Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki Naturallythinking kozmetikumokat? fórum

Használt már valaki Naturallythinking kozmetikumokat? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 16. 19:34
Szia!Elnezest a kesoi valaszert! Koszonom szepen, sokat segitettel! Mar meg is rendeltem a kollagen kremet, ezek utan nagyon bizom benne. Jovo het elejen meg is kell jojjon, majd beszamolok hogy valt be.
2011. júl. 10. 11:29
Én először a hízási csíkra való olajukat kezdtem el használni, azt nagyon imádom, utána kezdtem el használni az arcápoló cuccaikat,uh én elég sok mindent használok tőlük. Arckrémből én a Levendula és Gerániumot használom, meg a Cream of Youth-t is nagyon szeretem, az is bőrfeszesítős és isteni illata van :) A kollagénes krémet még nem próbáltam, de a kollagénes tonikot igen, azzal szintén jók a tapasztalataim,uh gondolom a krém is jó lehet :)Ajánlani nem nagyon tudok neked, szerintem ez a te bőrödtől függ, hogy melyik válik be. Remélem azért segítettem :)
2011. júl. 8. 17:24
Te miket hasznalsz? Az arckremekkel van tapasztalatod? Tudnal valamit ajanlani? Engem a kollagenes kremjuk erdekelne nagyon.
2011. júl. 8. 09:29
Szia! Én már régóta használom a cuccaikat. Nekem nagyon beváltak, csak ajánlani tudom :)
2011. júl. 7. 09:45
Használt már valaki Naturallythinking kozmetikumokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook