Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hogy a Józsefvárosi kínai piac még létezik? fórum

Tudja valaki, hogy a Józsefvárosi kínai piac még létezik? (tudásbázis kérdés)

1 2
34. féknyom (válaszként erre: 33. - Shylet)
2018. nov. 28. 11:28

Szia!

Találni igen, jó vásárlást!

33. Shylet
2011. aug. 10. 23:03

Sziasztok! :)

Azt szeretném kérdezni, hogy a Sárkány Centerben lehet "nem eredeti" Converse, Adidas stb. cuccokat is találni? Vidéki ismerőseim érdeklődtek iránta, és ha lenne, akkor elmennék és beszerezném nekik, amit kérnek.

Előre is köszi a segítséget :)


Ui. Esetleg még annyi, hogy hogy a legegyszerűbb tömegközlekedéssel eljutni oda a Nyugatitól?

32. NataliaWeiss (válaszként erre: 31. - E.eszti93)
2011. aug. 4. 20:31
Szia! Hát hogy márkás ruhák vannak-e?? hm... kínai cuccok. Bár láttam cipőket (adidas, nike, stb.) de ruhákat márkásakat nem hiszem, vagy lehet, hogy csak nem figyeltem. Eszméletlen mennyiségű cucc van, elképzelhető, hogy rejtőzik köztük egy-két márka is:)
2011. júl. 31. 19:14

Sziasztok.

Érdeklődni szeretnék hogy ebben a Sárkány centerben vannak-e kimondottan márkás ruhák, táskák, cipők, kiegészítők.. Vagy hogy ezen a téren mennyire éri meg benézni??

30. katus3 (válaszként erre: 29. - NataliaWeiss)
2011. júl. 24. 07:45
Szia! Örülök hogy tetszett a hely.:-) Én már rutinos vagyok, 2 óra alatt simán végigmegyek,mert nagyjából már tudom hol kell megállni.:-)
2011. júl. 23. 22:33

Sziasztok!

Ma voltunk a Sárkány Centerben. Hogy ez mekkora nagy egy hely. Alig bírtuk bejárni, így is csak a felét tudtuk megnézni. Sokmindent tudtam venni, aránylag olcsón, és ha többet veszel, akkor olcsóbban is adják, és lehet alkudni, elég jól. Pl. 3600 forintos iskolatáskát odaadott a kínai 3000-ért és nagyon jó minőség, szerintem butikáron 8-9 ezret ér. Én egész nap el tudtam volna ott mászkálni és próbálgatni, vásárolni:)))

A párom, a fiam és az anyósom "kikészültek idegileg" :D:D a mászkálásban, úgyhogy nem tudtam kiélni a shoppingolási hajlamomat rendesen. Én visszamentem egy soron háromszor is, de a kedves mama már szemforgatva nézett rám és a fiúk is dünnyögtek, hogy meddig kell még menni.. így aztán kb. két óra alatt a nagyját megnéztük. Szerintem ide nekem kell elmennem egyik reggel és estig nyugodtan elshoppingolgatni, ide nem szabad fiúkat és mamákat vinni:)) nem bírják a strapát.:D Mondam a páromnak, hogyha meg akar szabadulni tőlem egy teljes napra, akkor tömje meg a pénztárcámat, rakjon ki itt reggel és estig ne is jöjjön értem:))

Szóval jó hely, köszönöm még egyszer a tippet!

28. syria (válaszként erre: 24. - Katus3)
2011. júl. 10. 08:26
Akkor én béna vagyok ehhez. :-)
27. NataliaWeiss (válaszként erre: 26. - Katus3)
2011. júl. 9. 15:25
Okés:) Nekünk 1 van, 8 éves, biztos vagyok benne, hogy érdekelni fogja. Hát nem kis feladat az iskolai előkészület, majd tapasztaljátok ti is.
26. katus3 (válaszként erre: 25. - NataliaWeiss)
2011. júl. 9. 15:21
Nekünk is be kell vásárolni sulikezdésre,most kezdjük az elsőt. Mekkorák a gyerekek? Az emeleten van egy hatalmas játszóház, több méteres ugrálóvárral, sok ezer labdával,amiben lehet mászkálni, három szintes mászóka rendszerrel óránként nem egész ezer forintért.Fél órára is lehet menni. Nézzétek meg azt is, ha van akkora gyerkőc.:-)
25. NataliaWeiss (válaszként erre: 23. - Katus3)
2011. júl. 9. 14:56
Majd úgy akarunk menni, hogy iskolakezdésre bevásárolni a fiamnak. Minden ruhát kinőtt hirtelen, úgyhogy mindenből újat kell venni. Majd augusztus közepén. Feltétlenül írok milyen volt:) Köszönöm szépen még egyszer a sok tanácsot:))
24. katus3 (válaszként erre: 22. - Syria)
2011. júl. 9. 12:49
Azért lehet ott is,csak ügyesen kell.:-) Gyerekruhából ha veszek több félét,pár száz forintot mindig elengednek... Próbálkozni kell mindenhol.:-)
23. katus3 (válaszként erre: 19. - NataliaWeiss)
2011. júl. 9. 12:47
Mikor mentek? Majd írd meg,hogy tetszett-e a hely.:-)
22. syria (válaszként erre: 21. - Sort)
2011. júl. 9. 09:57

Az az egész terület a MÁV szégyene. :(


A Sárkánycenterben viszont nem nagyon tudtam alkudni. Lehet, olyan alkalmazottba botlottam, aki nem merte megváltoztatni a főnök által megszabott árat.

21. Sort
2011. júl. 8. 17:30

A szandek a bazarasra evek ota megvan, csak senki nem meri meglepni. Tul sok az erdek es ellenerdek. Pedig addig a kornyek rehabilitacioja nem valosulhat meg, amig az ott van. A Jozsefvarosi Palyaudvart evek ota bezartak, a MAV nem tudja eladni. Melyik befektetonek kellene ilyen szomszeddal? Onnan is csak szethordtak a kabeleket a tesok, lassan talan a vagonyokat is felszedik. Bar lehet, hogy nem, az mar nehez, meg a vegen megizzadnanak. :-))

Sarkanycenter szerintem is jo. "Egy negszasz. Akar harom ezresert?" :DD

20. syria (válaszként erre: 19. - NataliaWeiss)
2011. júl. 8. 15:52
Ott legalább van parkolóhely is.
19. NataliaWeiss (válaszként erre: 18. - Katus3)
2011. júl. 8. 10:55
Köszönöm nektek a tippeket. Megpróbálom a Sárkány Centert:)
18. katus3
2011. júl. 7. 22:02
Sziasztok! A Sárkány center tényleg jobb,olcsó,lehet alkudni,tiszta, és fedett. Bp. Gyömrői út. A gyerek ruhák sem drágák,mindig ott veszem.:-)
17. antipink (válaszként erre: 14. - T.Ili)
2011. júl. 7. 12:34
Ja igen,így helyes!
2011. júl. 7. 12:19
Létezik, csak pont gyerekruhákat nem kapsz olcsón.
2011. júl. 7. 12:17
IGen létezik!
14. t.Ili
2011. júl. 7. 12:12
Vigyázzkocsi!!!:DDD
2011. júl. 7. 12:11
Még van,határozottan!Csak 1 jótanács!Ha azt hallod, "kocsi,vigyázz",akkor tényleg vigyázz,mert elgázolnak egy adag áruval!:D
2011. júl. 7. 12:09

Létezik,de az már inkább bűnözők terepe:-((Ha nem akarod, hogy kiraboljanak,ne menj oda!Az Ázsia center rettentő drága,vetekszik a butikárakkal.Érthető:sok a rezsijük.

Én a Sárkány Centert ajánlom a Gyömrői úton.Nincs zsúfoltság mert nagy a tér,ólcsó,és minden van.

2011. júl. 7. 12:09
Megvan
2011. júl. 7. 12:05

Persze akinek tetszik az menjen ez csak a saját egyéni véleményem.


Szerintem megkérdezem a pesti barátomat mindjárt hogy megvan e még. :)

2011. júl. 7. 12:04

A jozsóra szerintem ne menj... én voltam már, és hát soha többet az biztos...


Nemhiszem hogy felszámolták volna.

8. NataliaWeiss (válaszként erre: 7. - Honey555)
2011. júl. 7. 12:00
Úgy hallottam, hogy felszámolták. Én messze lakom Pesttől, azért kérdeztem, hogy ne utazzak fel feleslegesen. Gyermekruhákat hol lehet vásárolni olcsón?
2011. júl. 7. 11:45
miértne létezne?:D
2011. júl. 7. 11:44
igen, de nagyon gagyi lett. Menj inkább az Ázsia Centerbe.
5. syria (válaszként erre: 1. - NataliaWeiss)
2011. júl. 7. 11:34
De még mennyire!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook