Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felfázás nem szűnik Monural portól.Mit tegyek? fórum

Felfázás nem szűnik Monural portól.Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
44. Ritarita70 (válaszként erre: 42. - Vorsika84)
2023. jún. 22. 21:33
amúgy szerepel a mellékhatások közt
43. Ritarita70 (válaszként erre: 22. - Vigyorex6)
2023. jún. 22. 21:32
A Monural vényköteles, csak igazłtom, mert antibiotikum van benne, viszont elég drága és van olcsóbb variánsa az Uryalon
2021. jan. 22. 10:03
Sziasztok! Szerintetek előfordulhat hasmenés (nagyon erős) a Monural portól? Húgyúti fertőzésre kaptam. A por bevétele után kb 1 nappal jelentkezett. Egyébként is hasmenéses vagyok. Köszönöm ha
2016. ápr. 21. 14:57
Sziasztok. Aki szedett Monuralt esetleg tudnátok segíteni. Megittam pénteken és azóta amikor szeretkezek a párommal ilyen fehér krém állagú,(semmi szaga nincs) valami jön ki belőlem.S nem jön belőlem, napkozben meg semmi csak ha belém nyúl.Ez normális?! Vagy ha nem attól van esetleg van tippetek mitől lehet? Köszönöm
40. Veronika27 (válaszként erre: 38. - Paris1000)
2012. szept. 3. 12:51

Szerintem tenyésztés dönti el. Ha sok éve szenvedsz tőle, akkor valószínűleg egy csomó antibiotikumra vagy immunis, ezeket írd fel egy lapra, meg hogy miket szedtél már rá és mondjad a dokidnak, hogy az már nem használ.

Sajnos ilyenkor már gyógyszer kell, majd ha jobban leszel, akkor probiotikum szedése, napi minimum 2 liter víz (nem cukros dolgok!!) és szedjél tőzegáfonya kivonatot kúraszerűen (pl. Supherb féle probiotikus), 3 hónapig. Tangát ne használj, nagydolog után nedves wc papírral tisztálkodj meg, szex után egyből pisilj és mosakodj! Kb. ennyi, sok sikert, nekem is 10 évig volt, aztán mostmár 3 éve nincs.

39. 30397ebc43 (válaszként erre: 38. - Paris1000)
2012. szept. 3. 07:28

D-Mannóz sokkal többet ér..

De azért érdemes megnézetni a vesét,mert ha már felülfertőződött és vese/medence/ gyulladásod van,akkor arra kevés a Mannóz is.Viszont az antibiotikum kúra után mindenképpen használnék a helyedben D-Mannózt.

2012. szept. 3. 07:19
Kérdésem lenne ,hólyaghurut sok éve már,szerintetek mit egyek rá,monurált kaptam ,tovább szúr,sajnos.Jobbra lent alul.Sokat kell pisilni.
2011. júl. 12. 11:40

Szia Tápika! :)


Szeretném megkérdezni, hogy mi újság veled? Jobban vagy már? Használt bármi is, amit javasoltunk?


Puszi :)

2011. júl. 8. 11:10

Itt van az összetétele:

[link]

35. Veronika27 (válaszként erre: 34. - Szilvi92)
2011. júl. 8. 11:08
2011. júl. 7. 14:48

Amióta kiderült,hogy cukros vagyok,rendszeresen járok urológushoz és mindig fel vagyok fázva,gennyes a vizeletem stb. Pedig én semmit sem érzek,nem fáj,nem viszket. Hiába veszek be antibiotikumot,nem használ.

Doki szerint jellemző a cukorbetegségre a gyakori "felfázás".


Ezt a Bio Cran-t kipróbálom. Mondanátok valamit bővebben róla?

2011. júl. 7. 14:41

Feltétlenül nézesd meg a cukrodat,és ha lehet terheléssel is. Lehet enyhe glükóz intolerancia.Amíg beteg vagy, szex csak gumival,mert folyton felülfertőz és oda-vissza kapod. Fiúknál nem olyan nyilvánvaló,mint nálunk lányoknál.


Jobbulást kívánok!

2011. júl. 7. 13:40
Hát igen,furcsa dolog az egészség.Ha egészséges vagy,természetesnek veszed,nem vigyázol rá.Sajnos csak akkor értékeljük,amikor már jön egy ilyen kellemetlen dolog...
31. Veronika27 (válaszként erre: 29. - Farika)
2011. júl. 7. 13:39
Szívesen!
30. Vigyorex6 (válaszként erre: 26. - 2f26e3ce5e)
2011. júl. 7. 13:38
Kocc :O)
29. Farika (válaszként erre: 27. - Veronika27)
2011. júl. 7. 13:38
köszi!
28. Vigyorex6 (válaszként erre: 23. - 2f26e3ce5e)
2011. júl. 7. 13:38
Azt azért tartsd észben, hogy a tünetmentesség nem egyenlő azzal, hogy meggyógyultál. Remélem, megtalálod a megfelelő megoldást! +++++
27. Veronika27 (válaszként erre: 24. - Farika)
2011. júl. 7. 13:38
A Supherb terméke, probiotikus, c-vitaminos tőzegáfonya kapszula.
2011. júl. 7. 13:37
Köszi Vigyorex,már emelem is a poharat:)természetesen kamillával iszom mindenki egészségére:)
25. Veronika27 (válaszként erre: 22. - Vigyorex6)
2011. júl. 7. 13:37
Igen, egyszer nekem is volt úgy, hogy a hólyaghurut miatti gyulladásom átterjedt a hüvelyre is... Na az baromi kellemetlen és hosszadalmas kezelés.
24. Farika (válaszként erre: 20. - Veronika27)
2011. júl. 7. 13:36
mi ez a Bio Cran?
2011. júl. 7. 13:36
Köszi csajok,megfogadom a tanácsokat:)Szép napot nektek.Remélem,hogy holnaptól teljesen tünetmentes leszek:)Ha meg nem,.dokiiii
22. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 2f26e3ce5e)
2011. júl. 7. 13:36

Urológus!

Muszáj kikezelni normálisan! Ide már édes kevés a vény nélkül kapható Monural és barátai. Lehet, hogy genny is van a vizeletedben. Egyébként pedig az urológiai probléma könnyen átcsaphat nőgyógyászati gyulladásba és ezt jó volna elkerülni, mivel a gyulladásoktól elzáródások, összenövések keletkezhetnek. Folyadék pedig nem napi 2-3 liter, hanem el se engedd a poharat. Nekem legutóbb azt mondta késő délután a dokim, hogy mihelyst kirakom onnan a lábam, 4-5 liter még ha rohadt kellemetlen is.

21. Farika (válaszként erre: 20. - Veronika27)
2011. júl. 7. 13:36
már egy éve nekem is minden rendben......volt tegnapelőttig. (:-(
20. Veronika27 (válaszként erre: 18. - Farika)
2011. júl. 7. 13:34

Nekem is volt 10 évig, egy évben 4-szer is és már tökre kivoltam... Aztán vettem Bio Crant, tanga le meg a többi, sok folyadék és 2 éve semmi bajom.

Annyi gyógyszert szedtem már rá, hogy pl. van, amire immunis vagyok már :/ Na de szerencsére úgy néz ki, hogy nem kell többet...

19. Veronika27 (válaszként erre: 17. - 2f26e3ce5e)
2011. júl. 7. 13:33
Nem kell nagyibugyi, a francia is jó, vagy a nem teli fenekű :)
18. Farika
2011. júl. 7. 13:27
Én évek óta küszködök-tem ezzel. volt már minden antibiás, tőzegáfonya, urogin, medveszőlő meg ilyenek, jött és ment újra és újra. Egyetértek az előttem szólóval ez nem felfázás így hát a melegítés meg hasonlók nem sokat érnek, sőt a dokim szerint pont hűteni kéne mivel gyulladásról beszélünk. De ami bevált: folyadék víz és tea legjobb ha nem fekete, fűszer semmi, alkohol semmi és én azért ittam az urogint maximumon. Ja és amit a veronika leírt -tanga és.......- azt tartsd be mert minden szava igaz.
2011. júl. 7. 13:17
Most ittam meg az 1 liter kamillámat.Az lehetséges,hogy e coli...már egyszer volt hozzá "szerencsém".Akkor lehet,hogy a Monural kevésnek bizonyul.Nekem amúgy is a Ciprobay szokott segíteni,de most ilyet kaptam sajna...Akkor szó szerint beruházok nagyibugyikra:)Bocs,ha így hívom,de szerintem sem a tanga az év találmány női szempontból..
2011. júl. 7. 13:08
tangát, bocsánat
2011. júl. 7. 13:08

Ez nem felfázás, hanem hólyaghurut és nem attól lesz, hogy hidegre ülsz, vagy kint van a veséd, ez annyiban járul hozzá, hogy legyengíti a védekezőképességet. A hólyaghurutot általában az e.coli baktérium okozza, ami a végbél környékéről kerül a húgycsőbe. Ezen kívül más is okozhatja (pl. vesekő).

Baromi sokat kell inni (semmi cukrost és tartósítószereset nem!), meg tőzegáfonya kúraszerű szedése kell, de ilyenkor már, mikor megvan a baj, akkor antibiotikumot kell szedni, mástól nem múlik el. Egyébként meg tangás elfelejteni, szex után rögtön pisilni, mosakodni, nagydolog után nedves wc papírt használni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook