Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire veszélyes a szív katéterezés? fórum

Mennyire veszélyes a szív katéterezés? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 9. 15:17
köszönöm a válaszokat!Már Füreden van az anyu.A beavatkozás hétfőn lesz.Ágyéki artérián keresztül.Bizakodunk.Szerettünk volna egy apartmant vagy egy akármilyen szállás lehetőséget telálni,ami nem drága,mert a családban mindenki nagyon gyengén áll anyagilag,még nem találtam.Szerettem volna Fürden lenni míg az anyu is ott van.Ha ebben tudna valaki segíteni nagyon hálás lennék.
2011. júl. 7. 14:29
Szia nekem a páromnak volt három évvel ezelőtt ugyanis elzáródott neki az eggyik ér és ami a legjobb a legrosszabba hogy pont a műtőasztalon kapott infarktust így minden kéznél volt és minden jól ment neki a csuklójánál vezették be a katétert három nap a kórházba és egyből ment Balatonfüredre három hétre.Most remekűl van nincs semmi gond rendszeres gyógyszer szedés és rendszeres állapot felmérés.Ő 48 éves mondjuk.
2011. júl. 7. 10:56
Engem konkrétan érdekelne, hogy mit, hogyan csinálnak. Anyukámra szeptemberben vár egy szívkatéterezés.
7. homern (válaszként erre: 4. - Cb4d6e9d49)
2011. júl. 7. 10:48
Sajnálom,szörnyű élmény lehetett :( Ritka az ilyen,próbálj arra gondolni,hogy most minden rendben lesz!!
6. homern (válaszként erre: 2. - Cb4d6e9d49)
2011. júl. 7. 10:47

Ne aggódj, tényleg nem vészes a dolog!

Apukámnak volt,anyu kollégái közül is több embernek,senkinek sincs rossz tapasztalata!Nagyon fontos vizsgálat,sok problémára csak így derülhet fény.Aput pl nem sokra rá már ki is írták műtétre,nyitott szívműtét,több érszakaszt kellett kicserélni nála.60 éves volt akkor,és nagyon jól viselte,enélkül ma már nem élne.1 hónapja volt 71 éves,és a 1,5 éves unokája után rohangál!

2011. júl. 7. 10:46
+t
4. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 3. - Homern)
2011. júl. 7. 10:45
Hála Istennek!Köszönöm!Tulajdonképpen azért félek tőle,mert a nagynénémnek leállt közben a szíve,újra kellet éleszteni.Próbálok erre nem gondolni.
2011. júl. 7. 10:42
Rutin dolog,viszont ha nem csinálják meg nagy baj lehet :S
2011. júl. 7. 10:42

Sziasztok!

Tulajdonképpen,sajnos van fogalmam róla,de mégis...

Az anyukámat holnap visszük Füredre...Sokáig halogatta,de most már muszáj.Nagyon aggódunk.

2011. júl. 7. 10:40
Mennyire veszélyes a szív katéterezés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook