöket tartalmazó étrend segít a szervezetet átállítani lúgos kémhatású környezetté. Az étrend mintegy 20%-a állhat főtt ételekből, köztük a babot is tartalmazó ételekből. A friss zöldséglevek biztosítják az élő enzimeket, amelyek könnyen felszívódnak, és 15 percen belül eljutnak a sejtek szintjére, hogy táplálják és erősítsék az egészséges sejtek növekedését.

Az egészséges sejtek építéséhez szükséges élő enzimek bevitele érdekében próbáljon friss zöldségből készült leveket fogyasztani (mindenféle zöldségből!). Azonkívül naponta két-három alkalommal fogyasszon nyers zöldségeket is. Az enzimek már 40 Celsiuson elpusztulnak.

• Kerülje a kávét, teát és a csokoládét, mert ezeknek magas a koffeintartalma. A zöld tea jobb, és rákellenes hatású.

• Csak tisztított, szűrt vizet fogyasszunk, hogy elkerüljük az ismert toxinokkal és nehézfémekkel szennyezett csapvíz bejutását a szervezetünkbe. A desztillált víz savas, ezért tanácsos kerülni.

2011. júl. 8. 04:32
privát üzenetek is jöhetnek... de úgyérzem ki kell adni magunkból a fájdalmat amit ez tud okozni lelkileg!
2011. júl. 8. 02:01

édesapám végbélrákos.... borzasztó amin keresztülmegy.. úgy érzem és látom, h a kemoterápia sem ér semmit, csak elnyújtja a betegség lefolyását, de közben hazavágja az immunrendszert is.. áttétes a májára, belepte az egészet 100%-osan... borzasztó volt látni gyengén feküdve a betegágyon, besárgulva (máj miatt)..

mégis úgy érzem igenis van esély! megmutatom hogyan...mivel.. egyik ismerősöm kemo nélkül gyógyult meg.. havi 120ezer ft-ba kerültek a gyümölcsök (főként alma), étrend-kiegészítők, vitaminok ezrei stb... lássuk, őt ki győzte meg.. vagy mi.. ti miket éltetek át? akár magaddal, rokonnal? engem minden érdekel, mindenkit meghallgatok... félek :'( apa :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook