Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló, nyaralás fórum

Fogamzásgátló, nyaralás (beszélgetős fórum)


13. Vigyorex6 (válaszként erre: 12. - Szilvi1126)
2011. júl. 14. 12:54

Nem tudom, h tudod-e, de a Dina35 nem kifejezetten fogibogyó, úgyh nem csoda ha az abbahagyása után lettél pattanásos. Másrészről nagyon sokáig szedted. A depi, a libidó csökkenés, vagy valakinél a "romolj" hangulat elég jellemző.

Meg kellene próbálnod egy másik fogamzásgátló módszert, mint a tabi. Én tuti ezt csinálnám + szedhetnél folsavat. Bizonyítottam depresszió űző, mellé elfér még egy kis magne B6. Elég 1-3 hónapig szedni.

2011. júl. 13. 16:48

Sziasztok!

2007 novemberében elkezdtem szedni a Diane 35öt, 2009 novemberében abbahagytam, utána januárig Dienillét szedtem, majd abbagytam mert nagyon furcsán éreztem magam-folyamatosan szorongás gyötört-elment az étvágyam-fogytam 6 kilót-plusz pattanásos lett a nyakam nagyon erősen. Depressziósnak is éreztem magam mindezek mellett, orvoshoz nem fordultam, majdnem fél évig tartott ez az állapot.

Idén márciustól újra elkezdtem egy új gyógyszert szedni a Laurinát, de mostanában nagyon érzékennyé váltam, a szexet egyáltalán nem kívánom, és megint elfogott ez a depressziós hangulat... lehetséges, hogy a szervezetem nem bírja a hormonokat? Van valaki akinek hasonló tünetei voltak/vagy vannak fogamzásgátlótól?

11. hcs2 (válaszként erre: 10. - Lizike87)
2011. júl. 13. 13:12
így nem szabad! ha nem tart szünetet, akkor az egész levéllel be kell szedni!
2011. júl. 12. 20:08

Úgy, hogy addig szedem az új levelet amíg nem akarom, hogy megjöjjön.

Nem muszáj az egészet csak mondjuk 1 hetet vagy kettőt attól függ meddig akarod.

9. hcs2 (válaszként erre: 8. - Skylien)
2011. júl. 7. 13:50

hát én már fél éve nem is szedem, csak a baj volt vele :) most meg szenvedek, hogy visszaáljon rendesen:)


De egyébként van valamilyen gyógyszer ami hatásos (a nevére nem emlékszem), ha elmész nődokihoz elmondod mi a problémád ő felírja. Biztosan lórúgás, de az hatásos, már azt is próbáltam :)

Egy barátnőm egy hétig tolta azzal a gyógyszerrel.

8. skylien (válaszként erre: 7. - Hcs2)
2011. júl. 7. 13:29
Ú, tényleg? A fenébe, már ebben sem lehet bízni... Eddig elég tablettaellenes voltam, de egy fél éve kezdtem el szedni, viszont még nem volt szükség az eltolásra.
7. hcs2 (válaszként erre: 2. - Skylien)
2011. júl. 7. 11:49
pontosan, de ez a betegtályékoztatóban is le van írva. Én 2 éve csináltam így, és engem "meglepett a kis drága" szóval megjött, hiába nem tartottam szünetet
6. nórika81 (válaszként erre: 2. - Skylien)
2011. júl. 7. 11:47
Amikor elfogyott az a levél is. Igen, így kimarad 1 mensi.
2011. júl. 7. 11:46

Szia!


Anno nekem is kellett így tennem, én végigszedtem a következőt is és utánna jött a 7 nap szünet, mint ahogy rendesen.

2011. júl. 7. 11:46
Én úgy tudom, hogy ilyet lehet csinálni. Ilyenkor nem tartasz szünetet, tehát megint beszeded a 21 tabit, és utána, ahogy megszokott.
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Skylien)
2011. júl. 7. 11:45
Anno én benyaltam a következő levéllel.
2. skylien (válaszként erre: 1. - Skylien)
2011. júl. 7. 11:44
Bocsánat, egy hibát láttam, szóval a lényeg az, hogy nem tartok 7 nap szünetet, hanem egyből folytatom. De akkor mikor tartsak 7 nap szünetet?
2011. júl. 7. 11:43

Sziasztok!


Pont a nyaralás alatt fog megjönni, és arra gondoltam, hogy nem a 21. nap után rögtön kezdem a következő levél fogamzásgátlót. És ezt meddig szedjem, amíg nyaralok, és utána tartsak szünetet, vagy egyem meg az egész következő levelet , és így kimarad egy menzesz?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook