Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A kutyámnak nincs erő a lábában, ha megy, csuklik össze a lába, mitől lehet? fórum

A kutyámnak nincs erő a lábában, ha megy, csuklik össze a lába, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 22. 01:10

Remélem már voltatok orvosnál a kutyussal.

Sajnos valóban több minden lehet,akár gerinc betegség is.Ami egyik pillanatról a másikra leveszi a lábáról. Ha remeg mellé akkor kalcium hiány is esetleg.

2011. júl. 14. 00:02

Majd légyszi írd meg, hogy elvitted e máshová és ha igen mit mondtak?

A mostani dokidat meg cseréld le! Nem elég, hogy hülyeséget mond, hogy egy 6 éves kutya öreg, de ha az is lenne, akkor otthon kéne nézni ölbe tett kézzel ahogy szenved?!

2011. júl. 12. 11:52
pattela vagy displazia gyanús, egy rtg nem ártana,
2011. júl. 12. 11:42
Ja és mikor mondtam az orvosnak,hogy soha nem volt baj a szívével,hogy lehet,hogy egyik napról a másikra ennyire rosszul van, csak közölte,hogy hát a szív az ilyen. Na azóta is szidom ahol csak tudom.
2011. júl. 12. 11:41

az én huskym 12, de 9-nek és ki és kb 2x akkora,mint a te kutyád, semmi baja.

Tavaly nyár végén volt egy gennyes méhgyulladása (azóta is ostorozom magam,hogy miért nem ivartalanítottuk,de ez már mindegy), a kutyán látszott,hogy beteg a mi doktorunk Pesten volt konferencián ,csak délután jött haza, másik állatorvost hívtunk ki aki meghallgatta a szívét közölte,hogy nagyon gyenge, valószínűleg a szíve a baj, el fog pusztulni ( soha nem volt gond a szívével, sőt a dokink mindig 10 percekig hallgatja,mert annyira jó,hogy éveket letagadhat a kutya), adott neki egy vitamin injekciót (lovaknak való tűvel,nem viccelek,mint a kisujjam olyan vastag volt) meg egy penicilint,közölte ha túl éli az éjszakát akkor nem lesz baj. Nem hagytam annyiban másik állatorvos, egyből látta mi a baj, 2 óra múlva a kutya saját lábán jött haza és 2 nap múlva már játszadozott.

Hidd el, vidd orvoshoz.

Ez nem vicc vidd másik állatorvoshoz.

7. Bogoj (válaszként erre: 6. - Kozmami)
2011. júl. 7. 16:25
a kistermetű kutyák tizenakárhány évig is elélnek. olvastam már huszonévesről is. 6 évesen még nem öreg, és egyáltalán nem természetes a dolog. én is azt javaslom, vidd másik orvoshoz...
6. kozmami (válaszként erre: 5. - O.melinda)
2011. júl. 7. 10:41
Szerintem ez nem természetes, 6 éves még nem olyan öreg. Én elvinném másik dokihoz is!
2011. júl. 7. 09:01
6 éves a kutya ,az orvos azt mondta,hogy ez természetes,mert ezek nem élnek túl sokáig.
2011. júl. 7. 08:53
Nekünk ilyen hasonló eset akkor volt, amikor nagy valószínűséggel mérget evettzerencsére azóta jól van, de nagyon megijedtünk. Tejet kellett itatnunk vele, meg az állatorvos adott neki vmi gyógyszert.
2011. júl. 7. 08:53

Ennek a fele sem tréfa, vidd el az orvoshoz, mert itt a neten nem fogja tudni senki meggyógyítani! :(


Mennyi idős a kutyus?

Nem erőltette meg?


Remélem nem lesz semmi komoly baja. Jobbulást neki!

2011. júl. 7. 08:52
Vitamint adok neki és porcerő kapszulát is,kutyaeledelt eszik,már tej helyett gyerektápszert is kapott.Puli-foxi keverék
2011. júl. 7. 08:51
A kutyámnak nincs erő a lábába, ha megy, csuklik össze a lába

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook