Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendelt már valaki kreativnyelvtan oldalon kapható könyvet? Mennyire vált be? fórum

Rendelt már valaki kreativnyelvtan oldalon kapható könyvet? Mennyire vált be? (tudásbázis kérdés)

11. Bözsi néni (válaszként erre: 6. - 44d5abb30c)
2016. aug. 26. 18:04

Szerintem sémák bemagolásával nem lehet megtanulni beszélni.


És bármilyen a könyv vagy a módszer, napi 3-4 óra tanulással 4-5 hónap alatt mindenképpen le lehetne nyelvvizsgázni, már feltéve ha valóban intenzíven minden nap tanulna az ember ennyit.


Gondolom ez a nagyon lelkes hozzászólás marketing.

2016. júl. 2. 01:02

Idén is legyen egy hozzászólás:


Most kezdett érdekelni ez a módszer, de Dinocska777 szavai nem győztek meg. Pár hónap alatt, napi 3-4 óra tanulással más módszerrel is megtanulható egy nyelv. No meg, kinek van ennyi ideje csak erre? Fárasztó is nagyon.


Napi 1-2 órával lenne meggyőzőbb, a nyelvtanhoz kevésbé ragaszkodom. :D

2015. aug. 23. 19:42
Szerintem a villám relaxa sokkal jobb ha már van egy minimális alapod
8. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Héris)
2011. júl. 7. 16:35
A barátnőm az angolt rendelte meg, nagyon bevált neki. Én is készülök megrendelni...
7. Héris (válaszként erre: 6. - 44d5abb30c)
2011. júl. 7. 11:38
Köszönöm szépen! :)
6. 44d5abb30c (válaszként erre: 5. - Héris)
2011. júl. 7. 11:34

Akkor vedd meg bátran, igérem nem fogsz csalódni! Persze tanulás nélkül nem fog menni, de ha rászánsz az idődből napi 3-4 órát, akkor szerintem a nullából 4-5 hónap alatt simán leteszed a középfokot! Úgy néz ki a könyv, hogy rengeteg szószedet és mondatgyűjtemény van benne. Be kell magolni ezeket sorban, a nyelvtant pedig a leckék elején elmagyarázza. A lényeg, hogy először beszélni tanulsz meg, mert a kész sémákat szépen bemagolod, majd közben és utána megérted a nyelvtant (ahogy az anyanyelvünket is tanultuk gyerekkorunkban), és nem fordítva (előbb a nyelvtan, aztán a beszéd), ahogy nálunk az iskolákban oktatják. Gaál Ottó ezzel a módszerrel tanult meg 22 nyelvet (azt hiszem annyit, de rajt van a honlapján).:)

Sok sikert!;o)

2011. júl. 7. 11:26

Ó, ennek nagyon örülök. Anyukám ajánlotta a figyelmembe, de kicsit óvatos vagyok az ilyenekkel, mert mindig aggódok, hogy pénzkidobás. A tanfolyamra sajnálom a pénzt, mert jártam már több helyre, de nem ért semmit. A nyelvvizsga meg kell, és szeretnék is tudni az adott nyelven. :)

Köszönöm a pozitív véleményt Dinocska777! :)

2011. júl. 7. 11:20

Én rendeltem, nagyon-nagyon szuper! Persze meg kell tanulni az anyagot, de négy hónap alatt tényleg le lehet belőle nyelvvizsgázni. Nálunk a családban mindenki ebből tanulja a nyelvet és én reklámozom is azóta mindenfelé, mert nagyon bevált. Maximálisan ajánlom! Előtte nyelvtanfolyamokra költöttem a pénzt és több százezreket kifizettem, de nem volt sok értelmük, mert a tudásom nem nagyon változott, pedig magántanárhoz is jártam egy ideig. Mindenhol ugyanazzal a rossz módszerrel oktattak!:S

Aztán megvettük ezt a csomagot, és nem volt szükség tovább felesleges tanfolyamokra..:D

Gaál Ottó neve pedig szerintem garancia a kreatívnyelvtanra, mert huszon valahány nyelvet beszélni az nem semmi mutatvány..;o)

2011. júl. 7. 11:14
Engem is érdekelne! Nem hiszek az ilyenekben... Ha tényleg olyan jó, mint ahogy mondják, akkor miért költenek az emberek nyelvtanárra és tanfolyamra? Necces a dolog...
2011. júl. 7. 11:07
Érdekelne, hogy rendelt-e már valaki a náluk kapható könyvből és hogy mennyire vált be?
2011. júl. 7. 11:06
Ismeri valaki a www.kreativnyelvtan.hu oldalt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook