Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vicces "hírek" :) fórum

Vicces "hírek" :) (beszélgetős fórum)


5. 328aadd89f (válaszként erre: 4. - Reload)
2011. júl. 7. 12:21
Elhiszem, csak nem túl életszerű.:) Bár a hírek 80%-a nem az.:)
4. reload (válaszként erre: 3. - 328aadd89f)
2011. júl. 7. 12:18

nem :)))

Konkrétan a hírekben volt :)

3. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Reload)
2011. júl. 7. 12:16

Szia!


Nem a filmelőzetes rovatban volt ez a sztori?:) Olvastam, hogy elkészült a Másnaposok csajos verziója, szerintem ez lehet az.:))

2. re11
2011. júl. 7. 12:12
Ez tisztára Hangover :))
2011. júl. 7. 12:11

Hallgatom a rádiót. A következő "hírt" mondták be:

( a várost nem tudom)

Szóval valahol egy menyasszony úgy gondolta, hogy még az esküvője előtt egy jó nagyot bulizik. Erre a bulira az esküvője előtti estét választotta. A vége az lett a dolognak, hogy úgy berúgott, hogy egy útszéli motelben ébredt fél órával az esküvő kezdése előtt, a telefonját elhagyta, így szólni nem tudott. Majd miután kirókázta magát még vagy egy órán át bolyongott félájultan az utcán mert azt sem tudta hol is van pontosan....


Számomra ez egyértelműen kacsa, nem hiszem, hogy egy nő ilyet tesz az esküvője előtti napon, ráadásul a barátnői akikkel elment eltűntek, és végül részegen egyedül maradt..


Viszont elég mókásnak tartom a sztorit. Gondoltam ha láttok, hallotok, olvastok valami nagyon vicces történetet, ami hírként valóságosnak van feltüntetve, kérlek osszátok meg a fórumban :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook